Jump to content

TV jaunumi


Dexs
 Share

Recommended Posts

Aigarsclp

Zviedrijā to sauc par "Frikanalspaketet". Vajadzētu vērties arī Zviedru tv4 un tv6...

 

Vairāk informācijas šeit.

Link to comment
Share on other sites

Ar emulatora Scam palīdzību arī iespējams iegūt tādu pašu "efektu" - skatīties šos kanālus bezmaksas, atkodējot tos vienīgi ar emulatoru, nav vajadzīgs nekāds medus, pat ne internets.

Un šie kanāli ir (5E):

 

Un kā šo emulātoru izmantot? Varētu, kāds var pastāstīt sīkāk par šo kanālu iegūšanu.

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Uzinstalē Scam emulatoru un palaid... Vismaz man uz drīma strādā.

 

Edit: Man ar Scam 3.60 rāda arī NRK1 HD kurš ir uz Astra 4A.

Izrādās ka tomēr nav pieejams vairs tv4 un tv6 kā tas bija agrāk. :(

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Viasatam laikam ir reli konkurenti, ja jau TV1000 Premium atdeva par brīvu - nu tikai zelta paketei, bet pirms tam Ls3.

Link to comment
Share on other sites

Aphopis

esmu ieverojis ari ka no viashita atsakoties latvija uz pace dekoderiem paliek visi latvijas kanali un 3+

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena kartiņa, kas ir pie pace dekodera, bet nevienu LV kanālu nerāda. Līgums ar Viasat izbeigts.

Uzinstalē Scam emulatoru un palaid... Vismaz man uz drīma strādā.

Uz Viasat tumsoņiem arī var uzštelēt?

Labots - *M3
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Emulators uz Tumsoņa nestrādās! :D Taču ar Tumsoni ir iespējams viņus atvērt un tieši tā tas ir arī domāts. Zviedrijas abonents pazvana uz savu lokālo Viasat numuru, pasaka, lai palaiž kanālus uz tādas kastes ar tādu un tādu numuru un tad tie atverās. Vai ko tādu latviešu meitenes mācēs izdarīt un vai viņas to vispār var - nedomāju.

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Īsti ne jaunums, bet tomēr - varbūt kāds nezin un noder!

 

Skandināvijā atsakoties no Viasata "pakalpojumiem" kaste joprojām turpina pati dekodēt un atvērt valsts nacionālos kanālus, kas pienākas par velti ikvienam no valsts iedzīvotājiem.

Ar emulatora Scam palīdzību arī iespējams iegūt tādu pašu "efektu" - skatīties šos kanālus bezmaksas, atkodējot tos vienīgi ar emulatoru, nav vajadzīgs nekāds medus, pat ne internets.

Un šie kanāli ir (5E):

 

Zviedrija:

SVT1, SVT2, SVTB/SVT24, Kunskapskanalen

 

Norvēģija:

NRK1, NRK2, NRK Super/NRK3

 

Dānija:

DR1, DR2, TV2 (visi reģioni), piem. Bornholm

 

Varbūt ir vēl kāds, bet kuru neesmu pamanījis. Var jau izspaidīt visiem cauri... :)

 

Kur tu tādas muļķības rāvi? Neviens NRK Na haļavu neiet.Neko bez apmaksāta rēķina un līgumu neatkodē.No viasata skandināvijā arī neatsakas,tieši pretēji liekas pat reklāmas šogad vairāk nāk.Nu par velti nepienākas gan ir japērk NRK licenze,pat obligāti ja uz mājsaimiecību ir vismaz viens tv.Un tam nav sakara ar viasatu vai citu operātoru.

 

Dexs kur Tu rāvi šito infu? Skandināvijā atsakoties no Viasata "pakalpojumiem" kaste joprojām turpina pati dekodēt un atvērt valsts nacionālos kanālus, kas pienākas par velti ikvienam no valsts iedzīvotājiem. Pārbaudīju uz divām kastēm kam beidzies līgums nerāda nevienu NRK. Un kur kāds liks,ka sabiedriskā tv pienākas par velti katram iedzīvotājam.Pagājušo nedēļu samaksāju sodu jo nenopirku licenzi par pagājušo gadu.

Labots - Tufjord
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Cik lasīts ārzemju forumos tad vismaz Zviedrijā lai aktivizētu iespēju redzēt valsts kanālus bez kartes ir jāzvana viasatam...

Link to comment
Share on other sites

Tufjord - nu licence ir pašsaprotama lieta, kuru Skandināvijas gadījumā es nemaz neminēju, jo tam tā kā būtu jābūt skaidram. Taču tas neliedz uztvert NRK kanālus? Virszemes Televīzijā viņi taču nav kodēti, bet ir brīvi pieejami? Tas vai tu skaties viņus legāli (nemaksājot licenci vai tieši otrādi) nemaina faktu, ka tie ir brīvi pieejami valsts iedzīvotājiem.

Tas pats taču ar Vācijas kanāliem. Vācijas iedzīvotājiem ir jāmaksā licence, taču tas nemaina faktu, ka ARD/ZDF/trešie kanāli (NDR, WDR, SWR u.c.) ir brīvi pieejami visā Eiropā.

 

To paketi es neesmu izdomājis, informācija ir no ārzemju forumiem un cilvēkiem, kas dzīvo šajās valstīs. Es Norvēģijā neesmu bjis, tāpēc nezinu kāda ir kārtība tur ar šo kanālu palaišanu uz Tumsoņa (vai kāds modelis tur bezmaksas tiek sviests līdzi), bet Zviedrijā atsakoties no Viasata pakalpojumiem ir iespēja turpināt skatīties SVT kanālus (senāk arī TV4, un TV6).

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Tur jau tā lieta,ka nav pieejami.Visi ir kodēti,jau gandrīz divus gadus.Un jamaksā ir vai skaties vai nē.Kas atiecas uz to licenzi neatkarīgi kādu Tv operetoru izvēlies papildus ir jamaksā rēķinam par NRK.Tas ir ap 160LS gadā ko iespējams sadlīt vienīgi pa 6mēnešiem.Beidzotie viasat līgumam uz to Tomsonu vai kāda nu katram tā viasat kaste itkā ir iespējams skatīties NRK ja ir apmaksāta licenze zvanot viasatam.

 

Jā Ziedrijas rādas.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Jau no 2008.g. novembra šos kanālus joprojām rāda visi Openboksi 300/8x0 ,to kloni,lētie Globo u.t.t.ar iešūto EMU.Sākumā jau rādīja arī dažus LV kanālus kādu mēnesi!Tā ka tas ir labi aizmirsts jaunums, jo reti kam šeit tos vajag ...

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Un vēl viens interesants fakts.Nopērkot veikalā Televizoru dokumentos uzrādas pircēja vārds un adrese.Šī infa pēc likuma nododas NRK kuri pārbauda vai dotajā adresē ir aktīva licenze.Ja nav tiek nosūtīts rēķins par sešu mēsešu apmaksu.Un nav svarīgi,ka tev nemaz nav Cam modulis un reāli pakalpojumu nevari saņemt.Līdzi tiek izsūtīts info bukletiņs par TV pakalpojuma snīedzējiem.Canal digital,viasat vai virzemes operatoriem.No licenzes tiek atbrīvoti iedzīvotāji kas mazāk,kā 3 mēnešus dzīvo Norvēģijā,kautkādas grupas invalīdi,daļa militāristu un ja nemaldos no74 gadu vecumu.Pecīzi neatceros tas atrunāts licenzes punktos.Ā un vel pastāv iespēja nodrošināt piekļuvi pie TV lai var noblomēt ieejas,bet šitas laikam vairs nav spēkā,kopš kanāli kodēti.Tā kā tīri negodīgi sanāk,bet kopūmā ar visiem valst splusiem un atieksmi pret cilvēku Tas ir sīkums.Nu nav tas priekš šejienes dārgi un kanālu saturs arī kvalitatīvs.

 

Nu bet Rudiger runājam pa viasat kastēm kam beidzies līgums. Parādi,kas tev tur iet NRK?

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

No tēmas esam pamatīgi aizgājuši, būs jāpadzēš.Rāda visus NRK1,2, izņemot EXTRA.Tā ka Norvēģijā tas ir labs risinājums-paņemt pašu lētāko Globo/Fysher/Flexbox un skatīties.

Link to comment
Share on other sites

Neteiksim,ka stipri aizgājuši,tēmas nosaukums taču beidzas ar vārdiem:dažādas ziņas un tenkas... Diezgan plašs jēdziens.

Link to comment
Share on other sites

ticket2

Par šito Scam nemaz nezināju- paldies Dexs(am). Diez Scam ar Mgcamd var kaut kā apvienot, lai nebūtu jāpārstartējas no viena uz otru? Kādreiz ar Openu tos kanālus skatījos, īpaši mans sīkais bija iecienījis tādu Barnkanalen...

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Ja šitas ar Globo/Fysher/Flexbox strādā tad perfekti,jo nav obligāti vajadzīgs vel cits operators lai saņemtu pakalpojumu par kuru jau maksāju.Tieši viens globo mētajas būs japamēģina.Paldies pa infu. Kā tas Scam darbojas nevarat lūdzu kādu linku iemest.?

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Scam vajag tikai drīmboksiem.Globo-atkarībā no modeļa-ja ir jaunāka iešuve par 2008.g. novembri, vajadzētu iet uzreiz.Vari iemest modeli, tad redzēs sīkāk.

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Atradu . GLOBO Silver line 2005. SW version.S02A-2.94R-0126-B12. HV version.STS-MB.02A-L0. Šausmigi antīka izskatas,bet agrāk Siriusu skatījos TV5 gadus 4atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Atradu . GLOBO Silver line 2005. SW version.S02A-2.94R-0126-B12. HV version.STS-MB.02A-L0. Šausmigi antīka izskatas,bet agrāk Siriusu skatījos TV5 gadus 4atpakaļ.

Viss, ko atradu-ka var to pāršūt par tikpat vecu modeli DSR 5003

В начале вам нужно подробно ознакомиться по ссылке http://allrussian.info/thread.php?threadid=36886 с информацией о переделке Globo SL 1005(2005) в DSR 5003, а затем с помщью файла GSL2005>DSR5003+.rar - http://v-romanoff.mylivepage.ru/file/381_DSR5003_%26_Globo_SL2005 его переделать, если есть желание и не боитесь убить ресивер.

Bet baidos, ka tas neko nedos, jo bija tik sen, tik sen...

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Kad nebūs ko darīt var jau pamēģināt,jabkurā gadījumā paldies.Vel ir šitāda viasata kaste kurai beidzies līgums.Samsung DSB-B560N Bet pēc noklusējuma arī nerāda NRK.

Link to comment
Share on other sites

Kādas iespējas redzēt šos kanālus uz digiline 7000 HD?

 

Var redzēt. Man iet arī NRK1 HD

Link to comment
Share on other sites

GulbisRG

No šodienas HTB+ paketei pievienojas jauns kanāls Travel Channel uz 11862!!!

Link to comment
Share on other sites

Uz 36* satelīta parādijies Krievijā veidots tv kanāls "РАЗ ТВ"(agrākais "Где и кто").

Parametri: 12054, 27500, R, 3/4, FTA.

Mājaslapa: http://gdeikto.tv/

Link to comment
Share on other sites

Znatoks

Un vēl viens interesants fakts.Nopērkot veikalā Televizoru dokumentos uzrādas pircēja vārds un adrese.Šī infa pēc likuma nododas NRK kuri pārbauda vai dotajā adresē ir aktīva licenze.Ja nav tiek nosūtīts rēķins par sešu mēsešu apmaksu.Un nav svarīgi,ka tev nemaz nav Cam modulis un reāli pakalpojumu nevari saņemt.Līdzi tiek izsūtīts info bukletiņs par TV pakalpojuma snīedzējiem.Canal digital,viasat vai virzemes operatoriem.No licenzes tiek atbrīvoti iedzīvotāji kas mazāk,kā 3 mēnešus dzīvo Norvēģijā,kautkādas grupas invalīdi,daļa militāristu un ja nemaldos no74 gadu vecumu.Pecīzi neatceros tas atrunāts licenzes punktos.Ā un vel pastāv iespēja nodrošināt piekļuvi pie TV lai var noblomēt ieejas,bet šitas laikam vairs nav spēkā,kopš kanāli kodēti.Tā kā tīri negodīgi sanāk,bet kopūmā ar visiem valst splusiem un atieksmi pret cilvēku Tas ir sīkums.Nu nav tas priekš šejienes dārgi un kanālu saturs arī kvalitatīvs.

 

Nu bet Rudiger runājam pa viasat kastēm kam beidzies līgums. Parādi,kas tev tur iet NRK?

 

offtopic.gifKad vēl dzīvoju iekš UK tad man ieteica ļoti labu padomu Indiešu draugu kā nemaksāt TVlicence. jester.gif

1)Pērkot telveīzoru ir jāskatās lai tajā nav uztvērējs neskatoties uz to Tu tik un tā saņem rēķinu 140GBP, bet viņiem ir jāpierāda ka tu skaties BBC

2) Tad jāiet uz parastu hipermārketu un jāpērk nost freewiev uztvērējs un istabas antene, taču kad par to jārēķinās nav jāiet pie kases, bet gan pie self chck out kases(pašapaklpošanās kase kur nav dzīvi cilvēki) lai nepaprasa ID to_keep_order.gif

3) No ipermārketa ārā ir jāiet pa mazajām durvim nevis Main Entrance, lai nebūtu jāsastopas ar konkrētā hipermārketa darbiniekiem, un mazajā izejā ir tikai Security officer blind.gif kuram intresē kādēl man gaudo maisiņš kurā ir olas,maize,piens, gaļa cukrs un vel 89 dažādi mēsli un starpcitu arī freewiev box acute.gif un tu viņam parādi čeku ka esi samksājis un ,ka droši vien tas Box gaudo jo nav atkodēti iēkšjie drošības čipi. Un ko dara tupais apsargs? Viņš saka Ok pamēģini iziet bez tās kstes un viņš redzu ka tu neko nezodz un atdod Tev kastīti un Tu laimīgi tinies uz mājām fuck.gif

4)Un mājās man bija legālais VISAT plus atsvišķi tuneris priekš 13 grādu krievu kanāliem un pa virsu Freeview Box. Bet pēc kda pusgada mna pie durvīm zvanīja TVlicense Police blush.gif. Teicu ka apģērbšos bet pa to laiku tiek aizvākts rakstām galdā Freeview BOXboast.gifun laipni aicinu kungus dzīvoklī. Ši anapauri spaida manu pulti un prasa kas tā par valodu tur nāk no ekrāna. Saku ka krievu un latviešu. Ieraudzīja ,ka man tajā laika ja nemldos VIASAT SPORT2 rādīja CocaCola līgu šie afigeļi ka svešā valodāblind.gif un tad atrada BBCnews World un saka ,ka man re esot BBC es saku ka nav gan jo tas ir BBC world nevis lokālais šīe tur sāk zvanīties un pārlieciās ,ka man taisnība. crazy.gif Un tad prasa vai es tiešam neskatos vietējās telvīzijas nemaz nemaz saku ,ka neo man jau nerāda man tikai tas krievu un latviešu programmas un DVD. Šie man prasa kāpēc? un es atbildu Becaus I dont understund english lol.gif. Pats labākas ,ka viņi man uz to atbildēja Ā then All right. Un visa tā suruna notiek angliski, un tie tupie pašlepnie briti pat nepatvēra ,ka tas notiek angliski wink.gif, jo viņiem jau liekas ,ka angliski māk tikai viņi un tā es saktījos neko nemaksādsm no 2004. līdz pat 2008 gadammeeting.gifwhistle3.gif

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nezinu neesmu lasījis likumus bet ,kad pie manis ienāca tv licenzes darbinieks ,viņs laipni paskaidroja ,ka tv licenze jāmaksā ari ja tev ir radio , mobilais vai kompis vai pat tv bez antenas.Ja nav neviena no šim precēm tad vari nemaksāt.Ipaši nestrīdējos iedevu naudiņu un miers.

Link to comment
Share on other sites

andreits

Par šito Scam nemaz nezināju- paldies Dexs(am). Diez Scam ar Mgcamd var kaut kā apvienot, lai nebūtu jāpārstartējas no viena uz otru? Kādreiz ar Openu tos kanālus skatījos, īpaši mans sīkais bija iecienījis tādu Barnkanalen...

 

tak uzliec autocam un slēdzot kanālu viņš pats nomainīs emulatoru.

 

Dexter paldies par infu! Tās skandināvu putnu valodas gan es tāpat nesaprotu :D katrā ziņā visu rāda

 

P.S. labi, ka beļģijā šamie nav aizdomājušies uzlikt kautkādas licences maksas par tv

Labots - andreits
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nettwerk

Znatoks lielaaku murgu par so needu neesu veel lasiijis. Tas atgaadina no seerijas makshchernieku staastinji. Ko varu teikt ej osti desu taalaak, bet nemuldi to kaa nav. Tu domaa ka briti ir tik stulbi un tu viens gudrais. :/ lai jau buutu.

Link to comment
Share on other sites

1. aprīlī Krievijas NTV+ paketē (36*) būs pieejams jauns tv kanāls "Лидер ТВ – РФ"(Azerbaidžāna).

Mājaslapa http://www.lidertv.com/

 

1. aprīlī Krievijas Platforma HD/SD paketē (9*) būs pieejams jauns, Krievijā veidots tv kanāls "Look TV".

Parametri: 12207, 27500, H, 3/4( uz doto brīdi FTA).

 

1. aprīlī Vācijas tv kanāls "Das Erste" (ARD) pārtrauc raidīt no Hotbird satelīta(13*). Tam par iemeslu ir pārāk augstās izmaksas( gandrīz 32 tūkstoši eiro mēnesī).

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Njā, visai iespaidīga summa par raidīšanu no Hotbirda. Tāpat šo versiju skatījās tikai tie, kam Astru neuztver un varbūt kādi šveicieši, kuru kanālu versijas (SF) un RTL ir uz Hotbirda un nav papildus galvas uz 19E. Pro7, Sat.1 un kabel1 CH versijas uz Astras arī iet.

 

LTV palaidīs HD versiju

LTV ģenerāldirektors Edgars Kots beidzot nācis klajā ar paziņojumu, ka LTV sāks HD testus jau no nākamā mēneša. Eirovīzijas dziesmu konkurss un dažādas sporta pārraides no LTV7 tiks pārraidītas šajā kanālā.

 

BBC pāriet uz Astru 2A

Sakarā ar kapacitātes trūkumu uz Astras 2D, ar 1.jūniju BBC kanāli BBC One (daļa reģionu), BBC Two, BBC Three/CBBC un BBC Four/Cbeebies pāriet uz Astru 2A, tādējādi būs pieejami visā Eiropā un bezmaksas! Gavilē Top Gear un citi BBC programmu fani!

 

Vācijas kanāli kodēti?

Jau dažas dienas iepriekš Sandis rakstīja, ka ARD Das Erste līdzekļu trūkumu dēļ pamet Hotbird satelītu. Interneta portālos parādījusies informācija, ka līdzekļu griešana varētu notikt arī uz signāliem no Astras satelīta, tādējādi Vācijas bezmaksas kanāli (vai lielākā daļa no tiem) varētu sākt kodēties SKY DE paketē.

 

Viasats no maija pievienos Viasat Sport Baltic HD

No 1.maija Viasata Zelta paketes abonenti, kā arī HD uztvērēja īpašnieki varēs skatīties jaunu kanālu - Viasat Sport Baltic HD. Šī kanāla programma tiks dublicēta ar jau esošos Viasat Sport Baltic, taču tajā tiks raidīts HD izšķirtspējas materiāls, kad tas būs iespējams.

 

:sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

burunduks2

Njā, visai iespaidīga summa par raidīšanu no Hotbirda. Tāpat šo versiju skatījās tikai tie, kam Astru neuztver un varbūt kādi šveicieši, kuru kanālu versijas (SF) un RTL ir uz Hotbirda un nav papildus galvas uz 19E. Pro7, Sat.1 un kabel1 CH versijas uz Astras arī iet.

 

LTV palaidīs HD versiju

LTV ģenerāldirektors Edgars Kots beidzot nācis klajā ar paziņojumu, ka LTV sāks HD testus jau no nākamā mēneša. Eirovīzijas dziesmu konkurss un dažādas sporta pārraides no LTV7 tiks pārraidītas šajā kanālā.

 

BBC pāriet uz Astru 2A

Sakarā ar kapacitātes trūkumu uz Astras 2D, ar 1.jūniju BBC kanāli BBC One (daļa reģionu), BBC Two, BBC Three/CBBC un BBC Four/Cbeebies pāriet uz Astru 2A, tādējādi būs pieejami visā Eiropā un bezmaksas! Gavilē Top Gear un citi BBC programmu fani!

 

Vācijas kanāli kodēti?

Jau dažas dienas iepriekš Sandis rakstīja, ka ARD Das Erste līdzekļu trūkumu dēļ pamet Hotbird satelītu. Interneta portālos parādījusies informācija, ka līdzekļu griešana varētu notikt arī uz signāliem no Astras satelīta, tādējādi Vācijas bezmaksas kanāli (vai lielākā daļa no tiem) varētu sākt kodēties SKY DE paketē.

 

Viasats no maija pievienos Viasat Sport Baltic HD

No 1.maija Viasata Zelta paketes abonenti, kā arī HD uztvērēja īpašnieki varēs skatīties jaunu kanālu - Viasat Sport Baltic HD. Šī kanāla programma tiks dublicēta ar jau esošos Viasat Sport Baltic, taču tajā tiks raidīts HD izšķirtspējas materiāls, kad tas būs iespējams.

 

:sarkasms:

 

žēl ka šodien 32. marts :D

par 1,3, 4 ziņu būtu priecīgs

Link to comment
Share on other sites

Krievijas Trikolor paketē (36*) parādijušies 4 jauni kanāli:

1) Война и Мир( publiciski informatīvs tv kanāls),

2) Love Story(izklaidējošs kinokanāls, īpaši domāts sieviešu auditorijai, video rullītis:

),

3) Socnhi Life(izklaidējoši informatīvs telekanāls),

4) Nano TV( dokumentālo filmu un pārraižu telekanāls, tiks rādītas arī BBC dokumentālās filmas, veltītas attiecīgajam žandram).

parametri: 12208, 27500, V, 3/4, DVB-S2

 

Francijas pakete Biss( 13*) pārgājusi uz DVB-S2 formātu.

 

Rumāņu Akta paketē (4,8*) mūzikas kanāls U-TV nomainīts uz citu- Kiss TV (12149, 27500, H, 3/4)

 

Ungāru Hello HD/SD paketē (9*) nācis klāt jauns mūzikas kanāls Music Plus TV (12074, 27500, V, 3/4)

 

Moldovas (daži FTA) telekanāli, kas atrodas uz Thor`a (0,8*) mainījuši transponderu un tagad atrodami 12456, 28000, V, 7/8

 

Krievijas Trikolor paketi pametis Ren TV, tā vietā drīzumā būšot cits federālais kanāls.

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu iepriekš, Eurosport no šodienas mainījis grafisko noformējumu. Nezinu vai par godu tam, bet uz 13E Eurosport un Eurosport 2 šobrīd FTA.

Link to comment
Share on other sites

Vācijas telekanāls "Das Erste"(ARD) ir atgriezies uz Hotbird satelīta, 13* pozīcijā. Tam pa iemeslu ir HB apraides zona, kas nosedz Afganistānu, kur atrodas Vācijas bruņoto spēku kontingents.

Parametri: 11541, 22000, V, 5/6, FTA

 

 

Uz 9*E satelīta parādijies Nīderlandes deju mūzikas kanāls "DanceTrippin TV".

Parametri: 11747, 27500, H, 3/4, FTA, 16:9 formāts, 720x576 izšķirspēja, MPEG2. Attēla kvalitāte: ne sevišķi laba, lai neteiktu vairāk.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Japānas Televīzija NHK, kura pēdējā laikā kļuvusi populāra un pieejama pateicoties ne tām labākajām ziņām - cunami un zemestrīces radītajām sekām Japānā, uz 28E palaidīs NHK World HD versiju.

 

28.2E Astra 2

11224 V 27500 2/3

FTA (visticamāk arī paliks, jo tiks piedāvāts ne tikai Sky, bet arī Freesat lietotājiem)

 

Nosaukums šobrīd "53147"

Mpeg Audio PID 2347

AC3 Audio PID 2348

Labots - Multimediju maniaks
Link to comment
Share on other sites

Krievijas sat operators Trikolor TV savu paketi papildinājis ar 2 jauniem kanāliem:

Shanson Tv un MusicBox Tv(tas boksis, kurš rietumvalstu mūziku piedāvā).

Parametri: 36* satelīts, 12360, 27500, V, 3/4

Mājaslapas: Shanson Tv http://www.shanson.tv/ , Musicbox Tv http://www.musicboxtv.ru/

Pēc neoficiālas informācijas "Trikolor TV" ir sācis īrēt 2 Ukrainas "Poverknost" bijušos transponderus.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...