Jump to content

Vai PC spej pavilkt sho karti?


Ficuks
 Share

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Cepums89

    8

  • Gliemis

    6

  • Edgars15

    9

  • Ficuks

    34

Tu esi paarliecinaats ka par 20 ls var nopirkt 400w labas firmas barokli?  nu nez... taa firma man liekas ir pilniigi vienalga !  shaubos ka kaads liks 300w bet rakstiis 400w ... kautkaads bullshits... protams varu jau nopirkt 460w GiGabyte bet vai ir jeega? varbuut ar maneejo straadas tikpat labi... nezinu gan... 

 

shaubos par to ka Baroklja W ir atkariigi no Razhotajfirmas... ja rakstiits 400w tad jaabuut 400w!! 

Link to comment
Share on other sites

Ficuk ko tad tu vēl gaidi ? Tāpat izklausās, ka nevienu neklausīsi. Pērc savu vga un liec tik iekšā.

Link to comment
Share on other sites

shaubos par to ka Baroklja W ir atkariigi no Razhotajfirmas... ja rakstiits 400w tad jaabuut 400w!!

Kapēc cilvēks, kuram nav ne jausmas, kas ir dators, atļaujas bārstīt savas šaubas un spriedumus?..a?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Ficuk ko tad tu vēl gaidi ? Tāpat izklausās, ka nevienu neklausīsi. Pērc savu vga un liec tik iekšā.

 

es jau klausu tikai vieni saka ka jaunu nevajag un ar shito pietiek bet citi saka ka vajag citas firmas un vel nez ko... kurus tad klausiit? 

 

Un wolf nevajag paarspiileet... vareetu padomaat ka tu zini pilniigi visu ... 

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
shaubos par to ka Baroklja W ir atkariigi no Razhotajfirmas... ja rakstiits 400w tad jaabuut 400w!! 

Ražotājfirmas ar vārdu savos barokļos liek kvalitatīvākas detaļas , tur gan dzese būs labāka , gan radiatori masīvāki , gan kondensatori ar mazāku risku uzpūsties vai iztecēt , utt.

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz kads kursh paskaidro kapec tad firma ir tik noziimiiga... nevis vienkārši Codegen ir suuds perc jaunu!  :ok:

Nu labi pienjemsim ka perku 500w Chieftec ... Buus beidzot labi prieksh HD4830/HD4850 ?

Link to comment
Share on other sites

Edit: isti nesapratu ko Rik0 bija domajis ar shauro vietu siteemaa?

 

Man grūti tev izstāstīt, ja nezini PC uzvūves un darbības pamatus, bet vienkāršoti - CPU rēķina kur un ko Tu spēlē dari (vide, kustības, ko dara pretinieks, kur lido lodes utt), savukārt VGA atbild par to, lai to visu skaisti uzzīmētu. Ja FPS ir zems, tad jautājums - kāpēc?

Vai tāpēc ka CPU nespēj pietiekami ātri sarēķināt un padod šos datus uz GPU vai GPU, kas balsototies uz šiem datiem nevar ātrāk uzzīmēt bildi.

Vājāko arī sauc par "šauro vietu" (reāli vēl ir citas komponentes, kuras var būt "šaurā vieta" piem, atmiņa).

Kas ir "šaurā vieta" - uz šo jautājumu nevar atbildēt viennozīmīgi visiem gadījumiem, jo tas atkarīgs no katras konkrētās spēles, vēl vairāk, no grafikas uztādījumiem (high/mediou/low), izšķirtspējas, anti-aliasing, anisotropic filtering un citiem. Parasti jaudīgāks GPU dod vislielāko efektu.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies ka pateici... tagad sapratu ko tu ar to biji domajis :)

 

EDIT: klau bet vai man dual 2.4 procis nebuus shauraa vieta prieksh HD 4850 ?? Ljoti ceru ka nee! Jo shobriid jau laikam esmu atradis ko peerku...

 

ASUS RADEON HD4850 PCIE 512MB - Ls 72

http://2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1008_15/...es.html?id=6387

 

CHIEFTEC PSU ATX 500W PFC 14CM 80+ - LS 37

http://2u.lv/lat/e-shop/1051.1171.1008_15/...es.html?id=6387

 

Kopaa tad 99 ls bet ceru ka bus taa verts... vismaz par 8400gs jaunu buus labaak :D:lol:

Labots - Ficuks
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...