Jump to content

Garantija no Metaleksa


x48
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

 

No šī pašā forumā uzzināju ka Metaleks nu ir slēgts, saits un telefoni viņiem vairs nestrādā..

 

Sāpe man būtu tāda, ka pirms ~3 nedēļām atdevu Metaleksam savu video karti garantijas remontam (ventilātors nobeidzās). Teica, ka remonts aizņems ~2 nedēļas. Iedeva pat kaut kādu lēto RADEONU tikmēr palietot, lai nav tā ka 2 nedēļas kā bez rokām. Tagad tās nedēļas ir pagājušas, zvanu es neesmu saņēmis, sazvanīt viņus (Metaleksu) es nevaru, konstatējis ka firma vairs neeksistē. Paceļas jautājums - kur tagad atrodas mana bojātā karte un vai viņu vispār juridiskā ceļā ir iespējams atgriezt pie manis kaut vai tādu pašu bojātu. Kvīts par garantijas remontu no Metaleksa man arī ir uz rokas. Pati karte arī nebija no tām lētākajām, tāpēc būtu pat gatavs viņu par savu naudu saremontēt M79, bet vispirms tā jādabū fiziski rokā.

 

Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds lasītājs varētu norādīt kādu problēmas risināšanas virzienu, jo līdz šim ar šādām lietām (par laimi vai nelaimi) nav nācies saskarties.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Būs draņķīgi. Aizvelcies darba laikā uz Metaleksa kantori un pačeko vai kāds nav uz vietas, kam uzprasīt aci pret aci kas ar remontētajām mantām.

 

Vēl var mēģināt rakt kurš kantoris remontē tavu karti un doties pie viņiem pa tiešo, apejot Metaleksu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau firma eksistē.. vismaz maksātnespēju pieteikusi vēl nav. Juridiskā adrese - Rīga, Baltā iela 3/9.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Firma: sabiedrība ar ierobežotu atbildību "METALEKS"

 

Adrese: Rīga, Baltā iela 3/9

 

Atbrīvotas amatpersonas: Valde: Mūrniece Ludmila, Rīga, Vārnu iela 10-14, Valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi; Mūrnieks Juris, Rīga, Vārnu iela 10-14, Valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

 

Ieceltas: Valde: Zelčs Aleksandrs, Rīga, Vaidavas iela 2/3-164, Valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

 

Izmaiņas: 06.05.2009. mainītas amatpersonas, mainīta adrese, grozīti statūti

 

Publikācijas Nr.: KMR0003308816866.

 

 

 

Adrese un valde ir manīta!

Ieraugot šo mans domā, ka tavas izredzes ļoti tuvas 0, bet vari pamēģināt meklēt rokās jauno valdes locekli. Kaut gan viņš vis drīzāk palīdzēt nespēs :(

Link to comment
Share on other sites

Nu šāda cūcība no Metaleksa puses ir nesaprotama, kad kādus gadus 4 atpakaļ nobeidzās veikaliņš, kurā es biju pircis CD rakstekli un tieši tajā brīdī tas bija nodots garantijā. Mani personīgi sazvanīja tā veikaliņa īpašnieks un vēlāk man atdeva samainīto iekārtu.

Link to comment
Share on other sites

90% tā karte viņiem vairs nav, 100%, ka tu neko atpakaļ nedabūsi.

Vajadzēja rīkoties ātrāk, vajadzēja sekot līdzi notikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti prātīgi - pārrakstīt firmu uz 19 gadīgu puiku, kuram nekas nepieder :D

Link to comment
Share on other sites

Ļoti prātīgi - pārrakstīt firmu uz 19 gadīgu puiku, kuram nekas nepieder :D

 

 

Un kas no tā ja viņam būtu piecas villas Jūrmalā un Miami? Firma (Sia) ir viens, tas, kas pieder pašam ir pavisam, kas cits.

 

Firma atbild tikai ar savu pamatkapitālu un tas, kas pieder īpašniekam, tam nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pheh, nepieder. Kaut arī viņam būtu miljons zeltā, tā pat tu neko no viņa neizspiestu, jo Civillikuma Saistību tiesībās Komerclikumā bija tāds punkts, kas nosaka, ka SIA atbild par savām saistībām tikai ar savu mantu (man liekas, ka apmēram 137. pants). Uzņēmuma īpašnieki un vadība tur ņipričom.

Labots - Žaks Kustō
Link to comment
Share on other sites

Outsider

bija licies, ka metaleks bija labs kantoris, izrādās, ka nē, ta labi vien ir, ka nolika karoti

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Ja valde ļaunprātīgi nolaiž uzņēmumu pa burbuli, viņiem var nākties atbildēt ar savu mantu un kriminālprocesā :).

A par precēm -

99,5% ka viņas ir pie vairumnieka, kas nedos viņas atpakaļ kamēr Metaleks nenomaksās savus parādus (Lasīt - kad pūcei astīte ziedēs.).

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Taapeec jau noraksta uz kautkaatu 19 gadiigu idiotu kam visu muuzju naaksies paraadus apmakstaat :)

Link to comment
Share on other sites

Par Metaleksa tagadējo stāvokli uzzināju pavisam nesen no paziņas. Līdz tam laikam nekādu zvanu no Metaleksa, kas paskaidrotu viņu nodomus nebiju saņēmis. Būtu taču kaut vai piezvanījuši un pateikuši, ka lūk tā un šitā, karti neremontēsim vai arī varēšu to izņemt citur, bet nekā. Būs jāaizbrauc uz Zemitāna ielu, bet šaubos, ka tur vēl pat bļitka uz durvīm būs.

 

Ja nu nekādīgi, tad būs jāpakonsultējas ar patērētāju tiesību aizsardzības centra darbiniekiem, jo uzskatu, ka mani bija jāinformē par firmas darbības pārtraukšanu. Tikpat labi manā vietā varēja būt kāds parasts patērētājs ar garantijā atdotu laptopu. Vai tad arī viņam nebūtu nekādu iespēju atgūt savu laptopu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Vajadzeeja lasiit forumus un tu buutu lietas kursaa jau meeneshus ieprieksh. Zemitaanu ielaa tagad ir gaiss un rozaa sienas. Gaiss tev preci neizsniegs, par sienu neesmu paarliecinaats.

 

metaleks laptopus neremontee, to dara servisa centri.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Taapeec jau noraksta uz kautkaatu 19 gadiigu idiotu kam visu muuzju naaksies paraadus apmakstaat :)

 

 

Tu pilnīgs muļķis esi? Vai vienkārši nemāki lasīt?

Būs maksātnespēja un nekādi parādi jauneklim nav jāmaksā, ne tagad, ne pēc diviem gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh
Ja valde ļaunprātīgi nolaiž uzņēmumu pa burbuli, viņiem var nākties atbildēt ar savu mantu un kriminālprocesā :)

teoreetiski... cik daudz gadiijumus tu zini, kad reaali praksee kas taads buuutu noticis..?

 

Ja nu nekādīgi, tad būs jāpakonsultējas ar patērētāju tiesību aizsardzības centra darbiniekiem, jo uzskatu, ka mani bija jāinformē par firmas darbības pārtraukšanu.

varoi konsulteeties kaa gribi un ar ko gribi.... Vieniigaa iespeeja tev buus tiesaa pieteikties kaa prasiitaajam.... a dabuut taapat neko nedabuusi, jo nekaa kantorim nav.

Ha ha, tu vari uzskatiit ka kaadam ir pienaakums pazinjot par darbiibas paartraukshanu, nekur taada pienaakuma nav..... Latvijas veestnesis tev pazinjos, ka kantoris vairs nav :))

Domaa vinji seedeetu 2 meeneshus no vietas un mekleetu kontaktus, kaa pazinjot? lol

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Būs maksātnespēja un nekādi parādi jauneklim nav jāmaksā, ne tagad, ne pēc diviem gadiem.

Tu pilnīgs muļķis esi? Vai vienkārši nemāki lasīt?

Visu naudu izslauca ieprieksheejaa valde un meeslus uzgraava tam beernam. Taalaak jamam buus jaamocaas mekleet maksaatnespeejas administratoru un jaamocaas pa tiesaam. uznjeemums ar paraadiem var dziivot pat ja nav nekaadu ienaakumu liidz briidim kad kaads uznjeemums saak tramdiit lai atmaksaa paraadus. Lai arii valdes priekshseedeetaajs sia un AS neatbild ar savu mantu, tas tomeer ir cilveeks kam naaksies smelt visus suudus. Un nafig to smelt Jurim vai Mr.F ja var uzgruust kaadam beernam vai norakstiit firmu uz bomzi?

Kir vismaz veelviens Aleksandrs Zelcshs.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Nu tizli, ka firma 23. aprīlī pieņem preci uz garantijas remontu, bet 24. aprīlī atlaiž visus savus darbiniekus. Protams dienu iepriekš neviens neko nezināja un brīdināt nevarēja..

Link to comment
Share on other sites

ir vismaz veelviens Aleksandrs Zelcshs.
Aleksandri Zelči ir 4 gabali, vecumā no 19 līdz pat 40 gadiem, neskaitot vēl vecākus tēvočus. Kurš ir izpīpējis, ka tieši 19gadīgais šobrīd ir faktiskais pilnvarotais? Labots - tt2t
Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Man jau liekas ,ka Metālisti paši neko nerementēja, bet gan nodeva kaut kādā servisā. kaut gan varu kļūdīties, bet pa lielam nu ļoti cūcīgi izrīkojās Metālisti - kaut gan jau sen viņiem nebija laba slava... par dažādiem pārkāpumiem....

autors sevi var mierināt, ka noteikti šī karte maksāja lētāk nekā citur:)....

es tev ieteiktu pazvanīt vismaz uz M79 varbūt viņi varētu ieteikt, kur sākt meklēt savu karti...viņi zin sistēmu...

Link to comment
Share on other sites

Neviens neko nevienam nevar uzgrūzt nomainot valdi.

Tāpat pie atbildības ir saucama vecā valde, kuras laikā ir sūdi notikuši. Nevar uztaisīt sūdus un visu norakstīt uz bomzi. Ieraksti par valdes maiņām ir UR un tur nu neko nenoslēpsi.

 

Bet karti meklē servisa centros. Ja esi saglabājis garantijas talonu ar sērijas numuru.

btw - ja pateiktu, kas par karti un kāds ražotājs - tev tepat pateiktu priekšā visticamākos variantus, kur meklēt.

Labots - Tilo
Link to comment
Share on other sites

Aleksandri Zelči ir 4 gabali, vecumā no 19 līdz pat 40 gadiem, neskaitot vēl vecākus tēvočus.

Cik no viņiem dzīvo purvciemā?

Link to comment
Share on other sites

NIAJ: pieņemot, ka tev ir plašāka informācija par tēmu, jāsecina, ka viens;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu paldies par informāciju, centīšos kaut kā tikt pie tās mantas, savādāk baigā bēda :/

 

@Tilo. Videokarte ir XFX GeForce 8800GT OC 512Mb

Labots - x48
Link to comment
Share on other sites

paveicās ka mans nosprāgušais sigmas objektīvs nebija no metaleksa :) a to būtu tu tū - bet nu xnetam cepuri nost - nedēļas laikā atzvanīja un paziņoja ka nevar saremontēt - un atskaitīja naudu atpakaļ. otra sigma no m79, ceru ka neizbeigsies :twisted:

Pāris proči un citi datoru hlami gan vēl skaitās ar metaleksa garantiju, jācer ka novilks līdz garantijas beigām !

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Interesanti!! Kamēr metaleks vēl strādāja, tikmēr forumā "NESASKAŅOTA REKLĀMA", bet kā nobeidzās, tā brīvi varam lietot to nosaukumu forumos. :D

Link to comment
Share on other sites

itanium

Kas tur interesants?

Kāpēc lai mironi nedrīkstētu pieminēt?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paldies par INFO. DATEKS būs jaunais konkurents M79 ar to pašu 'niku': nesaskaņota reklāma :DDD

Tajā topikā, kur paziņots par metaleks miršanu, vajag pievienot, ka tagad metaleks.lv saucas dateks.lv

Viss ok. Nekādu bēdu. Jāiečeko. Paldies par linku!

:mrgreen:

 

M79 atkal varēs 'iesūk*t' ar savu filtru, jo dateks.lv šis ir labāks :D

Link to comment
Share on other sites

Tik nebūtu slikti, ja viņi atvērtu kaut kādu kantorīti nedaudz tuvāk centram, kur, manis pēc, var tikai saņemt vai pieteikt preci, bez n-tajiem skapjiem kur pāris videokartes un 3 keisi stāv, lai cilvēks var ar kājām aiziet, jo savādāk viņiem tās ceņu atsķirības ar m79 ir pārāk minimālas, lai atmaksātos braukt ar sabiedrisko vai ar piegādi.

Link to comment
Share on other sites

Labus filtrus, starpcitu, var atrast arī www.datori.lv (MA1) lapā. Cenas gan ir bikuci augstākas nekā www.dateks.lv darboņiem :).

MA1 (datori.lv) filtri pārsteidza ar milzīgu detalizāciju, kas beigās izskatījās pēc bardaka :).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...