Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

Pirms 48 minūtēm , RudeWolf teica:

Kā pašam patīk?

 

Es gan jau domātu par labāku DAC, bet, ja patīk, tad jau būs ok.

Jā patīk pat ļoti, jo skan labāk kā man jebkas ir bijis. Tādēļ man tā pilnīgi objektīvi grūti spriest un nemācēšu visas nianses izklāstīt tik detalizēti , kā  citi foruma biedri.  . Par DAC tiesa vajadzētu padomāt, jo no paša TV skaņu nekādi savādāk kā caur bluetooth (lai gan suportē AptX) nevaru dabūt. Kautko riņķī skatos, lasu un meklēju DAC kam būtu arī optika un nemaksātu kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

izskatās labi ! kā jlh? tas laikam vienīgais no populārākajiem A klases verķiem ko neesmu dzirdējis ...

Link to comment
Share on other sites

Budžeta galā iesaku skatīties uz kaut kādu Schiit Modi. Tie džeki sūdu netaisa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , osscar teica:

izskatās labi ! kā jlh? tas laikam vienīgais no populārākajiem A klases verķiem ko neesmu dzirdējis ...

Ja esi Ogres pusē iebrauc paklausies :) . 

Link to comment
Share on other sites

sarunāsim 👍 kad covids biku pierimsies. paķeršu kādu savējo līdzi!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, spameris said:

 

Akustikas - Q Acoustics 3050i

 

 

Ieteiktu viņas pastumt uz istabas vidu, tas lielais ekrāns var diezgan sačakarēt skatuvi. Nu vai ja negribās ar tunbām krāmēties kā pagaidu variantu uzklāt teļļukam biezāku deķi un tad paklausīties efektu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , RudeWolf teica:

Budžeta galā iesaku skatīties uz kaut kādu Schiit Modi. Tie džeki sūdu netaisa.

Es intereses pēc paskatījos, tos Schiit aparātus, EU nekur neko dabūt nevar nolikatavas tukšas.

Link to comment
Share on other sites

Paņem šo un būs arī pults ar ko skaļumu regulēt un ieeju izvēlēties, varēsi vairs negrozīt skaļumu ampam. Protams, ja Tavam TV ir optika kā visiem pārējiem.

 

https://www.amazon.de/-/en/TOPPING-E30-Optical-Coaxial-Portable/dp/B081KTB2NZ/ref=sr_1_3?crid=MYTIWJW4342&dchild=1&keywords=topping+e30&qid=1603193492&sprefix=topping%2Caps%2C251&sr=8-3

 

Un šeit mērījumi CAPam.

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-e30-dac-review.12119/

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Malis teica:

Paņem šo un būs arī pults ar ko skaļumu regulēt un ieeju izvēlēties, varēsi vairs negrozīt skaļumu ampam. Protams, ja Tavam TV ir optika kā visiem pārējiem.

 

https://www.amazon.de/-/en/TOPPING-E30-Optical-Coaxial-Portable/dp/B081KTB2NZ/ref=sr_1_3?crid=MYTIWJW4342&dchild=1&keywords=topping+e30&qid=1603193492&sprefix=topping%2Caps%2C251&sr=8-3

 

Un šeit mērījumi CAPam.

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-e30-dac-review.12119/

šis būtu gana labs, bet gribas lai būtu vismaz bassi/vidi EQ. Lai gan ar šādu opciju praktiski neko nevaru atrast :( , taem shiit bija DAC kastīte un preamp kastīte, kas arī kopā labi izskatījās, par daudzmaz sakarīgu ciparu.

Labots - spameris
Link to comment
Share on other sites

122889589_3703990392987068_4649003655410464351_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=nmmKMS1r68oAX-3ri5O&_nc_ht=scontent.frix2-1.fna&oh=bf94c0c705dc457531fa3c9f3087e269&oe=5FBA8C90

 

Šodien biju uz klausīšanās sesiju, kur plānots bija baudīt DACus. Nekas pārāk zinātnisks, vienkārši trīs DACi uz katra trīs treki. Daci šie:

  1. Schiit Yggdrasil
  2. Denafrips Terminator
  3. Viena vietējā meistara pašbrūvētais, šķiet uz AK čipa

Visi strādāja no USB savienojuma. Tālāk bija vienā citā topikā aprēktā Tarim Audio monobloku un prampa sistēma un Onda Ligera skandas ar ScanSpeak auduma pīkstuli un SEAS astoņcollinieku apakšā. Korpusa noformējums skandām ir ar portu, kas nostādīts zem 20Hz. Par pārējiem kankariem nekomentēšu.

 

Pirmkārt jau daudz ko noteica samērā cietā istaba - augšas nerima tik ātri, kā gribētos. Ar AK DACu trīs no mums uzreiz teica, ka augšas neesot riktīgas, bass smērējoties un kopumā skaņa neesot TĀ. AK DACs pieder sistēmas saimniekam, kurš pamatā klausās samērā mierīgu mūziku zemā skaļumā, kas daudz ko izskaidroja - aparāta trūkumi viņam ir mazāk būtiski. Mans Yggdrasil palika otrajā vietā, kamēr Terminātors visticamāk bija labākais. Es gan tā arī nesapratu, vai Terminātoram nav par maz augšu, jo tam skanējums bija pats tumšākais. Mans Schiit Yggy tonāli bija pa vidu starp R2R DACu un DeltaSigma AK DACu. Smalklietās gan tas bija tuvāks Terminātoram. Interesanti bija, ka AK DACam šķietami bija labāka izšķirtspēja, ko izraisīja uzskrūvētās augšas.

 

Vislielākais pārsteigums bija, kad atbraucu mājās. Manas skandas ir dizainējis tas pats akustiķis, kurš Onda Ligera, bet mani Square One aktīvisti šķiet, ka to eksotisko sistēmu izpogāja samērā pamatīgi. Es biju drusku uz pakaļas, cik tālu ir tikušas aktīvās skandas, ja tajās izmanto kvalitatīvus skaļruņus un elektroniku, nevis sabāž iekšā lētākos draņķus un cer, ka DSP beigās visu izglābs.

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau..🤣..es šodien plauktā atradu 8 jaunus 2sk170 jfetus...pirktus Elfā par 0.59 ls par 8 ....tagad 4 iet pa 30eur...laikam vajadzēja investēt j fetos nevis bitcoin 😀

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

Gan jau..🤣..es šodien plauktā atradu 8 jaunus 2sk170 jfetus...pirktus Elfā par 0.59 ls par 8 ....tagad 4 iet pa 30eur...laikam vajadzēja investēt j fetos nevis bitcoin 😀

Maztrokšņainie lauķi ir deficīts. Es normālu kāpostu nolocīju par 2SJ109BL & 2SK389BL pārīšiem. Tipa skan labāk par THAT340 ieejā. Režīmi toč labāk turās. Man ir četri PCM63K čipi, laikam vēl jāgaida, kad varēšu jamos iemainīt pret lambo.

 

pirms 2 stundām , saf teica:

Tas ir kaut kas no reliģiskās puses piepirkts?

Nu tur cilvēks bija iesprindzis par visu. Es gan nekad nesapratīšu, kā kabelis zina, ka stāv uz grīdas. Tur bija normāls parkets, vai tas neskaitās kā paliktnis?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Mani vairāk interesē tieši pārslēgšanās ātrums starp daciem, vai tas nebija tāds subjektīvs test, kur paklausijāties labu mūziku un tika labi pavadīts laiks? Jo kamēr pārsprauž vadus visa objektivitāte pazūd. Vai tomēr bija kāds komutators ar ko pārslēgšanās notika sekundžu laikā, bildē nevar saprast kā dac test tika organizēts?

 

Bez ātras pārslēgšanas var salīdzināt tikai kaku ar ko labu, kur atšķirību var dzirdēt neieslēdzot iekārtas 🤯

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārslēgšanās ātrums mikrosekundēs ir nepieciešams tikai tiem, kuri netic savām smadzenēm bet paļaujas uz dažādiem ārējiem kairinājumiem, piemēram smuku dizainu vai resniem kabeļiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Kaspars12 teica:

Mani vairāk interesē tieši pārslēgšanās ātrums starp daciem, vai tas nebija tāds subjektīvs test, kur paklausijāties labu mūziku un tika labi pavadīts laiks?

Mans mērķis bija vienkārši iečekot tumbas, tāpēc neuzstāju uz režīma ievērošanu. Starp Terminatoru un Yggdrassil man būtu grūti aklajā noķert atšķirību, bet to AK DACu noteikti varētu izšķirt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka jātaisa jauna tēma par testu objektivitāti, jo manuprāt grūti salīdzināt, ja nav pārslēdzamas iekārtas un dzirdams salīdzinājums uzreiz, tas pats ar tumbām, katras savā telpā un laiks pēc kāda tiek salīdzinātas arī noteikti ir mērāms minūtēs vai pat stundās. Pieļauju, ka ar @noname mums noteikti būtu par ko šajā tēmā parunāt redzot viņa komentāru. Un varētu padalīties pieredzē biedri par testiem, kurus ir veikuši un kā veikuši.

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Es jau labprāt paklausītos to Tavu sistēmu, tikai rādās ka ātrāk par janvāra tukšo periodu man brīva laika šādām izklaidēm nebūs :(

Labots - noname
Link to comment
Share on other sites

Ja ir labi analogie komutatori, tad pastiprinātājus un avotus nav problēma salīdzināt. Ar skandām ir grūtāk, jo tur ieviešas telpas problēma - skaņas avotam mainīsies novietojums. Savulaik ar @kevins bijām uz tādu pusformālu testu aizšāvuši. Tur mums neredzot viens mainīja DACus. Interesanti bija tas, ka pat ar voltometru piedzenot spriegumus, viens DAC bija jūtami skaļāks par otru dēļ augsta THD.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nemaz jau tik viegli nav – ja vēl piedevām ampi ir  ar dažādu pastiprinātāju un ja vēl galinieki bez poča…tad līmeni caur pre vai kompja skaņu karti  jāpiedzen ..un to nevar izdarīt “uzreiz”. Man kaut kur mētājas tāda paštaisīta kaste ar slēdžiem…. Var izmantotu pastūžu vai tumbu slēgšanai.. protams smuki būtu uz kādiem SS relejiem sabūvēt nevis  ar mehāniskiem slēdžiem vai relejiem un n-tajiem savienojumiem (pievienojums pie pastūža, tad pie kastes, tad caur slēdzi, tad atkal pie kastes un visbeidzot pie tumbas…)  , kas nav pēc fen šui …

Link to comment
Share on other sites

Ar jaudiniekiem būs grūtāk, jo vajadzēs vājināt signālu. Nereti arī avotiem nav ievēroti sprieguma standarti. Principā tai kastei, tad arī vismaz vienu poci vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , RudeWolf teica:

viens DAC bija jūtami skaļāks par otru dēļ augsta THD

tad nu gan tas bija "kvalitatīvs" izstrādājums, ja kropļojumus var dzirdēt kā līmeņa pieaugumu... 

Link to comment
Share on other sites

Tas bija mazais Dacmagic. Savulaik baigi populārie bija.

Link to comment
Share on other sites

 😀 Nu nez vai 0.0025 %thd uz 20khz var tik izteikti dzirdēt..nu tas pēc specenes...

Link to comment
Share on other sites

Nu tur toč bija vairāk. Inčīgi bija, ka dažiem klausītājiem uz vienkāršas mūzikas labāk patika "netīrais" aparāts. Protams, tikko kā pieslēdz kaut ko blīvāku ar daudz un skaļiem instrumentiem, tā THD taisa putru.

Link to comment
Share on other sites

2020.10.20. , 14:36, Malis teica:

Paņem šo un būs arī pults ar ko skaļumu regulēt un ieeju izvēlēties, varēsi vairs negrozīt skaļumu ampam. Protams, ja Tavam TV ir optika kā visiem pārējiem.

 

https://www.amazon.de/-/en/TOPPING-E30-Optical-Coaxial-Portable/dp/B081KTB2NZ/ref=sr_1_3?crid=MYTIWJW4342&dchild=1&keywords=topping+e30&qid=1603193492&sprefix=topping%2Caps%2C251&sr=8-3

 

Un šeit mērījumi CAPam.

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-e30-dac-review.12119/

 

Tomēr nopirku to Topping E30, jo salielīts jau dikti visur ir, ar to EQ kuru šad tad tomēr gribas tad domāšu ko darīt.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jel, aizvediet kāds uz šo topiku cilvēku, kas prasīja par 14k.

Bet nu tās putekļu sūcēja trubas...  es nevaru :D

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Neliels papildinājums manam RRR setupam. EP-101. Skaists bez gala. Pat autostops strādā tā, kā tam jāstrādā.

Tauta runā, ka ar 4Ω S30 šis viss skanētu vēl labāk. Kā tur ir - dievs vien zina. Lai saslēgtu kopā, nācās lasīt руководство по эксплуатации, jo tas УНИВ - УНИВ slēgums nav pārāk intuitīvi saprotams. Bet lai vai kā, skan pa pirmo zorti! Jāsaka gan, ka var labi dzirdēt, kura plate ir redzējusi pjezo galvu un kura - nē. Skaņas degradācija ir jūtama vairāk nekā man likās. Tagad cenšos savākt visas Mikrofona aptaujas plates. Trūkst tikai 88 un 89. Viena no tām jau ceļā. Arī Ratiņa un Rok aptaujas gan jau tiks sadabūtas. :)

 

50559505776_041661c9d0_b.jpg

Labots - raivix95
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Un ja tur viņam oriģinālā ГЗМ-105 galva tad uzliekot Jico adatu priekš Empire, kuras klons ir tā гзм, atšķirību jutīsi vēl labāk ))))

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, noname teica:

Un ja tur viņam oriģinālā ГЗМ-105 galva tad uzliekot Jico adatu priekš Empire, kuras klons ir tā гзм, atšķirību jutīsi vēl labāk ))))

005

Link to comment
Share on other sites

005 un 105 ir vienas un tās pašas galvas klons, 005 laikam bija pēc parametriem atlasītas 105ās ja atmiņa neviļ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
INTRASERVERNET

Nav man milzigaa skanju sistema, bet vairak parnesajama. Protams reizem gribas lielo audio sistemu, bet tad man jaapdoma par majas interjeru. Jo bez apdoma salikt piemeram viena sturi skanjas sistema un pilns ar vadiem, to man tiesham nevajag. Tam es tad velos pieiet nopietnak.

 

PXL_20201210_205029021.PORTRAIT.jpg

Labots - INTRASERVERNET
Link to comment
Share on other sites

saki godīgi ka sieva vai draudzene neļauj 😆 un vienā "stūrī" jau parasti neliek tumbas ...nē nu redzēts kad 5.1 sistēmu sakrauj kaudzē - jo tā smukāk.

Normāla gīkam tieši patīk visā tā tehnika, tumbas ut.t. - jo īpaši ja tur ar moņemtiem vākiem lai iekšas redz...vadi tas tur mazākais - tas ir sīkums. Man gan patīk šeit liktās biedru sistēmas - jo vairāk - jo labāk! Bet šeit laikam nebūs īsti vietā BT mono tumbiņa :D Ausis arī noteikti BT .

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , INTRASERVERNET teica:

Nav man milzigaa skanju sistema, bet vairak parnesajama. Protams reizem gribas lielo audio sistemu, bet tad man jaapdoma par majas interjeru. Jo bez apdoma salikt piemeram viena sturi skanjas sistema un pilns ar vadiem, to man tiesham nevajag. Tam es tad velos pieiet nopietnak.

 

PXL_20201210_205029021.PORTRAIT.jpg

Nu bet kaimiņus ar tač vajag iepazīstināt ar muzikālo gaumi. Citādi šie nezin, kāds frukts tur blakus dzīvo.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...