Jump to content

Webcam[avi] to...


CsH
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Neesmu nekad diez ko daudz ar video ņēmies, tādēļ man viens interesants jautājums.

Nesen ar webcam uzfilmējām video, nekā diža, bet video svarīgs. Ilgums sanāca ~1h un dažas sec. Kad beidzot noseivojām viņu, iznākumā sanāca 40+Gb video fails (o.0).

Bilde zemāk

haha.jpg

 

Pat "GSpot" uzrāda, ka tur ir 38Gb nevajadzīgu baitu :D

 

un jautājums ir tāds... kā lai es šo nezvēru samazinu līdz pieņemamam izmēram? mēģināju izmantot "SUPER", bet, lai arī kādus settings lieku, video fails kļūst 3x lielāks :D (konkrēti šo failu vēl neesmu mēģinājis, jo nobeigtos, kamēr sagaidītu 120gb video failu)

 

kas mani vairāk interesē ir, tieši settingi, kādus izmantot, lai samazinātu izmēru... tnx ;)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kurš taisīs video/audio kompresiju?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Par webcam nepateikšu, nav mēģināts, kādos formātos no tās var izdabū bildi, bet vispār nekompresēts avi 1 min ~ 1 GB ir pilnīgi normāli.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

(labots)

parasta hp notebook webcam... un... lai kā izskatītos, neesmu es diez ko stulbs pc lietās... pieredze ir, tikai ne ar video apstrādi. tādēļ arī prasu.

 

 

P.S visu izdarīju, nezināju, ka webcam filmē nekompresētu video... paldies par info!

Labots - CsH
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kompresiju jau var uzstādīt uzreiz pie ieraksta. Dažādām programmām dažādas iespējas. Jārēķinās, ka, piemēram, mpeg4 online kompresija, kas ir ir pietiekami kompakti ieraksta, būtiski pazemina kvalitāti, kā arī ēd pietiekamus cpu resursus.

 

Tapēc ļoti būtiska kodeku izvēle un vislabākais ir paeksperimentēt un atrast piemērotāko variantu. Protams, galarezultāts ir vislabākais ierakstīt nekompresētu un pēc tam saspiest, bet tas ir liels laika patēriņš un piedevām cietā diska resursi tiek izsmelti.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...