Jump to content

Viasat jaunaakais piedaavaajums


Aivis2
 Share

Recommended Posts

Pirms 24 minūtēm , ggg97 teica:

Man te ir, kam 80+  un internetā katru dienu pasēž.

Tas ir atkarīgs no cilvēka. Cits vēl 80 gados iepazīstas un aprecas, savukārt cits jau taisās uz mūža mājām.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , base7 teica:

Cilvēkiem, kas tur dzīvo 50+ gadi.

Hmmm, tu dzīvo kādā jauniešu apvidū, kur visi vecie apmiruši, ieskaitot tavus senčus ??? Personīgi zinu daudzus 60 - 92 gadu "īpašniekus", kuriem internets, Skype (saziņai ar bērniem/mazbērniem) u.t.t. ir kā otrā maize.  Ne velti pieminēju 92 gadīgu. Brieduma gados tehnisks cilvēks, inženieris, bērni tagad "aiz dīķa", divu nedēļu laikā apguva nepieciešamās iemaņas gan feisbukā, gan skaipā, (par ziņu u.c. lasīšanu nerunājot) - viss notiek. 

  Nu jā šnukura laukos nodzērušies "kolchoznieki" gan, iespējams, pat nezina, kas tas internets ir :D.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , Racer teica:

Sd rāda mpeg2

Racer, pašlaik visi Latvijas (un ne tikai) kanāli dublējas, gan MPEG2, gan MPEG4 formātā. Es gan nemāku pateikt ar kādu bitreitu.

Link to comment
Share on other sites

Raiviic, Es tak nerunāju par sevi. Es arī pazīstu daudzus vecuma grupā 60+, kas izmanto gan viedtālruni ar interneta pieslēgumu, gan datoru ar Skaipu.

Vienkārši vasarā iznāca pabūt dažādās Latvijas vietās (Latgales/Sēlijas pusē) un tur ir daudzas viensētas, kur dzīvo cilvēki gados (50 un uz augšu), kam to internetu vajag kā sunim piekto kāju, toties vajag televīziju (uz jumta daudz kur vēl vecais poļu rezģis). Un ja kādam ir satelīts, tad viņš skatās krievu  kanālus.

 

Link to comment
Share on other sites

Nav jau runa par to, ka vecāki cilvēki nelietotu internetu. Stāsts par to, ka vecāki cilvēki pieraduši pie TV lielai daļai nepierasti tik ātri pārorientēties uz variantu, ka visu var skatīties internetā. Vecākam cilvēkam grūti izsekot tehnoloģiju attīstībai. Cik tad pagājis laika, kad iespējams internetā pilnvērtīgi skatīties to pašu un daudz vairāk, ko rāda škandālkaste. Televizors toties jau gadus piecdesmit katrā mājā un Panorāmas skatīšanās daudziem kā vakara lūgšana.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Par televizora (veciem cilvēkiem) tēmu.

Es atceros, ka bija SAT uztvērēji, ar kuriem varēja skatīties video caur WEB browseri. Man bija tas Golden Media Spark Reloaded. Ar zināmu seksu, atverot pareizos portus varēja gan blenzt, gan pārslēgt kanālus.

Jautājiens - vai ir VTV uztvērējs ar tādām iespējām. Man te cilvēkiem ir ļoti laps interneta pieslēgums, aizbraucot uz laukiem labprāt pablenztu VTV no mājas...

Link to comment
Share on other sites

Tas Spark man bij, bet bieži gļukoja. 2x mainīju. Izmantoju Open box mini, kas mētājās kā rezerve bērna istabā un tas eleganti rāda gan sat, gan m3u. 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Man negļuko, bet medusmaize nav - caur to weblapu iet nenormāli lēnu. Bet ja negļučītu, derētu arī tā. Bet man vairāk to VTV vajag caur browseri, nevis SAT. Neesmu redzējis tādu variantu. Droši vien, ka caur kompi var strīmot, bet tas man galīgi nesaista. Kruta būtu vienkārši DVB-T tjūneris, kas ļauj skatīties iekšējā/ārējā tīklā.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 1 stundas , VebKamera teica:

Bet man vairāk to VTV vajag caur browseri, nevis SAT.

kaada te starpiiba? tikai signaala piegaades veids, viss paareejais taalaak ir identisks.

atliek vien laadziigu Enigma2 veidiigu uztveereeju izveeleeties,

par cik apslimu ar sho lietu ljoti sen, turos pie markas Dreambox,

shobriid aktuaalie verkji ir dm900 un dm920

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Manā gadījumā tur kur ir SAT nav normāls internets. Tur kur VTV - ļoti labs. Pie pašreizējās situācijas ar mediem un citām SAT lietām negribu pirkt un uzstādīt vēl vienu komplektu, tur tā vieta nav pateicīga.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nesaprašanā - dreambox nesaglabā uzstādīto audo celiņu šitiem jaunajiem h.264 ar AAC audio.

 

Link to comment
Share on other sites

 Operatoram ir nelielas tehniskas problēmas ar daļu pieejas karšu. Vienkārši runājot, tās nekorekti strādā ar dažiem MPEG 4 kanāliem (neatkodē). Tādēļ uz nenoteiktu laiku (kamēr nepilnības netiks novērstas) netiks vēl atslēgti kanāli, kas ir MPEG2 formātā.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Raivis Mana

Muļķigs piedāvājums, nav tie laiki kad cilvēki nerēķina līdz! Īstenībā ierēcu par šrotu jo domāju ka nemazums naudu izgāza, lai netecētu medutiš, bet vēsā mierā zeļ un plaukst tagad helio! muahahaaaaa! Un cik klientus viņi tagad ieguva, 5us?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Raivis Mana teica:

Un cik klientus viņi tagad ieguva, 5us?!

Nu nē! Gan jau ka vairāk! Moš kādus 50.... :D 

 

Link to comment
Share on other sites

aha šas... https://www.tvplayhome.lv/tvpaka/zelta-paka/

22 eur par 40 kanāliem? :D da nu...

 

https://viedtelevizija.lmt.lv/lv/majas-viedtelevizija/ - LMT 26 eur ar visu netu :D

https://www.lattelecom.lv/majai/internets/apraksts/4g-internets#shortcut-komplekts - Lattelecom - 28 eur ar visu netu (tele2) + vēl filmu katalogu..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Šie man vakar zvanīja, centās ieinteresēt uz tā rēķina, ka Lattelekom mazliet nekārtīgi izrīkojās ar Helio un šis tas kļuva neērtāks (vecāki visu laiku izmanās nejauši iebraukt raidījuma ierakstā, kad to nemaz negrib;  ar veco iTV tā nekad nenotika).

 

Tad nu tvplayhome solīja, ka pie viņiem viss notiekot labāk, un arī cenu piedāvāja it kā labāku nekā Helio par pamata TV paku - 14 eiro. Gandrīz vai pierunāja pamēģināt 14 dienas. Bet, ja pareizi saprotu, tajā 14 eiro pakā neietilpst Internets. Paka ar Internetu šiem it kā ir 40 eiro - nu tas jau ir daudz par daudz, un diez vai kvalitāte spēj pārsist Latttelekom 100 Mbit/s optisko? Var jau apskatīt variantu Lattelekom Internets + tvplayhome TV, taču tad maksa sanāk krietni augstāka, un laikam jau nav vērts.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, midix teica:

Paka ar Internetu šiem it kā ir 40 eiro - nu tas jau ir daudz par daudz,

Tu sūti to  home tv pie homikiem..... 14 jau ir pa daudz....

Vaig turēties līdz pēdējam  pie alternatīvās tv ;)

Ja nemaldos šrota internets ir tas pats tele2.. tik dargāks pa cik šie kā īrnieki....100Mbit/s  tikai pa nakti  un skatoties cik tālu no torņa...!

Labots - oto oto
Link to comment
Share on other sites

Ja ir optika, tad  nesaprotu, nafig vajag  televīziju. Vienīgi, ja vecāks cilvēks, kurš prot tikai dažas pogas uz pults nospiest. Viašrotam tak pašam interneta vispār nav.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es pats TV praktiski neskatos, bet senioriem vajag, un ir arī ieraduši pie mazliet advancētākām fīčām - nospiest pauzi raidījumam, izvilkt kaut ko no arhīva utt.  Savukārt datora lietošanu šie neparko negrib apgūt. Šādiem cilvēkiem interaktīvā TV ir kāreiz īstā mērķauditorija :D  

Link to comment
Share on other sites

Nu viņu jaunais tv play dekoders ir murgs kkāds ir sanācis testēt tādu 

Sākumā nebija skaņas uz tv(tv lg modeli neatceros ) caur hdmi izrādījās ka jaatjaunina uztvērējam firmvare 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , midix teica:

senioriem vajag, un ir arī ieraduši pie mazliet advancētākām fīčām

Tad vienīgais variants ir Lattelecom. Grobās fīčas, tad maksā.

Link to comment
Share on other sites

Aha, izskatās, ka par Lattelekomu nekas labāks vēl arvien nav pieejams (ja vien nedzīvo dziļos laukos, kur nav iespējas ievilkt optisko). Cerēsim, ka Lattelekom ar laiku vedīs Helio pie prāta un būs viss atkal normāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , midix teica:

 (ja vien nedzīvo dziļos laukos, kur nav iespējas ievilkt optisko)

 

Arī Rīgā to optiku par velti nevelk. Kkādus gadus atpakaļ Lattelecom piedāvāja par 8000 Ls (un tas ja vēl arī kaimiņus pierunāšu, citādi būs vēl dārgāk). Pieejams tikai vDSL - vadi stabos.

 

p.s. jau 59 gadus dzīvoju Zolitūdē

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Insekc teica:

Arī Rīgā to optiku par velti nevelk. Kkādus gadus atpakaļ Lattelecom piedāvāja par 8000 Ls 

Tā ir. Tāpēc dzīvoju gadus 6 ar radiolinku ~60-80 mbit/s. Ir gana. Tagad blakus kojās pievilka optiku un piedāvā palēto pa gaisu pievilkt, bet īsti neredzu jēgu. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...