Jump to content

Musu laiku vinils


Recommended Posts

nu kasetes parasti ir sliktā kvalitāte tehniski par LP un CD. visos parametros. ja nu lenta tur līdzi....

man aizraušanās ar lentām un kasetēm mūsdienās nav saprotama, jo tos ierakstu vairs nevar dabūt - pašam jāraksta :D

lētie CD aparāti skan štruntīgi. tā tas ir. pat lietots un pa 25ls. lietots skanošs sākas no 60 ls un uz augšu. bet tas tikai mans viedoklis. jo salīdzinu savā īpašumā esošus CD aparātus.

 

un resīvers vispār neskan. vismaz līdz 4 ciparu skaitlim. vismaz tos ko esmu dzirdējis - visi tie 5.1 un 7.1 D klases aparāti...

 

lētajiem CD aparātiem ir reti sūdīgs transports + prasts DAC + paši lētākie opampi analogajā daļā...

Link to comment
Share on other sites

Re ku... par piemēru, atradu vienu CD atskaņotāju tepat LV par 25Ls (nav mans, nepārdodu vai nepērku viņu sev):

http://www.ss.lv/msg...yers/efkpm.html

 

entry level... Manuprāt pietiekami Labs, lai mūziku klausītos virs vidējā līmeņa :)

Tālāk jau no šī agregāta izsniegtā 300-500mV audiosignāla ir jāpanāk pietiekami kvalitatīvs pastiprinājums kādai akustikai (vai austiņām).

 

osscar = Tu jau runā par "dārgo" galu :) Šādas kvalitātes tehniku izvēlas aptuveni 0,1% (vai pat mazāk?) audiofīlu.

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

es atļaušos pateikt ka tas tehnics ir krāms. zem vidējā 100%. 1bita tehnics dacs. es par viņu dotu max 8ls. kur garantija ka "acs" nav jāmaina ? (10ls +-). CD aparātu ja ņem lietotu - jāskatās kāds transports un kāda "acs" - un vai to var nomainīt.šajā laikā labāki ir tie kuriem sony lāzers/transports. ja CD svars ir 3 kg - nav ņemas - nopitni sākas no 5 :D joks, bet daļēji taisnība.

 

http://www.eurostore.lv/index.php?productID=6530

 

kaut kas tāds jau velk uz sakarīgu aparātu...

Link to comment
Share on other sites

Paskat, cik smuks Fischer pastiprinātājs (1981 gada):

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/eopgh.html

Pilnīgi siekala notecēja :) Nieka 60Ls. Ar 35W jaudu nelielai telpai pilnībā pietiek...

 

Man tieši šāds Marantz CD5001 ir mājās, tikai sudrabots.

 

Ekh!... nu katram tač savas tās prasības :)

Link to comment
Share on other sites

tas tehnics skan tāpat kā tehnics mini sistēmas - tas pats saturs. tur nav nekāda uzlabojumu - tas pats dac, tiem paši sūdīgākie opampi un th 2x lielāks kā pie biku labākas klases aparātiem. kas tur ko analizēt.

 

nu par to jau runa, ka katram savas prasība s- bet tā pateikt - ka plate neskan - ir nepariezi, bez argumentiem. es arī kādreiz domāju, ka neskan, līdz nepaklausījos kā skan un tad sāku pamazām savu plašu sistēmu stutēt. tas pats par CD.

Link to comment
Share on other sites

Tornis, taču pērc nost :) Tev ir "nags" nopirkt nedārgi eBay. Pēc tam jau vēlāk izvēlēsies, ko dot citu prom...

 

Kādreiz gribētos paciemoties - Tev tur noteikti ir pamatīgi "kraukļa" krājumi :D

Man tagad pēdējās dienas skan no Tevis iegādātais Harman/Kardon kasetnieks - jaunas MC parādijās.

Patiešām esmu apmierināts.

Link to comment
Share on other sites

Pārfrāzējot veco anekdoti "Visu eBaju nenopirksi! ... tomēr uz to vajag tiekties! " :D

Tevi vēl gaida Harman Kardon PM660, ja kas!

Link to comment
Share on other sites

Tā ir :) Tur ir daudz kas smuks...

 

Par to PM660 nav aizmirsts - vienkārši pie naudiņas jātiek. Gan jau, noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

domaju tas Luxman R 1050-ebaya aizies pa kadiem 120-150 evrikiem...

 

"aizgaja" par EUR 37,18 ,bet kludijos ar ieprieksejo cenu,tadel,ka nepamaniju,ka...alles kaput.

Link to comment
Share on other sites

es uz šīm radiolām nepavelkos, ir jau smukas, bet zinot, ka ikdienā neizmantosi + no nelietošanas slēdžu + poču problēmas + parametri parasti neatbilst mūsdienām...nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Tas tak dizaina elements :)

Man viens šāds Luxman bija. Finierēts koka korpuss, kloķi virpota alumīnija, svars uz 15 Kg...

Link to comment
Share on other sites

nu kasetes parasti ir sliktā kvalitāte tehniski par LP un CD. visos parametros. ja nu lenta tur līdzi....

man aizraušanās ar lentām un kasetēm mūsdienās nav saprotama, jo tos ierakstu vairs nevar dabūt - pašam jāraksta :D

..

un resīvers vispār neskan. vismaz līdz 4 ciparu skaitlim. vismaz tos ko esmu dzirdējis - visi tie 5.1 un 7.1 D klases aparāti...

...

 

Esmu viens no tiem, kas mūsdienās aizraujas ar lentām:) Iemesls nav racionāls. Manā gadījumā patīk process. Patīk lenta kā nesējs.

Sarakstu, ko vēlos no lossless sourcēm un ar prieku klausos tad, kad vēlos kaut ko paklausīties, nevis uzlikt vienkārši fonā.

Ar kasetēm līdzīgi. Un par kvalitāti runajot, labas kasetes skan visnotaļ kvalitatīvi (lentas tāpat), rakstot un slēgājot pāri source/tape, kvalitates zudums nav jūtams. Protams, varbūt ar gadiem manu ausu uztveramais frekvenču diapazons ir jau sarucis, un tāpēc nejūtu nepilnības:D

Ar MD ir citādi, tie ir interesanti tāpēc, ka tajā laikā, kad bija aktuāli, vienkārši tika palaisti garām.

 

Sony ES sērijas resīveri ir zem 4 cipariem, bet imho skan labi.

 

Vinils skan labi, bet neko labāku par _labu_ ierakstu lentā vai citur nesaklausu. Neko sliktāku arī ne (ja plate ir laba) :)

Labots - bx.
Link to comment
Share on other sites

nu kā dizaina elements ir ok, tikai man dizaina elementi visi aizceļo uz laukiem - jo pilsētā esmu atstājis tikai tos agregātus kurus reāli klausos. Dizaina elementi ir baigi labi - tikai es laikam neesmu krājējs.

Link to comment
Share on other sites

Pārfrāzējot veco anekdoti "Visu eBaju nenopirksi! ... tomēr uz to vajag tiekties! " :D

 

:sorry:var jau spēlēties...krāt kollekcijai lētučus.

'' vērojot '' - kas tirgojas iekš: ss.lv vai reklama.lv....reti kas nopietns parādās.

cilvēks jau tic, vo šitais verķis nu baigi smuks, a kvalitāte - nekas īpašs.

Mans variants - apskatu katalogus no 80-90 gadu top brendiem + atiecīgie forumi par šiem krāmiem un tad jau var ko pamedīt iekš tā paša eBaya.

 

citādi līdz vājprātam var spēlēties...variants - iepirku ka neejošu un tad spēlēties ar šo krāmu: man piegriezās.

audiofīļu sadaļā nekas nemainās, knapi dzīvība kustas, nekādas dinamikas.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Partyman

nu ,Vitalli,gan jau Tava kolekcija ari ir kads lētucis,bet kas patik tieshi Tev pasham...

 

un kursh teica,ka ss.lv vai reklama.lv neparadas nekas nopietns :)

http://www.reklama.l...p1/9670788.html

un neaizmirsisim,ka seit ir Latvija un nekads nopietnais audio tirgus seit nav iespejams pec butibas...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

...gan jau Tava kolekcija ari ir kads lētucis,bet kas patik tieshi Tev pasham...

 

un kursh teica,ka ss.lv vai reklama.lv neparadas nekas nopietns :)

http://www.reklama.l...p1/9670788.html

 

lētucis...kautkas jau ir gan - bet, skatos ne zemāk par 800...modeli vai 002. ( supper extra klassi pacelt nevaru )

Yamaxa X-1000 sērija...garš stāsts ( ar skumigām beigām )

:sorry: šim kungam: šo, to - Long_Jon izgādāja, gala pakāpe mans nopelns - ar veselu sāgu par pārdevēju un večuka nepacietību...liekas bij pārdevis Lauku fazendu un sagribējās supper pupper spēļmantiņu.

Man protams žēl ka vish pieņēmis šādu gala lēmumu...vienmēr ir meklējumos - man teica...tas gan būšost supper_pupper aparāts.

- lai mazāk būtu parsteigumu un vilšanos...jāmāk sadzīvot ar galviņu, nevis to tikai nēsāt uz pleciem!

 

Ir jau arī vinilatskaņotāju lauciņā "nopietni" piedāvājumi

 

http://www.reklama.l...rs/9699500.html

 

Tik šaubos, vai tā prasītā cena ir adekvāta.

 

protams ka ir....ir jau Turīgi ( ne miljonāri ) ļaudis arī Latvijā - ir.

 

:sorry:JVC: QL-A75 - nezinu kālab...šim modelim ir pieprasijums un patiesi dārgs Vinilgalds, arī iekš eBaya augsta cena.

p.s. - ir man 2-vi LP_Vinilgaldi no JVC QL-3F un Kenwood L-007D MK-II ... liekas ka neprasās pēc komentāriem.

post-63199-0-95149500-1345095082_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Kungi, jūs ar savu gudro muldēšanu esat zīdaini kopā ar ūdeni izlējuši! Vairs neviens nerunā par mūziku, staipa tik krānus, kas kuram mājās. :D

Link to comment
Share on other sites

..... esat zīdaini kopā ar ūdeni izlējuši! :D

 

:sorry: kungs, Torni - nu nespēju šodien izprast Tavu aforismu, a vienkāršāki nevari pasacīt!

un vēl kas, nu nav vairs tie gadi kad kautkas būtu te jāstaipa.

reizēm gribas korrekti parrunāt par audiolietām, tepat LV forumā >> ieksh Deutchland forumiem pagaidām vēl tik raiti nesanāk!

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

Es domāju ka visa sāls slēpjas DAC. Jebkurai skandai ir jāsaņem analogais signāls lai viņa skanētu. Tātad digitālā ieraksta vienenieciņi un nullītes ir jāpārveido par elektriskajiem impulsiem kas tālāk darbinās skandu. Un tagd šeit nu rodas jautājums - cik labi ir tie DAC ko izmantojam ipodos, skaņu kartēs, recīveros utt. Ļoti nedaudziem mājas ir atsevišķa kastīte šim mērķim. Un cik man zināms, par nopietnu DAC mēs varam sākt runāt cenā ap ~1000 LS. Ja studijas "konservē" skaņu ar aparātiem kas maksā tūkstošus, tad kas liek domāt ka 15 LS skaņas karte varēs to pašu izdarīt pretējā virzinā?

 

 

 

1) Nu nav viņš tik melns. Skaņas karti pa 15 Ls jau var saukt par skaņas karti. PROTAMS, ne jau ši foruma apmeklētāju ierindās. Bet tomēr, ja salīdzina ar faktu, ka ir arī subjekti pa 2 Ls. 50 - 100 Ls robežās jau var iegādāt normāli, atkārtoju, normāli un ne vairāk skanošu, kaut to pašu M-audio skaņas kartīti priekš lossless un nelossless labumu dzenāšanas pa normālām plaukta tumbiņām. + mūsdienās tehnoloģijas attīstās. Diemžēl to bremzē kapitālistiskā bezgodība saražot pēc iespējas lētāk.

 

2) Nav taisnība, ka studijās obligāti skaņu konservē ar 1000 latīgiem ADC'iem (pieņemot, ka tik maksā 2 - 4 kanāli). Tas jau ir hi-end's. Studijās ir lietas, kurās ieguldījumus veikt ir vērtāk - akustiskais noformējums, mikrofoni, to priekšpastiprinātāji. ADC ir mazāk noteicošs. Re, links, kur tiek salīdzināts 2799 EUR vērts ADC ar 198 EUR vērtu ADC. Un nav tas lētais 2799 / 198 = 14.136 reizes sliktāks skaņas ziņā :) Nu jā gala lietotājam tās ir nianses.

 

3) ārējie DAC ir forša lieta, loģiski, ka vajadzīgi arī forši pārējie komponenti, lai varētu saklausīt atšķirības. Bet ja DAC cena sāk sniegties mazbudžeta auto līmenī, tad ir pamatotas aizdomas, ka tā īpašnieks grib mēģināt saklausīt to, ko skaņu inženieris/režisors nav paredzējis. Nemaz nerunājot par tā staipīšanu, kas mums katram viens un vislabākais :)

 

4) atsaucoties uz citu postu - upsamplings ir laba lieta. nezinu vai gala lietotājam, bet datorā no audio pluginiem ir iespējams vairāk sulas izžmiegt. Te gan jau būs gana daudz mana viedokļa pretinieku ar naikvista karogu rokas, bet lūdzu, argumentētas diskusijas ir welkomētas.

 

5) Cienu vinila procesu piekopjošos cilvēkus, jo zinu, ka es pats to nekad nedarīšu, izņemot šī procesa "pārcietušas" plates iekapturēšanu smalkā ciparu formātā, ko jau šķiet, esmu te kaut kur piedāvājis arī attiecībā uz lentām. Es no tiem saviem cipariem ļoti labi jūtu cauri lentas garšu, tiesa DAC un transdūceri nav gluži pa 15 Ls :)

Labots - Jazznfunk
Link to comment
Share on other sites

Redz, Vitālij, ar tevi nevar _korekti_ parunāt, jo, manuprāt, tev ir diezgan vienpusīga attieksme pret visu, vai daudzām lietām, kas saistītas ar audio, sākot ar PSRS izstrādājumu glorificēšanu un beidzot ar... pēdējais opuss par yamahas komplektu jau vien ko vērts, bet kronis visam ir tas tavs projekts ar plato video lenšu griešanu audio vajadzībām....

Link to comment
Share on other sites

Jazznfunk

plato video lenšu griešanu audio vajadzībām....

 

Zinoši vīri runā, ka bada (lasi CCCP) laikos tā darīja.

Link to comment
Share on other sites

Partyman

JVC QL-A75 manuprat ir uz robezhas aiz kuras jau sakas "izvirtiba",tas ir dargaki un krutaki jau ir miljonaru rotallietinas...bet ka dizaina elements shis turntablis vien ir ko verts...bet Vitalii izteikumus par yamaha x-1000 galigi nesapratu...interesanti ko paredzeja slekt klat tam "divdurvju skapim"...

Link to comment
Share on other sites

...bet Vitalii izteikumus par yamaha x-1000 galigi nesapratu...

 

gala pakāpe mans nopelns - pēc lūguma...tas ir, ievilku no eBaya ( labi ka sāga labi beidzās - varēja sanākt reāls uzmetiens: jo pārdevējs TURKS un šamais krāms jau bij izlikts Otreizējā izsolē. ( izsoles cena: Yamaha MX-1000 >> ap 750 Euriki ) ... un tie naf ne 10, ne 20 ls.

:grin: pateicoties Jurim un Deutche polizai - šis krāms tomēr nonāca līdz manim.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Jā, es pat esmu ar to nodarbojies, BET!

1) lentes platumam mainoties pat par 0.1mm - un tāds vilnītis viegli sanāk, pie liela ātruma, griežņa uzkaršanas, utt - tas uzreiz ir jūtams visā traktā. Nu ok, ja raksta uz Vilma 307, tad po...

2) visas tās lentes bija hromenes, aiz kam maini nu bias, dzēšanas strāvu, faktiski būtu arī līknes EQ jāmaina, lai pastieptu diapazonu platāku un līdzenāku - domā, ka to kāds darīja? Rakstīja ar zemo dzelzs oksīdam paredzēto bias un priecājās, kādas "ahūnas augšas, cik labi rakstās".

 

Protams, var jau arī dzelzs stiepli velmēt plakanu un uz tās rakstīt, bet kāpēc noniecināt progresu, īpaši, ja piemin vārdus "profesionāli" ?

 

Zinoši vīri runā, ka bada (lasi CCCP) laikos tā darīja.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās vinils ir labs peļņas avots vecu lūžņu tirgotājiem un audio industrijai kopumā, kura pārdzīvo ne tos labākos laikus (aifoni, mp3 un citi gadžeti pamatīgi degradē gan klausītāju gan ražotāju :( ). Arī kā brīva laika pavadīšana tīrot, mazgājot plates, regulējot, mainot kārtridžus , izbaudot visas neēwrtības tas lieti noder. Par nožēlu, te apspriežamajiem vinila atskaņotājiem un mūsdienu vinilplatēm nav nekāda sakara ar kvalitatīvu skanējumu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jā, es pat esmu ar to nodarbojies,

- lentes platumam mainoties pat par 0.1mm - un tāds vilnītis viegli sanāk, pie liela ātruma, griežņa uzkaršanas, utt - tas uzreiz ir jūtams visā traktā.

- visas tās lentes bija hromenes, aiz kam maini nu bias, dzēšanas strāvu, faktiski būtu arī līknes EQ jāmaina, lai pastieptu diapazonu platāku un līdzenāku - domā, ka to kāds darīja? Rakstīja ar zemo dzelzs oksīdam paredzēto bias un priecājās, kādas "ahūnas augšas, cik labi rakstās".

 

Respect - Tev jau šis lauciņš nav sveš, esat sastapies ar nestandarta situācijām.

Pārregulēt Biass...( ток подмагничивания и корекция цепей АЧХ ), ieregulēt no jauna vajadzīgos parametrus priekš konkrētās lentas - īpašu problēmu jau nesagādās.

Ieminējos tikai tālab, ka ir censoņas kas labprāt atkārtotu šo processu no jauna.

2T - ierakstam tas 0,01mm nebūtu tik kritisks moments. ( 4-celiņu ieraksts...tur gan nav pamata jums neticēt )

 

Mūsdienās vinils ir labs peļņas avots vecu lūžņu tirgotājiem un audio industrijai kopumā, kura pārdzīvo ne tos labākos laikus...,

- kā brīva laika pavadīšana tīrot, mazgājot plates, regulējot, mainot kārtridžus , izbaudot visas neēwrtības tas lieti noder.

Par nožēlu, te apspriežamajiem vinila atskaņotājiem un mūsdienu vinilplatēm nav nekāda sakara ar kvalitatīvu skanējumu...

 

...mūsdienu vinilplatēm: nav nekāda sakara ar kvalitatīvu skanējumu.

ja runājam par novodel...remasteri, tad jau taisnība vien būs.

- Vecais, kas izdots līdz 80-85 ( tas jau tīrs vai daļēji analogais materiāls...tātad nesabojāts audio materiāls )

un neliela atkāpīte no temata - atradu pāris 10-tu lentu kas tikušas ierakstītas no CD_Laser diska - skan visai sakarīgi, ko nevarētu sacīt par šiem ripuļiem kas izdoti 2000 gada slieksni pārkāpjoti...kur ir problēma ieripuļot_ieciparot to supper pupper audio materiālu diskā?

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Vitālij, tu labi zini, ka labam PRO analogajam maģim lenšu vadīklas (стойки) bija piedzītas ar ļoti augstu precizitāti. Es te runāju par Pro un SemiPro Tandberg, Revox, Uher, Studer, arī SONY aparātiem. Tur lentes platuma izmaiņas ar + zīmi noveda pie tās izlocīšanās , modulācijām un attiecīgi - reāli dzirdamiem kropļiem. Izmaiņas ar - zīmi noveda pie lentes peldēšanas, kas arī nav labi, bet 2T gadījumā ua ausi mazāk pamanāmi. Kas attiecas uz Bias - vēlos oponēt, pārtaisot pat Olimp 003 uz 2T sistēmu, un izmantojot PRO galvas, kas dzēš visā lentes platumā ar 3 spraugām, Olimpa AF ģenerators to vienkārši nevilka, nācās būvēt jaunu. Arī mēģinājumi pavilkt ReVoX 2T galvu uz hroma lentes beidzās bez panākumiem, jo bias par īsu - AF ģenerators nespēja pavilkt nepieciešamo Uout, jo galvas ar lielu induktivitāti.

Es nesaku, ka tas viss nav izdarāms, bet vai vajag - tas nu lai paliek katra paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Saprotiet mani pareizi - lentinieks_ki mani aizrauj...spoles tinas un ja vēl sakarīgi skan vecais J.Lapinska vai cita vecmeistara audio_materiāls, priekam nav gala. ( te nerunāju par FONA mūziku )

:drinks: Jūs varētu kļūt par labu konsultantu_skolotāju: jo nebūtu ritenis no jauna jāizgudro!

Jo pēc nostāstiem: vēl nesen latgalītē trāpijas pa kādam Olimpam vai Elektronikai, tagad nu nav vairs.

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Long John

Un kam tad ir sakars ar kvalitatīvu skanējumu tavuprāt?

 

Vai tad nesaproti- dažiem cilvēkiem mēdz būt dažādi kompleksi. Un, lai būtu laba pašsajūta, regulāri prasās publiski "pastaipīt krāniņu"... :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Vitālij, kāpēc jāņemas ar tam video lentām un to griešanu, ja tepat LV var dabūt _jaunas_ RMGI lentas? Piedevām, tagad RMGI piedāvā arī biezās 'studijas' lentas, ja gribas pa smalko..

Un ir taču arī NOS Maxell un TDK atrodami ebajos (kaut arī arvien mazāk).

Man pagaidām arī ar lietotām šo brendu lentām nav sanācis vilties (ko diemžēl nevar teikt par Ampex, Scotch, Sony, atsevišķām Basf u.c.)

Link to comment
Share on other sites

Jā, viņi pavisam nesen pārmetās zem Pyral, bet ražošana jau paliek tā pati. BASF LPR35. Uz RMG kastītes pat virsū uzdrukāts tas "LPR35".

Par lentām var interesēties Sony centrā Brīvības ielā.

Vai pm/dm man, ja ir interese - varu aizsūtīt kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

...kāpēc jāņemas ar tam video lentām un to griešanu, ja tepat LV var dabūt _jaunas_ RMGI lentas? Piedevām, tagad RMGI piedāvā arī biezās 'studijas' lentas, ja gribas pa smalko..

... ir taču arī: Maxell, TDK atrodami ebajos (kaut arī arvien mazāk).

Man pagaidām arī ar lietotām šo brendu lentām nav sanācis vilties (ko diemžēl nevar teikt par Ampex, Scotch, Sony, atsevišķām Basf u.c.)

:sorry: Ir jau ir...bet, lielākoties pārdevējam pat nav skaidrs kādā stāvoklī tā bante ir un tālākie jautājumi bezjēdzīgi. Vienīgi ko pārdevējs garantē - vizuālais stāvoklis Okey.

un burzuju lentas meklēju ar artikulu: EE, II...tikpat labi var njemt Свема 4620-6Р ( Krievijā vēl var uziet )

gadās jau brīnumi arī ar buržuju lentām - smērē galvas un trakākais pīkst uz nebēdu.

Ir katalogs par buržuju lentām no labajiem laikiem, biju ielicis šo katalogu sadaļā:

'' Jautājums zinošiem cilvēkiem par veco techniku''

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Laiki, Vitālij, arī tagad ir labi, tu laikam domāji "vecajiem" laikiem. Man, personīgi, nav ne mazākās vēlēšanās atgriezties tā apmēram uz 1978 gadu, ar tolaik pie mums pieejamo kasešnieku un Majak lentinieku sortimentu. Vinils ir tomēr vairāk estētikas process, kā pīpes smēkēšana, bet klausīties CC vai OR jau pielīdzināms mahorkas audzēšanai un tīšanai avīzē. Nu, protams, kilometrīgie ruļļi uz 38 smuki tinās, bet es to bildi, rādiņā strādādams, savulaik atskatījos pietiekami.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

un burzuju lentas meklēju ar artikulu: EE, II...tikpat labi var njemt Свема 4620-6Р ( Krievijā vēl var uziet )...

Vakar kā reizes Ebajā noķēru 4 Maxel XLII un 2 TDK SA lentas :) Tiesa gan, ne kilometrīgās, bet uz 18cm spolēm..

 

Bet RMGI varu tikai rekomendēt, es taisīju mazu testiņu ierakstam, RMGI man likās 'uz ausi' tikpat labi skanošs kā EE - tie pasi Maxell XLII un TDK SA (citu EE man nav). Vienīgais, ka RMGI jauns, tie EE - lietoti.

Vēl ļoti labi uzvedās TDK Audua LB.

Tad Maxell UD, XLI, TDK GX, LX, SD, Basf.

Tad paciešami vēl ir Scotch, Audiotape, bet tur jau bija atbirums, jo bija, kas putekļojās un smērēja.

 

Trakākie smērētaji, kas man gadījušies - Sony FeCr 1100BL, NOS Ampex. Lentas bezcerīgas, atstaju tik kastes un spoles.

Link to comment
Share on other sites

Bet RMGI varu tikai rekomendēt, es taisīju mazu testiņu ierakstam, RMGI man likās 'uz ausi' tikpat labi skanošs kā EE - tie pasi Maxell XLII un TDK SA (citu EE man nav). Vienīgais, ka RMGI jauns, tie EE - lietoti.

....trakākie smērētaji, kas man gadījušies - Sony FeCr 1100BL, NOS Ampex. Lentas bezcerīgas, atstaju tik kastes un spoles.

 

>> Ampex - no vecajiem krājumiem ( kaut ar nelietotas un iepakojumā ) labāk neaiztikt, ir pieredze - šudīgākas par USSR Тасма.

Sony FRCR1100BL - ko ievilku no eBaya, neviena nesmērē galvas...ja bu dažas pīkst ( taču atradu veidu kā problēma ārstējas )

Top apgreids: Электроника МПК-004 - ar priekšmagnitizācijas korrekcijas potenciometru...varēs ņjemt priekša arī buržuju lentas!

post-63199-0-01599900-1345448815_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...