Jump to content

Ļoti lielu failu pārsūtīšana


MARIS555
 Share

Recommended Posts

par cik gandrīz neko nesaprotu no programām kas man kā parastam cilvēkam liekās sarežģītas reģistrējos multiboss.com http://mail.multiboss.com/ epasta sistēmā kur man ir iespēja pievienot un nosūtīt failu pat līdz 2 gigabaiti, man nav saprotams kādēļ citi programmu izstrādātāji tik maz domā par parastiem cilvēkiem un sarežģī failu pārsūtīšanas un saņemšanas procesu , vismaz interfeisa ziņā failu pārsūtīšanas lapas es spēju izturēt aptuveni 5 minūtes, un tad manai pacietībai mērs ir pilns.

post-81691-1237727512_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

martinno

:D :D :D

Nezinu kapēc, bet nāk smiekli...

Labots - martinno
Link to comment
Share on other sites

nu i nafik kaut kādu reģistrāciju vai tml fikņas.

http://www.yousendit.com/ un miers mājās. Nez, kas par elītām privilēģijām jāpiedāvā, lai cilvēki ietu reģistrēties kādā lapā?

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

nu bet ja jānosūta mans personīgais fails piemēram uz austrāliju?

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tad ieliec to škodas bagāžniekā un aizved, joptv.

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

Kas ir TVR ? ieskaidro stulbenim taadam kaa man :) bet ja nopietni kā tu vai nosītī personīgo failu 2 Gb par brīvu

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Augšuplādē Maserati Quattroporte cietajā diskā un aizved kur vien vēlies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
Es to lietu lietoju, lai doķus starp galda un portatīvo sinhronizētu un kad savajagās - kādu sīkumu nohostētu.

Škoda, TVR, Maserati, simple file sharing un FTP ir priekš labs cilvēkiem, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

MARIS555
:) ne jau visi ir gudri visās nozarēs, tāpēc jau jums uzdodu šos jautājumus, bet diemžēl tā arī neviens nevar man muļķim pateikt kur es varu šāda izmēra failu nosutīt par brīvu
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Man visērtāk ir norādīt cikos un kāda mmape no failservera man nosinhronizējas uz manis izvēlēto vietu. Ar dažiem klikšķiem eneibloju FTP un viss ir publisks.

Ir jau kruti lietot kautkādu 3rd party mēslu ar ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

man interesē lapas kurās es varētu bez maksas nosūtīt savus failus tikai vēlams vienkāršākas, jo tās ko zinu manam dator intelektam ir nesaprotamas. multiboss e pasts nav slikts, bet tur protams arī ir pietiekoši problēmu, piemēram 1,4 gb man lādē augšā 3 studas, varbūt ir kāda vieta kur tas notiek ātrāk

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

man ir jaanosuuta 3 gb fails uz austraaliju, ja kaads var kauko ieteikt par sodienu tad labi ja nevar tad nevar

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Tak pamēģini pārbaudīt vai tava Škoda izies EuroNCAP testus...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
piemēram 1,4 gb man lādē augšā 3 studas, varbūt ir kāda vieta kur tas notiek ātrāk

Jā, tās ir vietas, kur pieejams ātrāks interneta pieslēgums. Abos galos, turklāt.

Link to comment
Share on other sites

Skodai nav ne vainas sawas funkcijas pilda

 

Latviešu valodai arī nav nekādas vainas, pildi savas funkcijas un izmanto to! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

A kādas ir šo divu smaidinu un 1. postā redzamā attēla funkcijas?

Labots - ADEX
Link to comment
Share on other sites

MARIS555

Tiem smaidinjiem nav sakara ar postu tas bija par daziem no padomiem, taapat es te pie skaidriibas netiku, kaukas man noderiigs bija vieniigi www.yousendit.com

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

OK, smaidiņiem nav sakara ar postu, labi, ka pats to saproti. Bet kāds sakars ar šo topiku ir pirmajā postā redzamajai bildei?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Tak liec mierā tos smaidiņus. Bezjēdzīgus smaidiņus te karina katrs otrais. Pastāsti labāk, kādam nolūkam tā bilde tur pielikta - tāds fints gan te vēl nebija redzēts.

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

Nu ja godiigi es tikai sodien registreejos saada veida lapaas, un passaprotamu iemeslu deelj man likaas ka jaabut manai bildei :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pašsaprotamu iemeslu dēļ man šķiet, ka vajadzēja vispirms iepazīties ar foruma noteikumiem un iespējām, tad arī taptu skaidrs, kur vari likt savu bildi un kas jāliek topikā.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēl neesi pamanījis, tad šim forumam nav nekādas saistības nedz ar gay.lv, nedz arī face.lv.

 

Nu ja godiigi es tikai sodien registreejos saada veida lapaas, un passaprotamu iemeslu deelj man likaas ka jaabut manai bildei :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz
nav nekādas saistības nedz ar gay.lv

Tu neapvaino TokRu!

Link to comment
Share on other sites

MARIS555

neesmu ne facee ne arii kur citu veel jo vairaak geju portaalos man sie sliktu neko nav izdariijusi lai jau dziivo, esmu tikai draugos multibosaa un inboxsaa, no sodienas arii sajaa portaalaa, :) gan jau apguusu visas iipatniibas kas seit pienjemtas, bet pagaidaam lai jau taa bilde man tur staav, veel jau vajag iemaaciities arii to iznjemt :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...