Jump to content

Neiet klaviatūra


MELNAISS
 Share

Recommended Posts

Svaiki man iedeva portatīvo datoru, lai pastos kas viņam pa vainu es viņu mociju un spīdzināju taču nevaru saprast kapēc nedarbojas man astonjas pogas

 

TAB, T, Y, G, H, F4, Bultiņas uz augšu un leju.

 

Pārejais itkā darbojas,

 

Teica itkā minka uzgāzis ūdeni uz datora bet pogām ūdens klāt nevar tik jo gumijas ir pielīmetas.

Butu velams ja pateiktu dazas idejas.

 

P.S. Skaņa arī neiet kopš tā notikuma

Labots - MELNAISS
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja uzgāzts ūdens, tad jāskatās, lai kaut kas cits nenosvilst. Bet jebkurā gadījumā tādu klaviatūru jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Vai nu kaut kas nekontačī (kaut kāda draza priekšā pogām), vai arī vienkārši kaut kas ir nosvilis.

Ja pats nerubī, kā atvērt un nočekot/salabot, jānes uz servisu.

Link to comment
Share on other sites

Klaviatūra nesastāv tikai no plastmasas pogām. Gan jau ka uzlijis ūdens. (ups, neizlasīju ka ir).

Ved uz servisu vai arī maini pats.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Neesmu mēģinājis, bet domāju, ka vajadzētu strādāt.

Problēma pamēģināt?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

USB klaviatūra varētu nederēt tādā gadījumā, ja kāds taustiņš pastāvīgi ir nospiests.

Link to comment
Share on other sites

MELNAISS

ja butu nosprudis tad raxtot tas taustinjsh tikai raxtitos bet spiezots cik stipri grib un ļurkājot uz kuru pusi grib neko nedara.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Negribu taisīt jaunu tēmu, tapēc paturpināšu tepat! Man Lenovo 3000 (N200) ar problēmas. Sākās ar to, ka pakāpeniski zuda pa vienai pogai (nospiežot pogu nekas nerakstās), bet tas bija tā nevis noteiktā secībā, bet haotiski... līdz vienā dienā pārstāja darboties arī enter un citi svarīgi taustiņi. Tad nu nolēmu kā pirmo pārinstalēn win, jo bija cerība uz draiveru gļukiem...bet pēc win xp pārinstalēšanas palika tikai sliktāk - nu vairs darbojas tikai 6; 0; =; - taustiņi un viss pārējais klusē. Vakardien neizturēju un noņēmu klaviatūru. Izlijis nekas nav, viss smuks un tīrs. Interesanti bija tas, ka tad kad juka tā klaviere, tad šad tad piemēram spiežot 6, tad wordā uzrakstijās f6, ja spieda 4, tad rakstijās v4 utt... Klaviatūras šleifīt notīriju ar spirķiku, bija cerība uz putekļiem novelt vainu, bet nu saliekot kopā ar nekas nemainās.

P.S. Win pārinstalēju ar USB klavieri, jo iebūvētā klaviere nereaģē nevienā režīmā. Laikam jau atliek tikai 2 varianti - mistisks klaviatūras gļuks vai nosvilis(pussvilis) kāds klavieres kontrolieris uz plates. Stulbums tas, ka kompītim knapi gads, bet garantiju zaudēju netīšam dabūjot plaisu displejā, kuru protams dīlera servisā nemainiju.

Link to comment
Share on other sites

Mjā, stulbi. Pievienojos Tavai diagnozei. Bet, nu - ja jau displeju mainīji citā servisā, tad moš pie tiem pašiem puišiem var arī šo labot?

Link to comment
Share on other sites

matricu pats mainīju :) Ar datoriem īpaši uz Jūs neesmu, bet nu ar šādu klaviatūras problēmu neesmu saskāries :(

Baigi jau sliecos uz kautkādu čipu gļuku, jo nu ar klavieri nekādai problēmai nevajadzētu būt, bet nu brāķi jau gadās visur.

Esmu dzirdējis, ka pārdaugavā ir labs serviss,kur remontē portatīvos, tad laikam tur ar būs jādodās....

Link to comment
Share on other sites

Hmm... nu, man arī izklausās pēc čipa gļuka. Bet ienāca prātā vēl viena lieta, ko vari darīt paša spēkiem - paspēlēties ar testeri. Pieliec testeri tajā vietā, kur visi klaviatūras vadiņi ieiet čipā. Atrodi attiecīgā taustiņa vadiņus un pārbaudi, ka nospiežot taustiņu patiesi rodas kontakts. Tas ir, protams, ja to laptopu tur var tā atjaukt vaļā. Es nekad neesmu jaucis laptopu. :)

Link to comment
Share on other sites

Gint- tu esi mēģinājis atvienot orģinālo klavas šleifi un piespraust tikai usb? Iespējams kaut kur gļuks tieši ar to orģinālo klavu vai tās šleifi, kas izsauc šādus tādu gļukus. man bija viens dators ar sabijātu šleifi, to noņemot nost, usb klava strādāja normāli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...