Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

Jēkabson, kā Tev liekas, kāpēc šiem kabeļiem ir nosaukums qed silver anniversary xt bi wire? Vai Tev neliekas, ka tas šo kabeļu nosaukums jau pasaka, kam tie ir paredzēti? Tas gan, protams, nenozīmē, ka no viena bi-wire kabeļa var viegli uztaisīt divus ne bi-wire kabeļus..

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Saprotu kam viņi paredzēti, domāju, vai tā var slēgt. bet paldies tāpat ! 

 

varbūt kāds vel var ko pakomentēt par izvēli/cenām saistībā ar b&w 685 un pastiprinātāju. kā arī ja neveidoju mājas kino tad no Denona cik saprotu labāk atbrīvoties,jo nenodrošinās tādu skanējumu kā piemēram marantz/nad pastiprinātāji.

 

Un ko sakāt par s90d? paturēt, vai pieslēgt pie kaut kā cita ,vai vienkārši pārdot entuziastiem un investēt labākā pastiprinātājā vai varbūt dac'

 

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

nu cik tad tu tur dabūsi par tām s90 ? labāk atstāj kā ir - nekādu baigo piķi nedabūsi.. kaut cik sakarīgs dacs  tāpat maksās 150-200ls...

Link to comment
Share on other sites

Kādus 60 - 70Ls jau dabūs, ja labs stāvoklis, tas ir, nav apsisti kastes stūri vai kaste kā citādi sabojāta, nav salocīti režģi pirms membrānām, vienvārdsakot, stāvoklis gandrīz kā jaunām no veikala, ar sīkiem un maznozīmīgiem defektiem.

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka 50 ir max. nepērk viņas par tādām naudām, var kaut 100 prasīt. Es labāk tad viņas atstātu - nav jēgas no 50ls - nekam sakarīgam nepietiks.

Link to comment
Share on other sites

Ja stāvoklis ir tiešām labs, tad pērk. Protams, katrs acīmredzamais vizuālais defekts cenu novelk, ar to ir jārēķinās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un ko sakāt par s90d? paturēt, vai pieslēgt pie kaut kā cita ,vai vienkārši pārdot entuziastiem  
 

Atmet man bildi un cenu iekš PM, varbūt interesēs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es labāk tad viņas atstātu - nav jēgas no 50ls - nekam sakarīgam nepietiks.

Viņas tomēr padaudz vietu aizņem, bieži vien vietas atbrīvošana ir vairāk aktuāla nekā nedaudz $$

Link to comment
Share on other sites

jeekabsons

Manā gadījumā vietas pietiek :) arī otrā dzīvoklī iederēs kā labs aksesuārs pie vecajām slīpētajiem/ eļļotajiem grīdas dēļiem. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bieži vien vietas atbrīvošana ir vairāk aktuāla nekā nedaudz $$

Tiesa gan skatos, summas, ko dažs labs par tādām tumbām grib, nu nekādi nav nedaudz. ;) Galīgi aptrakuši.. Itkā līdz 1. aprīlim vēl tālu, bet puikas jau joko..

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/hhkfj.html

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/gdeoi.html

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/epdxl.html

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/ghkcd.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jeekabsons

Janvāra beigās braucu uz Vāciju ,Berlīni varbūt kāds var ieteikt kādu labu audiotehnikas veikalu ? varbūt kāds bijis,vai dzirdējis par kaut ko sakarīgu tajā apkārtnē ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jeekabsons

Papildināju sistēmu, padalīšos arī šeit. 

post-97093-0-18455200-1390857785_thumb.jpg

 

Audiostara ar patīkamu atlaidi tiku pie B&W 685 

post-97093-0-63032700-1390857113_thumb.jpg

 

Tiku arī pie Cambridge audio DacMagic plus un Rotel RA-04 

post-97093-0-12200400-1390857715_thumb.jpg

 

 

Negribēju gaidīt ebay variantu un aizskrēju uz elkoru pēc QED OFC (bezskābekļa) kabeļiem

no TV uz dacu optika 

no PC uz dacu usb

no daca uz pastiprinātāju RCA 

 

Tā kā mājās jau bija qed silver anniversary xt bi-wire saspraudu visus bi wire slēgumā, lai gan īsti nezinu, vai ir kāda jēga.

post-97093-0-26665700-1390858071_thumb.jpg

 

Vēl gaidu, kad elkora būs pievedums uz statīviem, plānā ir Norstone Walk stand. Protams ja kāds var ieteikt kvalitatīvākus vai kādā citā ziņā labākus statīvus, droši iesakiet !

 

Nākotnes plānā arī skatos uz kādu jaudīgāku pastiprinātāju, bet pagaidām ir ļoti labi .

Link to comment
Share on other sites

@ Jeekabson kompakts komplekts. :) Forš Rotel.Man bija agrāk cd player RCD-02.

 

Vēl bootā parādījies Andreart ar savu Hi-fi gear.No baltajām Giant neateiktos :rolleyes:

 

Pamēģināju savu Bi-Wiring.. :thumbsup:

 

Vados ir spēks tik cik tajos ir Fizika :punk:

 

Uz basiem plūst signāls pa 2x 6mm2 vadu.Uz augšām un vidiem ir pilnīgi atsevišķs vads 6mm2.Kopā no pastiprinātāja uz skandām iet daudz vadu(18mm2 kopā),kas savā starpā nav saistīti.Pastūzim jāslēdz režīms A+B.(bildē tas nav ieslēgts).Pēc tam vadus apstrādāšu-uzlikšu banānus un zeķi varbūt.

 

Uzlabojumi ārkārtīgi daudz un dažādi.Lielākoties basā un arī visā augšu diapazonā.Ļoti manāmi izmainījās kopējais skanējums pie jebkura skaļuma.Nebiju tā cerējis.

Pat vairs neko negribās mainīt :D Kaut arī vēl priekšā  vismaz 4 uprade.

 

Lūdzu bez nekādiem audiofiliskajiem pārmetumiem..Vadu izmaksas es pagaidām paturu noslēpumā :D :D :D

 

Vēl pievienoju bildes ar diviem dažādiem izvietojumiem.Kad tumbas pie sienas-tad bassHeadam pilnīgākais apmierinājums. :tender: Totāls AutoExotica dzīvoklī.Par subu pat nedomāju

 

Taču ,kad tumbas izvieto pēc Cardas mājaslapas kalkulatora-Tad skanējums ir ideāls tieši Hi-Fi ziņā.Daudz patīkamāk viss skan un lokalizējās.Stereo skatuve utt.Taču basa masīvums ir krietni mazāks.Bass tāds sitošāks.Te prasās lielais subs.Katrā ziņā telpa un izvietojums ļoti daudz ko maina.Iespējams to varētu vēl labot ar EQ utt.Priekš manām tumbām tas cardas izkārtojums derēja,bet man vairs nav iespējas izmantot istabu.Turklāt priekš lielām tumbām sēdēt 1.4m no tām nav īpaši labi.Istabā ap 28-40m2 varētu tās izkārtot 3.8-4m attālumā starp tām un pašam arī sēdēt aptuveni tikpat tālu.

post-91105-0-98965300-1391123098_thumb.jpg

post-91105-0-28470600-1391123110_thumb.jpg

post-91105-0-93261700-1391123116_thumb.jpg

post-91105-0-11255800-1391123124_thumb.jpg

post-91105-0-78549300-1391123129_thumb.jpg

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Eelektrības zemējuma vads uz akustikām rullē. Kapars paliek kapars. Jā, nav tik smuki, šis arī ātrāk apsūbēs, bet cena jau laba. Lai gan 6mm2 pie šitāda garuma jau savā ziņā overkills pat uz visu skandu, kur nu tikai uz vienu skaļruni. Iekšā jau tāpat gan jau labi, ja 1mm2.

Link to comment
Share on other sites

da tur visi vadi apsūb, pat apsudrabotie :D Protam sir tādi, kuri neoksidējas, bet maksā - kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai gan 6mm2 pie šitāda garuma jau savā ziņā overkills pat uz visu skandu, kur nu tikai uz vienu skaļruni. Iekšā jau tāpat gan jau labi, ja 1mm2.

 

Daļēji taisnība.Vadu garums ir  2.5m uz katru skandu.Man arī šķita ,ka tas ir pārāk daudz.Taču ,kad ieslēdz mūziku,tad viss nostājas savās vietās.Protams, tumbu iekšā viss ir krietni smalkāks.Taču tas jau būs viens no upgrade.. paredzēti uzlabojumi..līdz tam vēl jāpagaida.

Link to comment
Share on other sites

Un kas tad pirms tam bija?

Piem. 2,5mm2 vadam uz 2,5m (man tādi ir), pretestība kopā 0.034omi, tev 6mm2 0,014omi. Tur ļoti sliktam pastipirnātājam jābūt (demfēšanas koeficientam), lai tas kaut ko iespaidotu. OK, tev jau princīpā vēl 3x mazāk tagad, bet tikai vai tā.

Link to comment
Share on other sites

aha, nesen jaucu vienu pastiprinātāju, tipa teju haiends, kur iekšā zem vāka uz skandu spailēm aizvilkts vadelis nu tā uz 1,5 mm2 , uz aci vērtējot.

Link to comment
Share on other sites

iepriekš bija tie baltie vadi.6mm2 Kopā uz tumbu.Tagad jau nekas nav mainījies tikai uz basu iet divreiz vairāk un pa atsevišķu vadu.Iespējams pastiprinātājs ir slikts..Nezinu..

 

Taču manuprāt problēma ir tumbās.Tas jau tikai novērtēts un saprasts veicot mērījumus pie Boot.lv biedra.

 

 

Slēgts ir arī pie Arcam resīvera.Turklāt man agrāk bija cits pastūzis tas kas bildē pio 777  Damping factor (1kHz, 8ohm) 200 .Un šīs pašas JBL.Bija vads no argusa 2.5mm2 (4.5ls samaksāju).Viss notiekās.Skanēja un biju priecīgs.Tad aizgāju uz audio veikalu un iepazinos ar Hi-Fi super vadiem.Tie  ir tie paši baltie NEOTECH vadi.Pirku pa 28ls 2x2.5m gari.Pamēģināju un ļoti līdzīgas izmaiņas.Basā ļoti manāma atšķirība.Pārējais nekas dižs neuzlabojās.Domāju ,ka jo dārgāks vads jo krutāk.Skaņa tiešām mainījās.Bet patiesībā suns Citur aprakts :D Turklāt katra tumba un pastūzis mijiedarbojās savādāk.

 

Nu tāda lūk epopeja.

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Ienāca prātā teorētisks pieņēmums. Ja nu dārgajiem vadiem speciāli piestrādā, lai pamainītu to īpašības, palielinot kondensatora efektu, vai pretestību, nevis lai ietu maksimāli tīra vada virzienā. Nu tā, lai piespraužot, klausītājs sajūt atšķirību - labāku, vai sliktāku, bet atšķirību. Un tad jau īstā vada meklēšanas process var sākties, jo taču atšķirība ir saklausīta. Nesitiet stipri, tas tāds kluss pieņēmums man ienāca prātā. Varbūt galīgi garām.

Link to comment
Share on other sites

Vakar no Torņa k-ga. ieguvu īpašumā SONY TA-F730ES integrēto amplifikātoru. Kamēr mans sapnis par KEF LS50 nav materializējies, tikmēr izdomāju ieprovēt uz savām "kinozāles" tumbām - Jamo S606. Līdz tam es tos Jamo tiku kustinājis ar kādu vidējā gala Yamaha resi tīri "zālītes" vajadzībām. Filmām skanēja it kā ok, bet ar resi tās skandas skanēja pilnīgi garām. Nu tipa kā švakas plauktinieces, bet uz statīviem. To, ka tām skandām bija arī basa skaļrunis gluži vienkārši nevarēja dzirdēt. Tāpat arī streikoja jebkura stereo skatuve un varēja skaidri un gaiši noprast, ka skaņa nāk no divām kastēm.

 

Ar to Sony viss bija savādāk. Līdz pat tam, ka mūzikai sabvūferi vairs nevajadzēja. Es biju diezgan uz pakaļas.

Link to comment
Share on other sites

zemā un vdējā un vidēji dārga gala reši mūsikai , ni, ni. Stereo viņi neskan....vismaz mana pieredze tāda. Koncerti 5.1 vēl kaut cik skan jo tur tomēr arī vizālais baudījums ir + bass no saba :D bet 2.0 ir garām. Un kā redzams - daudzi te pie tāda slēdzien ir nonākuši.


labs aparāts + koka maliņas.

Link to comment
Share on other sites

Galu galā, 20 kg (koka paneļus neskaitot) smagam aparātam kaut kā tak būtu jāperformē. Ja man nebūtu tāda kolekcija mājās, tad pats klausītos to SONY, bet tagad - prieks, ka kādam vēl noderēja.

Link to comment
Share on other sites

Ehh, jāsāk domāt par sava 808ES sony pacelšanu no miroņiem...

Link to comment
Share on other sites

Es tika drusku sāku štukot, vai tiem LS50 tas Sony nebūs biš overkill. Tiesa, overkill vienmēr ir labāk par underkill.

Link to comment
Share on other sites

SONY TA-F730ES un 808ES ..To es saprotu :yes4: No tās pašas klases,kur mans pioneer m-73.

Kā saka Solid State Ampi :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

jāsāk domāt par sava 808ES
ja pavisam slinkums, varu izskatīt iespēju atpirkt par pašizmaksu :D
Link to comment
Share on other sites

Andys- njemot veeraa spoli kas virknee wooferiem , mainot tos vadus,  --- tev dempinga faktors samazinaas aptuven no 13 uz 12. vai no 10 uz 9. .... vai to var dzirdeet ----- nju --- pilniigi iespeejams ka jaa ....

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es tika drusku sāku štukot, vai tiem LS50 tas Sony nebūs biš overkill. Tiesa, overkill vienmēr ir labāk par underkill

 

nebūs, nebūs, drīzāk underkill

Link to comment
Share on other sites

Skatos, visiem šonedēļ ir stiprekļu pirkšanas mānija!

Man arī viens paņēmās ar nosaukumu MEST. Esot tāds pats kā Onda Ligera IPA-003, tikai, imho, bik smukāks, bet ar tādu diezgan patizlu skaļruma kloķi. Nez, būs varbūt kaut kad jānomaina.. :)

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

nu bildi vajag Luke :) a to nezinu kas tas par zvēru un google ar īsti nezina.

 

lai nebūtu bez bildēm - mans jaunais zvērs. novietojums vēl nav skaidrs jo četri pastūži aizdoti prom :D bet doma zem vinil galda likt jo pamat plauktā neder dēļ augstuma, jeb atsevišķs plaukts jāizgatavo.Krāsas abiem sakrīt + vienam vinilkorektoram ar zila led lampa (( bildē gan cits ieslēgts)

 

DSC00700.jpg

 

 

DSC09759.jpg


būs man īsākais signāla ceļš - galva, 2 jfeti + 2 lampas :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...