Jump to content

Interesanti video


Kitai
 Share

Recommended Posts

  • 6 years later...

Ielīdīs te iekšā ar.

 

 

 

 

 

Darbā kolēģi stāstīja bet paši neatceras nosaukumu -

veca multiplikācijas filma, Rīgas kinostudija

Lomās - Dievs, Velns, alkašs malkas zāģeris

iz konteksta - aptur milics Dievu - Fāter, tu esi ierāvis pār mēru, kā tu brauc? - Es braucu kā Dievs!

Malkascirtējs - par polšu varu pašam vellam ragus nozāģēt, -velns nomet kapuci - Rau nost! Malkascirtējs sit savam zāģim uz ratiem pa pederi un spolē prom...

utt.

varbūt kāds zina kā un kur atrast? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 

Darbā kolēģi stāstīja bet paši neatceras nosaukumu - veca multiplikācijas filma, Rīgas kinostudija Lomās - Dievs, Velns, alkašs malkas zāģeris iz konteksta - aptur milics Dievu - Fāter, tu esi ierāvis pār mēru, kā tu brauc? - Es braucu kā Dievs!
Ja pēc satura, liekas ka zinu, varētu būt 70 gadu sākums, man liekas es kā bērns esmu kaut ko tādu redzējis, melnbalta! Intereses pēc pameklēšu, man labs paziņa ir Avārijas Brigādes režisors, aizsūtīšu tavu aprakstu viņam. Es biju bērnībā uz leļļu multeni kino par autosacīkstēm un nevarēju atrast, kas tas bija, šis uzreiz pateica, valsti gadu un režisoru! Es arī vācu to bērnu laiku filmas, kas tad likās pilnīgs pipec, tagad jau ir cits kino, bet vienalga bērnības filmas ir vismīļākās! :)
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā ir ir, tik jāsameklē, labā kvalitātē! Var būt kāds zina kur var novilkt LV ar normālu bildi? Pie krieviem ir liela kolekcija, bet viss krievu mēlē.

Link to comment
Share on other sites

Šito video kāds ierakstījis no  ētera un kā nu mācējis, ta ielicis internetā. Augstāka bildes kvalitāte par parastu SD no televizora principā nevar būt, jo produkts pieder Latvijas televizijai. Nezinu, vai tā multene uz filmas vēl saglabājusies un ja arī ir, diez vai kāds to pārdzīs uz HD. 

Link to comment
Share on other sites

Forši. 70-tie gadi .Moš vēl kads atceras superlīmes"Marss" reklamu?


ZAŠIBIS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...