Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

Viņnedēļ pie manis @Luke bija atskrējis. Šķita, ka šim patika.

 

Man gan subjiem pastiprināšanu vajag savest kārtībā. Jāapiet vecajam pastūzim poči, lai neniķojas un jātirgo nost. Jauno gribu ar DSP, lai nav ar kompi jāmāžojas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
alusbundza
2020.08.20. , 16:37, RudeWolf teica:

Istaba ir gana liela, gan manam melnajam, gan mīļotās zaļajam hobijam!

smuki, bet tu mani varētu pieņemt ciemos, un paklausītos tavu aparatūru , ilgāk par pusstundu neuzkavēšos, vienkārši , ir liela interese

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , alusbundza teica:

smuki, bet tu mani varētu pieņemt ciemos, un paklausītos tavu aparatūru , ilgāk par pusstundu neuzkavēšos, vienkārši , ir liela interese

 

Savedīšu kārtībā subjus un tad. Savādāk dumji, ka 400l tukšas vietas aizņem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izskatās labi...bet nu ikdienā jau tā neigriezīsi ka magnēti karsti ...

Link to comment
Share on other sites

Tas varbūt būvēts ar mega rezervi kā viens mūsu biedrs būvē, ja taisa, kad nopietni. Otrs variants, ka tam neodīma magnētam pat pie nelielām temperatūras izmaiņām būtiski mainās parametri. Bez pamata maz ticams, ka liktu, tomēr viss ražošanā iet uz lētāku izgatavošanu. Bet tas citai tēmai. Lai te nav tepiķu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , raivix95 teica:

tās olu kastes pa stūriem tiešām arī kaut ko dod?

 

Jo lielāks bardaks istabā, jo var dabūt nost atbalsi, atstarojumus, es domāju jebkurš ir kādreiz dzirdējis kā skan skandas tukšā istabā un piepildītā, to var pat sarunājoties dzirdēt. Protams bez reverberācijas laika ar dažādiem palīglīdzekļiem var korīgēt līkni, bet tad jāvieno klāt miķis un uz palikšanu jāveic korekcijas.

 

Kaimiņiem tas neko nelīdz, tas izkliedē un pavisam nedaudz absorbē. Sienas mājai nav plānas un izolācija ir daudz labāka kā tā bija iepriekšējā miteklī.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Kaspars12 teica:

Šķiet, ka te pa īstam savu sistēmu neesmu licis, jo vismaz 1x gadā tās nomainīju, šobrīd šķiet, ka būs vismaz divi gadi magnat quantum 907, kas šobrīd izskatās labākais ko lietotus summā līdz 1k var dabūt un skanējumā nav kur piekasīties, paspēlējoties ar izvietojumu var dabūt gan pietiekamu basu, gan pārējā josla ir cieņā. Daudz visādu skandu ir klausīts, bet magnat kaut kā ir spējis saglabāt cenas un snieguma sakarību, tāpēc šīs noteikti varu teikt ir uz ilgāku palikšanu. Kā dac šobrīd izmantoju topping dx3 pro, kas gan review mērījumos, gan pašam piedaloties A/B testos ir sevi pierādījis arī klausoties pret 2x dārgākiem DAC. Kā amp ir vecs Yamaha ax-730 ar reāliem 110w pie 8 om, 500 DF un retais HiFI aparāts, kur ne tikai THD ir uzrādīts, bet arī IMD ar trim cipariem aiz komata. Lai gan salīdzinot ar citiem tādas pašas cenas un dārgākiem amp A/B testā ar ausi vairs nav dzirdama atšķirība, tāpēc šobrīd doma ir šo nomainīt uz ko kompaktāku. Šīs magnat skandas pārsteidz arī ar savu skaļruņu konstrukciju, ko pirmo reizi tādu redzēju, mazi neodīma magnēti ar radiatatoriem. Bukletos stāsta, ka tas esot, lai panāktu zemāku THD, kā ir patiesība velns viņu zin. Bet šobrīd šī ir mana sistēma.

thumb_show.php?i=jx624wrk&view

thumb_show.php?i=dubz7jbp&view

 

 

 

Maniem Magnat 1009 basu skaļruņi ir ar baigām atšķirībām salīdzinot ar Taviem. 8 collu skaļrunis un konstrukcija cita.

20200528_212456.jpg

 

Maniem skaļruņiem iepriekšējais īpašnieks nebija dresējis savus bērnus un tie bija nedaudz iespieduši basu skaļruni, mainīšu uz jaunu.

 

 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

Tādā mājas režīmā nekas tur baigi nekarsīs. Bet nu... labāk ar redeli, nekā bez, tomēr globālā sasilšana un tā.

 

Forša sistēma, @Kaspars12, lieliski piedomāts arī pie istabas akustikas!

Link to comment
Share on other sites

Nav gadījumā tā, ka tie jūsu Magnati sver puscentneru? Vienkārši zinot, cik 90niecēm kg... A šīs tak izmēros kudīī..

Link to comment
Share on other sites

Skatoties kuri magnati..bet tas ir normāli ka sver daudz ..labām tumbām tā jāsver 😀

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka S90 bija nedaudz virs 20kg. 

 

Transpulsi 1500 salīdzinot ar S90 jau likās smagi, jo tiem svars bija 37kg (viena), bet mani šī brīža skaļruņi Magnat Quantum 1009 sver 53kg (viena). 

Link to comment
Share on other sites

piesledzu plašu atskaņotāju omnitronic dd-2520 pie sony gx707es, skan lieliski. piesledzu pēc tam pie sony ta f550es un kas par fona trokšņiem nak ara no phono režīma, grozīju slēdžus un pārslēdzu to mm un mc. kad ieklausās tad var dzirdet klusu muziku. nezinu kas vinam nepatik. piesledzu atpakaļ 707es un baudu vinila ierakstus. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Malis teica:

bet mani šī brīža skaļruņi Magnat Quantum 1009 sver 53kg (viena). 

Uz 5. stāvu bez pauzes neuzstiept.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , infekto44 teica:

piesledzu plašu atskaņotāju omnitronic dd-2520 pie sony gx707es, skan lieliski. piesledzu pēc tam pie sony ta f550es un kas par fona trokšņiem nak ara no phono režīma, grozīju slēdžus un pārslēdzu to mm un mc. kad ieklausās tad var dzirdet klusu muziku. nezinu kas vinam nepatik. piesledzu atpakaļ 707es un baudu vinila ierakstus. 

 tam jaunajam platiniekam ir gan phono gan lin out - varbūt tu phono pieslēdzi pie line in  nevis pie phono in > >>?

Link to comment
Share on other sites

Šitais prikols man bij, kad krievu pjezo platinieku pieslēdzu pie U-101 3C ieejā, a izrādās, ka krieviniekam izejā ir jau koriģēts signāls. Bij tāds fons, ka bail. Iespraudu magnetafona caurumā un aizgāja dziesmā. Bet jāsaka, ka ar savām tumbām viņš skan labāk.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

kkad brivdienas pamēģināsu tikt skaidrībā ar 550es. bet īpaši nepardzivoju. man vins pie datora pieslēgts un savu funkciju pilda. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

vai nu plašu atskanotajam vajag pārslēgt uz line un pastiprinatajam uz phono, šādu variantu nepameginaju. varbūt tur tas āķis

Link to comment
Share on other sites

Šodien, spītējot vētrai, biju aizgājis uz Genelec 8351B klausīšanās sesiju. Gribējās saprast, kurp industrija iet, kā nekā somu Genelec ir aktīvā studiju monitora klasiķi un 8351 ir viņu meistarstiķis - samērā neliels koaksiālais monitors ar 3-joslu noformējumu portētā kastē. Viņu pirmās paaudzes koaksiāli 8260 es dzirdēju izstādē un tas man ļoti patika, tā kā uz trešās paaudzes izstrādājumu cerības bija lielas.

 

Firmas pārstāvis parādīja arī GLM monitoru pārvaldes un kalibrēšanas sistēmu. Monitoru pārvalde man šķita ļoti atjautīga, bet salīdzinot ar mūsu pašu Sonarworks Reference 4 pieeja samērā piesardzīga - kalibrē tikai līdz istabas pārejas frekvencei un kautrējas celt ārā bedres. Laikam tāpēc, ka tikai viens līdz četri mērījumu punkti. Gan jau mazāk problemātiskās telpās ir ok risinājums, bet nu... jo mazāk mērījumu, jo lielāka loterija.

 

Pašas skandas bija nedaudz vilšanās. Iespējams, ka klausīšanās telpa ar plikajām virsmām ielēja pamatīgu darvas pili skaņā, bet kopumā nebiju impressed. Tipa... bass ir, skaļumu arī it kā tur, bet atakas un pēcskaņas nobīdītas, var just pīkstulim metālu, skatuve putraina (par ko es biju, maigi sakot, uz dupša). Savu pili gan jau arī skaņas avots ielēja - nav UA skaņas interfeisiem paši garšīgākie DACi. Es varbūt pat dženijus būtu no AES/EBU barojis, lai tikai skandas iekšējā elektronika spēlē, bet nu... nav daudz interfeisu, kas to eleganti ļauj darīt.

 

Rezumē - par savām Reflektor Audio skandām esmu vēl lielākā starā. Bik jau sabijos, ka somi velnu parādīs, bet nu... pašmāju bāliņi nav ar pliku roku ņemami.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā nebiju piefiksējis, skatījos specifikāciju tiem Genelec, un aizķēros aiz šī Bass Driver Type - Racetrack

Ilgi domāju, ko tas nozīmē, bet nu laikam pieleca, kas tas ir.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

Nesīca kā 99% aktīvo moņu?

Sīc pārsvarā lētučiem aktīvie filtri. Šeit viss ir klusu. Maniem arī, par spīti kompresijas draiveriem, tikai ausi pie horna pieliekot var dzirdēt nelielu fonu.

 

Un jā, basinieki viņiem ovālie. Tā jau nav slikta fīča, vienkārši nevar tik augstu spēlēt kā apaļie. Kopā apakšā tur astoņcollinieks sanāk aptuveni. 

Link to comment
Share on other sites

@RudeWolf, kad pie Tevis varētu pieteikties uz kādu brītiņu kaut ko paklausīties? ;)  Vispār gribētos dzirdēt citu biedru veidotās audio sistēmas... ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.09.18. , 12:12, Regisss teica:

@RudeWolf, kad pie Tevis varētu pieteikties uz kādu brītiņu kaut ko paklausīties? ;)  Vispār gribētos dzirdēt citu biedru veidotās audio sistēmas... ;) 

Atbrauc pie manis 30nieces paklausies. Skan čotka.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Mana kolekcija. 

Wharfadale 9.3 akustika

Rrr s90 35ac-212 

Sony Tc k690 kasetnieks

Sony Str gx707es resivers

Sony Ta F550es pastiprinātājs

Sony Cdp x33es disku atskaņotājs 

un klāt kolekcijai ir vēl vinila atskaņotājs Omnitronic DD-2520.

SAVE_20200921_102204.jpg

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

nee, galds ir mazliet platāks un galos ir metāla kājas kuras var nedaudz regulēt. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien izdomāju pieslēgt saviem Magnat Quantum 1009 no kolēģa aizlienēto komplektu, skan tīri labi, bultiņām ir savs Placebo, šķiet, ka skan labāk. :D

 

Paredzēts 8 omiem, bet manas ir 4, tā kā klausos klusu, tad pagaidām būs OK, protams, to visu ar īpašnieka atļauju riskēju, jo pats klausās 4 omu s90 uz šī komplekta.

 

 

20201005_173027.jpg

Labots - Malis
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

būs ok arī četriem omiem ja jau ļauj slēgt A+B skaļruņus kopā :)

Link to comment
Share on other sites

Tas vīruss baigi sliktā lieta. Tā kā strādāju no mājām, nācās :) nopirkt kaut ko kaut cik skanošu arī mājām. Vietas maz un tā. Bija doma paņemt plauktinieces un kādu mikroresīverīti. Kaut kā tomēr gadījās paņemt aktīvās skandas - Klipsch the fives. Kādu bilde un garāks apraksts sekos vēlāk. Varbūt pat atsevišķu tēmu jāuztaisa, vai?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Padomājot par šo "aktīvo tumbiņu" cenu kāda grīdas akustika sanāk :ohmy:

Bet nu katrs jūdzas pa savam :)

Bet ja līdzekļi lieki ir, un vietas nav...

Link to comment
Share on other sites

Es jau kaut kādā tēmā iepriekš rakstīju, ka man grīdiniecēm vietas nav. Man pat bija, bet vajadzēja atbrīvot vietu klavierēm. Nevajadzēs tās vairs, tad, varbūt atgriezīšos pie grīdiniecēm. Jebkurā gadījumā, man istaba ir 12m2. Un vienā mašīnā man ir normāla sistēmiņa. 

Link to comment
Share on other sites

Lai nebūtu lieki jautājumi. Tātad, kādreiz man ir bijusi visāda aparatūra, arī grīdnieces un viss kas cits. Pēdējās bija Yamaha NS-777, kuras kustināja NAD stereo resīveris. Mājās gan sanāca maz to mūziku klausīties. Bet nu jau kopš kāda 2000. gada vienmēr kaut kas ir bijis auto, kaut kas labāks par standartu. Tā arī pamatā tad klausījos mūziku iekš auto, pa ceļam uz/no darba. Tad vēl dēlam priekš mūzikas skolas vajadzēja klavieres. Māja pamaza, vienīgā vieta tām atradās tikai tad, kad tika “likvidētas” grīdinieces.

Tagad “iestājās” vīruss (atkal). Pamatā strādāju no mājām, un kaut kā klusumā ne visai, kā arī datora (portatīvā) skaļruņi arī bija apnikuši.

Sāku štukot, ka vajag kaut ko tomēr kaut cik skanošu iepirkt.

Nez kāpēc aizķērās doma, ka vajadzētu kaut ko tādu tipa paskaļu, lai ir pīkstuļi ar ruporiņiem. Līdz ar to arī iesēdās doma tieši par Klipsch.

Tad vēl tas, ka māja maza, klavieres vēl savā vietā – loģiska izvēle – plaukta skandas. Ar domu arī, ka sliktākā gadījumā pielikšu subi. Tam vieta zem klavierēm vai tml. atrastos. Bija doma par kaut kādām plaukta skandām un kāds kompakts stereo resis.

Mērķis nav baigā kvalitāte, neesmu audiofīls, vairāk tā kā melomāns.

 

Tad nu aizbraucu līdz veikalam kur tādus tirgo.

Kaut kāds mazs stereo resis uz vietas nebija, lai gan teica, ka varētu nākamā dienā atvest, bet nu tagad lieki vizināties arī negribējās.

Uz plaukta stāvēja arī šīs skandas – Klipsch the Fives.

 

Un te, bilde "atrodi skandas"

thumb_show.php?i=7wy7aypr&view

 

Nedaudz vairāk par to kādi pirmie iespaidi 

 

Labots - ju
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šeit mana sistēma, tieši audio sistēmas izvēli diezgan daudz noteica viedā boot kolektīva rekomendācijas, un ieteikumi.

 

Akustikas - Q Acoustics 3050i

Pastiprinātājs - Pašskrūvēts JLH1969 

DAC - ALI express lampu , Douk Audio, bet manām ausīm skan tīri pieklājīgi, pieslēgts LMT android  viedtelevīzijas bundulim caur USB.

 

sistema.thumb.jpg.79c0dffd8a02fc07de1e68cf0efdad79.jpg

Labots - spameris
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kā pašam patīk?

 

Es gan jau domātu par labāku DAC, bet, ja patīk, tad jau būs ok.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...