Jump to content

Musu laiku vinils


Recommended Posts

...man ir šāds eksponāts - mājās! :yahoo:

 

post-81709-0-76742800-1345544143_thumb.jpg

 

:sorry:... a''' rociņas vēl jāpieliek lai būtu pavisam labi: 2 collas >> samizor priekš 6,30 mm. lentas platumam. Tā jau smuks eksemplārs!

 

ir - šāds variants: spoles >> gaišs >> matēts >> aluminijs ar diametru 23,00 cm. un 26.05 cm.

tumši dzeltena >> matēts >> aluminijs - 26.05 cm

post-63199-0-53217800-1345622223_thumb.jpg

post-63199-0-90728500-1346051480_thumb.jpg

Labots - Vitalii
Link to comment
Share on other sites

makatins

nu un kaada saistiiba ir muusu laiku vinilam ar lentaam?jeb es kaut ko nenokeru??

Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Vai "first press" albumiem ir tikai kolekcionāru vērtība vai viņi arī skaņas ziņā atšķirās no tā paša gada vēlāk spiestām platēm (second, third, fifth press)?

 

Ebayā pašlaik notiek izsole par Pink floyd DSOTM albuma 73. gada first press plati, ar pilno zilo trijstūri uz leibla un A1/B1 matricas numuriem, ar uzlīmēm, plakātiem un pie tam vēl tas viss labā stāvoklī. Cena ir jau 45 mārciņas jau 4 dienas pirms izsoles beigām :D Interesanti būs pavērot, līdz cik tad cena uzleks.

 

http://www.ebay.com/...=item2a21cd1a14

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Partyman

Shis var sasniegt visus 500 poundus...

 

US $444.37 ...kludijos tikai ar naudaszimju nosaukumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Pārliecības nav, bet man kaut kā liekas - ka tā JM plate ir no veco Melodijas pārpalikumu krājumiem :)

btw - man mājās esošais, uzpresētais ex nemaz i slikti neskan (labi nostrādāts).

Labots - Melvins
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var padalīties ar info, kuros veikalos viņš nopērkams un pa kādu ciparu?

Link to comment
Share on other sites

...man jau liekas, ka Tā plate praktiski visu laiku ir visos mūz. veikalos, kas LP tirgo :)

(vismaz Upe AM laikos tā bija).

Tagad saistībā ar 1 decembra koncertu Paladiumā - ir vienkārši papildus pareklamēts :)

Labs reklāmas triks, tā teikt.

Link to comment
Share on other sites

Nujā, nesanāk man bieži iegriezties tajos uz 1 rokas pirkstiem skaitāmajos veikalos, kur LP tirgo.. :(

Link to comment
Share on other sites

Man kā pa miglu liekas, ka vakar Randomā redzēju. Braukšu uz attiecīgo noliktavu, uzjautāšu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Respektīvi par 10Ls?

Varbūt ir vēl kas ievērības cienīgs?

Labrāt izskatītu piedāvājumus...

Link to comment
Share on other sites

mjaa tikko kaa ienaacaas vesela kaudze ar emigrantu plateem...visas labaa staavoklii....visas spiestas ASV ...kur lai nogruuz??kam vareetu intreseet? piemeeram HELMERS PAVASARS....SAMIE......KOLIBRII......LAIKMETS....VOLFGANGA DAARZINA TAUTAS DZIESMAS....un taa joprojaam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atkartoti Vinyl formata iznakushi visi The Beatles ieraksti,neesmu bitlu fans ,bet ir doma iegadaties vienu Lp(cena u.k. 20 poundi)varbut ir ieteikumi,kuru lp verts iegadaties?

Link to comment
Share on other sites

Abbey Road ir must have albums :)

 

Vai arī 1967–1970 (The Blue album). Tas ir 2 plašu albums ar labākajām dziesmām.

Link to comment
Share on other sites

Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band skaitaas vislabaakais

Link to comment
Share on other sites

es domaju par Revolver,lai visus bitlu ierakstus noklausities man speka nepietiks :sorry:

 

Vai arī 1967–1970 (The Blue album). Tas ir 2 plašu albums ar labākajām dziesmām.

jaa shis man bija lp formata,nesen pardevu,bet uzskatu,ka Beatles(un visi lielie grandi no'70Purple,Sabbath,Floyd u.t.t.)ir jaklausas,to albumi un nevis izlases...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

vo pilniiga taisniiba....izlases ir prieks diskotekaam :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Nez, es pagaidām paņēmu MMT, SgtPLHCB, AR un LIB. Agrīnos piepirks klāt vēlāk. Daile pilnīga, lielie krāsainie vāki ar visiem posteriem, pastkartēm uc stuff.

Link to comment
Share on other sites

gribas jau SgtPLHCB del covera(laikam labakais albuma vaks),bet nu shini gadijuma forma parspej saturu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labrītt!

Un atkal vaig man jūsu konsultāciju.

Parāvu es šito,

http://www.rw6ase.narod.ru/000/rez1/karawella203s.html

netīsām, Igaunijā, .. nu smuks un bija pa lēto..

nu nespēju sev iestāstīt "tev to nevaig" nu nespēju.. :(

Bet ne par to ir raidījums, izrādās galviņa ir beigta, nepadod normāli vienam kanālam skaņu..

nu tad atiecīgi jautājums...

Kur lai izrauj tādu galviņu, kaut lietotu, bet labu, vai arī,

tā ka klīst baumas ka tās pjezo galvas čakarē plates,

vai to ir iespēja nomainīt ar magnētisko?

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

+1

 

nav tas aparāts ne labākas galvas vērts nekā. izkstas un izpildījums- briesmīgs. THD skaņas traktā 0.5% :D

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja... nevajadzēja.....

Tu ko, esi teicamnieks jau no pirmās klases? :O :D

īstenībā jau es nejautāju "sūds ir šams vai nesūds" bet gan palūdzu vai kāds nevar ieteikt ko darīt ar galviņu.....

Link to comment
Share on other sites

meklēt latgalītē...

 

es pret lietotām galvām esu skeptisks - vecums dara savu.... var kādu lēto jaunu 10ls magnētisko uzlikt...bet nu tas pats kas mironim zāles dot. ja vajag kolekcijai - tad latgalē kādu analogu pjezo var atrst domājams...

 

nu bet iekšā tam aparātam var mierīgi var 7-to Zāģi filmēt.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, vismaz kaut kas...

Paldies.

Da es tās plates klausos, reizi menesī, kad Sieva nav mājās :D

Cik liku ar to 1/5 kanāla skaņu...

nu nelikās man ka ir skaņa pilnīgā pakaļā..

nu vismaz ir dzirdēta vēl sūdīgāka... :)

Link to comment
Share on other sites

Sviests, es būtu ar mieru uzdāvināt Tev kādu direct drive japāņu aparātu bez vāka, ar normālu (ne jaunu) adatu, ar nosacījumu, ka tu savas Igaunijā atrastās šausmas te beidz publicēt! :D

Link to comment
Share on other sites

nu pļe - tak izlasi speceni - 2trā klase, pilnīgs lūznis.

 

Отличительная особенность электрофона - вертикальное положение проигрываемой пластинки. Всё это потребовало решения сложных техничес- ких задач, связанных с устранением влияния дисбаланса грампластинки приводящего к изменению мгновенной ско-

рости воспроизведения, повышенными требованиями к тонарму звукоснимателя и узлу диска. Для модели 2 группы

сложности оказались непригодны решения, допустимые по затратам для моделей высшей группы поэтому необходи-

мые параметры были получены иначе - применением быстродействующей системы стабилизации частоты вращения

диска и тангенциального тонарма оригинальной конструкции.

 

izpildījums sucks. Tipa gribēja biezo galu uzražot otrajā lētajā klasē...pats vari iedomāties kas sanāca..

 

nafg visās tās izvirtības - tangensiālais tonarms, ja pjezo galva + briesmīgi parametri gan vinilagaldam gan audio traktam..skat postu aukstāk par 0.5% THD ....briesmas.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Berniba klausijos shitadu,vairak gan negribu...

post-92452-0-15232200-1355586210_thumb.jpg

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

nu skaidrs ka negribi :D tas ar ir no Frankenšteinu sērijas :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...