Jump to content

Viasat dzīvoklī vecmilgrāvī


JANNCIS
 Share

Recommended Posts

Sveiki vēlējos noskaidrot vienu lietu, rīt domāju pieslēgt viasat, bet dzīvoju dzīvoklī. Dzīvoju vecmilgrāvī un vēlojos noskaidrot, vai ir atļauts dzīvoklī dzīvojošajiem uzstādīt Satelītu? Ja ir atļauts tad kur to labāk uzstādīt pie loga vai uz jumta? Paldies

Link to comment
Share on other sites

Gan vienā gan otrā gadījumā var nākties prasīt atļauju no namsaimnieka/namu pārvaldes/apsaimniekotāja.

Jumtu caurumot nebūtu prāta darbs.

Kāpēc vajag Viasatu? TV6 dēļ?

Jo šis forums nav tā vieta, kur cilvēki pozitīvi attiecas pret Viasatu :)

Link to comment
Share on other sites

Paskaties, kur kaimiņi ir novietojuši "šķīvjus", pajautā kā viņi atrisinājuši šo jautājumu.

Link to comment
Share on other sites

autor,ja tu dzīvo daudzstāvenē,tad kādas ogas pēc tev vajag šķīvi?praktiski lielākā daļa Rīgas ir apjosta ar 3 lielākajiem KTV tīkliem(balkom,livas,izzi),kur vairākas reizes labāks kanālu piedāvājums nekā via.tas pats Baltkoms vecmilgāvī: http://www.baltkom.lv/lv/privatpersonam/op...services_gid=50

ps.zinu vairākus cilvēku,kas skatās līvas un ir apmierināti.

Link to comment
Share on other sites

smukais7

Viasat riigaa tiesaam nav praata darbs... ir taks visaadas kabeltelevizijas u.tt... man maajaas ir viasat tikai nedziivoju riigaa... tur taks nav ko skatiities galigi nav kanalu izveles visi normalie kanali japeerk par atsevisku samaksu... bet taas tik manas domas....

dziiwo savaa vai ireta dzivokli?

Link to comment
Share on other sites

Crazy Bunny

Labāk tik tiešām nevajag, ja intresē signāla kvalitāte kas tomēr Satalītam ir augstāka kā analogajam signālam tad domājams tu varētu atrast kādu kabeļ televīzijas kompāniju kas piedāvā ko tādu pašu. Pie tam tā nav labākā kompānija ar ko slēgt līgumu kurā tu esi ķīlnieks, summa netiek ierakstīta protams var uzstāt arī vajadzētu. Pie tam līgums ir dikti viltīgi uzrakstīts vajadzības spiests esmu iepazinies jau pēc tam protams, pirms tam es vel būtu padomājis. Pie tam dažādas problēmas risināt viņi nav tik naski vismaz līdz tam kā tu viņiem un sev kārtīgi pabojā nervus, pēc tam ja problēma ir no viņu puses viņi ir gatavi uz galvas stāvēt un problēma tiek atrisināta diezgan ātri.

 

Silti iesaku nepities ar šo kantori.

Link to comment
Share on other sites

JANNCIS

Paldies visiem par padomu - Izvēlējos Baltkomu, jo jau pirms tam svārstijos starp Viasatu un Baltkomu. Lattelekom neapmierināja sporta kanāli, izzi nav pieejams V-grāvī. Tā kā esmu liels sporta fanātiķis pats galvenais man bija sporta kanāli un NBA tv(Pirms tam par tādu kanālu par diezgan sakarīgu cenu varēja vienīgi pasapņot) un Espn America, kas pilnībā apmierinās manas prasības, protams pievienojot Planeta Sport. Protams Viasats pamatīgi ieliek kloķi pārējiem ar ČL un Baltijas sporta translācijām, bet tas arī ir viss....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...