Jump to content

Cik šāda saita pakalpojumi ir likumīgi?


Mezavecis
 Share

Recommended Posts

Te kaut kur pamanīju reklāmu šādam saitam: http://www.bezakcizes.lv.

 

Cik atceros tad tabakai un tās izplatīšanai, reklāmai ir vesela virkne ierobežojumu. Kā jūs domājat?

 

Mošk šņabi arī var tādā pašā veidā andalēt? :)

Labots - mezhavecis
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Nu, jā - mājaslapā viņi paši atbild uz Tavu jautājumu:

 

"Vai tas ir legāli?

Protams! Jūs nemaksājiet par cigaretēm – Jūs tās nepērciet. Jūs maksājiet tikai par piegādi un iesaiņojumu. "

 

 

Un prātā nāk..

Man Tēvs reiz stāstīja, kā kaut kur ārzemēs, kur arī ieviesa likumu par to, ka alkoholu tirgot nav ļauts nakts stundās.

Un daži asprātīgāki cilvēki bija izdomājuši tādu lietu, kā alkohola noma.

 

Respektīvi, tu nomā alkohola pudeli, samaksājot noteiktu nomas maksu un drošības naudu.

Un tālāk - kā parastā nomā.

 

Ja pudele tiek atgādāta atpakaļ neskarta - viss kārtībā, tev atgriež drošības naudu.

Ja pudele ir kaut kā nejauši izdzērusies (tāpat kā DVD disks saskrāpējies, auto sasities u. tml.), tiek paturēta iemaksātā drošības nauda un viss.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

NC, bet sieram jau nav akcīze :)

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

Izkataas ka taa lapa veel salinkota ar http://www.hottrip.lv/, šeit pat var nopirkt sēnes priekš sēņu/krējuma mērcītes ko vakariņaas pie kartupeļiem klāt likt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

piekrītu mezhavecim, manuprāt, problēma ir ar akcīzi.

 

Var jau būt, ka ierobežotais pasūtījuma apjoms (1bloks vienā dienā) ko glābj, bet nu strojms pastāv, un tiklīdz saits kļūs populārs, tā var uzrauties ...

 

Edit: Tad jau šnabi arī var pēc 22:00 bodē tirgot, pie Rimi kases tante pasaka tā jau dāvana un izsit citu preču kodu...

Labots - Birdy
Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins
(labots)

Nu ļaudis.

Kāda tur vairs akcīze.

 

Viņi strādā ar brīnišķīgu atrunu: "Jūs nemaksājiet par cigaretēm – Jūs tās nepērciet. Jūs maksājiet tikai par piegādi un iesaiņojumu."

 

 

 

"Tad jau šnabi arī var pēc 22:00 bodē tirgot, pie Rimi kases tante pasaka tā jau dāvana un izsit citu preču kodu..."

Tieši tā.

Nevienam jau nav aizliegts dāvināt alkoholu pēc 22:00!

 

Edit:

Tiesa, problēmas varētu būt ar to citu preču kodu.

Jo to preci reāli nevienam nepārdod, paliek veikalā.

 

Un savukārt, alkohols, kaut arī neviens to nav pārdevis - ir kaut kur mistiski pazudis.

Labots - maksvels
Link to comment
Share on other sites

Smēķu tirgošana, nemaksājot akcīzes nodokli, ir rupja valsts apzagšana.

 

Ja policijai būs interese, tad saita īpašnieku atradīs mudīgi

 

domain: bezakcizes.lv

descr: Astotais tilts, SIA

person: <hidden>

address: none

phone: +371 27528040

e-mail: hotstuff.lv@gmail.com

 

Lapā vēl ir šāds tālrunis: Mob: (+371) 22078248

 

Par ko es maksāju?

Par dāvanu. Cigaretes šajā veikalā ir bezmaksas. Cenas ir norādītas tikai informatīvos nolūkos, lai Jūs redzētu, ka ekonomija 25%-50% no veikalu cenām ir tā vērta, lai kļūtu par www.bezakcizes.lv klientu. Jūs maksājiet tikai par dāvanas piegādi un iesaiņojumu, bet ne par cigaretēm – tās jūs saņemiet bez maksas (dāvana).

 

viņi ir ne tikai zagļi, bet arī analfabēti.

//izceltajā piemērā redzama nepareiza pavēles izteiksmes lietošana.

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

VIL, neuztraucies.

Otrā galā (policijā un citās instancēs) tādi paši "analfabēti" vien būs.

Link to comment
Share on other sites

zuicis

man paziņas piektdien no viņiem domā paņemt ap 20 blokiem... ķip, lai stāv skapī - priekšdienām (pašu pīpēšanai)...

-----

es pats pīpēju nu jau 5 gadi(līdz pagājušai piektdienai), dienā aizgāja 1,5 paciņas (sākumā LM un pēdējos divus gadus KENT), piektdien nopirku tā saucamo e-cigarešu komplektu + paciņu ar kārtridžiem... darba vietā pasmējās, ķip- nākamā gumijas sieviete ;) ... bet tagad es uzodu, ka manējā paslepus pīpē + ieejot pīpētavā uz korķi velk....

 

šodien aizmirsu kārtridžu mājās, sēžot sastrēgumā sagribējās uzpīpot, uzmeklēju bardačokā nosviesto cigarešu paciņu (svaidījās no piektdienas), aizpīpēju, sāku rīstīties un izsviedu visu paciņu pa logu ... kā tādu sūdu varēju iepīpēt? varbūt arī tā e-cigarete ir "pēdējais sūds",bet es labāk sēžu uz tās nekā uz parastajām cigaretēm- veselībai nav kaitīgi un nevajag nomest ieradumu ;)

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Eu pastāsti man arī par to E-cigaretes komplektu. Kas tas tāds par zvēru? Tā pamazām doma un gribēšana ir atmest. Citādi pa dienu arī iziet 1,5 paciņa. Vismaz puspaciņu kā minimums darbā nostriļī pārējie pīpētāji. It sevišķi jau tie striļītāji ir tie galvenie - firmas īpašnieks, finanšu direktors :nea:

Link to comment
Share on other sites

Neatceros tieši kurā, bet vienā klasiskā filenē, galvenais varonis pateica - "Жизнь без курения - просто дерьмо". Atļaušos viņam pievienoties.. :)

Link to comment
Share on other sites

:pee: es atkal dzirdēju kā galvenais varonis šnauc kokaīnu un saka, ka labākas mantas nav... un?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nē, viņaprāt - sūds nepārvēršas par konfekti, arī tad, ja to slavē filmas varonis.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Da ņepričom te varonis.. no soveta zoļģu laikiem ir zināms - kurjashije na perekur, a kto ne kurit, tot rabotajet.. Smēķēja visi, uzsēdināja negribot.. A tagad pāris gudrinieki izdomājuši uzvārīties un valsti no krīzes izvilkt uz atkarīgo rēķina? Da XYN tur:) Gudrās lv galvas sačakarējušās meistarībā, puikām kontarbasa bizness zeļ.. un nav žēl :p

Labots - indigo
Link to comment
Share on other sites

Despacho

Ja jau tas sia, tad nav jabut kkadiem iepirkuma papiriem?

Link to comment
Share on other sites

Viens kantoris arī sadomāja zemnieku lietas noformēt kā ziedojumu un nemaksāt nodokļus.

Tad atnāca VID un pateica, ka var jau likt cūkai lūpu krāsu, bet cūka paliek cūka.

Un tā arī viss beidzās.

Te arī, domājams, tikai laika jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Domāju, ka tas ir pāris dienu jautājums. Nu nenotiek šitā.

Link to comment
Share on other sites

ja tu stasti par kazas siera gadījumu kad to ļaudis saņema par ziedojumiem

tad lieta ir sen atrisināta un VID var iet aizrīties'

to tirgo ar 100% atlaidi iedodot VIDam tik vajadzīgās 0.00ls kvītis

 

ka saka angļi "na každuju umnuju žopu najdzjotsa huj s vintom"

Pareizi? Es atminos, ka VID pateica, ka nebūs tādas ākstīšanās un vairs par to nerunāja. Bet kur rodas peļņa 100% atlaides gadījumā? Tāpat paliek kā ziedojums?

Link to comment
Share on other sites

eltons2121

vēl viens arguments kāpēc viņus pa'mems pie ''dir***'' tas ka , viņi nevar nodrošināt nepārdot preci tiem kam vēl nav 18

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka ES sākumā bija joks, ka visādos pasūtijumu katalogos varēja pasūtīt cigaretes peimēram no Spānijas kur manāmi atšķīrās akcīze. Zinu, ka tagad Vācijā nevar ievest cigaretes no citām ES valstīm nemaksājot akcīzi( Izvedot saņem no valsts atpakaļ, ievedot vācijā samaksā vācija sakcīzi) un uzčurāt, ka Eirozona utt.

Tipa tas neatiecas uz akcīzes precēm. NAJOBKA no valsts puses, tad kapēc lai mēs nemestu valsti? Man jau sen ir iespaids, ka valsts ir treknie 100 dibenzellii un citi, bet iedzīvotāji nav valsts ... :(

 

Vot vai LV ir pieņemts šāds likums ? Vai varbūt te darbojas kautkādi ES likumi/regulas/hvz kas ? :?

Link to comment
Share on other sites

beirubit

kāds ir arī reāli tās cigaretes jau ievilcis savās plaušās?

nav kāds pārmetiens?

Link to comment
Share on other sites

Outsider

VIL atradi nu īstos valsts apzadzējus, paskaties vakarā panorāmu redzēsi īstos, ta jau labāk, lai valsts nesaņem nodokļus nekā saņem un lielākā daļa aiziet kaut kādiem mērgļiem kabatās.

Link to comment
Share on other sites

PasaulesPilsonis

Atcerēsimies, ka visi pētījumi par cigarešu aizstāšanu vai alternatīvām cigaretēm ir jāskatās ar uzmanīgu aci, jo cigarešu ražotāji ir izveidojuši pasaules mēroga konglomerātus un tādejādi, liela daļa negatīvo pētījumu par cigarešu aizstāšanu ir nopirkti.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad var piešūt? dāvana paliek dāvana. Lai tik papīros ir ierakstīts.

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka šito kantorīti ātri aizvērs ciet :)

Link to comment
Share on other sites

(labots)
viņi ir ne tikai zagļi, bet arī analfabēti.

Pasvītrotajā piemērā redzams nevainīguma prezumcijas pārkāpums, kā arī rupjš goda un cieņas aizskārums.

Labots - ankri
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tiklīdz džekus paņems pie dziesmas, dabūs nomaksāt kā akcīzi, tā 100% uzrēķinu.

 

Rakstā bija pieminēts, ka privātajā adresē paciņa vēl nav saņemta. Tas velk uz krāpšanu.

Ja saņems cigaretes bez akcīzes markas, tad saita turētājam beigas.

Link to comment
Share on other sites

Akcīzes marka uz tām cigarešu paciņām ir, tikai - Ukrainas. ;) Vakar TV sižetā par šito lietu stāstīja, ka tas notiekot tādā veidā, ka kāds cilvēks no Ukrainas vedot tās lētās cigaretes un tad tās, kā `dāvana` tiekot nodotas pasūtītājam. Diennaktī viens cilvēks varot iegādāties tik daudz cigarešu cik viens cilvēks legāli varot ievest Latvijā. Tā kā no likuma viedokļa būs ļoti grūti kur piesieties.

Principā tā ir kļūda valsts likumdošanas līmenī, ka vispār tika atļauts privātpersonām ievest cigaretes un alkoholu.

Link to comment
Share on other sites

Vitaalijs

iisteniibaa maac shaubas vai vispaar taas cigaretes tiek ievestas latvijaa. jo paskataties vinju lapaa ar kaadu pastu tiek piedaavaats vinjas nosuutiit. tas nav latvijas pasts. un ja vinajs nav latvijaa, tad uz muitas to pacinju aizturees. kaads var pameegginaat sho pasaakumu, bet domaaju ka shis pasaakums nestraadaas. pasta uzdevumos jau nav piegaadaat kontrobandu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...