Jump to content

Vai tikai baumas????


aivarsvelves
 Share

Recommended Posts

С апреля месяца VIASAT Baltic начинает продавать своим старым и новым клиентам HD тюнера со встроенным жёстким диском.

Для старых клиентов - Этот тюнер стоит примерно 110 € + прибавляют 24 месяца принудительного договора.

Для новых клиентов - Этот тюнер стоит примерно 190 € + 24 месяца принудительного договора.

 

Так называемая "своя цена" этого тюнера примерно 445 €, точнее, именно эту сумму VIASAT затребует от клиента в случае досрочного разрыва договора.

 

SD каналы в пакетах Viasat Baltic и Viasat Nordic, останутся разными.

Но HD каналы в этих двух пакетах, будут одинаковыми. Kроме TV2 Sport HD / SVT HD.

 

Ложка дёгтя... Bесь пакет Виасат Балтик подорожает начиная с 1 апреля.

 

Sīkāka informācijas šeit - http://viasatfan.clan.su/forum/3-93-2#11192

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

Piedāvāto HD kanālu skaits un to saturs nav adekvāts pieprasītajai summai par tjuneri un pakalpojumu.

Link to comment
Share on other sites

Vo vo, 4 kanāliņi tur ir... :D

Turklāt Viasat Sport HD neraidīs visticamāk mums pazīstamā mēlē...

 

Tajā pašā Zviedrijā HD tuneris - 40Ls + 15Ls mēnesī par 10 HD kanāliem + visi Zviedru un pārējie izklaides...

Tas gan Canal Digital, ne Viasatam... :D

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Kaut kā jau Viasatam jāseko laikam līdzi!!! Kāpēc gan atkal neizcelties uz citu fona - kaut vai ar savu nesamērību cenas, kvalitātes un piedāvājuma paketē!

Link to comment
Share on other sites

Viasatam HD ir dārgs arī Skandināvijā, es pētīju cenas...

Tikai nesaprotu kāpēc - būtu taču jākonkurē ar Canal Digital 10 + vēl 2 HD kanāliem...

 

LOL, man Aigars ziņo, ka tur nemaz EPG tiem kanāliem nav... :D (vismaz uz HD drīma neredz)...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Cerams ka Viasat HD kanāliem EPG nav tikai pagaidām. pēdējā laikā viņiem ir problēmas ar EPG.

Esd ceru drīz tikt pie Canal Digital HD.

 

EDIT:

ceru ka piepildīsies tas kas tur rakstīts par to ka Nordic un Baltic HD kanāli kļūs identiski.

Labots - Aigarsclp
Link to comment
Share on other sites

Jau sen veidojas Mārci... :D

Un vēršas tikai plašumā... Gan jau es arī pievienošos, kad būs HD teļļuks, uz kā skatīties... (lai gan esmu laikam atpalicis, gandrīz visiem maniem draugiem jau ir HD teļļuks un viņi uz tiem lūr DVDRipus...)

Kā es viņus apskaužu... :D

 

Anyway, Viasatam paldies vismaz par centību, jo es jau tik agri negaidīju HD viņiem... Kam vajadzēs, gan jau ņems... Nu gaidīsim aprīli...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Būs, būs labi HD tjuneri,- PACE HD sauksies :rofl:

Link to comment
Share on other sites

formens

Kāpēc gan ne?NTV+ ir Thompson HD ar vērtību 16100 rub-aptuveni 245 Ls,viasatam bus Pace HD ar vērtību 445€.Cilvēku muļķošanas tradicijas turpināsies.Gaidīsim 1.aprīli :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Nu ja skatās pēc plānotās vērtības, tad tam jābūt kam līdzvērtīgam Dreambox 800 :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...