Jump to content

Unity 1click baterija


Gufiys
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir Unity 1click MP3 atskaņotājs. Nekad mūžā viņš nav skanējis, bet pie PC kad piesprauž viss iet, tas ir, dziesmas var salādēt, etc.. Man ir aizdomas, kad beigts ir akumulators! Kāds var pateikt cik šitādam jādod laukā, un vai viņam jābūt nedauz piepūtušam?

šeit ir attēls, kā tas akulumators izskatās:

obzw3fjhq0beo62szvt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ara ir janak 3.6 vai 3.7 voltiem, uzpusties nevajadzetu. Megini pielikt kaut vai kadu telefona bateriju, tad vismaz redzesi, vai strada. Ja stradas atskanotajs, tad vari meklet bateriju, ko varesi ielikt ieksa esosas vieta.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, varbūt mēģināt to apvalku pārdurt, jeb tur iekšā ir kaut kāds elektrolītiskais šķīdums? Mēģināšu ar testeri pamērīt, cik viņš dod laukā, un tad pamēģināšu ar telefona bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
kaut kāds elektrolītiskais šķīdums?

Kodīgs, indīgs, litija elektrolīts!

Link to comment
Share on other sites

Yup, pamēģināju ar testeri, akumulators nedarbojās :( Nezinu, vai izdosies pievienot telefona bateriju, jo tur sīki pielodēts un kaut kāda līme pa virsu uzpūsta :(

Link to comment
Share on other sites

tak tev tur ir divi smuki vadi kas iet uz bateriju, pārgriez pusē un liec pie mob bačas.

Link to comment
Share on other sites

x-trade

tik uzmanies griezot..to vadu lodejumi ir dikti trausli..ja norausi pie shemas,tad bus jalodee.

 

negriez pusee tos vadus .ja ta baca ir tiesam mirusi,tad griez pie baterejas..bus garaki vadi

Link to comment
Share on other sites

Izklausās loģiski :D Vakar galva nestrādāja :D Būs man stacionārs atskaņotājs, bet tas labāk kā nekas :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...