Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

Rel'am jābūt unisonā, Velodyne hi-endā krasta ielā

 

 

 

neko baigi izsmalcināto nav jēgas

 

Ja reiz esi nopircis autograph, tad jau gluži kuru katru kasti, ko kāds par subu nosaucis, mēle neceļās ieteikt :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

jāsaprot, kā to eleganti salāgot ar plauktiniecēm.

Nu man klausīšanās pieredzes par maz lai kaut ko slāgotu, bet šis klipsis efektu dod ļoti patīkamu. Skan joprojām siena aiz tumbām tikai stiprāk. subis kaktā vispār nav nekādi jūtams, skanējums ir vienmērīgi efektīvs visā telpā. Pat pieejot klāt pie vienas tumbas nevar pateikt, ka skaņa nāk no tās. Un vēl bass kaut kā pats izgudro kad jābūt nemanāmam, kad jāpatrako. Man pirmīt bija paklausīties iedotas Energy. Tur bass bija pārāk ass, bet skanējums bija punktveida - varēja izteikti dzirdēt ka mūzika un balss nāk no tumbām, bet basu dod siena.  

Link to comment
Share on other sites

Mana aparatūra:

Rīgā: automagnetola Panasonic CQ-7703N (kompja PSU to baro), un tā rībina man pārīti S-50 un sabi, kurš ir uzmeistarots no S-90 basu tumbas.

Laukos Aizkrauklē: Technics resīvers un pārītis SM-300

Link to comment
Share on other sites

man jauns biedrs sistēmā - pasīvais ASUS portatīvais kurš iebaro arcam Rdac caur usb. tālāk premaps un lampinieks/ vai biampā divi tranzistoru pastūži tas pagaidām.


prasītos lineāro barokli, bet par cik velk 7 h no bačas - nav vērts iespringt .


DSC00414.jpg


tas pats setaps ar vinilu

 

DSC00345.jpg

Link to comment
Share on other sites

a kas vainas ? pārējie pleijieri kārās uz hD audio.

Link to comment
Share on other sites

a man, a man a man!!1

 

amps tikai mk II versija (barošana mazliet uzlabota un citi sīkumi)...

akustika DIY filtru korekcija...

 

un par laimi, daudz maz ir ok, nevajag ne apses (pareizi, ja?) dēlīšus zem vadiem, ne zvaniņus stūrītī, JJPidefīliķa sildītos vadus... man skan un skan labi.

 

humoram (tas vairāk tumšsirdim, jo jams visvairāk metājas ar tamlīdzīgiem terminiem): 

547a3fd5e57aaicnokaz1417297877.jpg

 

 

 

Winamp
 

 

lokālais renģu ķērājs un interneta diy audio pastiprinātāju lodētājs jau nezin, kas ir foobar :>

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

biiwer aizej ka tu..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

JJPidefīliķa sildītos vadus..
- fui kāds neaudzināts puišelis. tevi JJP aiztiek? ja ir kas sakāms saki tieši nevis niku izķēmo! 
Link to comment
Share on other sites

JJP, par tām Bīvera tumbām lūk man interesēja Tavs viedoklis. Šķiet, ka mūsu kopīgajam paziņam Markam bija tieši tādas pašas vai arī tās pašas. Vienreiz biju aizgājis pie viņa paklausīties, kad pirku no viņa pastiprinātāju. Negribu izklausīties augstprātīgs, bet godīgi sakot- tai skaņai man nepatika ne kas. Manā skatījumā ne kas tur arī neskanēja. Pat nedaudz pabrīnījos par to, ka jams tādas klausās (klausījās).. Sorry, es tādas nepirktu pat priekš garāžas.

Tas Pioneer pastiprinātājs- man tādas aizdomas, ka tas dzelzis varētu būt vecāks par vidējo forumieti..

 

 

akustika DIY filtru korekcija...

Lūk tas gan mani nedaudz ieinteresēja. Vai nevarētu sīkāk pakomentēt, vēlams ar mērījumiem kā bija pirms un kā bija pēc?

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Pioneer pastiprinātājs- man tādas aizdomas, ka tas dzelzis varētu būt vecāks par vidējo forumieti..

 

Ja tas tā ir, vai tas ko automātiski uzreiz liecina par viņa izdvesto skaņu kvalitātēm?

Link to comment
Share on other sites

Zināmā mērā rādītājs tas ir. Ja aparātam ir pie trīsdesmit gadiem, domāju vecums varētu zināmā mērā liecināt par potenciometru un kondensatoru kvalitāti.

Par apses dēlīšu likšanu zem tāda nu jau diezgan lielā mērā savu nokalpojuša pastiprinātāja, kas maksā ap kādiem 120eur, IMHO var iedomāties tikai Boota lietotājs. Ibo citiem vārdiem sakot nievājoša JJP pieminēšana nevietā aparatūras sakarā, kam ir maz sakara ar hifi, par hiendu nerunājot, man nav saprotama..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

biiwer aizej ka tu..

Nelabo tekstu. Beidz laizīt voblerus un niku izlasi pareizi. Tavos gados tā nav pieņemts.

 

 

 

ja ir kas sakāms saki tieši

Tu esi žīds kas citiem tirgo lietas kuras nafig nav vajadzīgas normāli domājošam patērētājam.

 

 

vēlams ar mērījumiem kā bija pirms un kā bija pēc

 

Mērījumus jūs cienītais varat savā dibenā iespraust... Man patīk kā izpildās Ewan Dobson, Kaki King, Estas Tonne,  Andy McKe, Hang Massive  utt... Un man patīk - man neinteresē kadu roku krēmu izmanto konkrētais mūziķis, man neinteresē caur kuru pakaļu stīgas izvilktas, tāpat kā mani maz saista tie citplanētieši, kas ir atveduši ladas priekš ģitāras... mani tas NE-IN-TE-RE-SĒ... Gribi klausīties mērījumos? Tak paņem oscili un signālu ģeneratoru - roka biksēs un kaifo. Pārējie gan klausīsies mūziku. Un ne jau no sava 7 dziesmu loseless ieraksta (piedevām kas piedzīts no ūber dac'a)

 

Kur mūzika paliek?

 

 

 

Ja aparātam ir pie trīsdesmit gadiem

 

Ferrari ar gadiem/nobraukumu zaudē savu motora jaudu... Es gribu lai pierādi faktu, ka vecs amps ar gadiem skan sliktāk. Nosēdušos kondierus vari nepieminēt... ;>

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mērījumus jūs cienītais varat savā dibenā iespraust... Man patīk kā izpildās Ewan Dobson, Kaki King, Estas Tonne, Andy McKe, Hang Massive utt... Un man patīk - man neinteresē kadu roku krēmu izmanto konkrētais mūziķis, man neinteresē caur kuru pakaļu stīgas izvilktas, tāpat kā mani maz saista tie citplanētieši, kas ir atveduši ladas priekš ģitāras... mani tas NE-IN-TE-RE-SĒ... Gribi klausīties mērījumos? Tak paņem oscili un signālu ģeneratoru - roka biksēs un kaifo. Pārējie gan klausīsies mūziku. Un ne jau no sava 7 dziesmu loseless ieraksta (piedevām kas piedzīts no ūber dac'a)

Pag pag, kā reiz Tu pats jau biji tas, kurš plātījās ar savu

 

DIY filtru korekcija...

Tagad izrādās, ka no tā viņam ne kas neinteresē. :D

Nu un skandu akustiskos mērījumus ar ģeneratoru un oscili, protams, neviens neveic, bet tas tā..

Par šo tikai ierēkt! :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es nopirku to kas man patika - gluži kā saldējumu vasarā - pērku to kas garšo vairāk...

 

Rēc, mēri, bāz pirkstus dibenā  vai kas Tev vēl patīk - tam ar manu muzikālo gaumi nekāda sakara nav... ja nu akurāt lasīt nemāki, tad tēmas nosaumums ir: 547b9381efc69tsloynz1417384833.PNG

Es jau minēju, ka klausos mūziku, nevis veicu mērījumus un locekli garāku cenšos pastiept...

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja nu akurāt lasīt nemāki, tad tēmas nosaumums ir:

A es jau gandrīz vai padomāju, ka tēmas nosaukums ir:

 

 

JJPidefīliķa sildītie vadi.

vai arī

 

 

lokālais renģu ķērājs
  :D

Bet kā izrādās, par šīm tēmām Tu pats neesi gatavs runāt..

..

Kas attiecas uz tām tumbām- ja tām kājas aug no tās vietas, ko es domāju, nu to filtra kastomizāciju drīzāk varētu saukt par komponenšu apgreidu.  ..un ne viss, kas toreiz tika nopirkts priekš tām tumbām, tika tajās ielkts. Vieni kondiķi, kas tika priekš tām tumbām iepirkti, šobrīd atrodas vienās manās tumbās. Toreiz bija tā, ka pasūtīju priekš iepriekšējā tumbu saimnieka komponentes priekš tā filtra, jams vienai tumbai šo to nomainīja, galu galā saprata, ka no s..da uztaisīt konfekti neizdosies un nolēma tās notirgot. Man gan likās, ka es toreiz viņu pārliecināju, ka visas komponentes, kas tika nopirktas priekš tām tumbām, nav tur jāatstāj, ibo diezin vai tāpēc viņš par tām kaut ko vairāk dabūs.. Nu apmēram lūk tāds bija stāsts īsumā..

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Zināmā mērā...  domāju vecums... zināmā mērā


Zini, tie tavi zināmie mēri ir vienkārši konkrēta matu skaldīšana. Ja tam pastūzim pa tiem daaaaaaudzajiem gadiem tie kondiķi ir šķietami pakaltuši un liekas, ka ietekmē to skaņu, nu taču nomaina viņus un ir miers mājās. Bet noteikti ne tev, jo derdzās taču tas ražošanas gads pats par sevi, oj kā derdzās, kaut reāli pie3,14sties i nav kur.

Varbūt pakaltusi līme trafā arī skaņu ietekmē? Vadi korpusa iekšā savu nobraukuši? A varbūt jau esam tik tālu, ka ieskrāpēta korpusa krāsa vai švīka uz priekšas paneļa arī skaņu ietekmē...? m?
Link to comment
Share on other sites

Luke, kāds tam sakars ar to mūziku/izpldītājiem, ko es klausos? Ģitāra skan pe\ēc vijoles? Taustiņiem oktāva par augstu? Sieva nedod?

 

Un piesieties tam ampam nevajag... tas būtu tas pats kas piesieties pie veca AUDI :>

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Konstatator, iemācies reiz izfiltrēt par ko bija cepiens, nevis ..irsies te principa pēc!

30 gadīgs stipreklis, IMHO, ir verķis, kurš prasa, kā citi mēdz teikt: "special attention". Es tādu pirktu vai nu no Torņa vai arī, ja var dabūt lēti. Nē nu ok, poča kloķi vienmēr var paraustīt, pagaidīt kamēr tas iesils arī var.. ..un vai Tu domā, ka tas lūk konkrētais pastiprinātājs arī 87.tajā gadā bija viens no tiem, kuriem karināja sildītos vadus uzliktus uz kociņiem un tamlīdzīgi? Pat jauns viņš bija vienkārši normāls mid-fi aparāts. Tāpēc man jautājums a kāda kuja pēc te pļurkstēt pa lietām, kas uz konkrētajiem aparātiem neattiecas un ne kad nav attiekušās?

Link to comment
Share on other sites

Luke - Tu sāki cepties.... Tev foruma sadaļas virsrakstu īpaši qhd izcelt vajag lai saprastu?

547b9b11d4a6byqtuaxi1417386769.PNG
Varbūt pacel tēmu, kuram bērni skaistāki, kurai sievai dupsis apaļāks... Principi redz....

 

edit: un es te kaut kā nestaipu krānu par labāko aparatūru... tāpat man sieva smukāka un bērni paklausīgāki :p

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 

 

Luke, kāds tam sakars ar to mūziku/izpldītājiem, ko es klausos?

Par izpildītājiem bija cita tēma, bet nu ok, pieņemsim, ka man vienkārši ir šodien slikts garīgais un tam Pioneer pastiprinātājam arī gan jau nav ne kāda vaina..

Link to comment
Share on other sites

Es gribu lai pierādi faktu, ka vecs amps ar gadiem skan sliktāk

 

Un forumam pofig Tavs garstāvoklis. neesi omā, ej gulēt, paskaties TV vai padari kaut ko citu noderīgu.

Un tam pastiprinātājam ir gan vainas - dārgāki aparāti skan labāk, tāpat kā ir pupainākas sievietes par manu sievu/ labāk apmaksāts darbs par manējo un arī auto ir aprīkots labāk par manējo...

 

Bet visu pēc kārtas  - es necitēšu otrreiz.

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Tu domā, ka tas lūk konkrētais pastiprinātājs arī 87.tajā gadā bija viens no tiem, kuriem karināja sildītos vadus uzliktus uz kociņiem un tamlīdzīgi?

 

Nē, es par jūsu īliķu vipendroniem nedomāju. Vienkārši izlasīju tavu piebildi par vecumu. Pajautāju, par ko tas liecina. Tu atbildēji. Un man tāda atbilde (iespējams padilis pocis un daži pakaltušī kondiķi) šķiet vienkārši matu skaldīšana.

 

Ja runa ir par vecām tuNbām, tad tur es piekrītu, skaļruņus, kā kustīgas detaļas, vecums, pat pie saudzīgas lietošanas, ietekmē pietiekami stipri.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Pio 616 saprotams ir labāks par RRR, bet jāpiekrīt, ka par haiendu nosaukt to nevar. Man pēdējā laikā viss vienkārši - labs HPA un senheizeri. Vismaz telpas ietekme vairs nav jākoriģē :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mērījumus jūs cienītais varat savā dibenā iespraust...

 

 

Rēc, mēri, bāz pirkstus dibenā vai kas Tev vēl patīk

 

Un forumam pofig Tavs garstāvoklis. neesi omā, ej gulēt, paskaties TV vai padari kaut ko citu noderīgu.

Ē, tā izskatās, ka man tomēr piemīt nedaudz vairāk paškritikas.. :D

Link to comment
Share on other sites

Tornis, kurā vietā šeit ir runa par auKsto galu? Tev arī sāk rasties uztveres problēmas?

 

Luke, Tu kā speciālists vēl neesi atbildējis uz pavisam vienkāršu jautājumu....

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

Vai tad te kāds vispār par "jautājumu" runā? Es arī jautāju par to filtru kastomizāciju.

Gribēji parunāt par lietām, kuras tu "kā normāli domājošs cilvēks" nepirktu un tamlīdzīgi diezgan nievājoši izteicies gan par lietām, ko es citreiz cenšos nopirkt, gan par foruma biedriem. Nu es, savukārt, parunāju ko es domāju par 30 gadus vecu vidēja līmeņa aparātu. Kas Tev tur tāds nepatika? Nē, nu man arī patīk kā skan mans vecais Denon PMA-530tais pastiprinātājs. Ja nečakarētos, būtu ok.. Nu un vispār, es nulle kā beidzot piešķīlu D klasi. :D

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

nevajag ne apses (pareizi, ja?) dēlīšus zem vadiem, ne zvaniņus stūrītī, JJPidefīliķa sildītos vadus...

Tas tiešām nebiji tu, kurš sāka kaut ko par dēlīšiem un sildītiem vadiem muldēt? Ar sklerozi sirgsti?

Link to comment
Share on other sites

Tornis, es esmu principa cilvēks ;)

 

Luke, es neraušu ārā no konteksta, bet tu apgalvo ka 30 gadīgs amps skan slikti... tikai tapēc ka vecs. Es prasu pierādījumus, jo Tu biji tas kuram "ai Jauki kā man interesē testi before un after... 

 

Es izteicos nievājoši par koka dēlīšiem? Tu manā mežā varētu veselu priedi nogāzt  + bebru ar visu aizsprostu komplektā dabūt, ja jau tas tā uzlabo TAVU ausu skanējumu.

Es neprasīju ko Tu domā par manu pastiprinātāju. Mazvērtības kompleksus un gudrības var pamētāt citās tēmās...

Es, kāds citrs biedrs prasīja kā skan Tavs Denon's? Runa gāja par pastiprinātāju klasēm? Ko Tu brokastīs ēdi? Vakar labi gulēji? Mēs šādas "vidējais latvietis" diskusijas varētu turpināt pāris dienas, bet kam tas būtu interesanti?

 

A nuka velk savus mēraparātus ārā un atbild par sarakstīto...

 

Huan, iebāz acīs manu rakstīto, citādi tāds savdabīgs stāstiiens no tavas puses :/

Labots - biivers
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es, kāds citrs biedrs prasīja kā skan Tavs Denon's?

Ē, nu gan- izrādās foruma tēmā ar nosaukumu "Lietotāju Audio sistēmas" lietotājs Bīvers var runāt par savu Pioneeru, bet lietotājam Lūkam, lai drīkstētu kaut ko pateikt par savu Denon pastiprinātāju, ir jāgaida speciāls uzaicinājums. Bik nekonsekvence sanāk, ne?

Nu Tu gan visus baigi izrīko- tad liec man iet gulēt, skatīties televizoru, tad tagad liec sniegt kaut kādus paskaidrojumus. Nu es laikam tomēr paklausīšu pirmajam aicinājumam.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@biivers, tev ne tikai skleroze, bet arī aklums piemeties? Pārlasi vēl reiz manu iepriekšējo postu, un lasi tikmēr, kamēr IERAUDZĪSI savu rakstīto :threaten:

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

nu ja ņem vērā, ka tam pio ir baroklī ir 12 000 uf @56 V  85 grādi kondiķis.  Tātad ja pieņem, ka pie noslodzes tam ir 2000h darba mūžs (līdz tas sasnieds -20% no sākotnējās vērtības) (diemšēl datu lapu nevaru tam kondiķim atrast). Bet ja pieņem, ka tas kondiķis strādā 40- 45 grādu temperatūrā un uz kādiem 48 - 50 V -  teorētiskais darba mūžs - kādas 40 000 - 30 000h. ja augstāka temp., tad attiecīgi mazāk - pie 50grādi - 20 000 h. DAudz vai maz , spriežat paši. Kas vēl tur no vecuma var nobeigties, nu poči un slēdži...tā vienīgi mazie leketrolīti - tas kurš atpakaļsaitēm, ja tam samazinās C - bass samazinās :D


abas lietas var asmērīt kaut ar datora skaņu karti - skatāmies vai FR ir plakna un piemetot skaņu kartes ieeju ampa izejai - paskatamies 100Hz līmeni.

Link to comment
Share on other sites

Es skatos, ka dažiem pamatīgi šņirkst.

 

P.S. Obligātais ontopix par sistēmu - ofisa sistēma: FiiO X3 Line out -> Lake People G103 -> (Sennheiser HD600/HD25-II, Beyer DT770, Sony MDR7506, čupa ar Superluxiem - atkarībā kāds noskaņojums).

Link to comment
Share on other sites

Par to pastiprinātāju es pateicu vien to, ka tā vecums ka tik nav lielāks kā viduvējam forumietim.

To tikai Konstatatoram labpatikās pagriezt tā, ka es mēģinu apgalvot, ka tāds pastiprinātājs sliktāk skan.

Līdzīgi kā kāds pieminēja salīdzinājumu ar auto, konkrēti pat runa gāja par vecu Audi. Nu tas ne būt nebija tik sen, kad es savu Audi B4 pārdevu. Joprojām man par to auto ir siltas atmiņas un es tik tiešām ne kad neesmu sajutis diskomfortu no citas jaunākas mašīnas pārsēžoties savā vecajā Audi. A pārdevu es to ne jau tāpēc, ka slikti gāja, bet gan tāpēc, ka man apnika ar viņu jāties. Tā nu beigu beigās notirgoju to par aptuveni 2/3 no pēdējā ekspluatācijas gada remonta izmaksām. Man tiešām negribas analizēt cik tūkstoši kilometru varētu būt tāda auto motora resurss, cik litru benzīna sūkņa resurss utt. utjp, un vai es to resursu konkrētajai auto daļai esmu sasniedzis vai arī pēc datasheeta tam vēl būtu vajadzējis iet. Vienkārši nav patīkami, ja nav pārliecības vai es ar to mašīnu bez interesantiem piedzīvojumiem nedēļas nogalē nevarēšu aizbraukt uz laukiem.

Arī paveci pastiprinātāji man ir bijuši pietiekami lielā skaitā lai būtu viedoklis, ka, ja nu pats neesi uz Tu ar lodāmuru un jebkurā laikā neesi gatavs raut tam vāku nost, tad tuvojoties 30 gadu vecumam, visprātīgākais, ko ar tādu pastiprinātāju var izdarīt- mēģināt kratīties no tā vaļā.

Oskars jau pieminēja tos pašus kondiķus un počus. Konkrēti tam Denonam, ko es vakar pieminēju, poci esmu jau nomainījis, bet kaut kur vēl citur tam, acīmredzot, ir nekontakts, kas izpaužas tā, ka brīžiem kādam kanālam, itsevišķi klusākos skaņdarba fragmentos pazūd skaņa. Lai skaņa atgrieztos, ir kaut kur kaut kas jāparausta vai jāpadauza. Acīmredzot kaut kur nekontakts, apsūbējuši kontakti vai sūdīgas lodējumu vietas. Pie tam man ir tādas aizdomas, ka tādas vietas tam pastiprinātājam ir vairākas.

Arī Tornis neļaus man sameloties par to, ka esmu pie viņa bijis ciemos ar apmēram tik pat vecu Sony stiprekli, kam ir vienkārši kontakti apsūbējuši.

Kāds noteikti tagad mēģinās teikt, ka nav liela bēda atraut vaļā visas kontaktu vietas, ar zobu birsti iztīrīt vai arī pāriet pāri visiem lodējumiem ar lodāmuru. Nē, nu pilnībā piekrītu- Tornim vai Huanam Kaktusam, IMO, nav ne kādu problēmu to izdarīt. Vai tik pat vienkārši to būs izdarīt Bīveram, kad pienāks laiks to darīt viņa Pioneerim, nu to gan jau redzēsim. Te es runāju par gadījumiem, kad vispār pazūd kontakts kaut kur, nemaz nepieminot to, ka pirms tam tas kontakts gan jau ir bijis, tikai kāds..

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

 

 

Zināmā mērā rādītājs tas ir. Ja aparātam ir pie trīsdesmit gadiem, domāju vecums varētu zināmā mērā liecināt par potenciometru un kondensatoru kvalitāti.

Pilnīgs Bullshit. Man 40 gadus veci pastiprinātāji strādā ar oriģinālajiem kondensatoriem  un potenciometriem. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

Luke, nafig tu te sarakstīji savu palagu, tev vakar Blivers mēģināja atgādināt, kāds ir topika nosaukums......, bet tu tā kā auns...., plus vēl savu audi piepin klāt....

Link to comment
Share on other sites

patīk kā skan mans vecais Denon PMA-530tais pastiprinātājs. Ja nečakarētos, būtu ok.

Kas tad tieši čakarējas? Ja potenciometrs vai slēdži, tad nav nekādu problēmu iepūst tīrāmo līdzekli un izgrozīt. Darbs 10-15 minūtēm. Skills īpaši nekāds arī nav vajadzīgs. Slinkums gan nedaudz jāpārvar. Ja liekas, ka kaut kur nekontakts lodējumos - izpētām ar lupu plati no tās puses kur lodējumi un pārlodējam aizdomīgās vietas - parasti tie ir "draiveru" traņi, ieejas vai akustiku pieslēgspailes un potenciometru izvadi. Reizēm gadās, kāds jaudīgais rezistors, kas karst. Viss. 

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...