Jump to content

bezmaksas Spēles mobīlajam caur USB


Recommended Posts

Vai ir vispār iespējams kādas spēlītes ,kaut sū*a tetri, dabūt savā nokia 6300 bez visādiem wapiem reģistrācijām un maksām???

 

Nu ka atzīstās tie kuriem tas ir izdevies!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es savam 6300 esmu dažādas progas licis (Skype, MiniOpera) caur USB. Tāpat kā USB fleškā iekopēt un tad uz mobiļņika palaižot.

Link to comment
Share on other sites

Elementāri atmiņas kartē pārkopēt.

 

No kurienes? piemēram to pašu Tetri Solitare vai Lines utt!!!

Saprotu ka pārkopēt, bet visur k-kādi sū*a reģistrēšanās nosacijumi, caur wapu vai par 2,50Ls par spēļuku!

Link to comment
Share on other sites

wap.flyfire.ru

 

Paldies! Jautājums bija kur dabūt BEZ WAP???

 

Esmu nejēga, neprotu un negribu savam telefonam uzstādīt i-netu. Un tās spēles kas jāspēlē tikai caur pieslēgumu vispār neieredzu! Bet caur vadu uzstādīt izklausās EASY!

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Personīgi man ir iepaticies wap.tegos.ru , un jebkurā wap lapā, no datora, spēj strādāt Opera (šeit akmentiņis Firefox un IE izstrādātājiem)

 

 

Tas tā, ja ar slāvu valodu neesi uz Jūs.

 

Bet jebkurā normālā torrent trakerī ir vismaz viens arhīvs ar veselu čupu spēlēm, tikai meklē, kuras tev varētu iet. Un jā, spēles kopē telefonā, vai atmiņas kartē. Spēle ir *.jar fails. Tev vajadzīgs, ja spēlēm rakstīts, S40 versijas.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
jebkurā wap lapā, no datora, spēj strādāt Opera (šeit akmentiņis Firefox un IE izstrādātājiem)

 

 

Firefoxam jāuzliek tikai viens maziņš addons un arī prot strādāt jebkurā wap lapā! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...