Jump to content

LCD monitors foto apstrādei


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi.

Sakarā ar krīzes seku cenu izmaiņām, sāku domāt par moni, bet vajag labu, ne ar TFT matricu bet s-IPS vai pva... bet pagūti ir tikt skaidrībā kas un kā. Sen šeit šāda tipa tēma nav bijuse un daudz ūdeņu aiztecējis, daudz kas mainijies arī piedāvājumos.

Ir kaut kādi Dell'i un Nec'i pētīti, bet tomēr gribētos dzirdēt no lietpratējiem kas un kā.

Paldies.

PPS. nu kaut kādās 350 naudiņās jau gribētos ierakstīties, un zem 21' arī līst negribētos, bat ja būtu sakarīgs variants lētāk, nemaz nebūtu bēdīgs :) (zinu ka ir arī dārgāki :) )

 

 

Pats jau ari kaut kādus variantus esmu pameklējis, un vispār jau tas 22' HP varētu nebūt slikts

http://www.ff.lv/computer/monitors/HP_LP2475w

http://www.engadget.com/2009/01/15/dells-2...-of-22-inchers/

http://www.mts.lv/?l=1&c=214&id=32117

 

 

Tad ir arī šitāds

http://www.labacena.lv/products/lv/259/150...r-200WP7ES.html

cena laba

 

Nebūtu jau slikti, ja kāds kaut ko uzrakstītu-ko ietekmē tādi parametri kā gaišums (300 vai 400 cd/m2), vai kontrasts (visādi dīvaini tie cipari), jo pieļauju ka pa daļai tie skaitļi ir vairāk mārketingam un galvas jaukšanai, bet kas tieši ir svarīgi-to neesmu pratis izlobīt. Piemēram vai tā s-IPS/PNA matrica nodrošina lielu apskates leņķi (pie salīdzinoši nemainīgiem krāsu paramertriem) vai arī to , ka monitors pakļausies normālai krāsu kalibrācijai?

Paldies.

 

PS. Varbūt kāds varētu nokomentēt tās visas ieejas un to jēgu (reālo pielietojumu) HDMI utt.

Pats vienkārši vēl jo projām sēžu pie milzīga CRT tā kā tās viss man ir jauns :). Saprotu ka monim var būt analogā un digitālā sigmāla ieeja, tad kaudze ar figņām kā USB , austiņas utt kas reāli uz moni neattiecās...

 

Nu neviena komenta!!! Nu tad varbūt kāds var atbildēt uz jautājumu ko nozīmē "designed for Windows Vista" ? tas paredz draiverus Vistai, vai programmatūraizstrādāta tieši priekš Vistas (man XP). Un kā var saprast , vai ir draiveri priekš 64 bit XP???

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Nu neizlasiji tu postu. Nu nav man vajadzīgs geimeru monis. Tur bija konkrēti jautājumi, bet nu lai paliek.

Link to comment
Share on other sites

LCD monitors, kas atspoguļo reālās krāsas jau nu noteikti neierakstās 350 elesos

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Ooo! Ir veel kaads bez manis kuram interesee kvalitatiiva bilde! :D Bet, Musimusi, tie milisekunzhu maarketinga zombeetie geimeri tachu nemaz nesaprot par ko Tu runaa un ko no vinjiem gribi! :D

 

Uzreiz viena pieziimiite - TFT tie LCD monitori ir visi. Tas, ko domaaji, rakstot TFT, bija TN tehnologjijas panelis! Luuk kur ir koncentreeta labaakaa informaacija ko esmu redzeejis par LCD panelju tehnologjijaam. Vismaz to postu, uz ko ir links, un divos sekojoshos pat ljoti rekomendeeju izlasiit. Tur buus atbilde par visiem lenjkjiem un visu citu. Reaali no prakses varu teikt, ka principaa iisumaa ir taa ka jebkas, kas nav TN, ir tieshaam labs! Pats seezhu uz ViewSonic VX910 ar MVA matricu, kas ir it kaa vienkaarshaaka no labajaam tehnologjijaam, un arii esmu ljoti apmierinaats - neviens TN mee*ls nestaav pat tuvu. Tad veel supernoderiiga ir shii lapa - monitoru <=> panelju saraksts un panelju specifikaacijas.

 

Par interfeisiem...

 

The DVI connector on a device is therefore given one of four names, depending on which signals it implements:

DVI-D (digital only)

DVI-A (analog only)

DVI-I (integrated, digital & analog)

M1-DA (integrated, digital, analog & USB)

 

Plus veel var piebilst ka prieksh atteela HDMI ir tas pats DVI-D un par Ls 5 var nopirkt shtekeriishus-paarejas. Taatad ir svariigi lai buutu vismaz viens no shiem: DVI-D, DVI-I vai HDMI. Kursh tieshi vai vairaaki no tiem - tas vairs nav buutiski.

 

"Designed for Windows Vista" - monitoriem tas ir tiirais maarketings. Shajaa jomaa prieksh lietotaaja kopsh CRT laikiem nekas nav mainiijies un jebkursh monitors straadaas jebkuraa opereetaajsisteemaa bez jebkaadaam probleemaam arii ar universaalo draiveri.

 

Par modeljiem... Vislabaakie price/performance ir tam Philips, ko jau pats raadiiji, un LG W2600HP. LG cenas internetaa saakas no Ls 311. Nav jau par velti bet toties 26", 1920x1200 un shiibriizha krutaakais S-IPS panelis, ko savos monitoros liek arii HP, Dell un NEC par daudz vairaak naudinjaam! Viens choms nopirka sho modeli un ir pat ljoti apmierinaats.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Paldies CAP!!! Palīdzēja. Vēl gan jāparokās kas un kā... par to TFT, nu jā, mana kļūda, biju sapratis ka tā arī ir tā TN tehnoloģija.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Iedomaajos veel paaris siikumus...

 

Ar tiem lenjkjiem ir taa ka man ar MVA atteels principaa pazuud tikai aiz horizonta. Lietojamos lenjkjos nekaadus defektus neizjuutu. Tagad pagrozot secinaaju ka pie +/-60 graadiem bilde ir apmeeram taada kaa labaam TN matricaam skatoties taisni virsuu. Liidz kaadiem +/-45 nemainaas gandriiz nekas un liidz +/-30 pilniigi un noteikti nekas. Un, normaali lietojot, jau taapat taalaak par tiem +/-30 nav aktuaali, taa kaa sanaak, ka visu laiku redzi ideaalo bildi.

 

Veel jaabriidina lai neuzraujies uz DCR - Dynamic Contrast Ratio. Shis ir jaunaakais LCD maarketinga triks. Taa ir funkcija kad monitora logjika maina izgaismojosho lampu spilgtumu izejot no atteela videejaa gaishuma. Par laimi, cik esmu taadus redzeejis, visiem var vismaz atsleegt to murgu. Ja kontrasts noraadiits 1500:1 vai lielaaks, tad 99% ka tas ir DCR, kas nekaadi neraksturo panelja kontrastu.

Link to comment
Share on other sites

Spečuki saka, ka priekš foto der tkai IPS matricas. Pats nesen nopirku LG W2600HP un krāsas par dabīgām nosaukt pēc CRT īsti nevar, un forumos ir lasīts ka viņš tā labi nekalibrējas, bet subjektīvi izskatās smuki.Vēl problēma ir pārāk lielais minimālais gaišums Salīdzināšanai darbā ir Viewsonic 2030vb ar MVA matricu un attēls ir vairāk atkarīgs no skata leņķa ātrāk balē palielinoties leņķim, tākā piekritīšu speciālistu viedoklim par *VA matricu

nepimērotību foto apstrādei.

No tevis nosauktajiem visabākās atsauksmes lasītas par HP2475 ar IPS.

Par Dell 2209WA atsauksmju nav, jo viņš ir šogada modelis, bet Capitālā teca ka maksāšot zem 300Ls un būšot marta beģās pieejams, bet matrica ir e-IPS (atvieglotais IPS)

Link to comment
Share on other sites

Musimusi

Es jau arī sāku lūrēt uz to LG 26' paneli, un par to lielo minimālo gaišumu-tas nav tas ko CAP's rakstija par Dynamic contrast? Jo tam modelim tāds ir. Es te atkal aptaujāju cilvēku , kas samērā "dziļi" iegrimis foto pasākumu procesos un līdzīgu sev pagādājis, atsaucās visai laibi. Nu pare tām dabīgajām/nedabīgajām krāsām-piēļauju ka jākalibrē, bet kaut kur lasiju ka 8 bit S-IPS matrica nu nav no tām "pakļāvīgajām". HVZ. Galvā tāds "bardaks" ka jāļauj infai "nosēsties", tad redzēs. Bet var jau būt ka viss ātri sakārtosies.

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Nu principā, ja nav par pāris K vai vismaz Apple, tad ņem kādu no ražotāja dārgā gala, bet kas nav ar pribambasiem-tur hvz kādas ieejas, izejas (izņemot DVI un VGA), TV tūneru, saļruņu un uberpuper grozāms.

Ja tāda tipa monim ir liela cena, tas liecina, ka pati matrica ir uz goda.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par linku!

Tad jau mans darba monis

HP LP2065 8ms G2G 20" LG.Display S-IPS (LM201U05) or AU Optronics AMVA (M201UN02 V6)

nemaz nav slikts :)

Link to comment
Share on other sites

Par minimālo gaišumu ir tā, ka gaišums ir nogriezts uz "0" un vienalga par gaišu (sāp acis tumšā telpā). Nakas samazināt ar videokares draiveriem un tas nav dinamiskais kontrasts.

Par krāsām runājot, pēc CRT monitora šis dabiskumu neizceļas un pēc atsauksmēm spriežot, arī nekalibrējas (pats neesmu mēģinājis un man tas nav vajadzīgs),bet ja ar to ir jāpelna nauda tad labāk jāizvēlas NEC 2190 vai 2690

 

Te kāds minēja Apple, tad viņu Cinema displejos ir LG IPS matricas iekšā.

Labots - Dils
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
...un par to lielo minimālo gaišumu-tas nav tas ko CAP's rakstija par Dynamic contrast?...

 

Nop, tas nav tas. Tas minimaalais gaishums LCD ir aktuaals taadeelj, ka LCD straadaa pilniigi otraadi kaa CRT - CRT ir elektronu lielgabals, kas liek pashiem spiideet tiem punktiem, ko vajag izgaismot, bet LCD aizmuguree deg dienasgaismas lampas un panelis tikai maina pikselju (ne)caurspiidiigumu.

 

Nu pare tām dabīgajām/nedabīgajām krāsām-piēļauju ka jākalibrē, bet kaut kur lasiju ka 8 bit S-IPS matrica nu nav no tām "pakļāvīgajām".

 

Veel der atcereeties, ka gan opereetaajsisteema, gan normaals LCD panelis straadaa ar 24-bit kraasaam. (32-bit ir 24-bit plus 8-bit logu caurspiidiigums) Tas noziimee to, ka, veicot jebkaadu kalibraaciju, varam ieguut pareizaakas kraasas attieciibaa pret dabiigajaam, bet tajaa pat laikaa neizbeegami samazinaas vispaar atspoguljojamo kraasu skaits!

 

tad labāk jāizvēlas NEC 2190 vai 2690

 

Te kāds minēja Apple, tad viņu Cinema displejos ir LG IPS matricas iekšā.

 

NEC LCD2690WUXi    8ms G2G    26"WS LG.Philips H-IPS A-TW Pol (LM260WU1)

 

NEC LCD2690WUXi2    8ms G2G    26"WS LG.Philips H-IPS A-TW Pol (LM260WU2)

 

LG W2600HP    5ms G2G    26"WS LG.Philips S-IPS (LM260WU2)

 

Interesanti gan kura NEC 2690 monitora dalja ir to PAPILDUS Ls ~460 veerta? Baroshanas bloks, korpuss vai firmas uzraksts? Attaisiet LCD monitoru un paskatieties kas tur ir kas... reaali viss monitors ir tas panelis, kas shajaa gadiijumaa ir viens un tas pats LG.Philips razhotaaja modelis. Pat elektronika, kas izveersh atteelu, ir kopaa ar paneli, nevis "monitora razhotaaja" izstraadaata! Taa kaa NEC ir tikai iepakotaajs plastmasas kastee.

Link to comment
Share on other sites

Tieši cenas dēļ tika iegādāts LG w2600 nevis NEC 2690. Taču par to ka NEC ir tikai iepakotājs laikam nebūs taisnība, jo tftcentrālē ir redzēti monitori ar NEC matricām.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nu jaa, par to NEC es biju domaajis nevis vispaariigi, bet par sho konkreeto monitoru. :) Lai gan tirgus vispaareejaa tendence ir gan taada, ka paneljus razho tikai dazhi bet paareejie tikai pako kastees..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Ļoti interesanti sanāca. LG w2600 foto apstradei, tiešām? icon_smile.gif

Vispār tas LG ir labs monitors un cena/kvalitate attieciba ir viena no labakajam. Pats gribēju kadreiz pirkt šo LG vai Samsung 245T, cenas tagad ir attoiecigi 320 un 390. Tie ir diezgan labi monitori, un vispār TOPā ja salidzināt ar to ko tirgo elkorā utt. Bet tie nekada gadijuma nav foto apstrades monitori.

 

Salidzināt LG W2600 un NEC 2690 ir tas pats ka salidzināt cesnu ar iznicinatāju.

Jūs te salidzināt paneļus, abiem ir LM260WU2. Pirmkart tie NEC 2690 kuri nak ar šo paneli ir US varianti un monitora otrā versija (WUXI2).

Īstie NEC 2690 izmanto LM260WU1 paneli. Ja apskataties kadiem monitoriem vel ir šads panelis tft centralē - dabusiet veselu kaudzi, puse no tās informācijas droši vien ir sūds jo sarakstā ietilpst monitori ari ar PVA matricam, kaut gan tft centralē ir rakstīts S-IPS (piem. Acer AL2616W

 

Ar ko tad atsķiras NEC no LG, no fotoapstrades viedokļa ar to kā NEC monitoru var kalibrēt ļoti veiksmīgi, kalibrēt nozīmē uzstadīt krasas tādas kadām viņām ir jābūt. LG savukārt kalibrējas slikti. NEC 2690 WUXI v1 (vairs neražo) un NEC 2690 Spectra View nāk ar A-TW polarizatoru, kura deļ melna krasa ir melnā skatoties no visiem leņķiem. NEC 2690 WUXI v2 polarizatora vairāk nav, oficialā atbildē ir it kā to polarizatoru ražotājs partrauca ražošanu, bet ir viedoklis ka to nelieto lai padarīt monitoru lētāku. Pār to vai Spectra View versija tas ir pieejāms es dabuju divas dažadas atbildes no viena avota, it kā izmanto, no NEC menedžera kā vairs neizmanto. "Our new LCD2690 and SV Ref 2690 do not contain a A-TW polarizer.".h

 

Vel NEC 2690 Spectra View ir iespējāma hardware kalibrešana, iekš monitorā ir iebuvētas šīs iespējās, WUXI versija šīs iespējas ir nobloķētas (kaut kur internetā redzēju rakstu pār to kā tos atbloķēt). Nak arī specialais softs tieši kalibrešanai. Bet cik es lasiju dažādus forumus daudzi cilvēki ieteic pirkt kalibratoru un softu atsevišķi lai rezultāts labāks. Par kalibratoriem i-netā ir daudz rakstu bet īsumā - labākais ir i1display2, kurš arī maksā ap $180. Kalibratori ir dažādi - var kalibrēt tikai ar videokartes iespējām bet var arī papildus ar monitorā iespējām, kā NEC 2690 Spectra View gadijumā.

 

Pie tām NEC 2690 skatu leņki ir ideāli, krasas nemainas no kādas puses neskatītitos, nav nekāda input laga utt. NEC 2690 Spectra View versija iziet papildus pārbaudes lai nebūtu nekādu bojātu pikseļu utt.

 

Tē arī rodas šī pievienotā vertība: Aparata kalibrešana, labākas matrices, polarizators, Spectra View softs.

Totalām foto apstrādes fanatām ieteicāms ņemt NEC 2490 Spectra View jo šis monitors strādā ar īsto 1:1 sRGB paleti, 26" jau ir paplašināts krasu diapazons, kurš var dažreiz traucēt (fanātu viedokļis).

 

NEC 2690 Wuxi2 ir nopērkams šeit http://shop.colourconfidence.com/product.p...&xSec=10314 ar piegadi sanaks LVL 550 (ja izveleties $ par valūtu, divaini bet eiro sanak dargāk)

NEC 2690 Spectra View reference ir ieverojami dargāks ap LVL 1000.

 

Un protams jāņem arī kalibrators, jo kalibrēšana nenotiek vienu reizi bet reiz 1-2 menešos.

Labots - dvvv
Link to comment
Share on other sites

oxygen
(labots)

Nu nez vai ir jēgas izmest baiso naudu par moniatoru kam iebūvēts iekšā kalibrators. Labāk nopirkt salīdzinoši lētāku tipa Samsung 245t ( galvenais lai nebūtu prastā matrica iekšā) un piepirkt kalibratoru ( Spyder3pro maksā ap 90ls, ''piepērkam'' klāt Spyder3 elite softu , jo dzelži jau vienādi :) ) un gan savu moniatoru var uzturēt līmenī , gan arī var palīdzēt, ar kalibratoru, kādam citam saregulēt moniatora krāsa. Vismaz es tā izdariju - i nauda saekonomēta, i kvalitāte OK.

Labots - oxygen
Link to comment
Share on other sites

runner

Pietiekoši liels un ar visām krāsām un krāsu profiliem varētu būt Dell 2709W LCD ar S-PVA matricu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Iznāks dargāks neka NEC. Nezinu kā 27", bet 24" input lags ir lielāks un balts nav balts no malas.

Atradu vel šadas bildes un šo

post-82236-1241599024_thumb.jpg

post-82236-1241599076_thumb.jpg

post-82236-1241599088_thumb.jpg

Labots - dvvv
Link to comment
Share on other sites

runner
Iznāks dargāks neka NEC. Nezinu kā 27", bet 24" input lags ir lielāks un balts nav balts no malas.

Atradu vel šadas bildes un šo

Tur jau salīdzināts vecais Dell 2407, ko manuprāt vairs neražo un tā vietā ir 2408WFP un 2709W attiecīgi, kur 2709W versijai pēc specenes ir pat 1.07 billion colors.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 months later...

Nu diemžēl jāpaceļ vecā tēma.

 

Nu tas ir noticis! CRT noplīsa, bet tā arī "jaunais" LCD ,par kuru tika domāts pagājušogad (un sakarā ar ko tēma pacēlās), tika "noslēpots" pa Itāliju. Tagad "ugunsgrēka" režīmā jāmeklē jauns. Par cik apmēram jau pamatskaidrība (ņemot iepriekš iztirzāto tēmu šeit un Fotosienā) bija, pasūtiju Philips moni par labu cenu (Vernerā par 257 Ls) , paralēli lasot arī IXBT forumā par monitoru, un tur brīžiem pavīd teksti, ka šis paplašinātais krāsu diapazons ir kā apgrūtinājums ??? ... paliekot izteikti sarkanas sejas, zāle ķīmiskavai apskatot netu vai kā... un sRGB šim monitoram ir kaut kāds savdabīgs.. pats viņš to emulē vai kā, bet uz sRGB ir kādi ierobežojumi uz gaišumu (tas nav regulējams un uz atomātiski izstādās uz MAX)...nu īsāk sakot -

 

vai monitoram jābūt ar iespēju šos režīnus mainīt un tas kā "palīdz" lietotājam, jeb ļaudis cepās nevietā ar nenokalibrētiem monitoriem?

 

vai kalibratoram ir jābūt arī šādam paplašinātam kr. diapazonam, jeb tie jau "defoltā" paredzēti vairāk tieši šādiem monitoriem, jo parasttie TN vienkārši nekalibrējās, un vai Spyder2 derēs kalibrēšanai

 

Paldies.

PS. Varu vēl paspēt atteikt pasūtīto moni, un pasūtīt citu, uz kuru arī lūrēju, vairāk jau naudas dēļ, bet šim Viewsonic ar e-IPS ir paliels reakcijas laiks un nepaplašinātais diapazons, un par cik sīkais uzspēlē uz kompja kauč ko, būs ērcīgs

Link to comment
Share on other sites

Spams.

Tipa, takā, tehnoloģijas iet uz priekšu lieliem soļiem, bet monitoru jomā sanāk ka otrādāk. Es ar nevaru ciest LCD moņus, it sevišķi lētā gala, nu tāda KAKA! Ceru, ka mans CRT ViewSonic Graphics Series vēl gadus vismaz 3 nokalpos, un nebūs tik ātri jāsāk galva lauzīt, tpu, tpu, tpu.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā stuklbi nav ielicies(noklīdis links) monitora modelis. Monis Philips 240PW9ES, un matrica ir līdzīga augstāk minētajam DELL, atšķirība ir 8 vai 10 bit pikseļu "aptumšojumi". Philips'am ir 8 bit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Lūgums fotoapstrādātājiem ar mani ar padalīties ieteikumos par 20'' līdz 22'' monitoriem . Lielāks vienkārši. nelīdīs iekšā , tam paredzētajā vietā .

Patreizējais LG flatron ... nez - esmu nonācis līdz tam , ka ar krāsām tur ir ,,kosmoss ,, un kalibrācijai jams ar nepadototies .Tik nu lasoties sapratu , ka vajag meklēt IPS matricu , par papildus burtiem un apzīmējumiem - tumša bilde .

papētoties atsauksmes +cenas , pats esmu sācis lūkoties uz :

http://memo.lv/index.php?l=lat&s=product&id=6543

http://memo.lv/index.php?l=lat&s=product&id=11226

http://memo.lv/index.php?l=lat&s=product&id=17794

Poņa nekāda ... lasot atsauksmes tie DELL izskatās labi , cena salda ... Bet nu cik tur mārketings , cik tiešām labi ? Katrā ziņā pāri par 200 Ls pārkāpt nevaru atļauties , tad jāpaturpina sex ar savu LG (pagaidām) .

Bet mož kādam gudrākam tomēr ir kādi ieteikumi?

P.s - ak jā , esmu pasācis arī pats printēt , tapēc arī tāda nervozitāte radās

Link to comment
Share on other sites

HP un Dell U2211h paneļi ir vienādi, abi 21.5"WS LG.Display e-IPS (LM215WF2-SLB1), taču ārzemju forumos atsauksmes kopumā ir labākas par U2211h

Ja salīdzina Dellus, tad vecais U2211H tomēr labāks nekā U2212hm, viņiem ir praktiski vienādi paneļi, vienīgi U22i2hm aizmugurapgaismojums ir LED

ja atmiņa neviļ, tad U2212 hm ir sliktāks ar to, ka pie melnas bildes gaišie pleķi bija vairāk izteikti nekā U2211h.

 

cenā līdz 200 Ls un izmērā līdz 22" es domāju labāku monitoru neeksistē.

Labots - edgars89
Link to comment
Share on other sites

Hmz - es it kā sapratu tieši otrādi , ka U2211 malas esot vairāk izgaismotas - tiesa neviens nebrēca , ka tas ir neciešami ... nu tik kā faktu

 

Un vēl - to , ka šajā cenu diapazonā neko labāku nedabūšu man ir samērā skaidrs , jautājums - vai ir pietiekoši labi , lai pārietu no Lg Flatron L1760TQ uz kādu no šiem . Vēl diapazonā līdz 200 bija arī pa kādam NEC un arī Philips ..... es tomēr ceru uz vēl kādu viedokli :)

 

Es te bik pabļaustīšos , neesmu pārliecināts , bet šķiet tam vajadzētu padarīt manu jautājumu atkal pamanāmāku

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Man ir LG Flatron IPS236, esmu apmierināts. Vienīgā problēma ir backlight stūros, bet tas netraucē foto apstrādei, tikai skatoties filmas pilnekrānā nedaudz. Katrā ziņā par to cenu IPS panelis ir ritīga sviestmaize :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
e28lover

Ja esi iesacejs tad laikam nevajag to ips, jo ips vajag lai pec tam drukat lielformata.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nemuldi. Ja gribi redzēt pareizās krāsas - tad vismaz lētā gala IPS ir "iztikas minimums". Pie tam - perfekti nokalibrēts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nevaru nolemt nemt parasto LCD vai +led. Runajot par bilzu apstradi, tad laikam tas led pavisam nav vajadzigs.

 

Runa iet par visletakiem modeliem.

 

cenukluba var panemt LCD led pa 69lvl 22", bet lcd bez led ss'a ir pa 75++ )

Labots - e28lover
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

gribētos dzirdēt +/- no reālajiem lietotājiem par 1440p/1600p diapazona monitoriem. brieztu upgreidam. paldies

Link to comment
Share on other sites

esmu tur, neuzdrošināšos jautāt, publika pārgudra visās jomās :D

 

U2713HM jau papētīts, mazumtirdzniecības cena gan solās būt 520Ls (pie lētā Capital)

Link to comment
Share on other sites

  • Guest unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...