Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

ne jau vienmēr skaļums nozīmē kvalitāti - nejau vsiem lācis uz ausīm uzkāpis kā jāklausās nežēlīgi skaļi..es vispār piem. reti kad 70 -75 db pārsniedzu - parasti ap 65 ...vienkārši kādi apsvērumi klausīties mono bt tumbu kur skaņa vienkārši ir čau...jā estētiski, bet vai tas ir tas uz ko tiecamies ? 

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Heisā, lūk arī mans audio setups ar galaktikas sargiem priekšplānā.

Monitor audio Bronze BX-2, Yamaha stereo pastiprinātājs ar WXAD-10 network player. Straumēju flac no pc, Spotify no Yamaha app, vai radio 5 no tās pašas Yamaha app un izmantoju kā tv skaļruņus.

Skaņas jaudas varāk ka pietiekami arī lielas telpas apskaņošanai, skaļruņiem steidžā trūkst vidu un pilna skanējuma sajūtas, tas gan ja klātienē salīdzina ar grīdiniecēm, bet ja nesalīdzina liekas diezgan ok. Drīzumā sabriedīšu jaunam stipreklim, obligāti ar Yamaha`s network player tādā vai citādā veidolā, esmu pieradis pie viņu app, un ir arī Yama wireless skaļruņi mājās integrēti tajā pašā app.

 

20201211_090738.thumb.jpg.3bed233490c757d05f620a703c755cdd.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
1 stundu atpakaļ, osscar teica:

ne jau vienmēr skaļums nozīmē kvalitāti - nejau vsiem lācis uz ausīm uzkāpis kā jāklausās nežēlīgi skaļi..es vispār piem. reti kad 70 -75 db pārsniedzu - parasti ap 65 ...vienkārši kādi apsvērumi klausīties mono bt tumbu kur skaņa vienkārši ir čau...jā estētiski, bet vai tas ir tas uz ko tiecamies ? 

Es gandriz nekad neklausos skali muziku. Un nav man nekad paticis, uzlikt ta, ka kaimini dzird un klausas ar mani to ko es klausos. Man loti patik jaunibas laiku muzika, tad es samera biezhi to klausos. @osscar
 nemaz nav gluzi tik sudigi BT mono skalrunis. Skan 90% labak ka tavs portativa datora stereo. Protams cena ir cita lieta, cik tu esi gatavs teret par tadu BT skalruni.

 

Par audio sistemu daleji taisniba, draudzene negrib maja parbaztu ar tadu aparaturu. Jaa ir velme un gribu, bet vinjai ir taisniba shibrizha interjera neiederetos un nav kur izlikt.

 

Pashlaik skatos uz Harman Kardon Aura Studio 3. Tik jatiek skaidriba, vai divus tadus var salinkot kopa, un bus ka stereo skaljrunji.

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Joiman teica:

Heisā, lūk arī mans audio setups ar galaktikas sargiem priekšplānā.

Monitor audio Bronze BX-2, Yamaha stereo pastiprinātājs ar WXAD-10 network player. Straumēju flac no pc, Spotify no Yamaha app, vai radio 5 no tās pašas Yamaha app un izmantoju kā tv skaļruņus.

Skaņas jaudas varāk ka pietiekami arī lielas telpas apskaņošanai, skaļruņiem steidžā trūkst vidu un pilna skanējuma sajūtas, tas gan ja klātienē salīdzina ar grīdiniecēm, bet ja nesalīdzina liekas diezgan ok. Drīzumā sabriedīšu jaunam stipreklim, obligāti ar Yamaha`s network player tādā vai citādā veidolā, esmu pieradis pie viņu app, un ir arī Yama wireless skaļruņi mājās integrēti tajā pašā app.

 

20201211_090738.thumb.jpg.3bed233490c757d05f620a703c755cdd.jpg

Šitie statīvi uz vienas kājas nav pārlieku tendēti uz šķobīšanos? Tā stabilitāte šķiet apšaubāma. Ja tas ir dzelzis, kas piemetināts pie pamatnes, tad okei, bet nopērkamiem statīviem tā konstrukcija parasti ir puņķaina.

Link to comment
Share on other sites

Statīvi budžetnieki, pa ~80 eur abi ar piegādi no lv inetveikala, ir paviegli, bet skaļrunis ar saviem ~6kg nospriego konstrukciju, nekas neļurinas un negrab, esmu pilnībā apmierināts.

 

p.s. caurule piemetināta pie pamatnes, augšā un apakšā, savienojums "teleskopisks" viss ok.

Labots - Joiman
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Skan 90% labak ka tavs portativa datora stereo. Protams cena ir cita lieta, cik tu esi gatavs teret par tadu BT skalruni.

nestrīdos ka skan labāk par laptopu - bet nu mono..kaamoon + BT + nekāda frekvenču josla, sorry es vispār nekādu naudu netērēju BT skaļruņiem- pat ja 1000 vai vairāk. Jo no s-da konfekti diemžēl neizspeidīsi. Puikāmir kaut kādi JBL un marshall tā retro kaste - nu skan viņi "sūnaini" - ok jauniešiem skeitojot der - bet par mūzikas baudīšau to nevar nosaukt. 

Man sencim arī savulaik bija visādi setapi, tapēc laikam man patīk kad ir tumbas, tehnika , ir ko pamainīt šad tad, pārslēgt etc. 

 

Lai nav tukša runa - pēdējās nedēļas esmu uzsēdies uz jlh 1969 ( kaste nav pabeigta, būs kāds koka "mētelītis" varbūt jāizgatavo. Skan baigi jauki, man patīk un pat esmu pārsteigts biku :D. izejā kādi 200mikrovolti pulsācijas (biku biku dzird ja ielien ar ausi skaļrunī) - būs jā jāpielodē vēl kādi 10 000 uf paralēli ja nebūs slinkums. tad nodzīs uz kādi 100 mikrovolti ( jau testēju ). izejas jauda ar doto barokli veseli 7,7W gan uz 4 gan 8 omi. Miera strāva ap 1,1 A . Biku silts, pat ne karsts. transformators ir visssiltākais, jo tas  strādā tuvu max. strāvai.  IMG-20201115-185031.sized.jpg

 

DSC01078.sized.jpg

DSC09580.sized.jpg

 

kaķis piekrīt :D

 

Labots - osscar
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu nav nemaz tik iestagnejusi BT tehnologija. Viss attiistaas un bezvadu tehnologija nebus 100% taja limeni ka vada utml. Bet neesu audiofils un es nedzirdeshu to skanjas atshchiribu tik loti starp vada vai bezvada iekartu. Protams ja vien tas nav skalrunis ka EUR10 cena pret skaljruni pa EUR200 piemeram.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , osscar teica:

nestrīdos ka skan labāk par laptopu - bet nu mono..kaamoon + BT + nekāda frekvenču josla, sorry es vispār nekādu naudu netērēju BT skaļruņiem- pat ja 1000 vai vairāk. Jo no s-da konfekti diemžēl neizspeidīsi. Puikāmir kaut kādi JBL un marshall tā retro kaste - nu skan viņi "sūnaini" - ok jauniešiem skeitojot der - bet par mūzikas baudīšau to nevar nosaukt. 

Man sencim arī savulaik bija visādi setapi, tapēc laikam man patīk kad ir tumbas, tehnika , ir ko pamainīt šad tad, pārslēgt etc. 

 

Lai nav tukša runa - pēdējās nedēļas esmu uzsēdies uz jlh 1969 ( kaste nav pabeigta, būs kāds koka "mētelītis" varbūt jāizgatavo. Skan baigi jauki, man patīk un pat esmu pārsteigts biku :D. izejā kādi 200mikrovolti pulsācijas (biku biku dzird ja ielien ar ausi skaļrunī) - būs jā jāpielodē vēl kādi 10 000 uf paralēli ja nebūs slinkums. tad nodzīs uz kādi 100 mikrovolti ( jau testēju ). izejas jauda ar doto barokli veseli 7,7W gan uz 4 gan 8 omi. Miera strāva ap 1,1 A . Biku silts, pat ne karsts. transformators ir visssiltākais, jo tas  strādā tuvu max. strāvai.  IMG-20201115-185031.sized.jpg

 

DSC01078.sized.jpg

DSC09580.sized.jpg

 

kaķis piekrīt :D

 

Tas TELEFUNKEN griežgaldiņš izskatās ļoti simpātisks. 

Bet par kaķiem.. man šķiet, ka viņi ir lielākie audiofīli šai pasaulē. Kas viņus tā pievelk pie audio tehnikas - dievs vien zin. Mans arī nāca ošņāt S30, kad iedarbināju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

sāksim ar to ka BT jau no pirmsākumiem nav domāts priekš labas kvalitātes audio pārraidīšanas...vsi tie aptx ..ut..t.. ok, kaut o jau uzlabo, bet tāpat tas nav pat CD kvalitātē+ vēl ios nesuportē daļu no šiem jaunajamie ala HD standartiem :D

Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Bet par kaķiem.. man šķiet, ka viņi ir lielākie audiofīli šai pasaulē. Kas viņus tā pievelk pie audio tehnikas - dievs vien zin. Mans arī nāca ošņāt S30, kad iedarbināju.

Jā labs - es gan viņu esmu biku moodojis, iznests baroklis, LED strobo ar šauriem impulsiem ( lai asi kvadrātiņi - nevis izplūduši)  etc. Meklēju šad tad slaveno Tejniķi 1200, bijusi pat iespēja ieķert, bet laikam cena par augstu likusies :)

Man kaķe ar pietāti pret tehniku - uz A klases verķiem nelien sildīties, tumbas neskrāpē un vadus negrauž. szin ka elektrība nogalina :D droši varu atstāt vaļējus dzelžus - klāt nelien nekad. Kādu skrūvi vai rezistoru gan var aiznest :D

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Piepirku savai sistēmai tādu (CN)  FX Audio tube-03 bufferi/preampu , tomēr gribas šad tad ar EQ nedaudz pieregulēt skaņu, kā arī patīk lampu skanējums. Klausījos ar/bez, varbūt ka bez skanējums skaitītos kvalitatīvājs, tīrāks, bet patīk labāk ar tām lampām. Lampas gan samainīju uz GE JAN 5654, kā arī abus opampus no NE5532 uz MUSES8920, kautkur pa pastu arī nāk testam OPA1622. Tā jau skan labi, pēc lampu nomaiņas un opampu nomaiņas tādu baigo starpību nejūtu vismaz nevaru starpību noraksturot. Kā lielāko mīnusu varu minēt klakšķis tomēr krietni lielāks kā bribētos, izslēdzot/ieslēdzot.

 

 

image.png.edba2b070fe0e5621d83d6503680fc52.png\

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šodien ar Reflektora akustiķi pacīnījāmies un piesuņojām apakšu.

 

yFsiR9B.jpg

 

Ampa plate ir 100+250+250W. Iepriekš uz 15WU midbasiem gāja 2x250W uz 8 omu slodzi, bet tagad 250W uz 4 omiem sastiķējām, tāpēc no vienas puses ampam drusku grūtāks režīms, bet apakša atslogojas no subīša. Attiecīgi apakšas circa 3 omiem ir savs 250W modulis.

 

Subjektīvi ir daudz labāk. Apakša reāli pavilkās no 30Hz uz 20Hz, bet atslogojas vidusjosla un spēlē tīrāk, kā arī basam 2x12" papildspēki ir labi dzirdami un dod extra gaļu bočkai. Fāzi arī sanāca pārsteidzoši labi sastiķēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas vēl nācis klāt.

 

Nemainīgi Magnat un Cambridge audio, klāt nācis Bower & Wilkins DM604 S3 un CAV Audio FI-III.

 

DJI_20210209_134151_119.thumb.jpg.8971f404ac6be21cd548037f6403b701.jpg

 

Boweri ar Magnat salīdzinot, skan ļoti līdzīgi, Magnat augšas ir nedaudz vairāk (nevaru saprast kuras patīk labāk). CAV Audio, kā jau plaukta tumbām nav tik apjomīga skaņa, bet tik mazā korpusā ir 3 joslas, jo ir koaksiālais mids ar pīkstuli. Bass ir ļoti labs priekš plaukta tumbām.

Labots - Malis
  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
1 stundu atpakaļ, Malis teica:

Kaut kas vēl nācis klāt.

kā tu klausies , visu laiku pārspraud štekerus?, vai ir kaut kāda kaste, kur pārslēdz ''rubiļņiku''

Link to comment
Share on other sites

gan jau ka maina vadus vienkārši...rubiļņiki tāpat ir lieki n-tie savienojumi..u.t.t..tas neko labu skaņai nedod...pēc mērījumiem pat aizsardzības plates releja kontakti palielina THD :D

 

Man kaut kur bija tāds 2 tumbu switch box paštaisīts ...jāpameklē :D

Pat bieži mainot pastūžus izļurkājas tīkla vadam kontakti :D .. bet šad tad visus kontatus vajag "pakustināt"...

Link to comment
Share on other sites

Pastiprinātājam pārslēdzu A/B skaļruņus, protams, skaļums jāpieregulē, tur nedaudz zūd objektivitāte. Tad ierakstu ar mikrofonu un klausos vēlreiz samontējot audio bez pārtraukumiem un samērojot skaļumu. 

 

Ir bijusi arī paštaisītā kaste, bet tā pēc laika izbeidzās, jo komponentes bija pa lēto :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Malis teica:

Nemainīgi Magnat un Cambridge audio, klāt nācis Bower & Wilkins DM604 S3 un CAV Audio FI-III.

Tu tās skandas par tādu limpeni ieķer, ka trīs pārus ir jēga turēt?

 

P.S. B&W skaņa man nekad īsti nav paķērusi. Vidi galīgi jocīgi pa manam. Un pat dārgajiem dimantiņiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , alusbundza teica:

visu laiku pārspraud štekerus?, vai ir kaut kāda kaste, kur pārslēdz ''rubiļņiku''

 

Ar vadu raustīšanu var testu netaisīt, jo tas prasa pārāk ilgu laiku, lai ko smalkāku salīdzinātu, tā var tikai salīdzināt logitech ar kādu hifi, kur lielas nianses var atcerēties arī pēc 3 dienām, ka dzirdēji, bet ja runā par niecīgām atšķirībām, tad tikai momentā nodrošināta pārslēgšanās var iedot to - oh, te tiešām ir netīrāks u.c.

 

Skandu testos, kur piedalos, praktizējam divu amp metodi, kad skaņas avots ir viens, tad seko splitter box no kuras tālāk uz diviem amp, kur pie katra viens skandu pāris. Skandu līmeņi sadzīti. Veic aklo klausīšanos, izdara piezīmes, samaina ampus vietām, lai izslēgtu to ietekmi uz skandu vērtējumu, klausās atkal, izdara piezīmes. Līdz šim šī metode ir labi darbojusies, lai veiktu skaņas pārslēgšanos starp skandām mazāk kā 1s laikā. Ampu ietekmi uz izdarītajiem secinājumiem neesmam pierādījuši, iespējams, tāpēc, ka tie ir pārāk vienādi un skadu atšķirība ir brīvi jūtama.

 

thumb_show.php?i=n7aqse6h6&view

 

thumb_show.php?i=dvckh9xaf&view

 

Skaņas avotiem tiek izmantots tas pats splitter tikai otrā virzienā - divi skaņas avoti iekšā un ārā uz vienu amp ar skandu pāri. 

 

thumb_show.php?i=sr2mgyp4r&view

 

Ampu testam gan pārslēgšanās box sanāca paliela kaste, lai saliktu normāla izmēra vadus iekšā. Bet visu var realizēt, ja grib ātru pārslēgšanos un iegūt kaut kādu objektivitāti.

 

thumb_show.php?i=ssfn5eubr&view

 

thumb_show.php?i=7guxz9n4p&view

Labots - Kaspars12
  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , RudeWolf teica:

Tu tās skandas par tādu limpeni ieķer, ka trīs pārus ir jēga turēt?

Ja tas viss būtu jāiepērk par pilnu cenu, tad būtu baigi skābi, plauktinieki jauni vien maksā 5K EUR. Kaut kā jau tā pieredze jākrāj, salīdzinot, un lēnām jārafinē sava audio izvēle un jāsaprot, kas pašam patīk.

 

pirms 1 stundas , Kaspars12 teica:

Ar vadu raustīšanu var testu netaisīt, jo tas prasa pārāk ilgu laiku, lai ko smalkāku salīdzinātu

 

Tas gan, pārslēgšanai jābūt momentānai, citādāk smadzenes sāk ar kaut ko aizpildīt tukšo pārslēgšanās brīdi un grūti salīdzināt.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Tam CA kaut kāds specifisks tas baroklis?

Link to comment
Share on other sites

specifisks ir štepselis, kaut kāds 8-pin mini-DIN... bet spriegumi ir garlaicīgi +/- 15 V...

slinkums uztaisīt barošanu... vajag trafiņam kastīti atrast/izdomāt, taisngriezt u.tml...

ja būtu vajadzība šodien pēc tā DAC, tad sataisītu, a tā, gaida rindā labākus laikus...

Link to comment
Share on other sites

Nu tad jau jā..viss īzī..kastītes parastas neko baigi nemaksā.mesmu paris CA arējos barokļus taisijis..

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Athlons teica:

Sakarā ar ampu apgreidu, laiks atsvaidzināt czistēmas aprakstu...

Galvenais sistēmas elements - skandas, protams, nemainīgi LSR6332...

Ampi: uz vidiem/augšām LM3886 - precīzi, tīri un skaisti... :), uz apakšām Hyper UcD180 - spēcīgi un stabili...

Krosējas ar dbx DriveRack PX... funkciju pilda, bet jūtami palielina trokšņus sistēmā, tomēr pro iekārta ar balansētajām ieejām... jāskatās, vai var ko darīt lietas labā...

Onkyo pastiprinātājs tiek izmantots kā komutators... Tas, tāpat kā radio uztvērējs un kasešnieks, savulaik iegādāti šeit pat fōrumā no biedriem...

Cambridge Audio DACs arī no fōruma, ņemts nestrādājošs, salabots, bet tā kā nav barošanas bloka, pagaidām pilda smalka plauktiņa funkciju...

Ieplānota ir priekšpastiprinātāja/ieeju komutatora iekārta, ar ko šo visu ērti un kvalitatīvi vadīt... jo pašlaik skaļums jāregulē diviem ampiem vienlaicīgi un  Onkyo komutācijas slēdži reizēm čerkst vai pazaudē elektronus...

czist.thumb.jpg.12331affc99ae49e268c429532b73273.jpg

place.thumb.jpg.35445b31a6e28a17903aff405c4ec698.jpg

cables.thumb.jpg.4343af2128e32e31ef4ef734748bb085.jpg

2 x 6 kvadrāti, citādi nav "košer"... :mrgreen2:

Nu cīši glīti tev tur viss! Īpatnie tumbu stendi piesaistīja manu uzmanību.

 

pirms 2 stundām , Athlons teica:

kaut kāds 8-pin mini-DIN...

Oi... Man autiņā cd mainītājam bij šis brīnums. Ātri pārtaisīju uz parasto DIN-8, jo to mini-DIN salodēt ir nāves smaka.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , raivix95 teica:

Īpatnie tumbu stendi

vispār... es reiz solīju, ka iepostēšu par tiem aprakstu... 😅 laikam neesmu turējis vārdu....

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Sveiki pēcsvētku dienā

Sen jau gribējās arī atrādīt kas nu te man ir, bet regulāri mainījās tumbas utt..

 

Tātad nesen monitor audio bronze plauktinieces samainītas uz silver sēriju, saliekot blakus silver patika krietni labāk, tad nu tās arī atstāju. Bildē gan viena tik redzama

Vel ir RRR x-line fs10.1, bet tās šodien noliktas nost lai gaida labākus laikus, godīgi sakot nav viņām ari ne vainas, bet ar vietu ir kā ir

Bija vel MA silver centra tumba, bet tajai nebija vietas, negribējās tv celt vel uz augšu, negribīgi aizdevu to prom..

Subs focal sw700s

Otrs subs MA silver rsw12

Vietas gan normāli te nav kur visu izvietot..

Pastiptinātājs Sony TA F550ES

Radio tjūneris tikko piemeklēju atbilstošu Sony ST-S550ES

Resīvers pioneer vsx s510

Kautkā tā :)

 

20221119_145128.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stasss teica:

Tas viss taču ir privātmājā, vai ne?😁

Diemžēl nē, bet ceru drīz jau būs, tādēļ šobrīd tie subi pa lielam krāj tikai putekļus.. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , Stasss teica:

Es negribētu būt tev kaimiņš 😁

Tos subus pa lielam nedarbinu dzīvoklī.. apzinos kā tām sienām iet cauri.

 

Apbēdināji :D

Tici man, ja būtu, tad būtu priecīgs, ja tā var teikt, esmu ļoti labs kaimiņš, ja mani ciena, tad arī es.. :D

Jaunībā gan nedomāju par to.., nu ar vecumu prāts ir atbraucis :D

 

Nesen vel izskatījās šādi

 

20220825_180355.jpg

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , kicker teica:

Apbēdināji :D

Tici man, ja būtu, tad būtu priecīgs, ja tā var teikt, esmu ļoti labs kaimiņš, ja mani ciena, tad arī es.. :D

Jaunībā gan nedomāju par to.., nu ar vecumu prāts ir atbraucis :D

Jokoju.

Ar mani līdzīgi..😉

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kicker teica:

Sen jau gribējās arī atrādīt kas nu te man ir

Piedod, bet nespēju to novērtēt un nesaprotu vajadzību pēc visa tā. Kaut kur te rakstīju kas man ir par smieklīgu pasākumu, bet tagad man pat plika 55" televizora skaņa liekas laba🤦‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Daiļais teica:

Piedod, bet nespēju to novērtēt un nesaprotu vajadzību pēc visa tā. Kaut kur te rakstīju kas man ir par smieklīgu pasākumu, bet tagad man pat plika 55" televizora skaņa liekas laba🤦‍♂️

Tad jau labi, atkrīt liekas klapatas ar tām tehnikām, meklēt kautko kas ausij tīk, mainīt utt..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , kicker teica:

Tos subus pa lielam nedarbinu dzīvoklī.. apzinos kā tām sienām iet cauri.

Vispār jau nav tik traki… kad saliku savu sistēmu, padarbināju un tad pie ļoti liela skaļu aizgāju pie lejas kaimiņa un vienīgā ar ko man nedaudz kopīga siena stāvā.

praktiski neko nedzirdēja… bet nu es nekad tādā skaļumā arī nelieku… 😁

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Svētku diena šodien, laicīga dāvana sev :D paķēru iztrūsktošo priekš pilna 5.1 tā MA silver

Tātad, centrs RS LCR, būs vien TV jāceļ augstāk, un vel RS6, būs jāpatestē kas tur galu galā sanāks no šitā

 

 

 

IMG-20221207-WA0001.jpg

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...