Jump to content

Pāris jautājumi par plazmas TV


Krishius
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Vispār jau tā plazma saucas 42PG6000 ar "LG" pa vidu ir LCD...

 

Bet, jā, man ir tieši šis modelis un nesilst ne sitams. Nekādi ventilatori neārdās un visa priekšpuse ir samērā vēsa. Vot Kuro gan ir reāli karsti.

Link to comment
Share on other sites

Nu kādreiz, krievu laikos, jau arī bija fani, kuri kino Paladium sēdēja pirmajā rindā lai bauditu platformāta kino :-D

Balkona pirmajai rindai nebija ne vainas 8)

Tikai āķis bija tur, ka ekrāns bija spēcīgi ieliekts, savukārt kinoteātra krēslu rindas bija tikpat daudz izliektas.

Līdz ar to sēžot rindu malās bilde šķita deformēta.

Normāli bildi varēja baudīt tikai apm. 10 vietās katras rindas vidū.

Es tolaik dzīvodams Berga bazārā, biju galvenais kandidāc uz biļešu pirkšanu.

 

Žak - no 2010. gada Pionieris vairāk nekādus Kuro neražos. Vispār pārtrauc jebkādu televizoru ražošanu.

Link to comment
Share on other sites

Tiko veicu nelielu temperatūras testu izmantojot digitālo multimetru,abi tv srādā ieslēgti~4 st.,mērīšanas ilgums katram tv 0,5 h.,rezultātā Samsung LCD 32le 556 un plazmas LG 42 pg 6000 darba temperatūra ir vienāda 33*C. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

jo vairāk lasu šo forumu, jo vairāk saprotu kad tieši modelis 42PG6000 būs mana izvēle tv iegādē kā nekā 411Ls (salidzini.lv)

:)

kaut arī varētu iespringt un paņemt 9 sērijas filipu.. bet tā cena tomēr šaubos vai vērts

 

un piekrītu kad mūsu valsts digitālā televīzijas signāls ir nožēlojams.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Lasot jau neskaitāmo topiku par plazmu un LCD, radās priekšlikums.

Tā kā kādreiz bija noorganizēts dažādu mantu tirdziņš, vajadzētu noorganizēt salīdzinošo TV 'degustāciju'.

Jādabū pietiekoši lielu telpu, jākrāmē vairāki TV rindā un praktiski jāsalīdzina ar dažadiem ieejas signāliem.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
 Visi nav gatavi maksāt 10'000$ par 5kg smagu video kameru vai 1000Ls par 20'' S-IPS monitoru.

LG W2600HP 26" 1920x1200 S-IPS ar 102% NTSC kraasu gammu saakas no Ls 313 un Philips 200WP7ES 20" 1680x1050 S-IPS no Ls 164. Taa kaa nevajag te...

Link to comment
Share on other sites

sincity

Ir doma iegādāties teļuku (gribās FullHD), tacu jo vairāk lasu, jo lielāka putra galvā. Plānotais procentuālais pielietojuma sadalījums - 70% SD kontents (SD Sat), 30% HD filmas (ai kā gribētos Serenity iecekot FullHD). Tā kā daži te raksta, ka SD galīgi nebaudāms uz LCD, bet teļuks jau vairāk paredzēts tieši tam, tad nespēju izlemt starp LCD un plazmu. Sākumā domāju par kādu Philips LCD modeli, tacu te uzdūros plazminiekam Panasonic TH-46PZ81E, kam arī ir ar FullHD atbalstu. Vai kāds ir saskāries ar šo modeli?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Inspektor, protams, ir atrodami arī lētāki. Tur runāju drusku pārspīlēti, uzsverot, ka ne visiem intresē pats pats kurtākais un labākais.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki. Ļoti atvainojos par veca topika augšācelšanu, taču vairāk esmu papētījis LCD/Plasma bildes atšķirības uz SD signālu un uz plazmas SD bilde izskatās daudz labāk...

Tātad, ir doma mainīt plauktu, tātad vēlētos 32'' Plazmas televizoru. Kādu jūs ieteiktu? Signāls - SAT SD signāls, daudz materiāla arī 16:9 režīmā protams... :)

Vai nu tiešām LCD ir drastiski labāks?

Link to comment
Share on other sites

plazma uz 32 ir retums, 37 jau ir retums. Plazmas sākas ar 42. Man pašam plazmas bilde tīk labāk par analogas cenas LCD.

Link to comment
Share on other sites

Nu 42'' tiktiešām nederēs... Bišku par lielu... Skatījos pēc izmēriem, ka 32'' būtu ļoti normāli... Jo pagaidām CRT TV ir daudz mazāks, taču, tas ir arī tālāk no sienas... Plazmai/LCD tādas kastes aizmugurē nav, tāpēc TV būs tālāk no pašreizējās skatīšanās vietas (aptuveni 2m un vairāk)... Dažreiz arī tuvāk, jo reāli TV skatos no dažādām vietām istabā...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

bus normali ar 42 - tici man :?) pieradīsi ātri- 2- 2,5 m ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Un kā tā rāda? Varbūt kāds lieto? :)

Kā ar elektrības patēriņu un ar to logo iedegšanu šim tv, par kuru tik ļoti iet runa? :)

Link to comment
Share on other sites

Es lietoju LG 42pg6000 pusgadu nav nekādu problēmu(taspats modelis tik ar lielāku ekrānu,32'bildej jādūt vēl labākai) esi pārleicināts kad 32'nebūs pa mazu.Es ar pirms gada pirmo nopirku 32 LCD Samsung full hd,tomēr likās pamazs un bilde ar nepatika,pēc kāda laika sāku domāt par cita tv iegādi,tā ar uzgāju uz šis plazmas ,vairs lcd negribas skatities(lcd ar full hd ir tik modes lieta,praksē tas nav vajadzīgs) Lietoju LTC iptv 42 plazma rāda labāk discoveru HD ar hd ready,nekā 32 lcd ar full hd,SD kanālus vispār nav vērts salīdzināt. Elektrību itkā pa 100W patērē vairāk nekā lcd,rēķinos īpašu starpību nejūt.

Link to comment
Share on other sites

Atsauksmes par šo (vismaz ārzemēs) ir ļoti labas... Digitālais uztvērējs gan tikai ar MPEG2, vai ne?

Anyway, tad reāli jādomā par šo modeli, ja citu plazmu uz 32'' nav... :)

 

Latvijas interneta veikalos it kā šis modelis ir atrodams...

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka priekš SD signāla plazma joprojām ir labāka. Nesen salīdzināju savu LG42PG600 ar Sony KDL40W4000 un teikšu, ka Sony LCD uz SD signāla ir gandrīīz tikpat labs kā LG plazma, bet ne ar ko labāks. Arī gaišā telpā uz atspīdumu starpības īpaši nav. Un piebildīsim, ka Sony ir 2x dārgāks - zemē nomesta nauda.

 

Jaunā Panasonic 37' plazma varētu būt ok, Neostorē it kā ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Plazma ir novecojusi tehnoloģija, drīz Eiropas Savienībā vispār aizliegs importēt, pārdot un lietot un par utilizēšanu arī dabūsiet brangu naudu maksāt. Nepērciet plazmas!

Link to comment
Share on other sites

Plazma ir novecojusi tehnoloģija, drīz Eiropas Savienībā vispār aizliegs importēt, pārdot un lietot un par utilizēšanu arī dabūsiet brangu naudu maksāt. Nepērciet plazmas!
Elektriskās kvēlspuldzītes ar nepērciet,tās tiks aizliegtas tāpat plazmas tv. :rofl::rofl::rofl:
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...