Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

(labots)

viņam ir daži mīnusi cik mēģināju , kuri man nepatika:

 

nevelk automātiski vāciņu bildes,

HD ripus netina uz priekšu atpakaļu, nevarēja grāmatzīmes ielikt . u.t.t.

Tipa orientēts uz legālām lietām. Bija tur visādi MKV plugini, bet man nesanāca normāli palaist.

Viņu nevar kustomizēt kā mediaportālu - Tur var visu salikt kā vajag, aspect ratio ut.t. Lai nav saplacināti cilvēki piem. Audio valodas mainīt u.t.t.

Protams, zināms laiks vajadzīgs, kamēr visu sakārto kā pats vēlies. MS ir priekš čaiņikiem :)

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Arī fakts. Cik bieži tu slēdz viņu ārā? Un sākumā tak OS iebūto, tad no startupa Mediaportal, vai kā?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu man šāda muzona sistēma. Principā pilna 5.1 skaņa ar ārējo USB skaņas karti (lai nav čakars ar vadiem, ja gribu uz portatīvā paklausīties). 95% gadījumos tomēr sanāk klausīties 2.1.

 

Par novietojumu un akustisko skaņu grūti spriest, jo nav jau tos skaļruņus kur nobāzt. Arī estētika nav pirmajā vietā - kad tik labi skan.

 

booster.jpg front.jpg main.jpg pastuzis.jpg

 

 

TV sistēma ir pavisam parasts 21" teļuks, kurš lieti noder vietējos kanālus palūrēt. Filmas tiek uz 22" Samsung monitora skatītas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

es neslēdzu ārā - tikai standby ar pulti, pēc tam ar pulti ieslēdzu. Restartēju retu reizi apm. reizi 2 mēnešos +- , kad sāk vilkties. Jā viss ir uz mediaportālu sataisīts - pat bootskini . Uzreiz ielādējas Mediaportal pēc restarta. UZ desktopa nav nevienas ikonas un taskbāra.

 

Mezhaveci - kas tev tam subam tur ķīmiķots ? Kāpec neplēšat novelcens reklāmas nost no resīveriem ? :unknw:

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

To subi labi zina NC :) Tas tika lāpīts, bet vēl bonusā priekšējais panelis (kā jau plastmasa) pie basiem joprojām vibrē, tāpēc aizvācu to prom. Doma ir ar silikonu paņemties kādreiz.

 

Kas vainas uzlīmei? :) Jo vairāk vatu un vēl rakstītā veidā, jo garāks krāns :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Dīvaini, mežavecim 4. bildē pulkstens rāda 22:27, bet izskatās pēc saules gaismas(spriežot pēc atspīduma) :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

eddyboi, zibenī ir spēks :)

Link to comment
Share on other sites

Jā - tāpat kā uz ziepīšiem tās nakļenes - 12 Mpix + picBridge+12x Super Zooom :D :D ;D

Link to comment
Share on other sites

Arī OSX mediju portālu GUIiem nav ne vainas. Tas pats iebūvētais frontrow ir ok, Plex media center ir labs.

 

 

Plex:

http://www.plexapp.com/images/imgMov2001-w900.jpg

 

frontrow

http://images.worldofapple.com/frontrow_ga...ail20070611.jpg

 

Vienīgi, tas kubs ir ražots 2000 gadā un īsti tos smukumus nedavelk. Tādēļ izmantoju iPhone bāzētas aplikācijas lai palaistu dziesmas un filmas - lai klausītos mūziku, TV pat nav jāieslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Kāpec neplēšat novelcens reklāmas nost no resīveriem ? :unknw:

Man vecmutere TV pulti pat neņem gadiem no maisiņa ārā, kur nu vēl uzlīmes nodīrāt :D

 

sry par offtopic.gif

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Agrāk, kad man bija psp, es pat streamoju dvd filmas caur wifi uz psp(psp dvd filmas, un mountoju pa taisno no tīkla). Esmu arī uztaisījis psp, kā remote vnc, kā wifi džoistiku. O ar to mantiņu var paspēlēties.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

 

 

- Loģiski jo mums jau 30 gadus ir digitālie formāti kas ir labāki visās jomās un analogajiem vieta vēstures mēslainē...

- Vispār kas tie par mītiem ka vinils by default nozīmē kvalitāti - vinils ir tieši tāds pats gala formāts kā CD - tāpat apstrādāts/izlaists caur kompresoriem/filtriem utt - es vēl saprastu ja analogās master lentas (pie kurām neviens netiek laugh.gif) slavētu, nejau apstrādāto gala formātu - kas, jūs varbūt iedomājieties, ka studijās pa tiešo platē raksta vai? Ir dzirdēti visādi vinili - viens otrs skan briesmīgāk kā 64 kbps mp3...


1. - digitālie formāti ir labāki visās jomās un analogajiem vieta vēstures mēslainē...nju necepies - analogais materiāls man ir...un neplānojas to mēslainē nopludināt.

2. - analogās master lentas (pie kurām neviens netiek)...tur jau tā lieta, nav piekļuves...kā lai tauta slavē to, ko nav redzējuši un dzirdējuši!
Ir nedaudz ar kollekcijā masterlentas no Latvijas Radio mājas un no Vācijas arhīviem aizpeldējusi simfoniskā mūzika...kā atskaņojas audiolentā mizikālā fonogramma esmu lietas kursā
Kā gala produkta lietotājam, man svarīga produkta kvalitāte...bud to Vinillplate, Audio ieraksts lentā vai CD-Audio disks, ja var ierakstīt kvalitatīvi - kur tad problēma?

>> dabā pastāv interesantas lietas...mode un Dizains mēdz atkārtoties pēc zināma laika posma un mazs tam piemērs:
http://www.vesti.ru/doc.html?id=346382
http://www.beatles.ru/news/news.asp?news_id=4607
papētot eBay pēdējo 5 gadu periodu...cenas tikai nelabojami kāpj uz augšu analogajiem krāmiem.
p.s. - tikai persinsks secinājums,
Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

serioussam909
kā lai tauta slavē to, ko nav redzējuši un dzirdējuši!

Tas gan, bet nu master lentas ir pirmavots tāpēc tās by default skan labāk par gala formātu - jo analogajā apstrādē jebkura signāla kopēšana to izmaina - it īpaši vinils, kur var būt n-tās iespējas rasties papildu troksnim.

Tāpēc man nav nekas pretī ja kādam labāk patīk klausīties vinilu, ja viņš godīgi atzīst ka viņam patīk pats rituāls (uzlikt plati utt) + varbūt viņa sistēmas specifiskais skanējums - bet lūdzu nesāciet to slavēt kā kkādu "autentiskāku" materiālu ar labāku kvalitāti.

 

Digitālais ir pavisam cita lieta - biti nekur nepazūd, tāpēc ja ir vēlēšanās - tad uz CD/DVD var pārnest pirmavotu bez izmaiņām.

 

un neplānojas to mēslainē nopludināt.

Ja man būtu saglabājies kkas no analogā - es pēc iespējas ātrāk to censtos digitalizēt, lai apturētu nodilumu...

Link to comment
Share on other sites

:huh: Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

eu - nu šinī topikā nevajag ticības karus -tam bija tas otrs par vinilu :) šeit aparatūra un reālais skanējums!

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Eu, nu beidzat tač spamot audio/video sistēmu topikā! Savu neremdināmo formātu karu a nu ka davai kārtot tai "Vinila" topikā, nav ko drazot šite ar savām subjektīvajām domām ne pa tēmu...

Link to comment
Share on other sites

Izdzēsu savu postu... precīzāk, izlaboju. Žēļ, ka pats savus postus nevar dzēst...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Rozigais

Chau,

 

rekur iraid manejaa:

 

JBL:

2xE80

2xE50 (vinilam ar Yamahas pastūzi)

1xE30 (centrs)

1xE150 (150 W subis)

2x Tannoy surround speakers

 

Sony:

TV Bravia KDL 40W4000 Full HD

300tais Blu Ray DVD (uzlausts divu zonu AB blu ray, 0 - dvd)

 

Dreambox 800 HD + vēl 3 galvas uz jumta

 

LG DVD pleijeris parastais ar karaoki, 0 zonas

 

Reciveri, pastiprinataji:

 

Denon AVR 2808

Yamaha stereo past. AX-400 (vecs ka zeme :))

 

Stanton Dj budzeta klases vinila atskanotajs T.60s

 

Kompis, kas tiek iesaistits visaa shajaa sheemaa ir apbrunots ar Sound Blaster X-Fi Fatality skanas karti un ATI HD 4870 video karti.

 

Datorā Plextor DVD - R/CD-R rom rakstitajs + Sony blu ray-roms - pirkts ar skaistu atlaidi, impulsi nostradaaja :) bet noder labu blu ray ierakstishanai cietajaa.l

 

 

Skana no datora ar optiku, video DV-I uz HDMI

 

Ar bezvadu peli+klaviereem opereju ar datoru ari no diivana.

 

Kopumaa esmu apmierinats, bet skalrunus gan ar laiku mainisu nost, shis un tas sak nepatikt :)

post-79385-1243672031_thumb.jpg

post-79385-1243672058_thumb.jpg

post-79385-1243672068_thumb.jpg

post-79385-1243672079_thumb.jpg

post-79385-1243672092_thumb.jpg

post-79385-1243672345_thumb.jpg

post-79385-1243672358_thumb.jpg

Labots - Rozigais
Link to comment
Share on other sites

Nu tev gan vecīt prasās pēc universālās pults, spriežot pēc pulšu skaita :D :D

 

Bet sistēma laba kopumā !

Link to comment
Share on other sites

Rozigais
Nu tev gan vecīt prasās pēc universālās pults, spriežot pēc pulšu skaita :D:D

 

Bet sistēma laba kopumā !

 

 

Paldies par vertejumu :)

 

No sakuma visi skalruni bija saslegti 7.1. lidz sapratu, ka tas viss ir priekš kakiem - man ir kadi pardesmit blu ray dvd, nevienaa nav mineeto kanaalu skaits. Jaa un veel caur Denonu vinila atskanotajs deva fonu, lai ari viss tika saslegt kaa nakas - Denonam ir ari zemejuma stekeris. Yamaha sagremo vinilu bez lieka troksnja.

 

bija meginajums ar uni pulti , bet man galvaa nelien tik daudz kombinaciju :) Denonam pults ir apmaacaamaa, meginaju saamaacit, beigaas apchakereju pats sevi :) Bet ir viens cits risinajums - kad ir izlemts, ko skatiisies vai klausiisies, ar attiecigajaam pultiim iegaazhos diivaanaa un viss notiek - nemainigi blakus ir recivera pults + ... Ar to vismaz atceros pogas, ar kuraa izslegt visus aparatus :) Taa sanak, ka vairak pa 2 pultiim manu galvu nejauc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jāpaceļ vecais topiks, sakarā ar sistēmas apgreidu.

Tātad pēc samērā ilgiem meklējumiem ir iegādāts Technics rādžiņš, Sony CD pleijieris (nav baigais hi-ends, bet skan labi-abi kopā 40Ls, krīze dara savu )+ paštaisīts sudrabotais pastūzītis uz LM mikrenes par kuru jau te rakstīju.

Knapi viss salien manā zundas mēbelē :) Vēl priekš pilnas laimes vajag vienu plaukta tumbu komplektu lai - katram galiniekam savs-citādi visu laiku jāpārslēdzas starp pastūžiem....Gan jau lēnā garā sameklēšu. Kā saka sildīšu tagad ekonomiku ar elektrības rēķinu :devil:

 

DSC03717resize.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
(labots)

jāpaceļ atkal vecītis - par cik DIY biku apsīcis pa vasaru - atkal pārkārtoju savu sistēmu ietilpīgākā plauktā (gribēju citā DIY plauktā, bet ienācās šis 2 metrīgais jau gatavs - parēķināju cenas DIY + darbs...paņēmu šo, kaut nav manā gaumē nedaudz.....)...vienīgi vēl jāatrod vieta vēl vienam CD aparātam, radio un DIY Leach pastūzim...un tāds nieks kā vēl divas melnās H150 no RRR (baigi man pietrūkst viņu klasiskās skaņas) :D :D

Tikai sieviete negrib vairs redzēt nevienu papildus skandu...jāpieradina pamazām...:D :D

RRR kocinieces ir pie HTPC + sony reša kā fronti, DIY F5 grabina garos missionus , DIY pelēkais čipamps kriesajā malā kustina melnos RRR mazos...

Mana sistēma - kā Rīga - nekad nav gatava....

 

Vēl varu papildināt par skanējumu jo ampi nu jau gandrīz gadu tiek izmantoti diezgan bieži (bez mērījumiem - tie bija citā topikā)

number viens:

 

F5 + mission skandas :

 

dzidrs, dinamisks, viegls un gaisīgs + stingrs un precīzs bass.nekādu fonu un citu trokšņu.

mīnuss : katrs pastūzis un tērē elektrību. - klausos apm. 60% laika šo sistēmu.bez preampa.Super amps! viennozīmīgi.

 

otrais nummurs - leach + rrr h150 - raksturīgais basīgums no s90 laikiem + tipiskā "krievu" pīkstuļa skaņa, man patīk. Klausos 30 % laika šo sistēmu. nekādu fonu un trokšņu. Vajag preampu - izmantoju cambridge audio C500.

 

trešais nummurs - LM3875 + mazās RRR. Labs pastūzis, vienkāršs, nedaudz mazāk izteikts bass, labas augšas un vidi - labāk skan , kad lielāks skaļums. Labi skan bez preampa. Nekarst vispār. Nedaudz mehānisks skanējums , tāds kā mikrenēm parasti ir :D Dažiem mūzikas stiliem ideāli piemērots!

Resīvers - filmām idēli - bet nav muzikāls...budžeta variants kā nekā ! Nav vērts iespringt.

 

 

DSC06761.jpg

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Ferdinands

Onkyo 875 resiveris priekš multi ch un stereo

Pioneer 989 priekš SACD, CD un dažreiz DVD

Dune Base priekš HD datiem: HD, mkv, flac'iem. divX un I-radio

Akustika: Canton Karat 700 vecā sērija

 

Apmierina viss un pāri paliek, par Multi Media...visādus skatījos, beigās palikās viss pie Duna, jo funkionāli tomēr bija pārāks par analogiem Argosy, Popkorns etc

 

Ar telefona foto kameru neceļas roka bildēt, dabūšu normālu foto - velāk pievienošu bildes

Link to comment
Share on other sites

Es mūzik' uz šitā griežu, bass ira, kaseti ņem un radio arī, stilīgs un ērts.

 

Walkman.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1259208430822

Link to comment
Share on other sites

Osscar - a tev plauktiņš netaisās lēnām ieliekties? :) kaut ārī smagākās lietas (paštaisītie ampi) ir sānos, teļļuks tak sver bik ... :)

Link to comment
Share on other sites

Nedaudz ir ieliekusies (ko var gribēt no Ikea lētuča) ..kaut tai pagalei laikam nestspēja bija 100kg....lēšu, ka uz 85% ir noslogota...vienīgi smagajam traņu pastūzim tur vieta nepietiks - būs laikam jāliek tas uz grīdas (jo sver ap 20 kg +-)...vai arī jāapmaina ar labajā malā esošo F5...jo tam pat būs "vēsāks" uz grīdas... Nav pieejams īsti lielas mēbeles TV un aparatūrai...DIY ir labākais ja var to realizēt...es noslinkoju. Pabraukāju pa veikaliem - tur vispār tādus krāmus tirgo - kam vajag plauktu ar 2 nodalījumiem 13cm augstumā ? tur tak pat standarta resīveri nevar ielikt-tie laikam priekš plānajiem ķīniešu DVD un mājas kinozāles verķiem radīti.

Link to comment
Share on other sites

atceros šo tavu risinājumu..vienīgi baida vai tas bass netricinās to tv ? Tā jau protams labs variants.

Link to comment
Share on other sites

Ja sagriež baigi skaļi, tad maska vibrē riktīgi. Bet to elles troksni var izturēt īsu brīdi un esot pamatīgā pālī. Un tad jau pofig.... :crazy:

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Nu tas gan :D man gan pat pālī uz skaļumu nevelk..laikam jau tas posms pāri :D drīzāk tad uz kaut kādiem specifisikem izpildītājiem pavelk...

Link to comment
Share on other sites

Kas ir, tas ir. Man tāpat. Tikai man tā specifika grozās ap "Deep Purple", "Pink Floyd", Fiļu Školinu u.t.t.

 

Retorisks jautājums - vai šitas viss ir baudāms čuksta režīmā? :whistle3:

Link to comment
Share on other sites

Tam gan laikam vajag skaļumu, un šādam mūzikas stilam jāpiemeklē akustika - lai pareizi skan....apmēram to pašu var teikt par klasiku. Bet nu redzēs kad man sīči paaugsies - kādu jamie mūziku klausīsies > ? vēl jāpagaida - ka tik nenāksies viņiem izgatavot baisos sabus un pastūžus ala logitech briesmoņi ar bezizmēra sabiem un 1w pīkstuli :D :D

Link to comment
Share on other sites

"Nu tas gan man gan pat pālī uz skaļumu nevelk..laikam jau tas posms pāri drīzāk tad uz kaut kādiem specifisikem izpildītājiem pavelk... "

 

es līdz pālim gluži necenšos nonākt, bet kopumā man tāpat. diemžēl, man specifiskie izpildītaji griežas vieni un tie paši jau vairāk kā 20 gadu. itkā jau apnikuši, bet no jaunajiem aizvietotājus īsti nevaru atrast. laikam tipiskā paaudžu ieciklēšānās uz savu jaunības mūziku. :)

Link to comment
Share on other sites

em. ka jau, tad jau.

tātad.

Bildi dod ārā WD TV HD Media Player. Manuprāt, par savu cenu super verķis. Ir apēdis faktiski visus HD video, ko esmu devis ēst.

Bildi apskatos uz LG 42LH5000. Bilde HD režīmā ir "vowavī" :dribble: ok. varbūt melnā krāsa ir nedaudz krutāka citiem ražotājiem, bet tas man netraucē pa naktīm mierīgi gulēt. :)

Skaņai muskuļus piedod NAD C 326BEE stereo pastiprinātājs. Resīveri nevajag. Man pilnīgi pietiek ar 2.0. Un par to cenu C326 "atkiko āsu" jebkuram resīverim vismaz līdz 400Ls.

Skaņa telpā izplatās caur divām Audio Pro Wi-160 skandām. Ir ok. Nav, protams, B&W, Dali vai Focal, bet tas jau ir cits plauktiņš. Izmēri liek par sevi manīt un skaņa liekas fiziski liela (es nedomāju skaļumu). Skanējums dzidrs. Apakšas arī ir solīdas, līdz ar to, piemēram, skatoties filmas nerodas nepieciešamība pēc subja. Vienīgi, varbūt reizēm varēja būt nedaudz "savāktākas" skanējumā, bet nu par to cenu laikam nevar prasīt tādas skanējuma īpašības kā plauktiniecēm.

Tā kā esmu atteicies no CD kā fiziskā formāta, tad mūzikai pašlaik tiek izmantots Ipod classic caur ipod dock. Tuvākajā laikā šitam "set up" pievienosies Onkyo ND-S1 Digital Media Transport caur kuru no Ipod tiks padots digitālais signāls ārējam DAC (jā, varbūt varat ko ieteikt vai padalīties no savas pieredzes ar ārējiem DAC).

ā un tad vēl mētājas plauktiņā k-kāds LG DVD atskaņotājs gadījumiem, ja nu kāds izdomā atnest savu kāzu vai ceļojuma DVD. Citas praktiskas nozīmes tam verķim nav.

tāds lūk, mini entertainment set ups.:crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

...diemžēl, man specifiskie izpildītaji griežas vieni un tie paši jau vairāk kā 20 gadu. itkā jau apnikuši, bet no jaunajiem aizvietotājus īsti nevaru atrast. laikam tipiskā paaudžu ieciklēšānās uz savu jaunības mūziku. :)

 

>> :whistle3: laikam tipiskā paaudžu ieciklēšānās uz savu jaunības mūziku.

:drinks:Mūsējais, man tādi pati kaite piemetusēs!

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

ēēē... bet, kāda jēga no tā Onkyo ND-S1 Digital Media Transport? vai ipod-am trūkst ciparu izeja? tad no kura ipod-a gala transports paņems signālu?

Link to comment
Share on other sites

ipod dod ārā tikai analogo signālu. es vispār nezinu tādu portatīvo mūzikas atskaņotāju, kurš paralēli analogajam signālam dotu ārā arī digitālo (ciparu)

nu jēga tāda, ka Onkyo (tāpat kā jeņķu Wadia) ir dabūjuši licenci (vai patentu) no Apple uz to, ka viņi ar speciālu konstruētu transporta palīdzību dabū no ipod ārā digitālo signālu (apejot Ipod iebūvēto DAC, tonālo kontroli utt), kuru pēc tam var ar sevis izvēlētu (domājams augstvērtīgāku) DAC pārvērst analogajā un nodot pastiprinātājam.

Link to comment
Share on other sites

Es gan pagaidām pieturos pie CD. kaut arī flaki ir HTPC krājumos. Lai kvalitatīvi klausītos Flakus, vajag labu skaņu karti vai ārējo daku (sony resim nav ne labs DAC ne skanējums muzikāls)....+ PC jātur visu laiku ieslēgts..pagadām, kamēr nav labs stand alone flaku vai cita HD audio materiāla pleijieris man pieejams, izmantošu esošos 2 CD aparātus.

Link to comment
Share on other sites

es esmu izvēlējies šādu variantu ipod+transport+dac. nav, protams, tas all in one variants, bet šādā gadījumā mūziku nevajag strīmot kā arī nav nepieciešams dators. cik zinu, tad ir kaut kādi all in one risinājumi Olive, bet tas viss jau par baisām naudām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...