Jump to content

Animal Planet


auzis
 Share

Recommended Posts

nu vismaz arī man pirms 3 dienām nevēra vaļā.mans "operators"solīja kad tulīt viss aizies,lai paciešas,bet tā kā man kopš aizvakardienas nav vairs via nevaru pārbaudīt,bet cik saprotu vajag karti updeitot.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • base7

    8

  • Dexs

    20

  • mafijs

    12

  • raffaello

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu man jau pusdienu stāv uzslēgts uz Animal Planet, taču bilde kā nav, tā nav.

Link to comment
Share on other sites

Labāk atstāj ieslēgtu uz TV1000 East, uz šo kanālu karte updeitojas "vislabāk", ja tā var teikt...

Link to comment
Share on other sites

Varbūt neapdeitojas tāpēc, ka karte stāv Openbox`ā? vienkārši baigi sen nebiju to viasatu skatījies un tādēļ daļa kanālu bija aizvērušies. Atstāju uz TV6 Latvia un apm. stundas laikā karte apdeitojās. Rāda visi kanāli izņemot Animal Planet.

 

 

Beidzot arī Animal Planet aizgāja!!! Pēc 7 stundu gaidīšanas! :-D

Labots - norico
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

zvans Viasat autoatbildeetaajam krietni paaatrina kartes atjauninaashanas procesu

ja nekljuudos kombinaacija bija viens->viens->12 cipari kas uz kartes->viens

Link to comment
Share on other sites

Dexs ko tā esi isprizdzis par to EE, šrota karte ver vaļā kā EEviss notiek.Vai nav vienalga galvenais ka cilvēki kas samaksājuši milzu naudu redz zvēriņus.

Link to comment
Share on other sites

Vai nav vienalga galvenais ka cilvēki kas samaksājuši milzu naudu redz zvēriņus.

 

Tas i pi***c šitā pateikt!!! :-D :-D :-D

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu iesprindzis par EE, vienkārši nav korekti to minēt, jo mums teik Viasatā retranslēta Europe, ne EE versija...

:D

Nu tas nav īpaši svarīgi, tikai tā, precizitātei... :)

 

Arlabunakti... :D

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, EE jau ir Eastern Europe (tā es arī to sapratu)... Taču Eastern Europe versija šim kanālam iet tikai rumāņiem un tā apgabala valstīm... Ne Viasatam. Mums iet Europe versija, kura iet gan holandiešiem, gan čehiem, gan skandināviem... :)

 

:D

Ai, ZB jau, who cares, vai raksta EE vai vienkārši Europe... Izbaudam kanālu Viasat pakā... :D

Domāju, tēma slēdzama... :)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Nu ar "for Eastern Europe" es vairāk domāju, ka kanāls domāts AustrumEiropai, nevis ka tur ir speciāla programma priekš AustrumEiropas...

Nu proti, ka konkrēto kanālu atver tikai AustrumEiropas abonentu kartes.

 

Īsumā - Animal Planet beidzot ir pieejams Viasata abonentiem, ar ko arī viņus apsveicam! :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...