Jump to content

Tele2 akcijas piedāvājumi


Shampuns
 Share

Recommended Posts

NormaalsCilveeks

hmmz ja godīgi tad ļoti OK izklausās tas "akmens gabals" ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Parasts

    7

  • zuicis

    4

  • Shampuns

    6

  • Fotomeistars

    4

Forši, ka šo arī netā var paņemt, nav nemaz uz veikalu jāiet. Brālis paņēma lielajai runāšanai, kā otru karti, pēc gada vai arī ātrāk, ja nevajag, tāpat var slēgt nost :)

Link to comment
Share on other sites

Škiet ĻOTI izdevīgi .. nezinat vai es varu pārcelt savu zz nummuriņu ? Visi jaunie kurus piedāvā man nepatīk.

Un tad varbūt varam vēl biki mani pakonsultēt .. Skatos arī uz jauna mobīlā pusi .. Sanāk, ka šo nokia var dabūt par 13 ls ja slēdz līgumu uz diviem gadiem ?

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses jau taisnība tev ir ..

Varbūt kāds jau ir parakstījis līgumu un varētu izstāstīti kādas ir sankcijas laužot līgumu pirms laika. Piemēram ja paņemu uz gadu, bet mani neapmierina kvalitāte un pēc mēneša jau vēlos atteikties.

Link to comment
Share on other sites

No vienas puses jau taisnība tev ir ..

Varbūt tad sagaidi citu operatoru atbildes gājienu, pirms bāzt galvu ilgtermiņa teles cilpā?

--> nepatiks kvalitāte, samaksāsi līgumsodu. Nekas traks nebūs. Starp citu, šitas kantoris vēl nesen reklāmās apgalvoja, ka tam kvalitāte esot augstāka nekā pašam LMT. [skat. oficiālas instances zieģeli].

Link to comment
Share on other sites

Ja neņem mazcenas trubu un pāriet no cita operatora,tad piedāvājums ir lielisks-līdz lieldienām par velti,vēlāk 4ls par 500min uz visiem tīkliem,nez' vai kāds konkurents pārtrumpos.Nākamgad decembrī gan jau atkal kāda akcija panesīsies...Jāpiezīmē,ka līgums beztermiņa,var pāriet jebkurā brīdī atpakaļ.

LMT par 100 min 10gadīgam VIP klientam prasa gandrīz 6ls...

Labots - maritis
Link to comment
Share on other sites

No vienas puses jau taisnība tev ir ..

Varbūt kāds jau ir parakstījis līgumu un varētu izstāstīti kādas ir sankcijas laužot līgumu pirms laika

4 Ls mēnesī par atlikušajiem līguma mēnešiem.

Te jāpiebilst, ka 5 Ls atlaide no Meteorīta a/m darbojas tikai pirmos 12 mēnešus.

Un vēl neesmu drošs, vai par pieslēgumu Meteorīts+subsidētais tel. nevajadzēja piemaksāt 1.95/2.95 Ls/mēn...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vakar pastaigāju pa veikaliem... uz tele2 bodītēm tādas rindas bija,ka dažs labs stāvēja vairāk nekā stundu, lai varētu zvanīties uz visiem tīkliem par 4 ls mēnesī visu gadu... šodien pats iehavošu šamo piedāvajumu.

 

# Ar tarifu plānu ‘Meteorīts’ zvani par 0 sant./min uz visiem tīkliem Latvijā, izņemot paaugstinātas maksas numurus.

# Ikmēneša maksa veselu gadu būs Ls 4, pēc tam Ls 9 (var taču atteikties :D)

# Ar akcijas piedāvājumu nav pieejams telefons.

# Būtiski - nav termiņa līgumsaistību (tas nozīmē,ka nav arī līgumsoda)

# Internets: 10mb bezmaksas, tālāk 0,61Ls mb

# SMS: 0.052

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

# SMS: 0.052

no kurienes info? Tele2 vēl 2007 gadā atmeta to divnieku beigās visiem tarifu plāniem. Nez kāpēc Meteorītam izdomāja likt savādāku sms maksu.

Link to comment
Share on other sites

Tie 0.002 Ls nāca klāt pēc PVN pacelšanas ;)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

Pievērs uzmanību - 500 minūtes uz ne-tele2, 1500 tele2 tīklā. Pārsniegsi - maksāsi par papildu minūtēm arī.

 

Vai 4 latos ietverts ari numura noteicējs?

Link to comment
Share on other sites

hmm, kāpēc gan man šķita, ka šie cipari arī ir nonullēti... Kams paldies... pagaidām palieku uz lmt.

Link to comment
Share on other sites

Šādu skatu, ka stāvētu rindā pēc mobilo sakaru operatoru pakalpojumiem, es atceros kādus gadus 6 atpakaļ, kad sākās mazcenas bums. Šoreiz Tele2 Meteorīts ir trāpījis, par spīti klaigāšanai par viltus meteorītu :)

 

 

29112009006.jpg

 

29112009007.jpg

 

29112009009.jpg

 

Bildes no Deglava ielas maximas XXX, bet līdzīgu es redzēju arī Alfā un centrā arī bija tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Jekabpilii shajaas briivdienaas ir kaut kaads aarpraats ar to meteoriitu,vakar rinda bija visu dienu un shodien arii veel lielaaka,vakar vakaraa pat printeriem beidzaas toneris,nevareja vairs liigumus izdrukaat,sen nebija redzeets taads cilveeku piepluudums pie kaada operatora.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Domāju, ja cilvēki zinātu, ka uz Meteorītu var pieteikties arī tele2 mājas lapā, tad domāju, ka šo akciju veikalos vispār nevarētu pamanīt.

Pats pieteicos uz šo plānu webā pilnīgi bez nekādas rindas :)

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Var mēģināt ar kādu 100. piegājienu sazvanīt operatoru pa tel. 600, ja paveiksies. To lietu var pieteikt arī pa telefonu. :on_the_quiet2:

Link to comment
Share on other sites

Alfa šodien ar esot gāsta apkārt no topošajiem tele2 klientiem. Akcija ir nostrādājusi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu lai tik darās - jo lielāka konkurence jo būs patīkamāki tarifi citiem operatoriem. Starp citu, tauta , kas slēdzās uz to meteorītu , izlasa arī to sadaļu ''Zināšanai'' no tās lapas http://www.tele2.lv/tarifi/meteorits.html ? Ja jau dikti daudz pļāpā pa telefonu , tad varbut arī izdevīgs . Starp citu , kāds ir šo tarifs zvaniem uz ārzemēm? Kautkā neatradu, jo tās minūtes tik zvaniem latvijas tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

joprojām gaidu lmt un bites atbildes triecienu ... , bet personīgi man liekas, ka tirgus lēnām tiek sadalīts -> uzņēmumi uz lmt / privātie uz tele2 .. bet tie, kas neko nezin, vai nepatīk iepriekšējo pakalpojumi- uz biti ...

Link to comment
Share on other sites

nu, nez es ar meteorīta akciju biju ļoti vīlies tikko kā uzzināju, ka uz citiem tīkliem ir tikai 500min.

LMT mūsejie man patīk labāk, jo par Ls 3 (atlaižu līmeņa cena) mēnesī man ir 1000 minūtes LMT tīklā, un mēnesī sanāk tuvu 1000min LMT un aptuveni 30min uz citiem tīkliem, brīnos, kur Tele2 ir tie nenormāli daudzie klienti, es vispar pazīstu tikai 1 tele2 klientu un 2 bites...

Link to comment
Share on other sites

ssam droši vien tavos pazīstamos ir cilvēciņi uzvalkos vai tie kuriem firmas apmaxā mobus ;)

p.s. Bite varētu kaut kā iekost ;) bet LMT ir pagātne :)

Link to comment
Share on other sites

Alfa šodien ar esot gāsta apkārt no topošajiem tele2 klientiem. Akcija ir nostrādājusi :)

 

Rinda alfā bija baisa. Tā kā nekur nesteidzos, nepaslinkoju un saskaitīju 70 pilngadīgas dvēseles.

Pats iestājos citā rindā - uz hansabankas kartes saņemšanu pie 280 numuriņa (man bija 284). Nostāvēju pusstundu un pa šo laiku redzēju kādus 6 laimīgos klientus, atvadoties no dīleru meitenes.

 

Es nevienu nezinu, visiem ir LMT un Okarte!

Tagad vari zināt maniu - esmu ilggadīgs tele2 abonents.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkus Tele 2 māk piesaistīt, šis piedavājums ir ļoti OK. Es tikai ceru, ka pirms klientu piesaistīšanas tika veiktas nepieciešamās investīcijas tīkla kapacitātes celšanā, lai nav kā jau ir bijis - klienti sarodas, un sakari vairs nav lietojami :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Par lielajām rindām pēc mobilo operatoru pakalpojumiem, varu atgādināt ka baigās rindas bija pēc Bifri pagājušā gada 31. jūlijā, kad bija pēdējā diena, lai saņemtu un aktivizētu bifri ar bezmaksas zvaniem savā tīklā. Tad es strādāju veikalā un man sanāca šos klientus apkalpot :shok: , gandrīz visu dienua bija rinda ap 30-50 vai vairāk cilvēkiem, bet es biju viens.

Link to comment
Share on other sites

nu, nez es ar meteorīta akciju biju ļoti vīlies tikko kā uzzināju, ka uz citiem tīkliem ir tikai 500min.

LMT mūsejie man patīk labāk, jo par Ls 3 (atlaižu līmeņa cena) mēnesī man ir 1000 minūtes LMT tīklā, un mēnesī sanāk tuvu 1000min LMT un aptuveni 30min uz citiem tīkliem, brīnos, kur Tele2 ir tie nenormāli daudzie klienti, es vispar pazīstu tikai 1 tele2 klientu un 2 bites...

tad nu tavā gadījumā nekādi nebūs meteorīts noderīgs. sanāks baigā mēneša maksa pat ar visu mega lētumu visos tīklos :D jo pārtērējot noteiktos limitus iestājas labs minūtes cipars.

baigi zīmīgi ka sms ir pa maksu. 10 sms nosūti un 50 saņi klāt pie rēķina. un pofig vai tele2 tīkls vai cits.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds cer, ka akcijas "Meteorīts par 4 ls" un "Nāciet pie Tele2 un nemaksājiet rēķinu līdz pat Lieldienām!" darbosies vienlaicīgi, tad viņš stipri kļūdās (neskatoties uz to, ka mājaslapā par to nekādas info nav). To es noskaidroju nejauši, piezvanot uz 600 un prasot, kad to Meteorītu pieslēgs (brīvdienās biju pamainījis tarifu plānu ar "Mans Tele2"). Izradījās, ka, jāatnāk īsziņai (tās tiek izsūtītas automātiski) ar apstiprinājumu, ka notika tarifu plāna maiņa uz Meteorīts (nevis īsziņa, ka iesniegums saņemts, bet apstiprinājums par pieslēgšanu), un tad, kad tā īsziņa ir saņemta, "10 Ls" akcija tiek bezkaunīgi atslēgta. Manā gadījumā es telefoniski paspēju atteikties no Meteorīta (jo īsziņu vēl nebiju saņēmis) par labu "10 Ls" (man šis variants ir piemērotāks).

 

Kā arī ar "Meteorīts par 4 ls" var necerēt uz lojalitātes atlaidi abonēšanas maksai (arī uzzināju nejauši no 600, mājaslapā nekas nav).

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tas ir naivi cerēt, ka operators ļaus vienlaicīgi izmantot 2 akcijas un vēl lojalitātes bonusus. Meteorīts par 4Ls jau tā ir labs piedāvājums.

Link to comment
Share on other sites

Naivi\nenaivi, bet fakts ir tāds, ka nekur nav teikts, ka akcija "10 Ls" automātiski tiek atslēgta, neko nepaziņojot klientam. Manuprāt, tas nav godīgi un tiek pārkāpts vienlīdzības princips, vienpusēji mainot līguma nosacījumus. Lietotājs izlasīja visus abu akciju noteikumus, vienkārši iegāja Mans Tele2, nospieda dažas pogas, pamainot tarifu plānu; kā šīs darbības ir saistītas ar akciju "10 Ls", kura ir fiksēta rakstiski līgumā?

 

Meteorīts par 4Ls jau tā ir labs piedāvājums.

Piedāvājums ar "10 Ls" arī nebija slikts, kāpēc Tele2 manā vietā izvēlas, kas man ir labāks (nerunājot jau par to, ka pēc visiem noteikumiem, kas publicēti viņu mājaslapā, jādarbojas abām akcijām vienlaicīgi)? :aggressive:

 

Manā gadījumā ar lojalitātes atlaidi abonēšanas maksa Meteorītam būtu par 25% mazāka (skatoties procentuāli, tas ir daudz; naudas izteiksmē tikai 1 Ls).

Labots - stirol
Link to comment
Share on other sites

Jā, tas nav pareizi, ka Tele2 par to nekur neraksta un atslēdz akciju. Domāju vari sūdzēties Tele2 un viņi tev pieslēgts to atpakaļ, vismaz tā vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau rakstīju augstāk, atteicoties no Meteorīta, akciju "10 Ls" pieslēdza atpakaļ. Bet tas ir tikai tāpēc, ka esmu "cepies" (zvanīju 600, interesējoties, kad Meteorītu pieslēgs, tad arī viss atklājas). Tie, kas necepas un mierīgi gaida, redzēs Meteorīta "bonusus" nākammēnes kārtējā rēķinā, un lai necer, ka tas atkal būs 0. :rtfm:

Link to comment
Share on other sites

Tiešām, vienlaicīgi saņemt rēķina atlaidi un īpašo tarifu plānu klientam būtu superlabs piedāvājums, bet operatoram maigi sākot neizdevīgs..

Savukārt, Tele2 noteikti vajadzēja atrunāt, ka abus piedāvājumus vienlaicīgi izmantot nevar. Līguma nosacījumus nelasīju, bet domājams, ka ja ļoti gribēt tad var savu panākt un iegūt abus bonusus (vismaz uz 1. mēnesi), bet 1-kārt pārāk bezkaunīgi, 2-kārt liela ķēpa.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas nav pareizi, ka Tele2 par to nekur neraksta un atslēdz akciju. Domāju vari sūdzēties Tele2 un viņi tev pieslēgts to atpakaļ, vismaz tā vajadzētu.

Tele 2 viss ir aprakstīts, tik tauta pavirši lzlasa līguma noteikumus un pēc tam brīnās par rēķiniem.Akcija ''10ls'' ir spēkā slēdzot līgumu vismaz uz 12 mēn.,'dotā laika periodā laužot līgumsaistības tiek piemērotas soda naudas sankcijas.Akcija ''meteorīts 4'' ir piemērota Tele2 klientiem bez līguma saistībām , kuriem uz doto brīdi nav dotētā telefona (tā līguma termiņš ir beidzies),citos variatos nāksies piemaksāt.:close_tema: Gan jau būs cilvēciņi neapdomīgi pārgājuši uz Meterorītu ,tad brīnīsises uz pirmajiem rēķiniem un vainosTele2.:sarkasms:
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...