Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

 

 

Luke, nafig tu te sarakstīji savu palagu, tev vakar Blivers mēģināja atgādināt, kāds ir topika nosaukums......, bet tu tā kā auns...., plus vēl savu audi piepin klāt....

Nu Bīvers kā reiz man prasīja paskaidrojumus par to, kas man nepatīk gandrīz vai 30 gadus vecā pastiprinātājā. Es mēģināju paskaidrot. To Audi arī kā reiz viņš pats pieminēja. A vakar viņš runāja par mūziku, atgādinot kāds ir tēmas nosaukums. A par mūziku ir taču vispār cita tēma. Šī tēma kā reiz NAV par mūziku bet gan par audio tehniku. Tā kā man nav saprotams tas sašutums attiecībā uz to, ka pajautāju viņam sīkāk par viņa tumbu filtra pārbūvi.

 

 

Pilnīgs Bullshit. Man 40 gadus veci pastiprinātāji strādā ar oriģinālajiem kondensatoriem un potenciometriem.

Ivo, vai Tu vēlējies teikt, ka Tu tiem 40 gadu vecajiem pastiprinātājiem ne reizi neesi vāku nost nocēlis?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ivo, vai Tu vēlējies teikt, ka Tu tiem 40 gadu vecajiem pastiprinātājiem ne reizi neesi vāku nost nocēlis?

To nu gan es neteicu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu esi žīds kas citiem tirgo lietas kuras nafig nav vajadzīgas normāli domājošam patērētājam.

 

Biiver, vai man tas jāsaprot kā kompliments manām tirgotāja spējām? Vai kā pārmetums? 

Ja otrais, tad tev ir nosliece uz antisemītismu, kas liecina ne tikai par neaudzinātību, bet arī par tumsonību.

 

Lūdzu, esi tik laipns, nereaģē uz maniem komentiem par sildītiem kabeļiem, un citām, tev nesaprotamām lietām, lai man nebūtu tev jāatbild un jāiesaistās jebkādās diskusijās.

Link to comment
Share on other sites

Šis tas jauns... Šis tas piekārtots... :)

post-96847-0-34476200-1417821670_thumb.jpg

post-96847-0-15959200-1417821685_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kur admini ir ?

 

Šo sarakstes murgojumu nepieciešams likvidēt no šejienes, šī diskusija paredzēta sistēmu prezentācijām, lai users atverot šo tēmu var lasīt aprakstus un skatīties ko lieto citi! Šobrīd te ir gari, atbaidoši palagi par kārtējām cīņām!  :TBS:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Te tikai viens aktīvs admins ir un tas pats pieturā trekterē divlitrīgos un pēc tam nāk uz šejieni kompensēt mazvērtības kompleksus.

 

Lai nebūtu offtopiks, beidzot atbrīvojos no PL-990.

Link to comment
Share on other sites

Saimniecībā ir parādījies LCD-2. Laikam augšas vajadzēs ārstēt, bet viss pārējais ir to die for.

 

10365880_866735610045908_218914765495102

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uzdāvāju māšukam ziemīšos Microlab Solo 6C. Skan baigi labi - nav audiofīlu produkts, bet tādu uzreiz jūtamu mīnusu arī nav. Skan nesalīdzināmi labāk par kaut kādu Logitech/Creative plastmasu.

Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs, ka nav sliktas, šīm tak bija diskrētais pastūzis...vēl atceros , ka priekš pilnas laimes vajagot DIY lineāro ieeju izveidot lai apietu tos lēto opampu tembru blokus :D un klausītos no laba signāla avota.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzdāvāju māšukam

Man, savukārt, vakar uzdāvināja Xindak XA8800MNU monoblokus. :) Tagad tikai jāgaida rītdienas vakars, kad brauksim mājās un varēs paklausīties.  

Link to comment
Share on other sites

Laikam labi būsi uzvedies!

 

Vakar gan bija laba hohma - izpakojam tos mikrolābus, visu saslēdzu, palaižu - nu tipa bass/vidi ir, bet augšas pilnīgā pakaļā. Es jau sāku sarkt, domāju - vot draņķi! Šorīt ar skaidru galvu piesēžos - izrādās re kas par lietu - nebijām izvilkuši plastmasas aizsargus pīkstuļiem!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Silverrot

Heco Music Style 900 un Harman Kardon HK 980                                                                                                                       musicstyle900.sized.jpg

Labots - Silverrot
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Vienā no pēdējiem topikiem pacēlās jautājumi par vadiem utt.  Protams man nav PA un tāpēc nolēmu mazliet atjaunināt šo veco tēmu. Gadiem ejot daudz tika lasīts un pētīts. Tā arī pie vienas konkrētas atziņas neesmu nonācis--kam tad īsti domāts Hi-Fi?? Siegfried linkwitz raksta daudz par "The Magic in 2-Channel Sound Reproduction" un lielākā daļa melomāni meklē to sasaisti ar kaut ko īpašu-tuvu oriģinālajam skanējumam.Nezinu... Jo vairāk lasa LinkwitzLab ,jo vairāk šķiet ,ka visa ierastā tehnika ir jāmet miskastē..Tik daudz dažādu nianšu,kas ietekmē kopējo skanējumu un mums vispār pieņemtās kantainās kastes nav ne tuvu etalons ideālai "Magic" skaņai.. Lai kā tur būtu  ir palicis tas dzinulis ko uzlabot un kaut ko saklausīt no jauna.Dažreiz vienkārši priecājos par tesienu un enerģiju ko dod  kvalitatīva laba sistēma :) 

     E-bay nopirku gumijas ,ko likt zem aparātiem un zem skandām-Sorbathane.Izmaksas bija ap 5--15eur par kompl.(4gab).Kā arī pašrocīgi nomainīju skandu iekšpusē vadus.Tagad no pastiprinātāja līdz pat katram skaļrunim iet identisks 6mm vads.Biju jau agrāk minējis ,ka izvēlējos  Bi-wiring slēgumu izmantojot pastiprinātāja A+B skandu saslēgšanu.Lai labi salodētu iedevu meistaram darbiņu. Pēc viņa padoma vadu lodēšas punkti tika veidoti ar maksimāli lielu saskares laukumu. Sanāca pat kuriozs :):D  Nesu viņam standarta  audio vadus,ko var nopirkt Depo un citur.Jau iepirku nepieciešamos ~16metrus.Meistars pakasīja viņiem galus nost-nu pašiem vadiem ,nevis izolācijai un saka "Eto zha Aluminij" :D Hmm.. Beigās nopirku  6mm vara kabeli-tādu pašu kā no past.līdz skandām.Varēja just,ka tie ir daudz smagāki nekā minētie audio vadi.Tos meistars pieņēma kā "Chistaja medj" :):D:)  Pēc instalācijas skanda tiešām kļuva jūtami smagāka.Protams varēju iepirkt audio vadus pa 10-20eur/metrā ,bet tad tas pasākums izvērstos pārāk dārgs un audiofīlisks..

Esmu ļoti apmierināts ar visu paveikto.Budžets bija gaužām mazs un motivēja entuziasms.Saprotu,ka vājais posms ir pasīvais filtrs,bet tas jau cits stāsts.Nākotnē projekts turpināsies ar aktīvo filtru/dsp u.c. Iesaku citiem stingri izvērtēt attiecību starp audio uzlabojuma cenu/izmaksu pret reālo skaņas uzlabojumu -Subjektīvi protams. 

 

 

 

 

 

 

 

bilde5.jpg

bilde3.jpg

bilde2.jpg

Bilde1.jpg

bilde4.jpg

bilde6.jpg

Labots - andys22
Link to comment
Share on other sites

Bet nu tapat par tiem gumijas pipukiem tas ir kosmoss imho.cenas ziņā..jab tur atkal nano - gumija ? ..jā daudziem rūpnieciskajiem verķiem ir plastmasas kājas.

Ja par pašu audiosistēmu - tad klāt nākuši ausu pastūži, kurus šad tad svētdienu rītos paklausos kamēr citi guļ.

Lampinieks pašlaik stūrī atpūšas - pēdējā laikā  AB klases pastūzis ir topā.  Paliks vēsāks, tad atgriezīšos pie kā siltāka :shout:

DSC01070.jpg

 

 

DSC01216.jpg

 

 

DSC09640.sized.jpg

 

Un vasarnīcā  dzerstiņu setups tika salikts - savulaik no ivog ņemtais krutais sony radio + sony CDP + LM3875 2x56w @ 8 omi  čippastūzis + vads telefonmūzikai. + plaukta tumbas. sorry par miglu bildi - labāks nebija pa rokai.

DSC09734.jpg

 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

WP_20170923_19_10_47_Pro.thumb.jpg.d5c9b7f28e3a87778d6280d6e31f5048.jpg

Apmēram mēnesi lietošanā ienākušās divas JBL LSR6332...

Nācās istabu pārkārtot, kā arī statīvus uzveidot... par tiem, varbūt, ja/kad pabeigšu, iepostēšu atsevišķi...

pagaidām tiek darbinātas ar diviem Crown CSA 1300Z... audiofīlistiski - uz katru tunbu savs monobloks... :D

signāls no kompja S/PDIF uz pussataisītu DAC (WM8741+WM8804)...

skaļumu, pagaidām, regulēju pasīvi ar JBL Nano Patch, kas, diemžēl, ir savai cenai neatbilstošs mēsls...

 

kaut kad vajadzēs sazīmēt citu pastūzi (varbūt pat divus, tipa - Biampam), nofinišēt DACu un uztaisīt savu skaļuma regulatoru...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Viss jau ir okey, bet ieteiktu pavilkt no sienas tālāk datorgaldu, lai kaut kāds "stereo stage" veidojas, vismaz eksperimentam pavelc un paklausies :) Vienīgi, ja tu ar krēslu pabrauc atpakaļ, kad baudi mūziku :)

 

P. S. par statīviem gaidām tēmu, izskatās masīvi, nopietni! 

 

studio-monitor-placement-stereo-620x523.

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Krutas tumbas, Athlon! Vienīgā darvas pile, ka abas no vienas puses.

 

Kaut kā istabas ietekmi arī izkompensē?

Link to comment
Share on other sites

2017.09.24. , 10:10, Kaspars12 teica:

ieteiktu pavilkt no sienas tālāk datorgaldu, lai kaut kāds "stereo stage" veidojas

jup... tieši pie monitora sēžot, ir viens konkrēts "sweetspots", kurā veidojas "stereo bilde"...

pabraucot metru nostāk, jau daudz labāk...

patiesībā baudīšanai izmantoju dīvānu, kas kāreiz ir palicis aiz kadra, tad ar tunbām atrodamies +/- vienādmalu trīsstūra izkārtojumā...

jūtūbei pie monitora ir labi tāpat...

 

2017.09.24. , 18:36, osscar teica:

ir labs setups

:yes2:

 

2017.09.24. , 20:30, RudeWolf teica:

abas no vienas puses

ņemot vērā to, ka jamās ir nedaudz lietotas un par saldu ciparu, nesūdzos... tas vairāk vizuāls, nekā akustisks defekts...

 

2017.09.24. , 20:30, RudeWolf teica:

istabas ietekmi arī izkompensē?

vēl nē... zinu, ka ir problēmas, turklāt arī tādas, ko neizdosies atrisināt, nemainot dzīvesvietu... bet ir doma uzveidot šadus tādus slāpetājus...

tam gan vajag gan laiku, gan zināšanas, gan zināmus līdzekļus... no tā visa man pašlaik nav nekā... :D

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Athlons teica:

ņemot vērā to, ka jamās ir nedaudz lietotas un par saldu ciparu, nesūdzos... tas vairāk vizuāls, nekā akustisks defekts...

 

Tā ir, it īpaši no attāluma. Man tāpat kremtu sirsniņā! Kopumā jau tumbas mega labas, es tādas biju plānojis ieķert, bet nevarēju sagaidīt labu dīlu, tāpēc nācās ņemt Genelec 8050.

 

pirms 11 stundām , Athlons teica:

vēl nē... zinu, ka ir problēmas, turklāt arī tādas, ko neizdosies atrisināt, nemainot dzīvesvietu... bet ir doma uzveidot šadus tādus slāpetājus...

tam gan vajag gan laiku, gan zināšanas, gan zināmus līdzekļus... no tā visa man pašlaik nav nekā... :D

 

Ja tev ir pieejams audio interfeiss ar 48V fantomu, tad varu iedot mūsu miķi un softu. Mēs Sonārworkā esam ieinteresēti turēt LV aktīvu lietotāju bāzi, kas laicīgi brēktu par bagiem un piekristu ik pa laikam būt par izmēģinājumu trusīšīem.

 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man nav nekas dizhsh.
Internet Radio Revo K2, JVC FS-SD9R CD atskanjotaajs un austinjas AKG K845BT, bet otras austinjas Harman/Kardon Soho Wireless nevaru nobildeet pashlaik.cf5523dad1e2fa97cee68ce5cd1d68c1.jpgad8727bbc211863437d2aea44bb3d7bc.jpg8f9a94368d277f0ba005b593add1234a.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Skaneejums ir labs. Ja ir iespeeja tikt par labu cenu pie taadaam, tad viennoziimiigi iesaku. Vieniigi man pieradums ir pie AKG K845BT tipa austinju spilventinjiem, nevis Harman/Kardon Soho. Bet jaa ir doma iegaadaaties, kaadreiz Harman/Kardon Over Ear tipa austinjas.

Link to comment
Share on other sites

Ielikšu ar - 

Resīvers- Denon AVR-1802

Phono - Pro-ject Debut II

Bluetooth - Soeasy 188

TV - 47PFL7008

CD/DVD/BluRay - PS4

Front - QAcoustics 2050i

Center - Heco Xenon 130

Surround - Heco Xenon 200

Sub - Martin Logan 1000W+ wireless transmitter (laikam nopietnakā štelle šajā sistēmā)

 

Skan it kā normāli, nesūdzos, ik tieši fronti par savu cenu.

 

Bilde, kad kadreiz sakārtošu :D 

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zin... teica:

Bilde, kad kadreiz sakārtošu

 

Es varu ielikt bildi, tur gan būs vēl daži cilvēki un pudeles :D 

Link to comment
Share on other sites

Bildi studijā! :good:

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Rizla teica:

Seit buus Harman/Kardon Soho Wireless

biju aizbraucis ievērtēt  veikalā,  interesanti tās uz galvas sēž, vai arī man tā tikai likās ?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Tas arii ir viens no iemesliem kaapeec es nelietoju, bet mana sieviete lieto. Bet ja ilglaiciigaak palietotu, tad iespeejams pierastu. Bet skanjas kvalitaatee ir ljoti labi skan. Bet man labaak patiik AKG skaneejums.

P.S. Ja pie TV sleedzamaas kastes arii skaitaas, tad Amazon Fire TV 4K.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki. Aktivas tumbas neskan taka vajadzētu skanēt, pa klusu. Kā uzlabot skanējumu?

Kā avotu ņemot telefonu ir klusāk nekā pievienojot datoru taču nav pietiekami skaļi.

Vai ieslēdzot tumbu nepievienojot nevienu kabeli ir jābut kādai skanai?

151350595614369977201.jpg

1513506000641-775931392.jpg

VIDEO0073.mp4

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ju teica:

Vispār jau tēma galīgi nepareiza. 

Kāpēc ieeja uz miķi mārslēgta?

Tika likti klāt mikrafoni. Varbūt es ne tā sasledzu, ka būtu pareizāk?

 

Link to comment
Share on other sites

10/2/2017 , 14:50, Rizla teica:

Man nav nekas dizhsh.

 

Kā nu nav, "I, robot" menta sistēma.

 

pirms 4 stundām , naits teica:

Kā uzlabot skanējumu?

 

Izmetot to mēslu pa logu un nopērkot normālu dzelzi. Tu tiešām domā, ka tā malka ir spējīga izdvest kaut 1/10 no tiem uzrādītajiem 550W?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , nnoname teica:

 

Kā nu nav, "I, robot" menta sistēma.

 

 

Izmetot to mēslu pa logu un nopērkot normālu dzelzi. Tu tiešām domā, ka tā malka ir spējīga izdvest kaut 1/10 no tiem uzrādītajiem 550W?

Nav ne jausmas. Ar skaņas lietām nēsmu saskaries

Link to comment
Share on other sites

Nu tad no sākuma pārslēdz uz Line.

Tad signālu padod uz to spraudni, kas tuvāk uzrakstam IN, pa kreis no tā, sarkanais.

Atceries, ka te būs tikai viens kanāls.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
pirms 1 stundas , nnoname teica:

 

Kā nu nav, "I, robot" menta sistēma.

 

 

Izmetot to mēslu pa logu un nopērkot normālu dzelzi. Tu tiešām domā, ka tā malka ir spējīga izdvest kaut 1/10 no tiem uzrādītajiem 550W?

Em par to es nebiju aizdomaajies. Bet tas aparaats ir vecs kaa pasaule un joprojaam tiek lietots. Bet paldies buus jaanoskataas filma.

Link to comment
Share on other sites

Pirms ziemīšiem no paziņas aizņēmos. Skan labi, drusku žēl bija atdot.

 

3zCMpSa.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
CandyGirl

Resīveris: Arcam AVR600

Media: Dune

CD/DVD: Pioneer 989

Skandas: Canton Karat 709 frontālā, 702 laikam back un 705 centrs

 

Viss , izņemot skandas, pirkts GB un DE ebay izsolēs.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...