Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

audio_spoks

Tāks, alkašs lauķis atzīmējās, tagad gaidām zēnus ar testeriem. :D Bet vispār, kā teica Žvaņeckis  "Varbūt, lai par austeru garšu spriež tie, kuri tās ir baudījuši..." Tas pats attiecas arī uz audio lietām.

Labots - audio_spoks
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
JDat

atslābinies, un ierauj vienu graķīti..... pēc manām nojausmām, audio- spoks nav pie pilna prāta....varbūt es kļūdos...tad piedodiet lūdzu.....

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd par audio spoku nekomentēšu, vlom lasīt viņa postus. PAr tevi gan ir skaidrs - nu huļi tu bāzies ar savu bezfilmu? Paliec lamāšanās topikā un miers.

Link to comment
Share on other sites

Manuprat, pieklajiga mid-fi sistema. Agrak prasijas pec grideniecem, tacu pieradu, tagad ar sim pasam plaukta skandam 15 m2 telpai skiet pilnigi pietiekami. Upgreidot neko neprasas, tikai pastiprinatajam ceijeru spuldzite janomaina un uz vasaru jauzmonte pieklajigi stativi.

 

post-88737-0-04629400-1391374191_thumb.jpg post-88737-0-92821200-1391374245_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grāmatās ir spēks!

 

PS Audio_spoks ir absolūti adekvāta persona, kā cilvēks, kurš pazīst viņu vairāk gadus, cik dažam labam forumā rakstītājam te ir, varu drošu garantiju dot. Kaut gan - kurš tad vispār ir 100% normāls? Es noteikti ne!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
jeekabsons

Interesē paklausīties ko savādāku. Varbū kādam šeit ir līdzīgas intereses. Pagaidām manas b&W 685 darbina Rotel RA-04 .

Interesē samainīties uz kādu laiku, vai ktml . Ja kādam interesē paklausīties Rotel RA-04 un var dot ko interesantu pretī , dod ziņu.

Link to comment
Share on other sites

aiko99

Ievērtējiet manu audio sistēmu! :)  Viesnīcas istabai kurā pagaidām labu laiku nākas dzīvot, man pietiek atliektiem galiem :punk:

Logitech Z323 Skan pa pirmo!

post-83694-0-71863400-1394147057_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Lai būtu ko pabļaut - rau kur mans guļamistabas (nopietni) komplekts. 100% Technics. Pagaidām bez skandām un atskaņotājs bez galvas. Vāks ir, bet noņemts.

Pilnībā restaurēts Technics SL-1510 Mk 1 direct drive die cast korpuss - šobrīd pēc atjaunošanas un dampingruberoida ielīmēšanas ap 12 kg.

Priekšpastiprinātājs Technics SU-9011 (dubults vinilkorektors, viens MM, otrs MM-MC)

Kasešu magnetofons RS-M45

Radio uztvērējs (tuner) ST-9031

Jaudas pastiprinātājs SE-9021

Visi aparāti pilnīgā darba un teju ideālā vizuālajā stāvoklī. Vēl jāpieklē skandas, laikam ko mazu, uz glītiem DIY statīviņiem. Racks arī DIY, bet to mans draugs taisīja.

 

post-81709-0-70588500-1394364373_thumb.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Smuki! :)

 

Kasetnieks tiešām tiks izmantots, vai tikai skata pēc? :D

Link to comment
Share on other sites

Tornis
(labots)

Kasešnieks strādā, bet nu cik tiks izmantots, nezinu, man kasetēm ir mazliet labāks aparāts - SONY TC-K808ES ;)

Pieliku vāku vinila galdam.post-81709-0-57487100-1394399066_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Larijssene
(labots)

Viss kopā jau izskatās tīri tā neko, bet..ir viens bet. Technics komplektiem kasetei ir jābūt apakšā, un tas tiešām ieleca acīs uzreiz. Un jāatzīst, tas statīvs šim komplektam nepiestāv nemaz, pārāk masīvs, manuprāt. 

 

Lai jau nav pa tukšo muldēšana ielikšu savu papildinājumu pēdējo:

Nelietotas Realistic Tandy 40 HiFi ausis. Oriģinālajā kastē ar ražotāja garantiju un instrukciju.

Pat plastmasa viņām ir tāda mīksta uz tausti.

post-77361-0-76257500-1394404014_thumb.jpg


P.S.- un tieši ja runājam par Japāņiem un Technics, tad pirms kādas nedēļas dabuju

Panasonic RF-788 ar oriģinālo ādas kastīti.

post-77361-0-40006700-1394405406_thumb.jpg

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Tornis

Larijssēne, lūdzu tad parādi man pamatotu pētījumu, ar ekspertu atzinumiem, kur norādīta "vienīgā pareizā" Technics komponenšu kārtība? Un ja kas, man mans plaukts visnotaļ patīk, es tak nelieku jums tādu likt SAVĀ guļamistabā. Technics radio gan smuks. ;)

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nav nav pamatots, vienkārši visur kur iedomājos Technics sistēmu, acu priekšā stāv kasete apakšā.

Par plauktu runājot. Lieliska mēbele, bet, domājams, piestāvētu vairāk kādam vintāžajam aparātam. Teiksim Pioneer PL-12D vai uzreiz nāk prātā (jo vakar redzēju, tik maitas 40 euro prasija) Sanyo DCX2300L

Link to comment
Share on other sites

Tornis

Redz, dizaina pamatgudrība - nejaukt kokus. Kā reiz tādam Pioneer piestāvētu stikls, vai cits viegls plauktiņš, kas izceļ finierējumu. Šiem - alumīnija - koks. Un kraut sistēmu kaudzē nav labais tonis. Ja ļoti gribas mazaus attālumus starp blokiem, tad jātaisa iekārtā etažere, kas tur aparātus no aizmugures, atstājot minimālas spraugas gaisam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Larijssene

Tas jau kā kuram, ir man viens Pioneer audio skapis ar stikla durvīm, apmēram pusotru metru augstumā, ne viņam tie atdalītāji pie sienām, ne arī plaukti. Viens plaukts pa vidu un protams augšā vinilatskaņotājam plaukts ar stikla vāku. Viss tiek krauts kaudzē, bet ja jāmin, tad domājams tas nav labais stils jo tā var noskrāpēt krāsu apakšējam aparātam. Jo par kādu gan ventilāciju vajag domāt liekot, piemēram, tuneri uz CD atskaņotāja?! Par kraušanu uz pastiprinātāja gan cita lieta protams.
Bija man viena Sanyo sistēmiņa, oriģināli līdzi nāk sienas kuras jāskrūvē vinilgaldiņam sānos un tad viss pārējais komplekts jāliek apakšā ar spraugām, ērmīgs skats es tekšu. Nu nez, katram jau savs, bet man nepatīk ka cauri redz.

 

 

Turpinājums:

 

Šodien tiku pie Rotel RX-402. Pagaidām liekas ka izmantošu kā austiņu resīveri. 

post-77361-0-65457200-1394838568_thumb.jpg

Un vēl pie Blaupunkt xc-240

post-77361-0-39248000-1394841913_thumb.jpg


Tā ir teju vienīgā tāda platuma deka viņiem.

 

 

Nesen dabuju vēlvienu deku. RS-B405. Kā reiz arī 435 platums. 

 

post-77361-0-13419000-1395354583_thumb.jpg


Un jā, rakstiju jau par RS-T55R, bet nebij sanācis nobildēt. Platums sakrīt.

post-77361-0-17724800-1395355093_thumb.jpg

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nu tā viš patlaban izskatās.

 

xhJVSMf.jpg?1

 

Jācer, ka neviens netaurēs par milzu bildēm.

Link to comment
Share on other sites

Mr.Vilks

Ev,kapec tadas milzu bildes?????????????Prieksh tik mazam tumbaam??????

Labots - Mr.Vilks
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

bet tās kurpju šņorītes

 

Tas nekas, radiators taču turpat blakus... :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu ja :) labs. uzsildīs :yahoo:


bet tumbas izskatās- :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Nav jau tik baismi ar tiem vadiem. Gandrīz bezskābekļa varš.

 

a3Lgr3A.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Neizplūstam diskusijās, lai šī tēma saglabājas, kā jauka galerija ar aprakstiem!

 

Diskusijām vajag apakštēmu!

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Tev ir ērti strādāt pie datura ja pele un klaviatūra nav vienādā augstumā?

 

Kaut kā esmu iemanījies, bet tu pareizi saki - tas nav pats ergonomiskākais variants. Diemžēl galdam klaviatūras atvilktne neļauj pielikt blakus peli.

 

Ja runājam par nākotnes plāniem, tad vajag atbrīvoties no esošā austiņu pastiprinātaja/priekšpastiprinātaja, ielikt jauno kastē un uzbūvēt drusku smalkāku jaudas pastiprinātāju.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Un vēl Rūdi pie tuvākās nākotnes plāniem tev vajadzētu pieskaitīt kaut kā iemanīties postot bootā normāla izmēra bildes. Vienu brīdi man likās, ka problēma ir pie manis, bet citi arī bļaustās, tak što forums līks. Ja reiz forums neresaizo un tu jau zini, ka tā būs un citiem nepatiks, tad jēga no šitiem palagiem?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vitalii

:sorry:  ... par cik Audio_krāmu testi beigušies, šo čupiņu nodevu dēla pārraudzībā....ir nopietna interese un aizraušanās.

 

    >> pats spēlējos ar katridžu testiem, un gribas uzlodēt LP_Vinilkorektoru uz lampām...ceru ka sanāks

post-63199-0-63125800-1395589649_thumb.jpg

post-63199-0-01708500-1395589872_thumb.jpg

post-63199-0-71289000-1395589892_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mr.Vilks

 

 

>> pats spēlējos ar katridžu testiem

pastasti sikak par iespaidiem...

Link to comment
Share on other sites

Athlons

visintensīvāk lietoju šādu sistēmu... patiesībā primitīvi: DIY DAC/HPA un AGK ausis... tā es netraucēju citiem un citi man... :mrgreen:

post-64753-0-04852900-1395595103_thumb.jpg

zem galda stāv onkyo pastūzis un radio, ko parasti darbina manā prombūtnē, kā arī yamaha lasīklis, ko ieslēdzu dažas reizes gadā...

post-64753-0-33137800-1395595325_thumb.jpg

Radiotehnikas tunbas, imho, nav vērts bildēt...

ir vēl viena sistēmiņa, ko lietoju dāčā... pa ziemu stāv pie brālēna, jo viņš, atšķirībā no manis, ir pozitīvais tēls un strādā normāli atalgotu darbu, man nav kur tādu sistēmu klausīties pa ziemu... :( lai nestāv mitrumā un aukstumā, nododu lietošanā... :)

post-64753-0-79955400-1395595954_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Juti kvalitatīvo lēcienu, kad piespraudies tam DAC/HPA kombainam? Atceros, ka Elfā bija interesants projekts.

Link to comment
Share on other sites

Athlons

jā... par signāla avota kvalitāti vairs nesatraucos... :D

arī austiņu pastiprinātāja daļa ir reāli labākā iespējamā... :D

varētu, protams, hi-end-īgākas austiņas vēlēties... interesantākais, ka dac-ošanas atšķirību jūt pat uz "vasaras sistēmas", starp pliku yamaha un yamaha-dac...

p.s. t.s. "vasaras" komplektu sastāda kkādas 5.1 Technics priekšas skandas, kurām pārtīti piščiki un DIY daļa: pastūzis uz LM3886, subs un D-klases amps, par kuriem visiem var palasīt tai pašā forumā...

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Tagad esmu šo to izvilcis ārā un kārtoju, un atcerējos ka arī šāds bildē redzamais brīnums man ir.

Telefunken HT1800

post-77361-0-83561300-1395618609_thumb.jpg

Pa virsu uzlikts vakardienas guvums: SU-5A

Kā reiz priekš 315mm komplektiņa.

Link to comment
Share on other sites

Vitalii

 

 

pastasti sikak par iespaidiem...

:sorry:... par vecajiem 'HI-FI'krāmiem un to testiem kas pie rokas trāpijās - tests uz ausi un pēc mēr_aparatūras:

           ( gan pēc USSR_gosta un pēc buržju standartiem izlaidis cauri.)

 Secinājums: tikai un vienīgi mans subjektīvais viedoklis, nav viss tik gludi kā izskatās.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Darkheart

Sistēmas tips: DSP kontrolēta aktīvā sistēma

Frekvenču diapazons: 30hz - 35khz

Joslu skaits: 4

Frekvenču dalījuma punkti: 48db simetriski filtri pie 120hz, 500hz un 1800hz

Akustiskais noformējums: atvērtais tips - līdz 120hz U-frame, virs 120hz dipols

Izmantotie skaļruņi: Eminence Deltalite II 2515 (līdz 120hz), Eighteensound 12NMB420 (120-500hz), Tang Band W8-1772 (500-1800hz), Aurum Cantus AST2560 (no 1,8khz)

Korpusu materiāls: finiera saplāksnis, vilnas filca apdare

Izmēri (ieskaitot sietus): platums 84cm, augstums 123cm, dziļums 38cm

 

41.jpg

 

42.jpg

 

32.jpg

 

 

 

35.jpg

 

Basus darbinu ar diviem (katram skalrunim savs kanāls) Crown Com-Tech 210, tālāk joslu secībā uz augšu NAD C355BEE, Arcam DIVA P75 Plus, NAD C326BEE. Bildēs redzami tikai NAD pastiprinātāji, jo pārējie 3 un dators atrodas uz palodzes aiz aizkariem.

 

Vairāk info: šeit un šeit.

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Mana sistēma - aizņem minimālu daudzumu vietas, var paņemt līdzi, maksimāli ērti lietojama un skaista skaņa.

 

Tātad paša salikts 2005.gada Ipod Video(jauns U2 korpuss, jauna baterija, Tarkan Iflash un 128GB CF karte + Rockbox) un Audio Technica CK100Pro austiņas.

http://en.goldenears.net/15507

 

post-93610-0-28219800-1404633378_thumb.jpg

post-93610-0-77998500-1404633396_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

 

 

 

Interesanti kā šis viss kopā skan?! Kurā no standarta HiFi skaļruņu cenu klasēm šis ietilptu?

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Regisss, ja interesē, kā skan, var sarunāt paklausīties. Par cenu klasēm nemācēšu teikt, jo neko līdzīgu tirgū nezinu. Tas droši vien būtu 5 ciparu skaitlis.

Link to comment
Share on other sites

Njaaaa... :)

Es esmu liels Dali skandu fans... pašlaik man stereo ir Ikon 6 mk2. Tuvākajā laikā plānoju upgreidu uz Rubicon 6 + papildus pastiprinātāju...

Esmu visu ko dzirdējis bet neko no paštaisītā kā Tev.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...