Jump to content

Printeris ar lētām krāsam un CD apdruku!


Krianbas acconts
 Share

Recommended Posts

Baigais Janka

Man i Canon Pixma MP600 - esmu apmierināts. Tintes pērku un pildos pats, cd apdruka ir, skaneris ir. Tā kā es iesaku kādu šitās sērijas Canon multifunkcionāli.

Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

Pievienojos Jankam, man ir Pixma 610, dovoļnijs kā šķūnis

Link to comment
Share on other sites

jā Pixma sērija iskatās cerīga, jo katram tonim ir savs krtridžš, a kā ir ar pildīšanu un fotgrāfiju drukāšanu, kādas ir explotācijas izmaksas? un cik ilgi viņamapmēram drukāšanas galva kalpo?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ietaupīt drukājot bildes mājās (uz fotopapīra) nevar! Jebkurā fotoūķī bildes būs kvalitatīvākas un lētākas. Cita runa, ja ir kāda privātā bilžu kolekcija, kuru nepārāk vēlas publiski demonstrēt, tad gan foto printeris ir must have.

Link to comment
Share on other sites

Ietaupīt drukājot bildes mājās (uz fotopapīra) nevar! Jebkurā fotoūķī bildes būs kvalitatīvākas un lētākas.

nū jā tas jau skaidrs, ne jau pa to ir runa, bet ja vajag kaut ko sadrukāt kādas krāsinas bildītes uz parasta papīra tač vienmēr uz fotodarbnīcu neskriesi ;)

Link to comment
Share on other sites

Man arī PIXMA MP600. Super aparāts. Tintes pērku tikai oriģinālās Capitalā - tur lētāk nekā Elkorā. Ja sanāk vidēji reizi 3-4 mēnešos iepirkt pa tintei, uzsksatu ka tas nav dārgi. Reizēm drukāju arī bildes, jo dēļ dažām, bildēm jau neskriešu uz salonu.

Link to comment
Share on other sites

Ģenerālis

Kartridžus var labi iepirkt iekš e-bay. Respektīvi manam printerim, ar visu kartridžu piegādi, sanāk 2-3 reizes lētāk no e-bay nekā no parastajām bodītēm.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es ebajā skatījos kārtridžus - lētāk nesanāca. Protams, skatījos oriģinālos (made in Japan ar hologrammu), kreisie lētie tepat latvijā ir pieejami, bet es viņus pat par velti neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Padalīšos ar saviem iespaidiem. Dzīvoju kādreiz pie Bērnu pasaules. Bet bija ienācis prātā, ka fotogrāfiju drukai nepieciešams foto printeris. Turklāt man bija pieejami atgriezumi no lielā ploteru fotopapīra un apdrukai derīga kartona. Karoč - lādē tik iekšā krāsas un pūt ārā. Tomēr mīnusi pārspēja manu slinkumu un printeri izdevīgi pārdevu un kļuvu par Vītiņa fotokantora fanu. Viņiem ir online ielādes iespēja un bildes ārā nāk tip top. Turpretī paša izveiktās foto izdrukas ar Epson (modeli neatminos) bija maigi izsakoties švakas. Cilvēka āda - fail, lieli vienas krāsa laukumi - fail u.t.t.

 

Protams, ja dzīvo tiešām tālu no foto kantoriem, tad slinkums ir pilnībā atbalstāma lieta :) Bet es tos 100Ls kā citādāk iztērētu.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Phhh.... Es tikai kreisos kartridžus bez čipiem ņemu, un tinti ar ne jau no Canon ķešas krājumiem :) Drukā kā zvērs, bez problēmām. Drīz būs divi gadi lietošanā.

 

EDIT - par foto - jā, tam neviens tintenieks nav domāts. Pašam šitai lietai ir Samsung termosublimācijas printerītis - vot, tas dod arā riktīgu fotogrāfiju, ja gribi - kauč vannā peldini.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

a kādas tam termosubmilācijas printerim izmaksas?

jēbajā sanāk gan krāsas lētāk. nez kā ar tām burkām no kurām pats var pildīt kartridžus? ir kāds mēģinājis?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Par tām termosublimācijas izmaksām, nu, sanāk kādi 17 +/- saņi pa bildi, par cik nu izdodas to paku nopirkt. Nē nu, protams, tas nav domāts masu tiražēšanai :) Ja man jātaisa 100+ bildes, es eju uz kantori, bet šitā ar smuki - atbrauc radi, čik-čik pafotogrāfē, iesūc kompī, izdrukā, un tūliņ katram līdzi var bildi iedot.

Link to comment
Share on other sites

selection

es sew pasutiju sadu Canon Pixma MP700 teica kad labs 600 ar labs..700 maksa aptuveni 70 ls

Link to comment
Share on other sites

reku ebajā pixmai krāsa paņem tādu komplektu un drukā vesels, bet kāda tur atšķirība ar vai bez čipu? jo čipotie kartridži ir stipri dargāki

un ja vēl izdodas pielikt šito šļauciņu sistēmu drukā vesels un kad iet uz beigām tad tik pilej klāt :) nu bet pagaidām tā ir tikai romantika, nez kā tas vis reāli strādā :-?

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Reku CISS darbībā :)

 

CISS ir laba lieta, ja riktīgi daudz jādrukā. Ir redzēts reālā dzīvē, nu, ne Canonam, bet tas nav būtiski. Vienu brīdi pats štukoju savam paķert, bet izdomāju, ka tik daudz nedrukājos, lai atmaksātos.

Link to comment
Share on other sites

selection

canon pixma iP 4600 tiko nopirku vakara jaatestee..

Link to comment
Share on other sites

Jums varbūt nav pieredzes ar nokautu drukas galvu un jauna printera iegādi, jo tā galva maksā tikpat cik jauns printeris. Man ir. Tādēļ arī cenšos tautai izskaidrot ka kārtridžu pildīšana un kreisās tintes ir riskants pasākums, nemaz nerunājot par drukas kvalitāti, kas konkrētajā gadījumā ir riktīgā pakaļā.

Link to comment
Share on other sites

nu jā arī fakts, vienreiz saskaros ar HP pašpildīto izdrukāja bildi uz fotpapīra un tā krāsa tik nakošājā dienā nožuja, un pē ckāda laika arī viss sāk nākt lillā ārā.

jā tā drukšānas galva ar ap 60-70 eirikiem maksā, a kas viņai tur tieši iet čupā aizkalst vai kut kas cits? canoniem itkā esot ir arī pieejams speciāls kārtridžš ar tīrišanas šķidrumu iekšā. un kāda funkcija ir tam čipam, tas ir lai tintes limeni rada vai kas cits?

Link to comment
Share on other sites

Kā man skaidroja canon servisā, tad aizkalstot sprauslai, bieži gadās, ka nosvilst kaut kāds termo elements, kas tur iekšā. Tad galvai ir neatgriezenisks kirdik. Savulaik tā ar vienu PIXMU gadījās.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Canon serviss var iet ieskrieties :) Galvu viņi pa ~80 Ls piedāvāja, khh, pasūtīju Canon oriģinālo no Japānas čerez eBay, sanāca drusku virs 30 Ls ar visu sūtīšanu. Tā kā - turu rezervē, rēķinoties ar varbūtību, ka esošā var nojukt. Bet tā - lietojot neoriģinālos kartridžus un tintes - atpelnīta 100-kārtīgi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...