Jump to content

Auto siganalizācija


sunde
 Share

Recommended Posts

Iegādājos signalizāciju ar peidžeri- mašīna padod FM signālu uz peižeri, ja nostrādā signalizācija. Ķīniets raksta līdz 1500m , reāli 100 m! :( Ir iespēja šo signālu pastiprināt vismaz līdz 1000m, par nelielu samaksu?

Labots - sunde
Link to comment
Share on other sites

Pasaki sidzenes modeli. Es arī savam tā kā gribēju likt tāda tipa signalizāciju, bet izskatās, ka laikam nav jēgas. 100m ir stipri par maz. Ja kādus 500m vilktu, tad man vismaz pietiktu. 1,5 km tā jau ir utopija :-D

Link to comment
Share on other sites

1,5Km ir klajā laukā, pilsētā reāli līdz 500m.

 

nezinu, man 200-300 max! gan pļavā, gan pa vidu mājām.

Nosaukums laikam Girodon.

Bet nu ja kādam ar to pietiek par 30 Ls atdošu!

Link to comment
Share on other sites

Nu, 200-300m maz. Es atkal skatos uz Eaglemaster CL-7000 LCD. Varbūt kādam ir pieredze, cik tāds reāli velk. Varbūt tik pat daudz un ne vairāk :roll:

 

 

E7BLCD.png

Labots - RolandsK
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Nu, 200-300m maz. Es atkal skatos uz Eaglemaster CL-7000 LCD. Varbūt kādam ir pieredze, cik tāds reāli velk. Varbūt tik pat daudz un ne vairāk :roll:
Pašam ir tieši šāda signalizācija. Atstājot pie alfas galvenās ieejas parkinga, iekšā jau pie rimčika pults vairs neko neķer. Vienīgais labums no tādas pults, ka ar to labi pēc sakņas var atrast auto pārpildītā virszemes parkingā un info uz pults, vai auto ir aizslēgts. Tas man īpaši aktuāli :D.

Naktī tu šādu pulti tāpat nedzirdēsi.

Link to comment
Share on other sites

GSM verķus izmantot būtu efektīvak (kaut ko šitam līdzīgu - http://www.allproducts.com/ee/gs/Product-2004102218264.html)

bet ja uzliks slāpētāju (kaut kādu šitādu - http://www.navigadget.com/index.php/2007/0...and-gsm-jammer), tad nekas no tādām lietām nepalīdzēs.

Labots - paulis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pilsētā jau slāpē to signālu dažādi trokšņi, mēģināt jau var pastiprināt raidītāja jaudu, bet ja pats peidžeris ir švaks tad nekā

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)
Naktī tu šādu pulti tāpat nedzirdēsi.

 

Esmu uzmodināts un pat paspējis piefiksēt kādā krāsā zaglim cepure.

Nopietnie veči(zogot) izmanto slāpētājus,aizsit ciet visu diapazonu ar traucējumiem.

Labots - aibo
Link to comment
Share on other sites

man ir LEOPARD sidzene.. alfa iekšā kinotēātrī ķer.. ja mašīna uz laukuma.. un betona mājai uz 4 stāvu iet.. labi velk..

ja vajag tālāk.. tad jāliek ka uz mob sūta sms kad ieslēdzas..

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Sorry, ka ne īsti pa tēmu, bet varbūt kāds zin kur labo vai var iegādāties auto atslēgas korpusu vienu pašu bez čipa priekš Opel Vectra C?

Dīleris sesks piedāvā tikai visu atslēgu ar čipu un piekodēšanu, kas sanāk baigi sālīti. Man būtībā vajag tikai to daļu, kurā ir pogas, jo šīs baigi nodilušas. Tur klāt tā atslēga smuki izjaucās - viena daļa ar slēdzenes daļu, otra ar korpusa apakšu, kur ir sērijas Nr., trešā - augšdaļa, ar pogām. Pati čipa mikrene smuki ar batereju izņemās laukā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...