Jump to content

Garantija


acey182
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Lieta tāda ,Man ir Acer Aspire 3100 ,pēc kāda pusgada lietošanas laptopam pazuda skaņa pakjeru dokumentus - nesu uz garantiju ,visu salaboja - viss ok . Tagad atkal laptops atteicie slietot Cd-room un web-cam un būtu jānes uz garantiju ,bet garantijas talons pazuda kopā ar nozagto somu pirms kāda laika. Ir iespēja ,kad bez tā talona manam laptopam veic garantija remontu ,jo pēc būtības it kā uz laptopa jābūt kādiem nr. un arī es varu pierādīt sawu personību ar dokumentiem ,ka tas ir mans sators. Kaut ka tā.

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Ir iespēja (tiesa, maza), ka serviss tev panāks pretī un pievērs acis uz to, ka garantijas talona un pirkuma čeka nav, un paņems kompi garantijā.

 

Ja tomēr serviss atsakās ņemt garantijas remontā, tad neko tu nepadarīsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kasparz

Aleksandrs Bells izgudroja telefonu.

Tici man vai nē, bet šodien to lieto gandrīz katrs cilvēks, ieskaitot datorveikalus. Un tici man vai nē, tie cilvēki ir apmācīti rīkoties ar šo mūsdienu tehnoloģisko sasniegumu.

Link to comment
Share on other sites

acey182

Domājams,ka forums arī tam ir domats ,lai pajautātu/apsriestu u.t.t. Zvanīšanu salonam biju atlicis uz pirmdienu. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja forumā gribi uzzināt, kā konkrētais cilvēks (šajā gadījumā - veikala vai servisa darbinieks) rīkosies neviennozīmīgā situācijā, tad esi nedaudz kļūdījies ar foruma izvēli. Ekstrasensu forums būtu bijis piemērotāks.

Link to comment
Share on other sites

Aber,

 

Visiem gudri runājošajiem...

 

- topiks ir kur - M79 lietas..

 

Un tas nozīmē, ka veikals, kur iegādāts laptops ir M79! :!:

 

Forumā ir vairāki ar M79 saistīti cilvēki.

 

 

Lūdzu jums, ekstrasensu cīņu fanāti.... :grr:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...