Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

raivix95
pirms 11 stundām , noname teica:

http://www.salvats.lv/main.php?partID=5&catID=850&itemID=00018843&lang=lv

Bet vispār bez izlodēšanas kondiķus samērīt var tikai ar specializētiem (un dārgiem) mēraparātiem, un arī tad tikai aptuveni.

 

Kā tad tas tiek panākts? Vaitad ir iespējams kondensatoru nodalīt no ķēdes, to neizlodējot? Vai arī dārgajam aparātam tiek iestatīti kopējie ķēdes parametri?

pirms 10 stundām , Kaspars12 teica:

Kur admins? šo s30 čatu jāpārceļ uz citu tēmu, jo pie**kājāt labu tēmu.

Pardon, kungi! Tiešām nelāgi sanāca. Bet tālu neaizceļat, es te vēl pajūsmošu par savām s30. :D

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Mierīgi, ja pārējie ķēdes elementi neietekmē mērijumu rezultātu. Teorijā izklausās briesmīgi, bet praksē strādā. Ja testerim liek mērīt kapacitāti, viņš to arī mērīs, ne ko citu. Vot, manā augstāk dotajā shēmā ir konis, kurš pielodēts paralēli trafa sekundārajam tinumam, tā kapacitāti, loģiski, mans testers nespēj nomērīt, tad jālodē laukā. Rezultāti jāvērtē kritiski.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
2020.04.7. , 14:45, noname teica:

Protams nenokaus. Nokauj parasti ar pārāk mazjaudīgu pastūzi iedodot pārāk lielā ručkā, kā Tavuprāt tie nosvilinātie pīkstuļi aiziet?

S-30 basu lielā daļā gadījumu viegli varēja nokaut, pat nepārsniedzot viņam paredzēto nominālo jaudu :) Iedod iekšā kaut ko tuvu nominālam, kādu brītiņu pastrādā, un gatavs - pievadpīnīte aizlūzusi :) Skaļrunis uz maziem skaļumiem čerkst, līdz kādā brīdī arī to darīt beidz. Gana daudz tādu savā laikā ir nākuši priekšā.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
pirms 8 stundām , Huan Kaktus teica:

S-30 basu lielā daļā gadījumu viegli varēja nokaut, pat nepārsniedzot viņam paredzēto nominālo jaudu :) Iedod iekšā kaut ko tuvu nominālam, kādu brītiņu pastrādā, un gatavs - pievadpīnīte aizlūzusi :) Skaļrunis uz maziem skaļumiem čerkst, līdz kādā brīdī arī to darīt beidz. Gana daudz tādu savā laikā ir nākuši priekšā.

Nav tā, ka šis vairāk skāra 4 omu s-30? Tur gala jauda bij lielāka.

Link to comment
Share on other sites

Visiem RRR skaļruņiem bija tā bēda ar cietiem vadiem no skaļruņa membrāmas līdz pieslēgspailēm. Lūzt gan 4 omu, gan 8 omu skaļruņiem. Man gan nācies saskarties at S30 skaļruņiem, kuriem reāli nosvilinatas vai nomaukušās spoles. Man grūti pateikt, kā to dabū gatavu. Tur tak, līdz sple nodeg, tādiem kropļojumiem skaņā jābūt, ka ausis vīst. Tak nedzird laikam to.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Didzis teica:

grūti pateikt, kā to dabū gatavu.

Nu  "draudzīgā pasēdēšanā", pie trešā polša ne to vien var, ar katru atkorķēto vajag skaļāk, bet kas tur skan - pofig :D .

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
2020.04.5. , 23:08, raivix95 teica:

Jāpiebilst, ka neviennozīmīgi vērtētās 30nieces krasi izmainīja manas domas par skaņu kā tādu. Patīkama un harmoniska augšu, apakšu un vidustoņu saspēle. Tāds maigs, bet konkrēts basiņš no viņām nāk. Tālāk par pusskaļumu netiku un nemaz nezinu, vai U-101 spēj viņām iekvēlināt peregruskas lampiņu. Salīdzinoši mazie skaļrunīši feini iekustās jau pie nelieliem dB. Zinu, zinu, ka neesmu dzirdējis 5k€ tumbas, bet šeit mērķis bij aptaustīt un paklausīt tieši Radiotehniku.

Nevajag. Skaņas sistēmas tā arī jāklausās. Nevis jāgriež poga, kamēr plastmasas sāk drebēt.

Link to comment
Share on other sites

2020.04.5. , 20:52, raivix95 teica:

imitēt oriģinālo RRR 101 statni

Bet kāpēc imitēt? Turklāt no gaiša mūsdienu lamināta. Ehh.

Mētājas taču oriģinālās apkārt šad tad. Nupat te kādā blakus topikā biju iemetis vienu no eseskas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Bet kāpēc imitēt? Turklāt no gaiša mūsdienu lamināta. Ehh.

Mētājas taču oriģinālās apkārt šad tad. Nupat te kādā blakus topikā biju iemetis vienu no eseskas.

Bail pat domāt, kādā kondīcijā viņas visas. Mēbeles jau nu nav tā lieta, ko kāds baigi saudzētu. Savākšu visu tehnikas komplektu (maz ticams, ka tas notiks, jo funkcionālais pienesums būs nekāds), tad būs vērts statni meklēt, pagaidām ir pat ļoti labi.

 

Bet vispār, ja meklēt oriģinālo, tad jau jāiet šis ceļš

 

ks111.jpg

 

kas ir par galvas tiesu elegantāk. Tikai droši vien visi stikli jau sadalījušies smalkos reizinātājos. :D

 

Bet pie tēmas atgriežoties, ir plāns nokomplektēt otru s30 pāri un pieslēgt pie kāda vintāžas resīvera (visticamāk Marantz vai Kenwood) ar analogo fm frekvenču skalu. Redzēs, kā tas dzīvē materializēsies.

 

Un vispār...

biedri, kur ir RRR fanu topiks? a?

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pastūzis nav fotogēnisks (Sony TA-F511) un pagaidām aizlienēts no biedra. Nobāzts labajā malā. Bet avots ir no TV, caur optiku vai PC, caur USB uz Sabaj D5.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ko baro tam Sabaj iekšā? No kurienes ņem mūziku? Kādi formāti?
Kaut ko straumē?

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd ir šādi:

Focal Aria 926

NAD 375BEE

Node 2i

20200416_212850.jpg

Labots - energys
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Žaks Noriss teica:

Ko baro tam Sabaj iekšā? No kurienes ņem mūziku? Kādi formāti?
Kaut ko straumē?

Baroju visu šim, no TV - Youtube vai Spotify.

 

No PC caur USB laižu Spotify vai arī FLAC. Tik tā FLAC izlase nav tik plaša kā gribētos. Bet lēnām papildinu.

 

Šobrīd salīdzinu nesalīdzināmo - JBL vs Magnat! 

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Malis teica:

20200412_134658.thumb.jpg.ea000826a5e32f94159d0d1270e7ee07.jpg

Kam lieto tos maziņos? Un nav tā, ka tie skan patīkamāk, neskaitot basu protams?... ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Athlons teica:

Kam lieto tos maziņos? Un nav tā, ka tie skan patīkamāk, neskaitot basu protams?... ?

 

Katrām no tumbām ir absolūti savs skanējums. Mana audio pieredze īsti neļauj pateikt, kuras ir labākas.

 

Man ir Hifiman 4XX ausis, kuras arī lietoju caur Sabaj D5 un salīdzinot tās ar tumbām tad JBL skan tuvāk austiņu skanējumam, tās ir analītiskākas un bass ir daudz ātrāks nekā Magnātiem.

 

Dzīvie ieraksti man labāk patīk uz Magnātiem, saliekot tumbas asimetriski, Magnātiem skatuve ir plašāka un koncerts izklausās kā koncerts dzīvē. Magnātiem caur pastiprinātāju nācās piecelt vidus un tad skanējums man kļuva patīkamāks. ''Pareizāk'' manuprāt skan JBL, bet Magnātiem ir Placebo efekts un kā ar draugiem jau iesmējām, tad Magnāti laikam ir mūsdienu deviņdesmitnieču versija :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Old skūl dizains magnatiem  ? . laba jutība pēc papīriem - 95db. 

Link to comment
Share on other sites

energys - kas pa tumbām ? focal ? uzrakstat tak īsu skaidrojumu - tumbu modeli, pastūzi...citādi kā partizāni un pēc bildēm jāgoogle//

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , osscar teica:

energys - kas pa tumbām ? focal ? uzrakstat tak īsu skaidrojumu - tumbu modeli, pastūzi...citādi kā partizāni un pēc bildēm jāgoogle//

Vainīgs, labošos :)

 

Focal Aria 926

NAD 375BEE

Atskaņoju failus vai nu no datora caur ārējo skaņas karti Creative blaster x-fi vai arī caur Node 2i (flaci/mp3 no cietā vai i-radio un citi mūzikas servisi).

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , energys teica:

Focal Aria 926

Tavā bildē izskatās nereāli dziļas... pēc datulapas un mājaslapas bildēm tā it kā nav... 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Athlons teica:

Tavā bildē izskatās nereāli dziļas... pēc datulapas un mājaslapas bildēm tā it kā nav... 

Bildē izskatās tik dziļas tāpēc, ka fočēju ar platleņķi (Samsungam ir tāda iespēja). Paskaties, kā visas mēbeles ir izliektas :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Athlons teica:

tos maziņos?

Tās ir el es er trīssimt pieci vai seši? Un kā viņas, būdamas aktīvās, ir saslēgtas ar visu pārējo?


2020.04.10. , 23:51, raivix95 teica:

kas ir par galvas tiesu elegantāk

Kas tur ir augšā virs virpas, L-veida stikla vāks čtoļi? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 34 minūtēm , 138 teica:

Tās ir el es er trīssimt pieci vai seši? Un kā viņas, būdamas aktīvās, ir saslēgtas ar visu pārējo?

 

 

 

Tās ir EL ES ĀR trīs simti astoņi. Viņas caur XLR ir pieslēgtas pie Sabaj D5 preampa.

Labots - Malis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , energys teica:

fočēju ar platleņķi

bija aizdoma... :grin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Malis teica:

pieslēgtas pie Sabaj D5 preampa

Tātad no lielajām pilnīgi neatkarīga sistēma?

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, 138 teica:

Tātad no lielajām pilnīgi neatkarīga sistēma?

 

Nosacīti, preamps iet, gan uz JBL, gan Magnat. Sabaj D5 ir gan XLR, gan RCA out.

 

Varu iegriezt abas vienlaicīgi ?

Labots - Malis
Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , osscar teica:

Arī atjaunošu info par savu sistēmu

nē, nu baigi jau skaisti... :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Baigie buržuji te visi. Man tik lētais Fiio USB austiņu DAC/amps un Beyerdynamic ausis.

Link to comment
Share on other sites

Neķer kreņķi. Es mājās klausos pie datora pieslēgtās F&D SPS-800B un jūtos apmierināts, kā zīlons. Darbā vispār neko neklausos.

 

SVEN-SPS-820-191342246.jpg.37aaaff5a1fba6b1bd63f0c91043ef07.jpg

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Neķeru. Drīzāk nesaprotu, kur ļaudis ķer to mirkli, kad mājās ir miers un kad tu pats ar savu bumsī nevienam netraucē.

Link to comment
Share on other sites

A es klausos klusītēm. Istabā visbiežāk parasti esmu viens. Man katram loceklim sava istaba.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Pirms 5 minūtēm , Žaks Noriss teica:

rīzāk nesaprotu, kur ļaudis ķer to mirkli

 

Lielai daļai, kas lieto Skandas, ir arī labas austiņas, ar kurām var noķert to pašu kaifu, netraucējot savējiem un kaimiņiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu nez, man ar austiņām no roka, vai kādas ritmiskas basīgas mūzikas, īsti nesanāk kaifu noķert. Tāpēc man iekš auto ir laba audio sistēmas, un tad vismaz kaut cik jēdzīgs sanāk ceļš uz/no darba.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...