Jump to content

TPB īpašniekiem reāls cietumsods


ugisn1989
 Share

Recommended Posts

tavi jautājumi ir retoriski, tātad neprasa atbildi ...

 

kam sūtīt vēstules un faksus atradīsi pats?

 

"nelegāli, nelegāli ..., taču autortiesību nodevu mēs visi maksājam, kad pērkam datu nesēju. šai sakarā man patiktos palasīties BASS komentāru. BASS, saki, ja esmu samaksājis nodevu par datu nesēju, vai viss, ko tajā ierakstu nekļūst legāls? ja nē, tad par ko es maksāju nodevu? "

 

lai nebūtu retoriski, jautāšu tieši: vai ir godīgi, ka man ir jāmaksā nodeva, kuru saņem kāds, kuram nav nekāda sakara ar informāciju, kas atrodas manā datu nesējā? samaksa nav abstrakta formalitāte, bet konkrēta nauda, kas ir nopelnīta par konkrētu darbu. kāds, kam ar to nav nekāda sakara, to pievāc sev. vai nav skaisti?

vispār, vai tā ir retorika, ja es tieši jautāju, par ko man jāmaksā, t.i. kādu pakalpojumu es saņemu, samaksādams savu naudu?

 

retorikas piemērs: par papīru un tinti akka-veidīgo izpratnē būtu jāmaksā autortiesību nodeva, jo minētie materiāli var tikt izmantoti autordarba (grāmata, žunālraksts, u.c.) kopēšanai, vai pārrakstīšanai. kā iekasētā tintesnauda tiks sadalīta, tas vairs nav maksātāja pārziņā.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

ieleja, nimbs nespiež?

 

P.S. Jautājums protams retorisks.

Labots - wilz
Link to comment
Share on other sites

Bet viņu partija ir 3. vietā vēlēšanās!

 

Un arī pašiem izpildītājiem būtu jāmaksā, ja nedzied īstajā.

Link to comment
Share on other sites

tava piebilde ir retoriska šeit, jo te neviens neko ne aizstāv, ne apsūdz, raksti vēstules likumdevējam.

 

un var jau būt ka maldos, bet domāju, ka 99% CD/DVD tiek izmantots, lai rakstītu AV saturu, tādejādi likums trāpa mērķī.

 

un ir visumā vienalga vai nauda nonāk pie laimīgi vainīgā autora vai arī ne ...

 

 

kā, vienalga? vai autortiesību nodeva datu nesējam ir kā sods par to, ka kopēs, vai kā? likums tā gan, nesaka. kā Tev var būt vienalga, kas un par ko pievāc Tavu naudu? maigi sakot, tas nav loģiski.

Link to comment
Share on other sites

Autortiesību nodeva datu nesējam ir kā atbrīvojums no soda,

piemēram par nelegālu vistu izmantošanu. :D

 

BET mums arī vajag partiju, kas groza autortiesību likumu.

Labots - guguce
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dzelzsgriezējs

Kaut kur lasīju ka šamējie vēlas nopirkt salu un uztaisīt pasludināt to kā savu valsti. Tas gan būtu interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Gints_lv
BET mums arī vajag partiju, kas groza autortiesību likumu.

Laikam Man nāksies mozties no miega ?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur lasīju ka šamējie vēlas nopirkt salu un uztaisīt pasludināt to kā savu valsti. Tas gan būtu interesanti.

 

 

Un cik ilgi būs jāgaida līdz USA Navy Seals tur visu vienkārši uzlaidīs gaisā? ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...