Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

modushop kaste un kloķis ? 100%


izskatās pēc laba DIY produkta.

Link to comment
Share on other sites

Jā, cik sagooglēju, tad puikas citos forumos arī saka, ka tā kaste esot no Modushop. :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ja jau visi, es arī padalīšos ar savu mazo prieciņu.. :)

Beidzot pēc profilakses darbiņiem nokļuvis mājās mans nostaļģiskais pastiprinātājs "Aiwa AA-8700" no skaistās jaunības laikiem (1978.g.). Patīk gan dizains, gan skanējums un iespējas!

 

Aiwa-k-ts.jpg

 

http://content31-foto.inbox.lv/albums/j/janisf/Audio-video-tehnika-2/140122-Aiwa-k-ts.jpg

 

http://www.radiomuseum.org/r/aiwa_stereo_integrated_amplifier_aa_8700.html

 

Vecais "Technics SA-TX30" resis man pa jaunmodīgu- tas iet uz pārdošan'.. :))

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Luke, re kur tā tava pirkuma pēctecis:

http://ondaligera.com/en/amplifiers/ipa-003/

 

gan jau "rokraksts" līdzīgs, tāpēc jūti hajendīgumu. Apsveicu ar pirkumu! Tagad varēsi savu DIY projektu plusus un mīnusus analizēt.

 

Kamēr ir iespēja te kaut vārdu bilst (par tēmas uzsākšanu vispār nerunājot) aicinu tautiešus UK apmeklēt hifi izstādi Bristolē, kur mūsējie puiši no Liepājas startēs ar savām skandām.

S.O.E. Sound of Eden.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=587392931331860&set=pb.583580441713109.-2207520000.1391198975.&type=3&theater

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=596879517049868&set=pb.583580441713109.-2207520000.1391198975.&type=3&theater

 

Link to comment
Share on other sites

LJ - labs verķis - lai labi griežas!


Luke - labs pirkums - tur jau kaste vien maksā cosmocu :D

Link to comment
Share on other sites

Kad jau tad jau.

Recapota barošana, atjaunota shēma līdz rūpnīcas versijai (vācietis bija "uzlabojis" šo to), aizmugurē salauzto skandu konektoru vietā pielikti masīvie eBaja, izmazgāts, gala tranzistori pārtermopastoti (vecā bija sakaltusi un tranzistori lāga nedzesējās). zilie LEDi indikatoros aizstāti (arī tunerim) ar oriģinālajām kvēlspuldzēm. Visi selektori un poči iztīrīti. Vienīgais - gala pakāpes neobeigto tīkla slēdža knibuli nezidevās atrast, tāpēc tagad tur cauri panelim lien Argusa tumblera hromētais pipuks, bet pustumsā i nepamanīsi. Izskatās tieši kā bildē, kas gan nav mana, bet tā arī izskatās.

Šis laikam man būs guļamistabas sistēma, komplektā ar rozetes taimeri kā modinātājs :)

 

post-81709-0-84429100-1391203918_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tornis, izskatās lieliski tas komplektins. Cik sapratu tad tev ir viss komplekts vai tikai 9021?

Link to comment
Share on other sites

Par overkill biju domājis tieši jaudas ziņā. Man tie Jamo jau ir riktīgi skaļi uz 9iem pocī. Tiem rated ir it kā 87db, bet gan jau, ka patiesībā ir tie paši 85db, kā Kefiem.

Link to comment
Share on other sites

Poča pozīcija komfortablā skaļumā neliecina tik daudz par izejas jaudu, kā par ieejas jūtību, ja uz deviņiem par skaļu un nevar normālās robežās regulēt līmeni, tad jāievieš elementārs vājinātājs. Tu gadījumā nebaro to sony no stello xlr izejām?

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tornis iedvesmoja mani nobildēt savu virtuves daļas sistēmiņu. Nav nekāda augstā, tā teikt, kalibra tūneri, bet nu arī Technics un sudrabotie. Pastiprinātājs diemžēl tāds pielikts jo nav cits sudraba krāsā.

post-77361-0-01503500-1391210808_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tas Luke MEST izskatās interesants - palasīju vegalabu - tipa Latvijā tos ražoja nelielā partijā ? kā skan ?

Link to comment
Share on other sites

Nav XLR, jo tā izeja Stello pūš ārā dif-signālu un Sony ir tikai SE ieejas. SE izejām DACam vroģi normāls 2V standarta signāls. Laikam būs jāiztaisa vājinātāju.

Labots - RudeWolf
Link to comment
Share on other sites

cik paskatījos iekšas bildes, liekas tam MEST iekšā LME draivera mikrenes uz kurām normundss savus pastūžus izgatavo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet nu arī Technics un sudrabotie

 

Ah, so 80-ties. Ļoti Smuki, bet nav mans stils. Un jā, man ir viss komplekts, izņemot deku RS-M45, kas, IMHO, neštimmt pēc dizaina, lai ko arī paši Technics marketologi domātu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nu nē, tā deka noteikti neizskatītos smuki kopā ar 90xx. Kautgan nav jau man ar vākts pēc sērijām un dizainiem, bet varbūt vēlāk savu melno Technics komplektiņu nobildēšu.

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Ja kāds tirgo kaut ko no pastiprinātājiem, lūdzu padod ziņu PM. 

Link to comment
Share on other sites

Larijssene, Technics pats gan domāja, ka izskatās smuki, Tā ir teju vienīgā tāda platuma deka viņiem.

Es, protams, varu to setu arī notirgot, ja kādam ļoti vajag. Dārgi :)

post-81709-0-18507400-1391268686_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Intereses peec jau gribetu zinat cik prasi pa to komplektinu, bet tas noteikti buus "mana sieva to nesapratiis" daargi.

 

p.s.- Pašam ir RS-T55R un arī 430 mm

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Es jau Tavu sievu nepazīstu, bet nu pēc ieguldītā darba un detaļām un ņemot vērā iepirkšanas cenas (pa atsevišķiem aparātiem) un transportēšanu līdz LV patreiz par visiem trim aparātiem cipars nostājas uz 300 EUR. Es, saprotams, zinu, ka dabūt to nav reāli, vismaz uzreiz ne, tāpēc piespraudīšu klāt restaurēto SL-1510 vinilatskaņotāju, un būs man vintāžas sistēma paralēli esošajai mūsdienu (Phonar P30's pie Marantz PM-8000 OSE, Marantz ST6000, SONY SCD-XE770QS, Cambridge Audio NP-30, WEGA JPS-350P, SONY TC-K808ES, Revox A77 un WEGA B4610)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Intereses peec jau gribetu zinat cik prasi pa to komplektinu, bet tas noteikti buus "mana sieva to nesapratiis" daargi.

Vai neinteresē Tehniķis SA-TX30 ar cmukiem lieliem bultiņu indikatoriem? Uzticīgi nokalpoja man gadus 3, bet nupat "piekrāpu" viņu ar augstāk minēto Aiwu un nu mēs šķiramies.

Pārāk lēti gan nav- Ebajā tāds maksā 200-250 €.

 

http://foto3.inbox.lv/janisf/Amplifier-receiver/Technics-SA-TX30.jpg

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

 

 

buus "mana sieva to nesapratiis" daargi

Vai tad sievai jāzin, pa kādu ciparu reāli kas tiek pirkts? Var jau pateikt, ka čoms pa pārdesmit ērikiem atdeva jo piķi vajadzēja utt.

Link to comment
Share on other sites

daļēji var piekrist Garajam - it kā smuks, bet tomēr baisi plastmasīgs kā visi 90-to gadu tehniķi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tehniķis SA-TX30

Izskats labs :) tik žēl, ka nevelk līdzi mūsdienu kombainiem ar fīčām... :(

Link to comment
Share on other sites

@Tornis Atceros, kā Tu teici, ka par tādu cenu un tādā stāvoklī Tev viņu nevajag. Varu padomāt bet zem pašizmaksas nedošu. Vēl man interesē, kur Tu rausi gala traņus viņam :D

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Long John

Izskats labs tik žēl, ka nevelk līdzi mūsdienu kombainiem ar fīčām...

Par gaumi nestrīdas. Man, kā gadžetomānam, patika tīri labi. Melomāni- tie gan viebjas. :)

Es viņu kādreiz "samainīju" pret divbloku "Technics SU-C909+ SU-A-909" ar līdzīgiem bultiņu indikatoriem, jo apnika daudzās kastītes (2 bloki un tuneris), arī manā mazā istabiņā plauktos nav daudz vietas. Es viņu lietoju tikai kā stereo resīveri un visas "ciparfīčas" mani neinteresēja. Protams , paspēlējos arī ar tiem visiem "surround", bet nejūtu pēc tiem vajadzības.

 

Neko īpaši plastmasīgs, manuprāt, neizskatās- protams , ja vien nenoliek blakus tagadējai "vintāžas" Aiwai ar lielu metāla daudzumu. Komplektā ar līdzīga dizaina kasetnieku, CD, MD izskatījās gana pieklājīgi.

Šeit viens no daži gadi veciem variantiem:

 

MyAudio-2010-08-b.sized.jpg

 

IMHO, mūsdienu lētie resīveri izskatās labāk, kaut vai šis

Vanag, jau rakstīju,ka par gaumi nestrīdas- katram savs. Man savukārt ne visai patīk pārāk askētiskais modernais dizains ar "datorizēto" +- podziņu un "menu" vadību.. :)

Esmu tomēr vismaz pāris reizes vecāks par Tevi un man atmiņā saglabājies jaunības laiku "sapņu ideāls"- tāds, kā tagadējā "Aiwa AA-8700" (no 1978.g.)- ar daudziem slēdzīšiem, kloķīšiem, bultiņām utt.. Toreiz nekā , izņemot RRR un PSRS takš dabūt nevarēja. Tagad kompensēju savu jaunībslaika "badu" ar daudzajiem Ebaja pirkumiem... :)

To Aiwu arī tagad Ebay ilgi nevarēju dabūt- gan rets, gan dārgs priekš mana maciņa. Tādēļ pa vidu bija daudzi un dažādi aparāti, minētos tehniķus ieskaitot.

Tagad esmu apmierināts un manam mūžam pietiks- ne tik daudz melomānjai, cik nostaļģijai... :)

Vēl tikai jādabū kopējam dizainam vairāk atbilstošā deka Aiwa AD-6900 vai 6700 (tagadējā M-600 ir bik savādāka).

CD un MD atskaņotāji, tāpat kā tuneris ST-GT550 gan paliek no Tehniķa- bet atsevišķā plauktiņā.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

admini varētu šo saraksti, kur nav sistēmu pārcelt citur, reāli, es šo diskusiju atveru, lai apskatītu lietotāju sistēmas, bez garām diskusijām, bildes, neliels info un viss. Skatos nākamo lietotāju :) Vismaz šo atstāsim sterilu diskusiju ?

 

Varam taču ne ?

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

par visiem trim aparātiem cipars nostājas uz 300 EUR.

 

Diezgan pareizs cipars. Apmēram tā arī varētu būt par to komplektiņu.

Vai neinteresē Tehniķis SA-TX30

 

Laikam jau jāpiekrīt ka no tie izskatīgākajiem viņš nav, un nācies lasīt par Technics pastiprinātājiem, ja modelim ventilators aizmugurē vēl iebāzts tad labāk divreiz padomāt. Pa naudu es nepirktu, bet varbūt gribi pret ko samainīt?

Ja tieši Techniks interesē, tad varu piedāvāt:

 

CDP

SL-PG4

SL-PC705 (praktiski nekur nenopērkams)

 

LP 

SL-BD20

 

AMP

SU-300

 

CASSETTE

RS-T55R

 

FM/LW/MW

ST-500L

ST-Z250L

ST-Z960

ST-Z400L (sudraba)

ST-S2L (sudraba) (un jāpiebilst, personīgi mans mīļākais tuneris)

 

 

transportēšanu līdz LV

 

Pag pag, Tu gadienā Vācijā neesi vai Austrijā, vai es ko jaucu? Es tepat blakus Beļģijā.  Tā jautāju, tur (Vācu ebay) samērā bieži tirgo Technics akustikas, varbūt Tev kādas uz andeli ir?

Link to comment
Share on other sites

Long John

Paldies par piedāvājumu, bet nekas no tā sarakstiņa mani neinteresē. Pārsvarā tomēr tie nav dārgā gala modeļi un liela daļa no minētajiem ir gājuši caur manām rokām.. :).

Priekš sevis mani tagad interesē tikai Aiwa AD-6900 (6700). Par cik joprojām dārgas, var būt ar kādu defektu, bet vizuāli laba un neizkomplektēta.

 

96343-aiwa_ad6900_ii_mkii_3head_cassette]http://img.canuckaudiomart.com/uploads/large/96343-aiwa_ad6900_ii_mkii_3head_cassette_deck_amazing.jpg]

 

Tuneris man jau ir, pietiekami labs- "Technics ST-GT550"- atšķirībā no nostaļģiskajiem lentiniekiem, kasetniekiem un plateniekiem, tuneri man patīk "gudrie"- lai ikdienas "fona" lietošanā nav daudz jābakstās ar mīļo staciju meklēšanu.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Bet, manuprāt, tie jaunie un gudrie, tā teikt, neceļ tik labi staciju augšā. Ir man viens Sanyo JT2003 un ar to brīvi stereo klausos staciju kurai raidītājs (0.071 kW) ir apmēram 50 km no manis. Ar tieši to antenu pie cita tunera klusums. Jauns kaut kāds LG (modeli nezinu, pagultē mētājas) muzikas centriņš ar visiem iPod dokiem un hujokiem 20kW staciju no 40 km torņa nespēj pacelt  bez šņākšanas.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

admini varētu šo saraksti, kur nav sistēmu pārcelt citur, reāli, es šo diskusiju atveru, lai apskatītu lietotāju sistēmas, bez garām diskusijām, bildes, neliels info un viss. Skatos nākamo lietotāju :) Vismaz šo atstāsim sterilu diskusiju ? Varam taču ne ?

 

+1000

 

Bet aizmirsti, nu jau aizgāja ne tikai, kas kuram mājās apspriešana, bet jau tirgus - a davaj pārdod man un es tev šito notirgošu... psc kaut kāds, kas pērk/pārdod sadaļas nav? Kas PM nedarbojas? Kapēc savas apceres nevar bezgalīgajā audio tēmā spamot?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Piekrītu, ka diža un plaša tirgošanās šajā tēmā īsti nav vietā.

Bet tomēr uzskatu, ka dažādi apsvērumi un varianti par viena vai otra savas audiosistēmas komponenta izvēli vai maiņu šeit ir pieļaujami.

 

P.S. Vai tikai man šķiet, ka tie kas visvairāk šeit mēģina ieviest formālu kārtību, vismazāk stāsta par tēmu- savām audiosistēmām?... :)))

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Var pastāstīt, iesācēja komplekts :)

Bet man pietiekams un nekāds apgreids netiek domāts. 

xima826pbwgx2qw10a77.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet tomēr uzskatu, ka dažādi apsvērumi un varianti par viena vai otra savas audiosistēmas komponenta izvēli vai maiņu šeit ir pieļaujami.

Tieshi ta,galvenais lai temats butu audio,virsraksts butibu nemaina...

Gestapo(sorry,nevisai patikami rakstit tavu vardu),normala,jaudiga stereo sistema,domaju daudzi muzikas milotaji ir par slinku,lai vismaz tadu izveidotu...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
P.S. Vai tikai man šķiet, ka tie kas visvairāk šeit mēģina ieviest formālu kārtību, vismazāk stāsta par tēmu- savām audiosistēmām?...

 

Jau domāju, ka kāds šito iepļūtīs...

 

Zini, no tā, ka es šeit neesmu vēl iepostējis visu "fīļu" apriešanai savu mirstīgā latvieša sistēmu, šis topiks neaizdiršās, ko gan nevarētu teikt par visiem fanātiem, kas izmanto DAJEBKURU audio diskusiju, kur izvirst 1-2 teikumu postos par saviem audiopiedzīvojumiem, po tas pa tēmu vai ne...

 

Viss, no manis offtopiks off

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Audio topikos diskute 5-6 patstavigie foruma viri un kada atskiriba zem kada nosaukuma tas notiek...nav tak eksamens literatura...

 

Viss, no manis offtopiks off
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Gestapo

normāla akustika priekš normāla cilvēka, (man nedaudz jaudīgāka), bet man šie: ''deksteri'' ''jebaļņiki'' ''spoki'' , un vēl daži, kuriem ātrumā aizmirsu nosaukumus, 

liekas prātā vāji.....

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...