Jump to content

Lietotāju Audio/Video sistēmas


osscar
 Share

Recommended Posts

Naudas un ērtības ziņā flac atskaņošanai man šķiet izdevīgāks kāds kluss netbuks, piemēram Acer D250, + ārējais dac, ko var pieslēgt arī pie usb, piemēram Cambridge Audio DacMagic.

ir pasaulē viens jauns portatīvais pleijeris (tagad neatceros nosaukumu), kas kvalitatīvi atskaņo flacu-s un citus losless formātus, ko žurnāls Stereo&video (.ru) augusta numurā augstu novērtējis. aparāts, gan ir paliels un pasmags, izskatās aizvēsturiski, bet skaņas kvalitātes ziņā esot labs. tam ir arī ciparu izeja.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

nu vēl vien kompis nav risinājums - tāpat jātur ieslēgts + displeju vajag...TV jau neturēsi fonā ieslēgtu - kaut pats reizēm klausos muzonu uz HTPC - tad vizualizācija iet randomā pa ekrānu...smuki

Link to comment
Share on other sites

jarajara

netbuks flaciem ? ļoti jau ērti. un diezi vai sanāks krietni letāk , kā piemēram Logitech Squeezebox Touch. noteikti n reizes funkcionālāks. reizēm palasot skandināvu av forumus, liekas , ka tur vai katrs savai audiovideosistēmai pierakstījis šo verķi. un pa lielai daļai tur tādi komplektiņi, ka var pasapņot.

Labots - jarajara
Link to comment
Share on other sites

nu skandināviem cits ienākumu līmenis....

Link to comment
Share on other sites

Nenoturējos :-).

 

Tieši vakar vienā istabā īslaicīgi uzstutēju 2 x Tannoy Mercury + JVC A=X1 + eeePC :-)

 

post-81709-069513000 1283190987_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja pareizi atceros - šie tannoy skaitījās lab skanoši :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.whathifi.com/Review/Tannoy-Mercury-F2/

 

mazbudžeta variants 12m2 istabiņai. Ech, Vāczemē viens tirgo 'samovyvozom" B&W 603ās, varētu pa pārsimts eur dabūt, bet nu triekties uz Zolingeni tikai dēļ tumbām - tāds fanāts neesmu... Nav kādam tajā galā kāds paziņa? Plotnieks no LBSS neatbild uz mailiem maniem ... tas ir tikai 15 km no Vupertāles...

Link to comment
Share on other sites

nu jā - labs cipars....bet iekš lv ir pagrūti atrast pat lietotas skandas par adekvātu cenu...

Link to comment
Share on other sites

Vispār šobrīd tieši viens puisis tirgo 2 x 2 gab DM303 pa 100Ls pāris. Apmēram tā vai pat dārgāk eBajā jamās arī aiziet, bet te var paklausīties, pakaulēties un vēl nav jāgaida, kamēr atsūta ;-) Es laikam rīt braukšu paklausīties...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Beidzot pieķēros sistēmas sakārtošanai....(par cik biju vienam biedram apsolījis klausīšanas testu plauktiniecs VS Grīdinieces....Tad nu iepirku alu, 2 papildus pagarinātājus un sāku riktēt....tāpat visam vietas nepietika un vadi aizmugurē (labi ka tam plauktam pakaļējo sienu nepieskrūvēju) , ka bail pašam paliek...+ vēl sīčiem lego gumijas riepas nācās kā kājas pielīmēt DVD aparātam lai ir ventilācija pastūzim ;)jācer, ka jamie nepārdzīvos. Protams vajadzētu statīvus plauktiniecēm, bet pagaidām uz s-90 uztupināju...zinu, ka nav labi, bet tas tāds pagaidu variants.

 

DSC06809.jpg

 

 

DSC06810.jpg

 

tāda lūk audifiļovskaja sisķema, iestartējot F5 - no 50 reizēm - 1nā izbliež ievadnieku :mrgreen: laikam būs termistors jāiemet trafam primārajā...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Skats iespaidīgs, tik nevar saprast, vai objektīvs kropļo, vai plaukts no smagumiem ieliecies...:)

Link to comment
Share on other sites

ir ir ieliecies ;D tas plaukts pēc pases 100kg tur ....bet tomēr nedaudz ieliecies, kā jau teicu - vajag kastom mēbeleli...bet tad nav laika, tad naudas....tas apakšējais mellais pastūzis, kuru apakšā iestūķēju - savu gandrīz dvacāri sver :D

 

es kā politiķi - nezinu cik jāmaksā par elektrību :D nav nekas astronomisks, visus reizē nekurinu. nu plazma savus pāris simtus vatu riju + f5 kādus 160 rij...bet tie netiek kopā darbināti. pārējai jau parastie devaisi- skaļi neklausos.

Link to comment
Share on other sites

ir ir ieliecies ;D tas plaukts pēc pases 100kg tur ....bet tomēr nedaudz ieliecies, kā jau teicu - vajag kastom mēbeleli...bet tad nav laika, tad naudas....tas apakšējais mellais pastūzis, kuru apakšā iestūķēju - savu gandrīz dvacāri sver :D

 

 

Vienīgais, ko varu ieteikt- dzelžu bodē nopērc kādu 5 cm leņķīti vai švelleri visa plaukta garumā un pieskrūvē plauktam no apakšas. Var ar M6 mēbeļu skrūvēm ar apaļu micīti, ik pēc pārdesmit cm. Es tā taisīju priekšnama antresolam.

Link to comment
Share on other sites

varētu jau , bet zini - kā parasti tāds lēnis kaut ko darīt .. vairs šito negribu vienot. dabūšu no siev. iekšās par s-90, bet man viņu pietrūka :mrgreen: Rēcīgi bija, kad tagad visu vienoju un testēju - 'bļin neskan (ali ar vainīgi) - kaut kādi tumbu vadi uz grīdas - no kurām ? hvz - izvilku - mp3 pleijieri - missioni labi skan ar mp3 pleijieri - moš pastūzi nevajag ? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

IMG tags.

 

afigetj, piedodiet, kas par darbnīcu ....smuki, bļin nebūtu krīze, toč pamestu darbu un custom audio pievērstos - patīk tā lieta...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Man jau liekās ka tur nekādus švellerus nevajag , bet pa vidu vēl vienu atbalsta punktu un viss. Līdz update būs OK . Bildē jau arī noteikti tas iezskatās daudz dramatiskāk kā patiesībā, jo platleņķim jau tas ir normāli un tā nav nekāda objektīva kropļošana.

Link to comment
Share on other sites

stulbi, ka taia Ikea mēbelei ir tāda vertikāla dēļa izskata stiprības riba apakšā pa vidu visā garumā , bet tā nesniedzas līdz grīdai....

Link to comment
Share on other sites

Es nupat garāžas augšā atradu 190 x 90 cm ar ozola nažfinieri apdarināto 12 mm saplākšņa gabalu un sāku priecāties - būs man manam WEGA komplektam racks ko uztaisīt. Tagad atliek tikai sīkumi:

1) labi riteņi ar gaiso cieto gumiju, lai grīdu nesmērē un nedeformējas. Obligāti riteņiem stāvbremze.

2) Izdomāt plauktu konstrukciju, lai aparātu paneļi smuki bez spraugām izkārtojas un starp tiem gaiss cirkulē - laikam jātaisa kas līdzīgs kā IKEA u.c. obščepita paplāšu savācamie rati-skapji - ar sliedēm sānos.

3) Aizdoties pie vārdabrāļa Leilanda un izgaudot 43 x 25 cm marmora vai granīta plāksni ko uzlikt augšā zem plattenšpīlera.

4) atrast 4 regulējamās kājas, ko ielikt ZEM plāksnes lai plāksni nolīmeņotu (nelīmeņos jau visu racku).

5) iegādāt kaut kur divus mazus elegantus 10cm lielus līmeņrādīšus, ko pielikt tai plāksnei, lai nav jāstaipās ar manu metrīgo profesionālo.

6) saskrūvēt to visu kopā.

7) izdomāt aizmirstos kabeļu kanālus aizmugurē un barošanas pievadu.

...

ielikt aparātus statnī...

...

atkārtot saplākšņa meklēšanu...

1)

 

 

...

atkārtot :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Logitech Squeezebox Touch. noteikti n reizes funkcionālāks. reizēm palasot skandināvu av forumus, liekas , ka tur vai katrs savai audiovideosistēmai pierakstījis šo verķi.

 

Sqeezebox ir ļoti audiofīlisks izstrādājums, jo pa gaisu bez jebkāda veida pārveidošanām nogādā no tava PC/Mac/NAS līdz pastūzim 24/96 materiālu. Tādēļ arī cenas ebay ir kā jauniem. Vispār rīks uz goda esot.

Link to comment
Share on other sites

ediotam: droši vien būsi šokēts uzzinot, ka HD 555 un HD595 ir identiskas

tikai HD 555 ir ielīmēts kkāds sūds lai liktu tām skanēt nedaudz sliktāk - un to es savām austiņām izravēju:

Bilde ārzemēs - HD 555 iekšpuse.

Bilde ārzemēs - HD 595 iekšpuse.

 

ja būtu paskatījies, tad ne tikai kaut kas ielīmēts, bet arī skaļruņu (ja tā var teikt) modeļi tomēr taču atšķiras (paskaties modeļus). Pie tam, tas porolonveidīgais materiāls samazina skaļruņa aizmugures atstarojumu radītās problēmas.

 

Ja pa tēmu, tad mājās patreiz:

NAD C720BEE stereo resīvers, RRR BS-300 skandas (tipa S-30 ar kaut kādiem laikam visaton pīkstuļiem). Skaņas avota īsti nav. Patreiz tas ir kompis, cik nu es to sistēmu lietoju. Pārsvarā arī radio skan, kas jau "komplektā". Ir iepirkti pīkstuļi un basinieki, kuriem pa ziemu plānoju uztaisīt kasti, filtru un tml. Pēc tam vajadzētu iepirkt kādu USB CAPu.

Priekš video (faktiski tikai TV) ir tikai LG 23" LCD TV, lattelecom DVB-T, un viss.

Ir arī ausis Sennheiser HD 595 (ja pareizi atceros)

 

Šis tas iekš auto, kas visu laiku procesā, bet patreiz:

Clarion Clarion DXZ 788RUSB, DLS A8, Genesis p69, TB W2-748SG

Link to comment
Share on other sites

Man iekš auto klusums, kaut kur labi esmu noglabājis maģa panelīti, laikam sabs būs jāņem āra lai nav lieki Kg jāvadā...Varbūt atradīsies auto vai māju tīrot tas panelis...

 

Tās s30 jaunās ir ok, tikai ar novietojumu jāuzmanās - nebūs apakšu. Iekšā gan jamās pa prasto saliktas - skaidene, filtra elementi ar skrūvēm pa taisno pie sienas pieskrūvēti...biju savas izjaucis...

 

Tās s30 jaunās ir ok, tikai ar novietojumu jāuzmanās - nebūs apakšu. Iekšā gan jamās pa prasto saliktas - skaidene, filtra elementi ar skrūvēm pa taisno pie sienas pieskrūvēti...biju savas izjaucis...un tiepīkstuļi imho nav Visaton, vismaz uz viņiem nav nekāda marķējuma...

Link to comment
Share on other sites

Nenoturējos :-).

 

Tieši vakar vienā istabā īslaicīgi uzstutēju 2 x Tannoy Mercury + JVC A=X1 + eeePC :-)

 

post-81709-069513000 1283190987_thumb.jpg

 

Man ar tāds eeePC (tik melns), kā jau lētai skaņas kartei, pie zemiem līmeņiem parādās manāmi trokšņi, ne fons, bet zema līmeņa signāls nekorekti atskaņojas, t.i. paliek tik kāda šņākoņa.

 

osscar, a ko ta gribēji pa to naudu, loģiski, ka tur skaidene, arī daudziem ārzemju daudz dārgākiem modeļiem taču skaidene un MDF. Tas, ka filtrs primitīvi uztaisīts, arī taču nekas traks, jo elementi ir tīri ciešami pa to naudu. tas jau auto audio filtrs jāuztaisa kā konfekte, lai var notirgot. Man jau arī tām skandām gadi 7.

 

Par novietojumu loģiski, pie sienas tuvu nevajag likt, ports aizmugurē, lai gan vieta jau priekšā ir. Varbūt uzlikts aizmugurē, lai no iekšas neatstarojas kas lieks, vai lai vairāk slāpējas porta trokšņi. Nez ...

Link to comment
Share on other sites

viņām 100ts modifikāciju - manām ports priekšā. Man pat divi jauni tie pīkstuļi kaut kur mētājas ja nu kādam vajag...

Tās vecās koka s30 ir krietni nostrādātākas - tipa spec variants . Bet nu ir viņām raksturīgā tā pīkstuļa CCCP laiku skaņa. Pie dažiem Mūzikas stiliem baigi labi. Nu skaidrs ka pa to naudu jamās ir ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

Manējā sistēma - tīri pieticīgi:

Istabā JVC R-X500 stereo resīveris ar divām Celestion SL6 120W skandām. Skandināts tiek radio un iPods uz tā, pa reizei pieslēgts lapsis un nolūrēta filma uz TV.

Pie datora stāv teju 10 gadus vecas SVEN SPS - 606 aktīvās skandas. Tā neko, bet uz jaudu nav tendētas.

Link to comment
Share on other sites

Man ar tāds eeePC (tik melns), kā jau lētai skaņas kartei, pie zemiem līmeņiem parādās manāmi trokšņi, ne fons, bet zema līmeņa signāls nekorekti atskaņojas, t.i. paliek tik kāda šņākoņa.

 

eeeeeepīsī tika tur uzlikts, jo tajā vietā norisa darbi un slinkums bija stiept citu skaņas avotu. Vispār man tas jepisi ir ceļojumiem paredzēts, lai nav ar Thinkpadu jāstaipās.

Link to comment
Share on other sites

Skaņa - NAD T743 resis + JMLab Chorus sērija 726 priekša, 705 aizmugure, 700 centrs, 700 subis.

Bilde - OPPO DV-981HD DVD stakaņotājs, Dreambox 800HD, Pioneer PDP 507XD plazma.

 

Update:

Pastiprinātājs - Sony TA-570ES;

CD - Sony CDP-897

Tuneris - Denon TU-1500RDS

Kasešnieks - Onkyo TA-200;

Vinila atskaņotājs - Technics SL-D2;

Akustika - pagaidām Chorus 705, nākotnē domāšu

 

On the way:

Patūzis - Technics SU-8080 (1977. gada izlaidums);

Tuneris - Technics ST-8080 (1977. gada izlaidums);

Akustika - pagaidām nav.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

tikko beidzām klausīšanās testus :) par labām tika atzītas mission grīdinieces + CDP + F5 amps. vienīgi nebija iespēja tembru paregulēt. 2. vietā RRR plauktinieces ar palielinātu bassu uz priekšastūža.s90 kā pēdējās ar nedzidriem vidiem un augšām bet labiem basiem. kompis + subs + resīvers, labi bet ne priekš mūzikas...tomēr neskan budžeta resis. Vismaz labi, ka citas ausis paklausās tavu sistēmu ! un pie aliņa tiku - tnx biedram maakomis.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
spainiss2

post-85994-0-64718900-1295361047_thumb.jpgpost-85994-0-40689000-1293459813_thumb.jpg2000gada mājas kino pastiprinātājs (Yamaha DSP-AX1) pret 2010gada resīveri(Onkyo TX-NR3007),un mana audio/video sistēma!!

Ekrāns--- Samsung 40collu 5sērijas LCD

 

Skandas--priekšā Eltax Symphony 4.2 ,centrs Yamaha C515,aizmugure Yamaha R-515 ,2subi yamaha YSB-515

 

Pārsvarā skatos filmas ,mūzikai sisteemu izmantoju mazāk ,ja nu vienīgi kādam koncertam!! Stāats ir par to, kā mans super puper resis, tika ielikts skapī uz noputēšanu!

 

Nopirku nessen Yamahu DSP-AX1,tas ir nenormāls aparāts , tik agresīvu skaņu neesu nekad izjutis un kā viņs ir uztaisīts. Video kartes ir maziņas un aizņem maz vietas domāts ir tikai par skaņu un kvalitāti!post-85994-0-40689000-1293459813_thumb.jpgpost-85994-0-13741800-1293459899_thumb.jpgpost-85994-0-18537500-1293459984_thumb.jpgTurpretīi Onkyo ir mūsdienu net. un video centrs kurš ir ļoti tālu no kvalitatīva audio skanējuma pastieties kas lacītim vēderāpost-85994-0-29648600-1293460284_thumb.jpgpost-85994-0-50681800-1293460243_thumb.jpgpost-85994-0-81383500-1293460261_thumb.jpg Un maita karst nenormāli pat ja klausās klusu, laikam videokarte cepās :shifty: ! Es nevaru iedomaties pirkt vēl kadriez Onkyo resi tikai Yamahu un punkts....10 gadus vecs pastiprinātājs 10+ balles jaunais 4 balles!!! Te mana mazā istabinapost-85994-0-25964300-1293460322_thumb.jpgNesen nonāca īpašumā 90 gadu vidus hi end Yamahas pastiprinātājs DSP-A1. Max var pavilkt 8 skandas plus sūta signālu 3 subiem jā vienlaicīgi 3 ,divus stereo izpildījumā trešo kā mono!! Intresanti vēl var palaist divas centra skandas ,kas laikam pie lieliem ekrāniem domāts!! Stereo arī nav slikti, bet sānu apdare izskatās ir pāri visam---itkā noskrūveti no vecāsmammas padomju laika sekcijas :rolleyes:post-85994-0-49524300-1295360415_thumb.jpg intresanti vai cena gadu garumā viņam kāptu vai kristos?? Vēl bildespost-85994-0-18487800-1295360793_thumb.jpgpost-85994-0-89486100-1295360917_thumb.jpgpost-85994-0-50499200-1295360988_thumb.jpg

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Nuuu... es jau sen vēlos salikt kaudzē 6 monoblokus , bet problēma atrast kārtīgu daudzkanālu dekoderu BEZ jaudas pakāpēm. Iespējams, jāmeklē kāds nokurināts moderns resīvers ar HDMI un 5.1 vai 6.1 vai 7.1 PRE OUT ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
spainiss2

Laikam pieļāvu kļūdu labojot rakstu, skatīt 27 dec. raksta beigas !!! sorry...

Link to comment
Share on other sites

Mana sistēma nekad nav gatava - kārtējais jaunpienācējs - 8w monstriņš.

 

 

DSC07181.jpg

 

 

šitas stabili izspiedis F5 no ikdienas aprites, tagad tam vajadzētu jaunas tumbas...tik vietas nav ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Akustiskā sistēma: RRR S-90B

Pastiprinātājs: Technics SU-7300K

Plašu atskaņotājs: RRR Ārija 102

Kasešu atskaņotājs: RRR M-201 (neizmantoju, jo manā kolekcijā ir tikai viena kasete)

DVD(un CD) atskaņotājs: Philips kaut kāds

TV: Samsung 32" collu LCD + WD TV Live

 

post-94100-0-80264900-1346587059_thumb.jpg post-94100-0-09638700-1346587061_thumb.jpg post-94100-0-10136400-1346587063_thumb.jpg post-94100-0-16309000-1346587065_thumb.jpg

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

nu galigi skumja Tev,purva bridēj, ta audio sistema...plates nav zel likt uz "arijas"?ja melodijas razojumi tad jau nu gan laikam vienalga...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Jau sen alkstu nepacietībā redzēt kāda tad izskatās paša Partyman ūberkrutā un skaistā sistēma! A to visos topikos kakāt prot, savas maģiskās sistēmas bildi un aprakstu ielikt nevar...

Link to comment
Share on other sites

Labi ieliksu savas "sistemas"foto(kad radisies iedvesma nemt roka fotoaparatu),kas man kopsuma izmaksaja mobila telefona vertibā,jo nemu lietotu,bet ideala kartiba no Torna un John Long(iznemot Akai gxc-570d), izskats ir ka jauns un skana loti laba,ja nem vera kopejas izmaksas...

Marantz pm-52

Sony cdp-xe800

Technics sl-d3

Akai gxc -570D

Magnat Monitor 800

Finansialu problemu del :superstition: atvadijos no ieprieksejas sistemas(marantz pm6004;cd 6004;q acoustic 2020i)kur pardevu letak par 25%neka iegadajos,BET pec kada gada cena shim kompletam(jaunam) ari bus cena kritusies par procentiem 20-25 un ja bus velme varesu atkal tadu pasu sistemu iegadaties par to pasu cenu par kadu pardevu,bet jaunu...ari vintage ko iegadajos no Torna un John Long nebus zaudejusi savu vertibu,jo ir lieliska stavokli,ko varesu realizet bez zaudejumiem...nu apmeram taa...

Vienigas ko vel gribetu piebilst,ka vinils skan vienkarsi ideali,sieva pat nevar reizem atskirt vai skan cd vai Lp... :) par ko protams Paldies, John Long un Tornim.

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...