Jump to content

hdmi no datora uz TV


herkus
 Share

Recommended Posts

Tātad gribējās paskatīties filmu uz TV, savienoju portatīvo ACER Aspire5737Z ar vadu (HDMI) ar TV (HDMI ieeja), bet uz TV nav nekādas bildes - tumšs ekrāns. Pirms tam. protams, pārslēdzu ekrānus (datorā), tā ka tamī nav problēma..

Kādi būtu iespējamie varianti? Ko varētu darīt?

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot portatīvo pie TV caur hdmi - vispirms dari vienkāršāko - nospied peles labo taustiņu, parādīsies Graphics options -> tad izvēlies monitor + notebook.

 

Tā vismaz man uz Acer viss strādā :D

Link to comment
Share on other sites

Uz ko Tu pārslēdzi? uz HDMI, vai VGA-out?

Kas konkrētajam lapsim par video dzelzi iekšā?

NVIDIA® GeForce® 9400M G

 

vienkārši Control Panelī pie Display iestatījumiem pieslēdzu otro monitoru - "extend my windows onto this monitor". Videokarte ir tā pati, ko tu jau norādīji - nVIDIA GeForce 9400MG.

 

Pieslēdzot portatīvo pie TV caur hdmi - vispirms dari vienkāršāko - nospied peles labo taustiņu, parādīsies Graphics options -> tad izvēlies monitor + notebook.

 

Tā vismaz man uz Acer viss strādā :D

 

Paldies, pamēģināšu arī šādi. :)

 

Ja ir runa par pārslēgšanu ar Fn taustiņu, tad ieslēdzas, cik man zināms, VGA-out izeja. Lai darbinātu HDMI, jāveic attiecīgie "extended" desktop iestatījumi video kartes draiverim.

 

Paldies, tad pamēģināšu veikt šādus iestatījumus.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot TV pie HDMI savienojuma, ir jāuzstāda Windows Dislpay Properties otrs ekrāns, tā izšķirtspēja. Tātad "Extend the desktop onto this monitor" un 1920*1080 izšķirtspēja jāuzstāda.

Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzot portatīvo pie TV caur hdmi - vispirms dari vienkāršāko - nospied peles labo taustiņu, parādīsies Graphics options -> tad izvēlies monitor + notebook.

 

Tā vismaz man uz Acer viss strādā :D

 

 

Paldies, šis ieteikums man noderēja, un viss bija bumbās! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ingusster

Sveiki!

Man ir līdzīga problēma kā topika autoram, tikai man uz TV bilde ir, bet tā ir ļooooooooooooooti dzeltena! Kas varētu būt par vainu? Datorā visādus izstādījumus izmēģinājos. Iepriekš viss bija OK, bet pēc datora pārinstalēšanas bildi uz TV rāda dzeltenu. Lietoju HDMI vadu ar DVI pāreju galā, jo TV nav HDMI ieejas!

 

P.S. Visus vecos topikus izpētīju, bet neko līdzīgu neatradu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...