Jump to content

Interesē velosipēds


Baigais Janka
 Share

Recommended Posts

noteikti iesaku iekatīties veloprofs.lv. atrodas lāčplēša ielā. gada laikā iznācis jau divus velosipēdus tur nopirkt. manuprāt, cenas un labuma attiecība ir ļoti sabalansēta, kādu citur neesmu manījis. kādreiz meklējos pa zzk, trek, uc., bet velprofā izrādījās salīdzinoši labāka prece, attieksme un labas cenas, pie tam, cenas ir runājamas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Nu paga, šī nav vienīgā vieta, kur interesējos. Akurāt Tevis doto linku iedevu vienam velospecim, a viņš pretī šito - esot par kārtu labāks. Tā kā mūsdienās faktiski katrs ir specs dajebkurā jautājumā, tad vot i gribu noskaidrot - ir svieksts, vai nava :)

Aha, velospecis tev ieteikts Magura Julie :D

Vai loceklin my wheels aplokus, kurus nocentrēt nav jēga, vieglāk izmest...

Gribu to velospeci redzēt :) Ja nu vienīgi viņš skatās ar domu nākotnē iekasēt no tevis naudu par tā grausta remontu :)

Es i 10 gadus riteņbraukšanā gājis, i savulaik ar velodzelžiem ņēmies tā, ka maz neliekas.

Pats braucu ar šo http://toppc.lv/forums/viewtopic.php?f=67&t=40

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

Gadus piecus nobraukāju ar ZZK bodē pirktu kaut kādu Panther (lēts, prasts, 28" riteņi, trīs ātrumi pakaļējā rumbā, divas V-veida bremzes, u.c. standarta labumi). Pagājušajā pavasarī nomainīju gandrīz visas sastāvdaļas izņemot rāmi, dakšu, stūri un ātruma pārslēdzēja mehānismus. Velosipēds atkal kā jauns.

Šogad meitai nopirku lietotu no Holandes vestu 24" velosipēdu. Vizuālais izskats ļoti apmierinošs. Tehniskais stāvoklis - ideāls. Drošības pēc visu pārbaudīju un pievilku (izrādījās, ka viss kārtībā). Velosipēdam ir tikai divas Ķīnā ražotas detaļas - abas riepas, un tās ir ar atstarojošu līniju abās pusēs.

 

Tālāk esošo neuztvert, kā reklāmu. Varbūt noder:

1. Aleksejs, Tel: 28316856(?) Cilvēks, kurš remontēja manu velosipēdu agrāk strādāja Gandrs servisā. Pašlaik atrašanās vieta nav zināma.

2. www.jdtehnika.lv vieta, kur pirku meitas velosipēdu.

Link to comment
Share on other sites

Drīkst zināt cik Tu samaksāji par to no Holandes vesto velosipēdu? Jo aprakstītajam stāvoklim atbilstoša lietota Gazelle vai Batavus šeit maksā sākot no 200 EUR. Ja cena LV ir zemāka, tad vari izdarīt secinājumus par velosipēda izcelsmi. ;)

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Baigais janka, tas velo kuru tu esi noskatījis iekšs zzk ( panther ) ir baigais kaka. Pantēra agrāk ražōja labus velo, bet pe'dējos gadus kaka vien laiž ārā un paskatoties uz komplektāciju nekā laba tu ar nav. RST omega dakšu peč pusgada varēsi jau mainīt.

 

Ja gribi disku bremzes ( abas ) un labu komplektāciju tad uzmet aci uz šo :

 

http://www.gandrs.lv/veikals/kalnu-mtb-velosipedi/1737/

 

Šodien biju iegāji kalnciema ielas gandrā nopirkt kameras un šo redzēju pie sienas karājamies.

 

Tas trek4400 arī ir ļoti ok variants un ja ir akcija uz tiem 320 ls tad iesaku pat ņemt to.

Link to comment
Share on other sites

Tā pat vien

> andza

 

Neesmu nekāds speciālists velo detaļās un komplektācijās, bet iegādātais velosipēds ripo ļoti labi.

Trīs ātrumu "kaste" aizmugurējā rumbā no Shimano Nexus (Japāna), 24" dubultās alumīnija riteņu aploces no Beretta (Itālija). Ja interesē pārējo satāvdaļu ražotāji, varu izpētīt.

Velosipēds tika pirkts Priekulē. Cena Ls 50,00.

Ja godīgi, tad man ir pilnīgi pie kājas tā izcelsme, galvenais, ka nav zagts un vienā jaukā dienā neuzrodas tā saimnieks.

Nu nav viņš mirdzošs un glamurīgs, bet savus tiešos pienākumus pilda lieliski. Nevaru es atļauties nopirkt augošam bērnam Trek brīnumu par >220,00 Ls.

Pārdevēja mājas lapā www.jdtehnika.lv viss jau izskatās ļoti smuki, bet reāli uz vietas bija cita aina - lielākā daļa velosipēdu tādi nobraukti izskatījās. Faktiski, ja nebūtu šitā nopirktā, tad brauciens uz Priekuli būtu veltīgs. Bija gan rezervēti vairāki smuki velosipēdi, kā arī tigotājs izteicās, ka liela partija nesen aizvesta uz Rīgu. Ja pašam vajadzētu (28" riteņi), tad gan būtu bijis no kā izvēlēties.

 

P.S. Uz pakaļējā dubļu sarga (un ne tikai) ir uzlīmes ar Holandei piederīgiem rakstiem... ;)

Labots - Tā pat vien
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Ja gribi disku bremzes ( abas ) un labu komplektāciju tad uzmet aci uz šo :

http://www.gandrs.lv/veikals/kalnu-mtb-velosipedi/1737/

Tu to nopietni, vai ar sarkasma devu?

Cenā līdz 300Ls aizmirstam disku bremzes kā šķiru.

Cenā ap 300Ls izvairamies no aizmugurējiem pārsllēdzējiem zem Deore, kā arī pārslēdzēju ručkām zem Alivio. Ideālajā variantā būtu pilnīgi nokomplektēta jaunā Deore, bet to varētu noķert ar labu aprīkojumu ziemā un ap 350Ls.

Par 300ls ja arī gribam priekšējos amortizatorus, tad ņemam RST. Lētajā galā RST ir labāks par Suntour, vai vēl nedod dievs vēl lētākiem ķīniešu brīnumiem.

Tāpat īpaši jāskatās vai tur nav vispādi pimp my bicycle navaroti. tam panther spieķu izkārtojums ir apsolūts bling blings. Problēmu gadijumā tie rati ir metami.

Vēl daudzi šņagu kantori izbrauc uz lētajām daļām. Tb uzliek krutu sistēmu, bling kaļosus, disku bremzes un sakabina lēto iznesumu, lēto stūri, sēdekli, sēdekļa trumu, aplokus, riepas. ZZK komplektētajam velo viss ir daudzmaz tās cenas līmenī. Tiesa, ZZK velo ir 8 ātrumu sistēma, bet tas nu nebūt nav mīnuss. Ideālajā variantā es uz visiem MTB velo gribētu redzēt priekšā 32/46 un aizmugurē 11-25 kaseti. Es vienkārši neesmu redzējis kalnu, kurā es nevaru uzbraukt ar 32/25. Ja nevaru, tad tikai tāpēc, ka riepām trūkst saķeres. Tagad kabina 22/24 ar ko varētu braukt par 50 grādu stāvu sienu.

Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Kasparz nebija tas nearkādu sarkasmu..

 

Tektro Auriga Comp ir lētā gala bremži, bet ne tie sliktākie. Protams kautvai ar tiem pašiem Hayes nesalīdzināmi sliktākas, BET priekš savas cenas ir pat ļoti ok bremži ja vien netaisies nesties milzīgā ātrumā no kalna utt. iespējams ar laiku vajadzēs pamainīt rotorus jo šim defaultie nav dieko labi, bet cik maksā sakarīgs rotors ? 3 - 5 Ls MAX .. 180 - 203 mm.

 

Par dakšu tev pilnīgi piekrītu labāk RST nekā san tūru. Un tai meridai ir virsū tīri ok RST Gila ML 100 Lockout .. Priekš xc un mežiņa tīri sakarīga dakša.

 

 

 

Iesaku tev visus šos ieteiktos velo apskatīt dzīvē ( gan manu meridu, gan kasparza ieteikto zzk, gan arī ieteikto trek velo ) .. Un tas kurš pašam viss labāk iepatīkas to arī ņem. Visiem velo paprasi test draivu. Visu kārtīgi pārbaudi utt ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Gliemis, es ar V-bremzēm esmu braucis tādos apstākļos, kādos saimnieks savu suni neved ārā. Nav jau māksla bremzēt ar 1kls vērtu bremžu sistēmu, ja nejēdz braukt. Vot es tev iedošu start šosejku ar tām pretīgajām alumīnija aplocēm un akmenim līdzīgu gumiju, pamēģini ar to nobremzēt. Tur būtībā ir divi stāvokļi - knapi jūtams ātruma samazinājums vai bloķēts rats :) Tās Tektro Auriga Comp ir lēts mēsls, un negramu labāks par normāliem vbreikiem. Atceries, ka rotorus arī kautkur jāskrūvē. Lētākā shimano rumba ar disku rotoru stiprinājumiem ir Deorei, bet 300Ls vērtam velo tak neliks neviens deore disku bremžu rumbas. Tur ieliek kārtējo podjobku lai tik ir kur tos rotorus pieskrūvēt.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Gliemis

Kaparz es pats to zinu. pats braukāju ar vbreikiem, bet cik skatos tad cilvēks pats skatās ar velo kuram būtu D-breiki tādēļ iesaku to, kas būtu sakarīgākais no tā visa tajā cenu kategorijā.

 

Patiešām labs velo ar vbreiekime, bet stipri labāku parējo komplektāciju, bet malziet virs budžeta ir KHS ALITE 1000 ar v breikiem. Maksā gan ~ 350 Ls

Labas tektro v bremžas, Sram pārslēdzēji. Spinner Grid dakša ..

 

http://www.evelo.lv/?id=690

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Ko tu zini?

Cilvēks, kurš ar velo peč piena brauc un dārgāku velo par 1kLs ir redzējis tikai bi;ldēs internetā nevar dot padomus citam.

Tas ir no sērijas, pats sainstalēju un saskrūvēju savu pirmo datoru, tagad būšu IT specs un visus mācīšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
/dev/null

Tikai muļķis var kaut ko tādu apgalvot (par iepriekšējo postu).

Tu zini daudz, bet ne visu. Un neskatoties uz to, ka tu labi bremzē, mākot pārnest pareizi svaru, kā arī lielies ar savu Giant velosipēdu un prasmi apieties ar dzelžiem, pietaisi muti, jo nedrīkst braukt virsū kādam, ja patiešām neesi labākais. Un tu tāds nebūsi, kamēr neapsteigsi mani vai kādu no šejieniešiem oficiālās sacensībās.

Link to comment
Share on other sites

/dev/null

:)

Nu, nulle diez vai esmu. Toties paskatoties uz to, cik regulāri un bezjēdzīgi "izlej žulti" uz foruma biedriem, cenšoties pacelt savu ego, tuvāk nullei esi tu. Jo tas nozīmē vienu - trenējies tu sūdīgi un sportiskā gara arī nav (kā zināms, sabalansēti fiziskie treniņi samazina stresa hormonu daudzumu un padara cilvēku garīgi stabilāku, bet tu atgādini pusaudzi, lai kā arī apgalvotu pretējo, un nerunāju es te par faktisko vecumu) ;) Parādīt savas zināšanas nenozīmē nonicināt pārējo, lai arī cik greizas tās varētu būt.

Labots - /dev/null
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Piedod, es ar riteni pusotru gadu neesmu braucis :)

Boldriks, ti že tože dura, #18 postu nejēdz izlasīt?

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Guest EnS

Wahhā... :rofl:

 

Kasparz'am derētu norimties, ne, pēdējā laikā pārāk agresīvs, laikam no gultas izkrita... :fool:

 

Kasparz - ne visi ir miljonāri, un var atļauties pa 1k riteni nopirkt. 8P

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Piedod, Kasparz, es Tavus tekstus jau sen kā vairs nelasu.

Es tevi saprotu, es tādiem kā tev jau vairs virsū nespļauju...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tieši to es arī saku. Boldriks un Gliemis var iet atpakaļ būdā un pateikt mammai lai internetu atslēdz. Citādi es vairs nevaru beigt rēkt par šīm glupībām.

Kautgan ja tā lapi padomā ar galvu...tad jau noteikti Boldriks brauc ar velo kam rāmis no kājstarpes ir viena colla, un sen jau sev visu mantību apdauzijis. Tāpēc arī tāds nemierīgs un spiedz te. Kā nekā es nevaru citu izskaidrojumu atrast tam, lai pirktu rāmi kas ir vismaz 3 collas par lielu.

Labots - Kasparz
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tev būtu man jāpiemaksā par to ka Es vispār pagodinu šejienes tautu ar savu klātbūtni.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Būsi mani ar kādu sajaucis. Gadās. Nekas, nāks gadi, pieņemsies prātā un nopirksi atbilstoša izmēra velosipēdu ar kuru nebūs katru dienu jākuļ olas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...