Jump to content

Lattelecom IPTV


JDat
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Par Lattelecom IPTV noteikti esat dzirdeejushi...

Man vajag datorexpertu, kursh zina kaa riikoties ar http://www.wireshark.org/, zina kas ir DHCP utml lietas.

Man ir ideja no PC uztaisiit IPTV striimotaaju pa privaato LAN un rezultaata bildi redzeet uz TV izmantojot Motorola VIP1710 vai tml.

Pa vik ma ir IPTv STB, bet nav Lattelekom principaa. Es gribu lai kaads NElaame, kam ir pieeja pie Lattelecom IPTV man paliidz ar dazhaam konkreetaam lietaam.

Shobriid meeginu saprast DHCP nianses.Man vajag pilnu pakeshu sarakstu DHCP sarunai staro VIP1710 un ltcom serveri. droshiibas noluukos luugums neuzraadiit iistas MAC IP IP adreses. taa vietaa rakstam MAC adresi: 11:22:33:44:55:66, iekaartas IP adresi: 1.2.3.4 luugums portus un multicast adreses noraadiit iistaas. Rakstam privaatajaa pagaidaam...

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

<--- nav LTC cilvēks.

 

Par autora problēmu - neviens no LTC Tev šādu informāciju nesniegs, ja vien negribēs darbu zaudēt.

Classified. Īpaši jau IGMP plūsmu adreses un pārējais ko prasi ir sensitīva infa.

 

Bez tam LTC IPTV STB ir nokonfigurēta darboties LTC IPTV tīklā, Tu nevari tā vienkārši iestāstīt tai papildus kanālu no sava avota.

 

Kā arī, lai konfigurētu STB, Tev vajag info no Motorolas. Par velti šādu infu viņi nesniedz.

Link to comment
Share on other sites

Es nevienam no LTC neprasu.

Bieng prasu lai kaads no IPTV useriem par snifera paliidziibu apskata IPTV config datus (saamumaa DHCP vendor specific options). IGMP adreses nav nekaadi pentagona nosleepumi. Man ir svariigi saprast kaa motorola STB straada nevis chakaret LTC televiiziju. galu galaa paardzivoshu ka arii multicast IP adreses neviens nedos...

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Tevis pieprasīto info var iegūt tikpat viegli kā divus pirkstus apmīzt. Jautājums drīzāk ir tālejošāks - ko tu iesāksi ar tām plūsmām, viņas taču ir aizkodētas (cik no publiskās info zināms).

 

Ar Kreatel (Motorola) IPTV startēšana ir aptuveni šādi:

1. links ir?

1a. ņem

2. forši, es startējos, iedod man IP adresi un firmwares IGMP

2a. ņem, 10.x.x.x, firmware uz 239.x.x.x

3. eu, esmu uzlādējies, dod normālo IP un middleware adresi

3a. ņem, 10.x.x.x, middleware atradīsi uz 10.1.1.1

4. dod šu middleware feisu

4a. jūzera nāmi un paroli, lūdzu

5. Jānis/123456

5a. super, saņem atslēdziņu, vēlāk noderēs

6. paldies par bonusā piesviesto TV kanālu sarakstu, iekanālēšos es ka uz LTV1, kur streemojas pa 239.x.x.x

6b. tīkla komutators centrālē pieslēdz portam IGMP plūsmu ar adresi 239.0.0.0

7. pļac, tas taču šifrēts, ē, bet man taču ir atslēdziņa, eu, pat derīga, kruta, jāsāk rādīt Jānītim bildi uz teļļuka.

 

Kā tu domā, vai tu kkaut kādam Samsungam varēsi iebarot šos visus parametrus, ja pat middleware saprot tikai Kreatel dekoderi?

Labots - Instigater
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Es savam VIP1710 baroshu nekripteetus striimus teiksim no VLC.

Vieniigais ko man vajag, ir pareizi uzkonfigureet to VIP1710u, lai shameejais zin kur prasiit kanaalu sarakstu un kur skatiities pluusmu.

Nebuutu slikti daljeeju ehternet trafika dump dabuut, Lai zinu ko manam DHCP serverim jaaiedot prieksh taa briinuma. Pats nevaru, jo man nav vispaar nav ne nets ne IPTV no LTC.

 

Instigater, paldies par globaalo info!

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

tur jau taa lieta...

Es gribu lai kaads LTC lietotaajs apskata um iedod man neiecieshamo info.

 

Vispaar, ja te buutu kaads uznjeemiigs useris, tad toch vareetu pameeginaar linuxaa ar VLC paliidziibu skatiit LTC IPTV.

Spiezhot peec aprakstiem inetaa, nekas sarezhgiits tur nav... Vareetu elementaari otru tv uz PC darbinaat...

Nezinu tik kaa tur ar dekripteeshanu sanaaks...

 

Kaa jau mineeju: http://www.mythtv.org/wiki/Sasktel_IPTV

un http://www.shapeshifter.se/2008/04/01/behi...of-telias-iptv/

 

pastaasta kaa to visu izdariit.

Kliist baumas ka ar VIP1710 straadaa uz linux...

Varbuut kaadreiz geeki uztaisiis savu firmware prieksh shitaada tipa STB...

Link to comment
Share on other sites

Strīmi ir kodēti. Ar VLC var paņemt tikai 2 FTA kanālus - LTV1 un LTV7, parējie ir kodēti un VLC nespēj paņemt atslēgu pretim.

Ar VLC šie abi kanāli ir skatīti. Ieskaitot eksperimentālo HD kanālu.

 

Taisīt alternatīvās firmwares priekš IPTV STB ir maza jēga, jo šiem aparātiem ir samērā īss dzīves cikls

un 1710 vispār ir morāli novecojis.

Link to comment
Share on other sites

...Man vajag pilnu pakeshu sarakstu DHCP sarunai staro VIP1710 un ltcom serveri...

Par šo lietu vienozīmigi vari aizmirst. Neviens provaideris tev neatklās savus statusus. Man domāt, ka tu to lietu visu pārāk sarežģī nedaudz.

Link to comment
Share on other sites

Tak viņam NAV LTC IPTV lai nosnifotu nepieciešamo infu...

Viņam vajag infu ar kurām DHCP opcijām STB tiek padota nepieciešamā informācija.

Parasti tādas lietas nāk sava veida STB "SDK" kura protams, nav par velti.

Cilvēks grib, lai kāds ar LTC IPTV nosnifo STB starta apmaiņu starp DHCP serveri un STB.

Īsi sakot - DHCP Discover, Offer, Request, Ack paketes vismaz...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Vispār... Man viens atsūtīja DUMPu. Sīkumos nepētīju, jo mani interesējošos uzdevumus tagad pilda Raspberry. Varbūt kādreiz kaut kad urbināšu tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...