Jump to content

Vienkāršs grafiskais redaktors (bezmaksas)


Taspats
 Share

Recommended Posts

Tāks... man vajadzētu vienkāršu bezmaksas grafisko redaktoru (vēlams, lai viņu būtu atļauts lietot arī komercstruktūrām), nekādas sarežģītās iespējas nav vajadzīgas, galvenais lai ir resize, crop, flip, pāris filtri un citas vienkāršas lietas, layeri un citas tamlīdzīgas lietas nav vajadzīgas. Ir tāds PhotoFiltre, kas +/- atbilst šim aprakstam, bet to nav atļauts lietot komercstruktūrām. Vai ir kādas freeware programmas, kas atbilst manam aprakstam?

Link to comment
Share on other sites

gimp vai piantshop vai kā viņš tur bija :)

Link to comment
Share on other sites

GIMP ?! Nav mazs un vienkārš, drīzāk liels un spēcigs - ,bet bezmaksas !

Link to comment
Share on other sites

Taspats

Paint.net izskatās diezgan labs, bet vai tā ir, ka viņam nav tādas funkcijas kā AutoCrop?

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini XnWiew, man liekas ok.

Link to comment
Share on other sites

Taspats
(labots)
Ko tu saproti ar "Autocrop"? Magic Wand + Crop nederēs?

Nu es domāju tādu situāciju - atveru failu, iezīmēju kādu daļu no attēla, ņemu Copy, tad jaunu "kanvu", "iepeistoju" to nokopēto attēla daļu jaunajā un tad ar Autocrop tiek nogrieztas liekās malas. Iekš PhotoFiltre tā funkcija saucas Automatic crop.

Bet es skatos, ka ja iekš Paint.net iezīmē kādu attēla daļu, to nokopē un tad ņem New..., tad jaunās "kanvas" lielums pikseļos tiek piedāvāts tieši tik liels, kā nokopētā attēla daļa. Tas it kā atrisina šo problēmu.

 

UPD. Magic Wand + Crop arī ir normāls variants.

Labots - Taspats
Link to comment
Share on other sites

Nu iekopēt attēlu, lai tas būtu tieši tik liels cik izgrieztais attēls var arī Windows ms paintā. Vienkārši izvēlamies New, samazinām balto laukumu līdz minimum un peistojam iekšā bildi. Bilde būs kā vajag, bez baltajām malām.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Archijs_

Man patīk Texture Maker!! Nav tik sarežģits kā gimp vai Photoshop bet iet uz "lēnajiem" datoriem ātrāk!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

irfanview neder?  visas funkcijas kuras pieminēji tur var ātri un ērti var izdarīt, tiesa šis ir vairāk kā bilžu pārlūks nevis redaktors..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Droši var lietot visas 10 gadus vecas progas, autortiesības ir tikai uz 10 gadiem. 

 

Coreldraw 7 un 8 (es sev tiko ar grutībām samekleju)

 

Photoshop 5 un 5,5 ( it kā man kaut kur ir)

 

Picasa3 es mantārādās jau pārāk bieži izmantoju, jo ver visādus raw, bet slikti CMYK attēlus.

 

 

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

...irfanview neder? ...

 

Irfanview ir labs, bet to nevar lietot uzņēmumos tas ir freeware priekš privātā majas lietotāja ;) ta ka topika autoram neder!

 

es par Gimp vai Paint.NET, Picasa ar noder!

 

Gimp gan nav vienkāršs, bet, kā saka, nav tak jaizmanto visas viņa funkcijas ;)

Link to comment
Share on other sites

Droši var lietot visas 10 gadus vecas progas, autortiesības ir tikai uz 10 gadiem. 

Jā, klīst tāda dezinformācija . Dīvaini, ka neviens ražotājs, EP, VID, BSA, neko tādu nav dzirdējis :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja var piešūt lietu 20 gadus vecām filmām kur autors jau sen pedāļus ir atmetis, tad piešūs arī 10 gadus vecām programmām. :D Kam tu ko te gribi iestāstīt, ka ir pa brīvu. :jester:

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Somebody

Lietoju Irfanview, bet tas if free for personal use

Ljoti eerts

 

Ja ir veelesshanaas pilniigi for free - varbuut tieshaam ir veerts panjemt GIMP un iemaaciities paars vajadziigaas lietas

Link to comment
Share on other sites

Palasot tā biedra rennss rodas iespaids no kuras pēcpuses jams ir vispār izracis informāciju par to 10 gadu noilgumu :D Tāds āksts, tas blogs vispār parodija ko bārsta te apkārt. Derētu jamo iepazīstināt ar LV autortiesību aizstāvjiem :D

Labots - H.Simpsons
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Tas viss ir slima suņa murgi - par šo tēmu ir runāts gan ar juristiem, gan firmu pārstāvjiem - bet ir jau daži, kā rennss, kurš kaut kur kaut ko padzirdējis un bāž visu vienā maisā :D. Āksts.

Link to comment
Share on other sites

Ir tak paintnet, par brīvu, bet komersanti, licenci lasiet paši. Sorry, jau pieminēts

 

Bet par licenžu termiņiem, nu tak, kāds zinoš lai pastāsta vienkāršā valodā, cik ilgi tās darbojas, un no kā tas atkarīgs, par tām šeit daudz šķēpu lauzts...

Link to comment
Share on other sites

Nu ielieniet attiecīgā autortiesību biroja lapā un palūkojat...

U.S. gadījumā autortiesības ir spēkā visu autora mūžu + 70 gadus. Karoče nav nekāda runa par 10 gadiem - tas ir pilnīgs bs.

Link to comment
Share on other sites

andrai2

lietoju gimp, a vēl man ir inkscape, ja ar baigu mākslu nenodarbojas, tad pilnīgi pietiek

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vēl var pamēģināt tādu Photofiltre. Savdabīgs un ne ar visiem tūļiem, bet var arī iepatikties... ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...