Jump to content

VIASAT&TV3 saņēmis 87,3 tūkst.Ls sodu par dominējošā stāvokļa izmantošanu


erny
 Share

Recommended Posts

Vēlviens pluss LTC no manis - viņi ir atsākuši vilkt Optiku uz manu ciemu... ;)

Link to comment
Share on other sites

Beidzās argumenti, sākās d***šanās?

Vienas vienīgas emocijas, jopcik, tad kā man ir jāgāna LMT par savulaik visiem atņemto balss pastkasti...

 

Kas ir "ltc fans" nodefinē man, lūdzu. Cilvēks, kas uzskata, ka izņemot LTC neviens cits nespēj piedāvāt balss un interneta pakalpojumus?

Es tā kaut reizi esmu teicis?

Arī par "siles ēdāju" gribētu dzirdēt definīciju. Citrus darbinieks, vai?

 

Tevis minētais fakts ir kādā saistībā ar "vadu nogriešanu"?

Aizbrauci vēl lielākās auzās.

 

Tas ir pilnīgi no citas operas. Jā, tas ir LTC fušieris, bez komentiem.

Nespēja salāgot savas iekārtās ar PBXi un izmeta standarta otmazku, it kā es tādas nebūtu dzirdējis no viņiem :)

Bet pilnīgi ārpus konkrētās diskusijas tēmas - proti, par mājas klientiem nogrieztām drātīm.

 

Bez tam - tā arī neesi pateicis, kurā gadā tas notika, cik zinu LTC kadu laiku vairs nenodarbojas ar PBXu sertificēšanu.

 

Kur Latvijā ir "analogās centrāles"? KUR? Cik es pa Latviju neesmu vazājies pēdējos gados, DSLAMus likdams, analogās centrāles kaut kā nav manītas.

Nosauc kaut vienu vietu, kur tāda vēl ir, kaut vienu konkrētu faktu, citādi tāda tukša ņemšanās vien sanāk.

 

Balss pakalpojumi jau sen nav LTC primārais bizness. Tagad balsi vairāk dod komplektā.

DSLam MājasKomplekts, kur telefonsarunas LTC tīklā par velti.

 

Ir pieejams pakalpojums "Internets" kur vispār nav telefona nummura - beidzot nākuši pie prāta, ka nevar visiem stūķēt rīklē to fiksēto telefonu, ja daudziem ir (darba apmaksāts) moblis.

 

Par PBXiem vēl gribēju bilst, ka vērojama LTC tendence iet uz IP PBXiem un VoIP, kur vien tas iespējams.

Link to comment
Share on other sites

Varu nosaukt pēdējo L..coma ierīkoto ciparu centrāli un vairāk nebūs, pārējās kādas bijuša, tādas paliks. To pēdējo arī uzraudzības padome lika viņiem uzlikt un optiku pievilkt.

Ir jau labi pļāpāt par citiem operatoriem, bet mēs labi zinām, ka ārpus pašām lielākajām pilsētām viņi nelaižas. L..com dabūja visus tīklus par sviestmaizi. Atlika vien modernizēt un uzturēt, bet to jau nespēja, un līgumu neizpildīja. Un tieši tāpēc jau L...com ir monopolists, un runa šeit nav par V..sat aizstāvēšanu, bet gan par diviem monopolistiem. Vienam ir sakaru un interneta monopols, bet otram Latvijas kanālu monopols uz satelīta.

Link to comment
Share on other sites

kap-one

Laimīgais Dexs,mūsu ciemā pēdējie pieci vadu pāri uz 200 iedzīvotājiem pamazām rūsē nost.Jācer varbūt notiks brīnums un kaut kas mainīsies lauku internatizācijā.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieejams pakalpojums "Internets" kur vispār nav telefona nummura - beidzot nākuši pie prāta, ka nevar visiem stūķēt rīklē to fiksēto telefonu, ja daudziem ir (darba apmaksāts) moblis.

Ja runājam par DSL - tad nav tiesa. Numuru dod un telefona pakalpojumus sniedz, bet ar tarifu plānu "Mini" (0,50ls/mēn.)

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Nav prātīgi salīdzināt viasat un ltc interaktīvo tv. kaut gan ltc manāmi uzlabojies (fiksi pārslēdzas kanāli, piemēram), ir gļuķi ar bildi un skaņu. vienu dienu pikseļi, pikseļi, pikseļi (visos kanālos), otru dienu ok. ar skaņu arī nav labi. mūzikas kanālos pussekundes pārrāvumi neizklausās smuki. ltc vispār nav skatāmu filmu kanālu. to ko viņi sola, ir tikai solījumi, jāgaida rezultāti. bet pagaidām nākas izmantot vecos labos torentus, jo skatīties nav ko, pie tam nav oriģinālvalodās un bez lv subtitriem. lāb, paraudāju... un skatos tālāk ltc :)

Link to comment
Share on other sites

Fouchet
ir gļuķi ar bildi un skaņu. vienu dienu pikseļi, pikseļi, pikseļi (visos kanālos), otru dienu ok. ar skaņu arī nav labi. mūzikas kanālos pussekundes pārrāvumi neizklausās smuki.

 

problēmu pieteikt neesi mēģinājis?

man arī sākumā šitādi gļuki bija, pāris reizes pieteicu kā problēmu un kopš tiem laikiem vairs nekādu problēmu izņemot pāris reizes mēnesī uz kādu sekundi nopauzējas strīms, bet tas jau daudz ciešamāk, jo turpinās no tās pašas vietas. salīdzinoši ja sats piem. nogļuko (kodu nepaspēja nolasīt vai vējš stiprāks uzpūta) tad vesels fragments izkrīt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lasiju vienu forumu ņirga uznāca ko ieradzīju

 

Шаринг - мой лучший друг, а виасату - 200.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lattelecoms no šādas idejas atteicās jo pie vecajiem stabiem karināt vīto pāri ir slimi, pārāk dārgi sanāk.

Jā viņi to kādreiz darīja - ir dažas vietas, bet sen jau vairs ne.

Acīmredzot esi trāpijies starp tiem retajiem, kuriem šis ūberdārgais ekskluzīvs bija.

Tāpēc arī atteicās, jo uzturēšanas izmaksas šitam ir āprātīgas. Katrai drātij ir savas uzturēšanas izmaksas.

Nav jau LE kuriem līnijas uzturēšana tarifā ierēķināta. Viņi tomēr ir monopolisti. Daudz ir variantu, no kurienes ņemt elektroenerģiju?

Tas pats ar LG - otrs megamonopolists, ar kuru ir vēl trakāk. Gāzes piegādei vispār alternatīvu nav.

LTC sen vairs ne.

LTC konkurences apstākļos to vairs nevar atļauties.

 

Nummura noteicējs un videozvani nu jau ir tās lietas, kas ietilpst standarta telefonijas pakalpojumos???

Nummura noteicējam vajag telefonu ar displeju, tas protams, ir katram lauku tantukam.

Videonovērošana protams arī. Tā ir obligāta fīča :)

Kā mēs auzās aizbraucām ka nošmakst vien...

"Iezvanpieeja kā vienīgā iespēja" - mobilo operatoru pārklājums vietā, kur "tik nežēlīgais Lattelecom nogrieza drāti" = 0????

Tiešāāāām?

 

Arī izmantojot Triatel var noteikt nummuru. Nevajag te ļa-ļa.

 

Palasi vienreiz regulatora dokumentus, kuros skaidri nodefinēts kas ir "balss pakalpojums" un kas nav.

Tas par ko Tu te dīc, vispār ir ekstras, nevis standarts. Cik klientu lieto fiksētajai līnijai to pašu nummura noteicēju?

Labi man ir, bet man ir telefons ar displeju. Cik daudzi to lieto - esi aizdomājies?

Par biznesa klientiem nerunāsim. Videonovērošana - kam? Biznesa vai privātklientiem?

Nummura noteicēji, pāradresācija u.c. ir "supplementary services" - papildpakalpojumi.

 

Kā jau teicu - nav 90-tie gadi, jebkurš ISP var iet un piedāvāt savus pakalpojumus visā Latvijā.

Bet neviens, neviens neies vilkt par n-tajiem tūkstošiem drāti klāt dēļ diviem klientiem.

Piedevām vēl cauri sazin cik privātīpašumiem, par katru no kuriem jāmaksā īres maksa.

Tas ij pēc 50 gadiem neatmaksāsies. Biznesam jābūt kaut cik rentablam.

Un var te forumā ārdīties, spļaut žulti un sist sev ar dūri pie krūtīm, bet no tā nekas nemainīsies.

Tā ir visā pasaulē. Pat visbagātākajās valstīs.

Bez tam - pie mums nu jau praktiski visur ir internets no mobilo telefonu operatoriem.

Par balsi es vispār nerunāju - 3 mobilo telefonu operatori, SIMkartes jau pakaļ met, ņem tik un runā.

Esam ļoti no tālu no tā lai sauktos par "valsti ar sliktāko Interneta pieejamību pasaulē".

Drīzāk otrādi.

Dati no http://www.internetworldstats.com/europa.htm#lv

 

Tā kā nav te ko žēloties par "briesmīgo Lattelecomu".

Alternatīvu nu jau ir pietiekami.

 

Viasats savukārt, sarosījās tikai un vienīgi tāpēc, ka nāk DVB-T un viņiem būs jārēķinās ar konkurenci.

Jo līdz šim jebkuram, kas dzīvoja ārpus kabeļTV pārklājuma zonas, bija tikai 5 kanāli ar antenu.

Nekas vairāk. Ja gribēja ko vairāk un legāli - liec FTA komplektu vai maksā Viasatam.

Viasats bija monopolists. Deva ko gribēja, prasīja cik gribēja.

Tagad beidzot ir mazā paka, lai cilvēki, kuri slikti zin svešvalodas, nemaksātu 15 latus par 50+ kanāliem, kurus viņi tāpat neskatās...

Tagad būs alternatīva Viasatam. No tā iegūs visi - arī tie, kuri Viasatu nepametīs. Jo tad Viasatam būs jādomā kā noturēt esošos klientus, jo jaunus vairs nebūs īpaši kur ņemt.

 

Es ssobriid pametu Viasat un vinni mani centaas notureet ar 9.90 Ls aboneessanas maksu!

Tas bia smiekliigi, jo 2 gadu laikaa par liidziigu maksu jau esmu atmaksajis vinnu ieguldiijumu manos dzelzzos!

Tagad vinni buutu vareejussi buutiski samazinaat aboneessanas maksu, bet nekaa, jo 9.90 buutiibaa ir pilniigi tas pats, ko maksaaju ieprieksseejos 2 gadus -(1. gadaa ap 6 Ls, 2. gadaa 15 Ls)!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

hehe man ar dīz beigsies līgums, ko man meiģinās piedāvāt diez :D

Link to comment
Share on other sites

Ir paaris nianses - palasi liigumu!

 

Tev pirms terminna beigaam vismaz meenesi iepriekss vinniem jaauzraksta iesniegums par to, ka vairs neveelies pagarinaat liigumu, citaadi aizies otrie 2 gadi!:)

 

Vinni nevar neko labaaku piedaavaat par 9.90 meenesii.....

Labots - DreamMuca
Atbildot uz peedeejo postu tas nav jaacitee!!
Link to comment
Share on other sites

zebieksterc

no VIASAT puses stulbi domat, ka lielajas pilsetas dzivojoshie, kads pirks vinju satelitantenu... Tie kas laukos...tiem tagad izdevigak bus nemt lattelekom virszemes tv, kaut vai to pashu 5 kanalu del, kas pa velti. Ja tagad VIASAT spitesies preti, tad vini bus zaudetaji! tas ir fakts

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...