Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

mans transformējies setups uz šodienu:

 

Main stereo : CDP sony + Rdac ar diy barokli + divi 2x200W leach ampi biampingā uz mission m34i: bildē viss ieslēgts kas minēts :

vēl tur ir tehnics radio ar + cambridge audio preamps.

 

DSC09656.jpg

 

 

Vinils : telefunken TS860 + AT 440Mla galva + 3 phono krektori pēc izvēles ( Jfet, BJT - Le Pacific varianti vai OBH8 klons)

DSC09654.jpg

 

DSC09675.jpg

 

DSC00048.jpg

 

vecāka bilde ar video sadaļu: HTPC + mark audio CHR70 + RRR centrs + RRR surroundi + RRR sabs + sony resis. no HTPC via HDMI ar AMDx2 ( pa labi otrā rindā) caur coax ir pieslēgums uz RDAC , ka ļauj uz main stero klausīties Hi-res mūziku. tāpat ar slēdzi pārslēdzot (augšēja bildē pa labi melna kastīte un sudraba kastīte ar apaļu kloķi) var CHR 70 izmantot kā stereo sistēmu ar savu CDP (pa labi) + amps uz grīdas pa labi. ampus tur varu manīt - man tur stāv čipams + 2 A klases aparāti. Tas mazias sudraba kastiņš ir B1 klons - preamps/buferis ar diskrēto poci. Nu vārdu sakot visu laiku kaut kas mainās manā setapā....vaās viss pamatā vai nu ar logitech one vai manuāli.

DSC09457.jpg

 

un tā tas viss savienots ar n-tajiem vadiem..bail pat skatīties tajos džungļos.

 

DSC09625.jpg

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Osscar

 

Mēbeles custom made?

 

Man arī ir viens custom made plaukts uzčinīts Hi-end stilā (par paraugu ņēmu pielikumā redzamo), tik vot ar nevaru bildi ielikt, jo sistēma ir otrās mājās. Kaut kad nobildēšu un ielikšu ite.

post-67478-0-80331100-1346603702_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

jā, bet vajadzēs kaut ko nopietnāku. nevaru saņemties, moš pa ziemu pasūtīšu galdniekam.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Ja man būtu tik daudz aparātu, es taisītu daudzstāvīgu mēbeli, celtu vienu virs otra. Tādējādi IMHO katrs aparāts vairāk izceļas kā vienība (jeb vienums :>). Tad arī atrisinās problēma ar liekšanos un mazāk vietas aizņem, turklāt var piedzīt stāva augstumu katram verķim atsevišķi.

Labots - Reņģēdājs
Link to comment
Share on other sites

nu tā var darīt ja piem. audi sistēma ir atsevišķi no video - a man viss kopā...kaut kad, kad pārvākšos uz māju, tad jau būs jācep atsevišķa istaba audio lietām un Video atsevišķi...

Link to comment
Share on other sites

nu galigi skumja Tev,purva bridēj, ta audio sistema...plates nav zel likt uz "arijas"?ja melodijas razojumi tad jau nu gan laikam vienalga...

Akustisko sistēmu un pastiprinātāju mainīt netaisos. Ārija ir pagaidu variants, bet kas gan platēm var notikt? Nav jau Akords 301 ar pjezoelektrisko galvu, pietam adatu uzliku jaunu. Plānoju arī iegādāties standalone CD atskaņotāju, bet kasetnieku sacirst malkā, lai lieki vietu neaizņem.
Link to comment
Share on other sites

citāts no filmas" Emīla nedarbi" :

Kad man nav naudas, es nevaru dzert. Kad man ir nauda, es nedrīkstu dzert. Kad tad lai es dzeru?

Speciala versija prieks foruma(Radiotehnikas faniem) mana varianta:

Kad man nav naudas es perku muzikas centru,kad man ir nauda es perku Marantz u.t.t.Kad tad lai es perku Radiotehniku? :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Gandrīz nokritu no krēsla izlasot pēdējo teikumu. Super! :thumbsup:

 

Bet ja pa tēmu, tad nauda ir un drīzumā RRR tehnika(atskaitot S-90B) tiks nomainīta. :)

Link to comment
Share on other sites

daudziem labas sistēmas mājās..vienam pat bij divi sabvūferi..Oscaram labs hi-fi..ir gan grīdinieces ,gan mazās skandas..interesanti kā tur ir ar tām jaudām tajā bi-ampingā..noteikti ka skan labak.patīk platinieks.pēc tam noteikti es arī pirkšu vinyl atskaņotāju.

Mana sistēma top gadiem..pamazām visu mainot..

dažādās telpās esmu visu klausījies un atšķirības ir ļoti lielas..bildēs nav redzams radiotehnikas sabvūfers rigonda asw1.Novietojot šādu sistēmu 10m2 telpā skaņas spiediens līdzvērtīgs auto audio,,elektrība ieraustās mazliet.kopējā jauda pie max slodzes ar visu sabvūferu 1kw(pastūzis no tīkla ņem pie max 820w,a Rigonda pārējo..).Mati trīc ,kājas dreb,sitiens un tesiens pamatīgs pa krūtim..un nav tā ka dunoņa no basa..ja ieliek orģinālo disku vai flac formātā kaut ko, tad jūt atšķirību tieši basā.

ieliekot lielākā telpā jau ir savādāk..tagad man ir arcam cd atskaņotājs un ja pareizi izvieto skandas,tad skan ļoti telpiski un precīzi.Uzlabojot sistēmu jūt ,ka rigondas sabvūfers nedod tik precīzu basu kā jbl.Nu un tur vēl daudz un dažādas nianses..Skandas stāv uz betona flīzēm(30kg).Grībēju pirkt marmora flīzes,bet tas ap kādiem 60ls maksā.Tās nopirkšu vēlāk :D

Runājot par vadiem,tad negribu klausīties pārmetumos,kā lieki iztērēta nauda..viss tika rūpīgi izmeklēts un notestēts iedodot ķīlas naudu.Ja jutu atšķirību,tad man nebija žēl naudas.. :)

pastiprinātājam pārtaisīju barošanas vadu..iebūvēju ligzdu un iekšā vis tika pārlodēts.

Kā man teica vienā audio salonā-Lai savienotu augstu skaņas spiedienu ar teicamu sonic performance(nu skaņas telpiskumu un dzīvīgumu) vajag dikti daudz naudas..Teica,ka jāizvēlas starp vienu un otru,,

paredzēti vēl dažādi uzlabojumi sistēmā :)

post-91105-0-94096100-1346607393_thumb.jpg

post-91105-0-13495600-1346607521_thumb.jpg

post-91105-0-42917600-1346607529_thumb.jpg

post-91105-0-87152800-1346607545_thumb.jpg

post-91105-0-51412900-1346607623_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Andi. Par auto audio un rigondas basu ieksh 10m2 gan nepiekritiishu.

PS- kur tad tev tas kilowats veidojas, vari pastaastiit ?:)

Link to comment
Share on other sites

labi,lai būtu-nav kilowats.. :D

nestrīdēšos :D

taču pēc sajūtas kas rodas klausoties liekas ka ir daudz wattu :D

Link to comment
Share on other sites

pagaidām viss pa pieticīgo,skan lielākoties fonam.

Audigy 2 ZS

Sony STR-GX70ES stereo resīvers (ar sūdīgu antenu un bez pults)

RRR X-Line 10.1 grīdnieces

reizēm tiek kaut kas caur resi atskaņots arī no tv (philips 29" crt) vai sony dvd (nekas izcils).

derētu it kā nopirkt cd aparātu,bet visu laiku atrodas citas lietas ko vajag vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

tiešām kw nevar būt, jo pastiprinātājs labākajā gadījumā dot ap kādiem 200w reāliem.

 

 

Pašlaik pats esmu sistēmas meklējumos, bet pirms neilga(nedēļas) brīža bija šāda:

 

pastiprinātājs: Sony TA-FB920R QS

CD atskaņotājs: Yamaha CDX 397

Skandas: Tannoy Mercury F1

Vadi: cambridge audio

 

Viss skanēja tiešām labi, daudz detalizētāk un neuzspīlētāk kā iepriekšējais komplekts, kas sastāvēja no Denon PMA 655R un RRR X-Line FS 10.1. Protams iepriekšējam komplektam iegriežot "ručkā" bija pavisam cita mūzikas klausīšanās, bet vai to vajag ir pavisam cits stāsts. Ar Tannoy klausoties mūziku 17kvm istabā sēžot dīvānā bija nedaudz pāri 90dB, kas domāju ir pilnīgi pietiekoši, ja ausīs nedzīvo sēra raktuves :D

 

Vēliem vakariem bija Sennheiser HD 555. bet nu jau kādas dienas lietoju Grado SR80.

 

wkz3rtga688n8ilgvln0.jpg

ezk9g4rlehrwxmviom40.jpg

f47cv1z7je93jjlx4.jpg

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Atradu bildi ar daļu no maniem bezsistēmā sakrautiem AV aparātiem :D

 

post-81709-0-82663100-1346611001_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

nu ne jau tāds kilowats..pastiprinātājs

  • Gesamtklirrfaktor: 0,007% (20-20.000 Hz, 95 W, 8 Ohm)
  • Dämpfungsfaktor: 150 / 70 (8 Ohm, 1 kHz / 20-20.000 Hz)
  • Dauerleistung (DIN, 1 kHz, 1%)
  • 8 Ohm: 2x 100 W
  • 4 Ohm: 2x 150 W

tā ir domāta enerģija ko ēd no elektrotīkla kopā ar visu sabvūferu pie max jaudas...par piemēru:

ieslēdzot mājās putekļusūcēju arī ieraustās elektrība uz mirklīti,jo viņš ņem daudz elektrības..(neticiet,pamēģiniet)

Un kad ir max jaudu tad visa sistēma arī ņem kaut ko no elektrotīkla..esmu ievērojis ka patiešām ieraustās lampiņa..nezinu ko tas varētu nozīmēt.. :D

nav nav kilovats..pāris watti jau gan ir.. :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

andys22 paņem maxima pa 8ls jaudas mērītāju un palūri, cik tad reāli tas viss tev griež skaitītāju :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Nu,Torni...tas jau ir sadzives pakalpojuma kombinata radiotehnikas darbnicas foto...te jau iet runa par audiotehniku kura atrodas dzivoklī,kur ar draugiem iedzert konjaku un mierigā gaisotnē paklausities Black Sabbath...

Link to comment
Share on other sites

kaspara ieteikums tiešām lielisks..kad būs vēlme,tad tiešām būs jānopērk tas jaudas mērītājs..

sistēma ar sony un yamaha ļoti laba..jā un plauktinieces mercury atbilstošas. Noteikti skan maigi un ļoti telpiski..

manai sistēmai pietrūkst tā maiguma..bet ir arī savi plusi.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ā, TAS komplekts :D Nē, to Jums neredzēt :D Bet tā statne man ir mājās, hobby rūmā :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

runajot par skandam,es viennozimigi esmu par gridas skandam,pirmkart skanejuma verienigums un bass nav salidzinams ar plauktiniecem,plus vel vizualais;tipa gridas skandas padara audiosistemu iespaidigaku un cienijamaku :king2:

Link to comment
Share on other sites

pirmkart skanejuma verienigums un bass nav salidzinams ar plauktiniecem,

 

nepiekriitu. var atrast mazas aatras gaisiigas kastes ko izmantot kaa frontu, un pielikt klaat korekti safiltreetu un laikaa salaagotu subu. un skaneejums var buut veel labaaks nekaa kautkaadai vizuaali iespaidiigai griidiniecei. cik garsh tik plats. grozies kaa gribi- lielie izmeeri pamataa ir domaati tesienam, mazaakie- baudiishanai.

[ es te nerunaaju par plaukta tumbu iegaadi, ar domu -- ka tik kautkas kautkur nolikts skan ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Katrai istabai atbilstošas tumbas. Neies jau 10 kvadrātmetros likt kaut kādas augstās grīdinieces.

 

Man šobrīd apmēram 20 kvm istabā stāv divas plaukta Foca Chorus 7xx sērija (90dB, 8 Omi, kaut kur no 55 Hz sākas). Nezinu precīzu modeli no galvas, negribu samuldēties. Plus klāt mazais, nosacīti lētais B&W subūferītis. Tiek izmantots resīveris ar automātisko kalibrēšanu pēc vairākiem punktiem telpā. Skan pat ļoti interesanti un man neko daudz vairāk neprasās.

 

Ja būtu kāda 50...60 kvadrātmetru istaba, tad gan domātu par nopietnāku rībināšanas tehniku, bet šobrīd vienkārši nav nepieciešamības pēc torņiem istabā.

Link to comment
Share on other sites

gļuks - sorry.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

runa jau bija par stereo sistemu,nevis 2.1...protams piesledzot sabvuferi troksnis bus lielaks,neka tikai divas plauktinieces...

Link to comment
Share on other sites

Panasonic SA-PM22

 

Pirms ~12 gadiem izvēlējos šo, jo man patika, kā viņš skan.

post-64762-0-38091900-1346665463_thumb.jpg

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Loti labi,ggg97,man loti patik,labakais ko sheit esmu redzejis...bet,ggg97,kas tas vispar tads ir ?automagnetola?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Virtuves kombains. Vismaz gan jau skan līdzīgi.

 

Atvainojos par offtopiku, nevarēju noturēties.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi dzirdējis, kā viņš skan? Kad paklausīsies, tad arī parunāsim. Starp citu, es viņu nepirku SSkā. Viņam ir arī savi trūkumi. Dēļ dual amp viņam ir kritums viedējās frekvencēs, dēļ kā viņš pavisam nav izmantojams filmu klausīšanai.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu OK, es atvainojos! Mēģināšu pamatot domu. Šie centri vienmēr ir bijuši pietiekami dārgi, bet diemžēl skanējuma kvalitāti nenosaka sintētiskie basi vai lēkājošās krāsainās Ziemassvētku gaismiņas. Bliezinu no šādiem var iegūt baigo, bet faktiski neko labāku par FM uz tāda klausīties nevajadzētu. Turklāt interesanti, ka vēl arvien šādos centriņos mēģina iemuhļīt kasteniekus.

 

Atvainojos vēlreiz, jo tiešām nekad neesmu saskāries ar jēdzīgiem centriņiem un tie visi vienmēr ir bijuši kādas 4x dārgāki nekā vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

nu kammon, tam centram nav nekāds dual amp. parasta lētā automagnetolu mikrene (LA 4705 ) ar 2 x7W pie 1% thd . un 15W pie 30% thd. pie 1K un 10K THD ir pie 1% da pie jebkādas jaudas...skaidrs, ka ne vidi ne augšas tur tīri neskan...reāla lētā auto māģa skaņas skanējums, nekas vairāk....ja nedzird šādus kropļojumus, tad tiešām nav vērts iespringt uz labāku aparatūru.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Es viņu klausos, labi ja 10 minūtes dienā. Skaļums uz ~15% Bet pat tad, kad starp rīta ziņām atskan mozons, man nav kauns par to, ko es dzirdu. Ar mani ir viena lieta notikusi. *80- 90tajos muzonu klausījos cauru dienu. Nu esmu to atēdies un labprāt klausos klusumu. Pat šobrīd, kad savā darba kabinetā (nestrādājot un rakstot komentus) esmu pilnīgi viens, man neskan nekāda mūzika. Tā ir tiesa.

 

p.s.

Tā pat tiesa ir tā, ka savus panaivā stila komentus šajā tēmā es rakstu, lai izbaudītu Jūs (Mūs). Šis centriņš man patiešām ir un nav Jūsu (Mūsu) spēkos manīt manu viedokli par viņu

 

Oscariņ, ne Tu mani, ne Tu. Pasēdi pie ratiem, vai arī shēmu studijā

 

neliec man skrūvjgriezi vilkt ārā

 

Vai arī slavenā Panasonic firma ir samelojusies.

Link to comment
Share on other sites

elektrotanya saitā ir shēma. car stereo mikrene pa 5 usd, ok, varbūt es tos thd pārspīlēju, bet nu neatbilst nekas tur hi-fi ne tuvu...tur tīrs mārketings vis ti hi-fi micro system etc vienmēr esmu teicis, ka šie centri ir vislabākais variants kā izmest naudu vējā. bet katrs dara kā grib. Man arī ir viens panasonic mini centrs, kur sīkajiem pasakas uzlikt, bet es nesaku ka viņš skan, jo viņš neskan.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Eu zēni ,ggg97,tak jokojas un tas ta ari ir jauztver...Osscar soreiz tiesham nevajag shemas...

Link to comment
Share on other sites

nu tev laikam SE versija - zelta kontakti- ec, ok , peec, ja patīk - klausies vesels.

Link to comment
Share on other sites

Vispār shēmu gribētu gan, jo tajā Oscara lapā es iesitu savu modeli, bet es tur neatradu 4 izejas uz tumbām, 2 ZF 2 AF. Jokojos es jokojos, bet kā šitas konkrētais centrs skan, man patīk. Ja kādam ir pieeja shēmam, mani interesētu viena Grundig pocetradio, kautkāds Sity boy shēma. Mājās varētu precizēt modeļa numuru.

Link to comment
Share on other sites

ir tajā tanjā tas pats modelis. papētīju to shēmu elektrotanya saitā - tur shēma tā neklāgi ieskenēta:

 

tāta pat crap mikrene draivo augšas - AN 7135 tikai mazjaudīgāka apm. 2x3W pie 1% thd un 7W pie 10%. izejā elektrolītiskais kondensators :D :D

 

un tā LA4705 apakšas.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...