Jump to content

Viasat jaunaakais piedaavaajums


Aivis2
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...

Labvakar. Kas notiek ar viasat medu ? Man iet tvplaysports un vēl kaut kas, bet neiet ne LTV1, ne LTV7,TV3 , TV6, LNT utt. Pārējiem viss OK.

Link to comment
Share on other sites

Atslēgtas vecās kartes ar ID 090F un 093E,  plūsmā palicis tikai jaunais 0940 .Secinājumus izdariet paši...

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc beigas? Medus tek arī pa 0940.

Jautājums vai kanālus nepārcels uz DVB-S2, un tad gan iespējams, ka medus būs sabojāts.

 

U.P.D.

Lai gan, ja jau TV3 Latvia HD tagad strādā, iespējams strādās arī pārēji.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Nevis vai, bet kad. Jau tahad TV6 EE un TV6 LT ir parādījies uz DVB-S2, gan jau ilgi nebūs jāgaida līdz pieķersies arī Latvijas kanāliem, diemžēl.

Tagad kad visiem ir HD dekoderi, viņiem vairs nav nekādu šķēršļu lai izmantotu DVB-S2.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Kā jau @Rudigerteica, no šodienas palicis tikai ID 0940. Ja kādam nerāda, tad jājautā attiecīgajam pakalpojuma nodrošinātājam. Daudzi :pooh_honey: jau laikus pasūtīja jaunās kartes. Citiem tās ir ceļā. Starp citu, uz doto brīdi it kā arī HD rādot (TV3 HD, TV1000 Premium HD, TVplay HD, Setanta Sport HD).

P.s. Lūdzu neprasiet man iekš PM, kur un no kā rāda. Izmantojam interneta meklētāju.

Labots - base7
Pievienots Setanta Sport HD
Link to comment
Share on other sites

Hmm, savādi ka jaunie dekoderi nebija ar jauno H265 kodeku, bet tie laikam būtu par dārgu. 

JO uz H265 daudz vairāk HD kanālu varētu sabīdīt.. 

 

Link to comment
Share on other sites

TV3 HD 

kā kuram riadījumam  - 16:19 bildei filmai Codec H264 , Bitrate 6245 kbps , 4:3 bildei kādi Codec H264 , Bitrate 3975 kbps audio 192 kbps, video līdz 10 mbps var uzlēkt
 

piemēram Night at the Museum. Secret of the Tomb (2014) [TV3 Latvia HD - Codec H264 , Bitrate 9504 kbps] 

ziņas studijā gan tie paši plastalīna ģīmji tikai tagad 3mbps+, bet ārpus studijas labāk nedaudz..  

Link to comment
Share on other sites

Visiem kanāliem, kas uz 11785, V (sk.šorīt manis ielikto sarakstu) :pooh_honey: tek....

 

Starp citu, atveras arī Setanta Sport plus HD (programma sakrīt Ar 31.5E versiju), Viasat History HD, Viasat Explore HD, Nat Geo HD.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Arī atradu dravnieku, kam medus jau plauktā.

 

Daži viasat kanāli pašlaik iet nekodēti - viasat explore / history / nature / sport baltic, Disney, ..

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , base7 teica:

Visiem kanāliem, kas uz 11785, V (sk.šorīt manis ielikto sarakstu) :pooh_honey: tek....

Kas tas par sarakstu? 

Link to comment
Share on other sites

vecaas kartes no trases nonjeema,

bet jaunaas nav iespeejams aktivizeet, jau tresho(vismaz) dienu

sazvaniit 8686 nav iespeejams un mans.viasat.lv arii tiekot "uzlabots", tamdeelj nedarbojas

 

normaali aoperatori palaizh FTA kriizes momentos, bet shis tak ar diivaino kompaaniju draugos

Link to comment
Share on other sites

Laikam nebiju pamanījis, ka zem nosaukuma "Viasat Sport Baltic"( 11804,H) rāda kanālu "TV Play Sport", savukārt ir vēl otrs kanāls ar nosaukumu "TV Play Sport Plus" (HD kvalitātē, 11727,H). Abiem programmas atšķiras. 

P.S. Ups, VSB nosaukumu mainījis uz to TV Play Sport.


Šķiet, paketi pametis

telekanāls "Viasat Golf".

Link to comment
Share on other sites

Mazliet salīdzināju cenas (neskaitam visādus interneta risinājumus).

TVplay Home minimālā pakete (33 kanāli)-EUR 14.00 mēnesī.

Lattelekom VTV pakete (31 kanāls)-EUR 11.89 mēnesī.

P.s. Ja man būtu jāizvēlas, 100% Lattelekom.

 

Link to comment
Share on other sites

nu.. antena abos gadījumos vajadzīga.. tika viasat (tvplay home) gadījumā bonuss ir tāds, ka var uzlikt vairākas galviņas un skatīties bonusā vēl arī bezmaksas kanālus.. VTV ko nu rāda.. to rāda..

 

Daudz problēmas atrisina alternatīva interneta pieejamība.. tad izvēle ir ļoti plaša.

Link to comment
Share on other sites

Nesalīdzini šķīvi ar decimetru antenu!

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Racer teica:

Nesalīdzini šķīvi ar decimetru antenu!

Ja tas bija domāts man, tad kāpēc nesalīdzināt?

Ņemsim reālu piemēru. Privātmāja, ārpus pilsētas. Cilvēkiem, kas tur dzīvo 50+ gadi. Internetu nevajag, toties vajag LTV1 vai TV3. Kādi varianti?

Vai nu Lattelekom VTV vai likt šķīvi. 

LTC "+" ir 5 FTA programmas+ tādi LV kanāli, kas nav TV Play Home piedāvājumā.

Link to comment
Share on other sites

Nē, Capam. Ar šķīvi ir lielāka ņemtne un terminēts līgums. LTC, Nopērc kartiņu un maksā tikai tad, kad skaties. Nereklamēju LTC, bet noteikti izdevīgāks ka viasats. 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , CAP teica:

tika viasat (tvplay home) gadījumā bonuss ir tāds, ka var uzlikt vairākas galviņas un skatīties bonusā vēl arī bezmaksas kanālus.

Sitpri šaubos, ka ar to viaplay verķi tas būs iespējams.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Viasuuds daargaaks + veel par klientiem njirgaajas,

divas nedeeljas nav iespeejams aktivizeet jaunaas kartes un vinjus sazvaniit arii mission impossible,

lai nodotu hlamus vairaak par stundu jaadziivojas vinju taa sauktajaa klientu apkalposhanas centraa -

3x5m kambariitis ar vienu meichu pie datora.

lielaakaa dalja no beedu braaljiem piekrita veel maksaat liigumsodu, lai atsleegtos, jo tv neraada

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/03.10.2018-viasat-klientiem-tumsa-bilde.id140833/

Link to comment
Share on other sites

Lūk, tas visvairāk tracina, ka jāved tas hlams uz viņu "kantorīti", bet kad pieslēdz, pietiek ar parakstu kurjeram.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , mafijs teica:

iespējams

ir iespējams.. ir..

 

@Racer tas ir subjektīvi.. man, piem., nav bail no terminētiem līgumiem..  bet nu katrai štellei savi + un savi -.. agrāk biju lielāks sat fans.. tagad vispār kkā po.. galvenais internets.. tv man nevajag (klasiskā izpratnē)

Link to comment
Share on other sites

Tad visi kanāli tagad TVPlay Home (vai kā viņš tur saucās) uz satelīta griežās MPEG-4? Kādos bitreitos LV kanāli?

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , base7 teica:

Privātmāja, ārpus pilsētas. Cilvēkiem, kas tur dzīvo 50+ gadi. Internetu nevajag,

Sorry, par oftopic, bet par to internetu interesanti uzrakstīts. Man te ir, kam 80+  un internetā katru dienu pasēž.

Labots - ggg97
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Vajag, vajag. Draugos tusē ka nu tikai un ziņas arī lasa.

Man arī pie 60 jau, Didzim tāpat ne mazāk- kā ta mēs bez interneta??

Labots - ridao
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...