Jump to content

Problēma ar mikrofonu


karkls007
 Share

Recommended Posts

Sākšu ar to, ka es maz jēdzu no datoru lietām.Tātad mana problēma ir šāda-mikrofons nestrādā.Kad mēģinu parunāt ar kādu cilvēku pa skype cilvēks otrā galā neko nedzird.Esmu mēģinājis atķeksēt visu, ko vien varu.Tad mēģināju pārinstelēt skaņas draiveri.Tā man bija pirmā reize, tapēc nezinu, vai tur visu pareizi izdarīju, jo rezultāts nebija nekāds.Tad es tur vēl nesaprotu, kapēc katru reizi kad sāku runāt pa skype viņš iekš volume control pie mic uzliek mute.Sarunas laikā to mute es noņēmu, bet rezultāts nebija nekāds.Kad nerunāju skype, tad tas mute nav ieķeksēts, bet uzreiz kā piezvanu, tad mute momentāli ieķeksējas.Tātad manu aizvēsturisko māteslplati sauc -Intel D845GVFN.Un par tiem draiveriem, kā viņus instalē?Es ierakstīju google savu mātesplates nosaukumu un meklēju draiverus.To draiveri nokačāju no šīs te lapas



 

http://downloadcenter.intel.com/Filter_Res...4&submit=Go!

Un vēl screenshots

 

uik9bepq08l8gr8uvbi.png

 

Jau iepriekš paldies par palīdzību :)

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

tam nav nekāda sakara ar to kas tev tur vaļā.

atver recording control>options>advanced control>microphone boost

ieliec ķeksi un ari ķeksi pie select microphone

 

jaunākiem hd realtek nav sadaļa atdvanced pie recording control.ja paveicas tadu var dabūt pie volume control.

(dažiem draiveriem tadas sadaļas vienkārši nav)

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

karkls007
(labots)

Jā, atķeksēju, bet nekāda rezultāta :(

 

A kā var noskaidrot, vai tā nav skaņas kartes vaina?

Labots - karkls007
Link to comment
Share on other sites

karkls007

Atkal jau stulbs jautājums, bet kur lai atrod sound devices.Man jaunā skype versija un nevaru atrast :(

Link to comment
Share on other sites

Jānis1279

Pagaidām nekādas stulbības gan neievēroju, drīzāk nedrošību vai bailes no darbošanās pie datora.

Pēc analoģijas ar ieteikumu, vajadzētu pamēģināt:

>tools

>options

>audio settings

>noņemt ķeksīti pie "Automatically adjust microphone settings"

>save

utt.

Link to comment
Share on other sites

karkls007

Nekāda rezultāta :( Varbūt tā ir skaņas kartes vaina?Dators nav nekāds jaunais.Kā var pārliecināties, vai tā nav skaņas kartes vaina?

Link to comment
Share on other sites

darklight

un kas notiek, ja mēģina ar mikrofonu kaut ko ierakstīt iekš Windows iebūvētā Sound Recorder?

Link to comment
Share on other sites

karkls007

Man tāds mic volume nebija , bet bija vienkārši mic

00jx5b6rtjvz8w3bx7l_thumb.png

nu visur ķekši salikti, bet rezultāts nekāds :(

Link to comment
Share on other sites

Guest RonisMC

Ļoti liela iespējamība, ka problēma ir platē... Saku pēc savas pieredzes.

Problēmas risinājumi ir tikai divi:

1) Jauna mātesplate/skaņaskarte

2) USB mikrofons.

Labots - RonisMC
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Taa.. pirmkaart, RealTek peedeejie draiveri vienmeer ir RealTek maajas lapas Downloads sadaljaa. Tur njem "AC'97 Audio Codecs (Software)" un tad prieksh XP novelc to ~18MB instaali.

 

Otrkaart, ar Add or Remove Programs izinstalee to aizveesturisko draiveri no Intel maajas lapas un taa vietaa uzinstalee to no RealTek lapas. Kad tas paveikts, obligaati restartee datoru.

 

Peec draiveru paarinstaleeshanas, protams, atkal ieksh Recording Control uzliec Select pie Microphone, iekjeksee Mic Boost un Mic2 Select (ja nepiecieshams). Starpcitu, vismaz kameer dabuusi skanju, iesaku nelikt to Mic2 un reaali mikrofonu piespraust datora aizmuguree. To, ka jaasprauzh sarkanajaa/rozaa shtekerii, gan jau zini.

 

Taalaak Control Panel Tev buus ikona Sound Effect Manager. Skaties, lai tajaa un Sounds and Audio Devices abaas buutu uzstaadiiti parasti Stereo skaljrunji. Tas taadeelj, ka, ja tur buus 6(5.1) kanaali, tad mikrofona ieeja paarveershas par centra/subwoofera izeju.

 

post-80104-1237668668_thumb.jpgpost-80104-1237668686_thumb.jpg

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

karkls007

Done and done, bet rezultāts tiešām nekāds.Tātad draiveri nav pie vainas. :( Bet kā lai noskaidro vai vaina ir platē?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

kāpēc tev ir ķeksis pie mic 2 select????un kur tu spraud aizmugurē vai priekšā?????

Link to comment
Share on other sites

Nomalis

Pie vienām mokām jautājums, kas šeit vispār nav apskatīts - kas tas ir par mikrofonu, vai varbūt tā ir garnitūra (austiņas + mikrofons vienotā konstruktīvā izpildījumā)? Kas tas par slēdzi uz mikrofona? Redzi, mēdz būt t.s. kondensatora mikrofoni, kuriem papildus jāpievada līdzspriegums no ārpuses, lai tie vispār varētu strādāt. Parasti tas tiek darīts "phantom" režīmā - līdzspriegumu padod pa tiem pašiem vadiem, pa kuriem tiek noņemts skaņas signāls no mikrofona. AC97 Onboard karte šādu spriegumu, protams, nenodrošina.

Link to comment
Share on other sites

karkls007

Visiem liels paldies :) Ehh vaina bija tajā, ka vajadzēja izslēgt Mic 2 select :D Danke schon visiem, nākošreiz zināšu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...