Jump to content

Ierīce ar ko pārbaudīt bateriju stiprumu


Recommended Posts

Sveiki kungi,

 

Vaardusakot gribeeju uzjautaat viedajiem, iesakiet kaadu meeraparuuturu ar kuru vareetu izmeeriit un paarbaudiit cik baterijaas ( kronaa) veel atlikusi straava. Taa kaa izmantoju vinjas kaa baroshanu mikrofoniem, negribaas kaadas svariigas lietas laikaa konstateet, ka beigusies krona kaadai no svariigaak ieriiceem

 

zinu, amatieriski, bet esiet savdziigi luudzu

Link to comment
Share on other sites

Ampermetrs. Īsslēguma strāva ļauj novērtēt batarejas iekšējo pretestību, kura noteikti pieaug. Tukšgaitas spriegums tai pat laikā var praktiski nemainīties. Par īslēguma strāvas lielumu, kuru var uzskatīt par pietiekamu, ar kronam pieredze nav, ja neviens priekšā nepateiks, būs jāapgūst pašam.

Ja konkrētajai bačai strāva 2-3 reizes mazāka nekā jaunai- kādu laiku vēl jau ies, bet cik ilgi?

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Reālajā dzīvē Tukšgaitas spriegums pat ļoti mainās, vismaz manējajām. Bet vienalga pieredze vajadzīga, kas satāvētu no - pilna, tukša (sāk mikrofons gļukot) un laiks, kurā konkrētais mikrofons izēd pilnu batereju sausu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Piekritīšu učukam - īsslēguma strāva ir vislabākais rādītājs. Ar kronām gan arī pieredze nav :) Savulaik klasiskās plakanās barterijas šita empīriski tika novērtētas - šāvu uz mirkli klāt, ja labi atceros, 3A skalu (analogo gan) - ja bij kārtīgs zaškālis ar sitienu - baterija OK, ja nebij tas uzrāviens - metam laukā :)

Link to comment
Share on other sites

...rij špani...

...špaņa patēriņu ...

Nepareizi. Strāvu.

 

Pliki nomērot var novērtēt baterijas pilnumu.

 

Autoram es ieteiktu mērīt spriegumu ar pieslēgtu mikrofonu. Ja vienu bateriju daudzas reizes nomērīsi, zināsi, ko gaidīt no nākošās.

Tie 3A nav obligāti.

Labots - Klusu
Link to comment
Share on other sites

Un paturpinot tēmu- kā novērtēt, kurš no 4iem ni-mh akumulatoriem ir metams, ja pat gudrais lādētājs ar iebūvēto "brāķa noteikšanas" funkciju saka, ka viss OK, bet fočuks saka, ka ņe$%^*? Zinu, ka to var samērā vienkārši ar testera palīdzību var izdarīt, bet kā?

Link to comment
Share on other sites

Man ar radiomiķiem nākas saskarties igdienā. Ar Sennheiser uz AA bačām lielu problēmu nav, bet kronām ir visādāk. Parasti uz pasākumu liek jaunu baču, bet tās, kuras jau pastrādājušas, izmanto mēģinājumos. Lietotu baču nekad neizmanto svarīgos pasākumos. Uz baterijām neekonomē :-D un ja pasākuma organizātors nevar samaksāt par baterijām, tad lai bļaustās bez mikrofona :-D .

Es kronas pārbaudu ar testeri uz ampēriem. Ja pie trīs amperu diapazona baterija mauc radītāja bultiņu līdz galam, tad bača vēl lietojama, ja nē, tad miskastē.

Link to comment
Share on other sites

Man ar radiomiķiem nākas saskarties igdienā. Ar Sennheiser uz AA bačām lielu problēmu nav, bet kronām ir visādāk. Parasti uz pasākumu liek jaunu baču, bet tās, kuras jau pastrādājušas, izmanto mēģinājumos. Lietotu baču nekad neizmanto svarīgos pasākumos. Uz baterijām neekonomē :-D un ja pasākuma organizātors nevar samaksāt par baterijām, tad lai bļaustās bez mikrofona :-D .

Es kronas pārbaudu ar testeri uz ampēriem. Ja pie trīs amperu diapazona baterija mauc radītāja bultiņu līdz galam, tad bača vēl lietojama, ja nē, tad miskastē.

Nu luuk sheit ir arii tas svariigaakais...man parasti radio miķi sanaak izmantot kaadas 10 - 15 min pasaakuma laikaa, paareejo laiku tiek lietoti mikji ar vadu. Tapeec negribaas lai shajaas svariigajaas 10 min nobeidzaas baterija. Un katreiz uz 10 min neliksi jaunu kronu, jo peec papiiriem tas radiomikjis velk ar kronu 8 h

 

tapeec jau jautaaju kaadu mazu ieriiciiti ar kuru varu paarbaudiit un piemest, saprotot jaamaina baterija vai nee, lai izvilktu...tas nav laiks lai vilktu lozes, sanaaks vai nesanaaks :D

Link to comment
Share on other sites

Guest biivers
Parasti uz pasākumu liek jaunu baču, bet tās, kuras jau pastrādājušas, izmanto mēģinājumos. Lietotu baču nekad neizmanto svarīgos pasākumos. Uz baterijām neekonomē.

 

Es daru tieši tāpat. Un zinies, šī shēma darbojas nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...