Jump to content

Labklājības Ministrijas iepirkumi


elxnis
 Share

Recommended Posts

azarbaidzz

Krīze bija, krīze bija,

ministrijām po^uj...

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nu ja kompis tiks lietots gadus 5min,tad nekā par daudz tur īpaši nav.

jo ,,krutāku.. nopirks šodien jo ilgāk nebūs nepieciešams jauns.

ja jau jaunu pirks pēc gadiem diviem tad gan nez vai tik krutu vajag.

 

tomēr pirms ko spriest derētu gan uzzināt kādas sistēmas tiek lietotas patreiz,

varbut pašreizejās ,,kastes,, tomēr vēl var nemainīt....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
(labots)

Ai par šo te jau pa tv ķengājās, ka vot daudzi iepirkumu konkursanti izkrīt, ka vot nepiedāvā laptopu ar 4 usb portiem. Prasības sastādītas tā, lai uzvar tikai 1 savējais. Nav runa vispār par specifikāciju. Tur kaut Xeoni vai PentiumI varētu būt norādīti.

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

jāgaida kad nākamajos iepirkumos bus Nvidia 295GTX, un core i7 jo quads šiem būs par sliktu

Link to comment
Share on other sites

Jetijs

nu tā takš ir labklājības ministrija. viņiem ir jārāda piemērs kā ir labi jāklājās!

Link to comment
Share on other sites

superKrona
(labots)

Sāksim ar to, ka pirkumu finansē ESF

Otrkārt, tas ka specene patreiz ir tādā stāvoklī, nenozīmē, ka tādā stāvoklī tā paliks. mūsdienās, ti, gadus 5, datoru ar 13 USB portiem sarkanā panelī vairs nav iespējams nopirkt.

Treškārt Labklājības ministrija ir zem Tukuma mafijas, kur pat galvenais IT ministrijas cilvēks nāk no Tukuma un pieder tam datorbode sava, tāpēc dzīvo vēl aizvēsturē un atļaujas tādas specenes rakstīt.

Šitos pirmie, kas izdrāzīs, būs sonex

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

ventolin
120 mm silent fun

hehe, klusais prieciņš :wink2:

Link to comment
Share on other sites

kurlais

biku sakāpināta specene.

bet nu prasības par portat'\ivo zem 2 kg ir attaisnojama.

 

a to zb staipīt 3 kg mēslu apkārt.

 

un tie, kas ir zem 2 kg ir no citas plastmasas un drusku izturīgāki.

 

 

es protams nesaku, ka portatīvais pa 400 ls nav nekur lietojams, bet portatīvajam <2 kg ir tā lieta par ko ir vērts samaksāt

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Nu ko lai saka, parasti šajos iepirkumos tiek rūpētas mašīnas uz gadiem pieciem, tātad varētu pievērt acis uz kvadiem, jo tas ir tikai norm.

Bet nu lol ir ar XP, pirmkārt vēsture un otrkārt tad zūd jēga no kvada un rama apjoma. Šķiet, ka licis speceni ir cilvēks, kas nevisai pārzin šo jomu + inteļa loberis.

Nu tā mūsu valstī notiek gandrīz viss. Kāds kaut ko īsti nesaprotot kaut ko dara.

Link to comment
Share on other sites

nigerskijs gangsterskijs

AMD nav ieprikumos tāpec, ka neviens viņu nepidāva,un cik atceros agrāk arī normāli garantiju nenodrošināja, savu mūžu nēsmu redzējis nevienu piedāvājumu ar AMD, un nevajag satraukties, SONEX to konkursu uzvarēs, ieliks iekšā ASSrock plati, Altis 350W barokli, Ramu no ražotāja par kuru pat neviens dzirdējis nav un tas kompis būs lēts un sūdīgs, tieši tāds kāds ierēdņiem pienākās.

Tur bija rakstīts XP vai līdzvērtīgs, Vista skaitās līdzvērtīga

Link to comment
Share on other sites

pričom te piesējās HDD? paskataties cenas HDD.. 320GB jau gandrīz lētāks par 250GB un mazākiem... :) Quad tiešām neredzu jēgu... pie pārēja.. nez.. nav kur īsti piesieties..

Link to comment
Share on other sites

IMHO arī sāls ir tajā faktā, ka šitādās lielās birokrātijās lēmumus nereti pieņem nespeciālisti. Protams - nezinu, kā šajā gadījumā. Bet tas varētu to izskaidrot:

  • Tik jokainas CPU specifikācijas ir tāpēc, ka lielākā daļa cilvēku joprojām domā, ka Gigahercs ir ātrdarbības rādītājs, un quad-core ir prasīts ar domu, ka tas tūlīt būs standarts, un dators būs vēl 5 gadiem. Intel atkal tāpēc, ka par konkurentiem nav informēts, vai arī ir kaut kādi iekšējie standarti, kuri nosaka, ka izmantoti tiek tikai Intel CPU (mēdz būt). Vārdu sakot - birokrātijas pirksts.
  • Jūtu, ka to kasti, kuru var skrūvēt ar pirkstiem, ir izspiedis admins, kurš gribēja sev darbu atvieglot. Es viņu saprotu. :p
  • 320GB SATA2 HDD maksā uz 50Ls. Tur neko ieekonomēt nevar, ņemot mazāku. Šis ir vidusmēra mūsdienu HDD izmērs.
  • 2GB RAM arī ir standarts mūsdienās, es arī nemaz mazāk neuzskatu par prātīgu daudzumu. Ne tur kāda ekonomija, ne kas. 4GB laptopam gan varētu būt par sālītu.
  • Par silent fan es arī saprotu. Tas īstenībā iet kopā ar kasti. Parastie biroja datori nereti mēdz būt skaļi kā putekļusūcēji, un tas ir nežēlīgi kaitinoši. Klusi darba apstākļi viennozīmīgi uzlabo ražīgumu. Un šitie "120 mm silent fan" jau mūsdienās ir arī noname barokļiem par 20Ls. :p

Link to comment
Share on other sites

kurlais

par sonex ir pareiz teikts.

 

detaļas tādas, ka hvz zin kur pirktas.

eh, kādreiz varēja pirkts brendus HP, IBM, FS. tiem vismaz bija garantija.

 

a nopirkt AMD var, ja pareizi raksta specifikāciju, un grib nopirkt AMD risinājumu

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt prasības ir visnotaļ sakarīgas mūsdienām ar skatu uz nākotni. No mana viedokļa gan quad core ir drusku pa traku, es kā admins samērā bagātā iestādē strādājot vēl neesmu pie quad core ticis jo nevaru pamatot kam man viņu vajag.

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekriitu CAP - nesaprotu ko visi par disku uztraukushies. Jaa, vareetu iztikt ar mazaaku, bet, njemot veeraa nieciigo cenu starpiibu, labaak panjemt ar rezervi. 5.1 skanjas karte protams izklausaas dumji, bet taagad praktiski katraa deelii ir iebuuveetaa 5.1. Quad Core procis - tas gan ir paaraak traki.

 

Par lapsha prasiibaam - tur gan sviests liels. Peec 'Intel Desktop Board' taalaak nemaz negribas lasiit.

Link to comment
Share on other sites

Vilx - 50ls jau 750GB var paņemt :D 320GB maksā ~30ls :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Volante

Labrīt tauta. Katrs valsts iepirkums datortehnikai ir ierēkšanas vērts, jo iepirkumus taisa cilvēki kas nav šajā jomā speciālisti. Protams, Sonex un Capital piedāvā savus tā sauktos datorus un novinnē konkursus.

Link to comment
Share on other sites

kurlais

tā nu gluži nav.

 

es parasti zinu ko pērku

 

un nevajag domāt, ka esi pats krutākais speceņu rakstīšanā.

 

uzraksti pats kādreiz kādam valsts konkursam speceni, kuru neviens neapstrīdēs, tad atnāc un aplaimo pārējos tumsoņas ar savu gara darbu.

 

valsts tev pateiks paldies.

Link to comment
Share on other sites

Guest Volante
tā nu gluži nav.

es parasti zinu ko pērku

To tavu "es parasti zinu" var izlasīt tavos iepriekšējos postos kuros nav atrodams kompetents viedoklis. Protams, nevaru spriest par tevis veidotajiem iepirkumiem, jo varbūt sastādot publisko iepirkumu tevī pēkšņi parādās kāds augstāks spēks un nāk apgaismība pār tavu prātu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Volante

Šeit es paužu viedokli, nevis idejas. Tas tev būtu jāzin.

Link to comment
Share on other sites

Nav šaubu, taču to var arī izdarīt pieklājīgākā veidā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Specifikācija protams ir līka , bet vai kāds par summu zem 10000 taisīs lielu traci ? Vispār iepirkumus zem 10000 var uztaisīt ar galiem - kam vajag tas uzvar , kam nav lemts , tie i nemaz nezin .

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...