Jump to content

Vairs neprinte!


edzha90
 Share

Recommended Posts

Warriorr

uzpildiiji kaatridzhu? nospied uz printere pogu lai to kaatridzhu pienjem un visam vajadzeetu buut o.k ;)

Link to comment
Share on other sites

edzha90

Nu man uz printera ir izslegsanas poga un velviena poga, tikai nezinu kad vina noder(tikai ne sim gadijumam)

 

Cik sapratu pec errora, vins saka, ka man nav ielikta kartigi katridza? bet vina ir vieta. varbut pec ta trieciena ar ko dabuja prinetis vins sak ta glukot?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Resume poga jāpatur vismaz 5 sekundes. Tā tur rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Warriorr

tam erroram ir 2 iespeejas vai tinte ir beigusies un kaatridzsh jaapilda vai arii esi uzpildiijis un printerim kaatridzhu jaapienjem ir reti printeru modelji kam nav pogas ar ko apstiprinaat uzpildiitu kaatridzhu ...

kaada kas tv stav iekshaa PG40,PG37 vai arii PG50?

Link to comment
Share on other sites

edzha90

Warior - man tas errors, izmetas peksni. Es pirms 2 nedeljam uzpildiju kartridzhas un viss bija kartiba. Un parasti ieliekot jaunu krasu(uzpilditu) man viss aiziet, apstiprinu, ka ir jaunas krasas un viss strada, kad krasas iet uz beigam ir savadaks errors..

 

kartridzhas modelis - PG40

Link to comment
Share on other sites

Warriorr

var gadiities ka kaatridzham kontakti nobirushi taa reizeem gadaas ja normaalaa servisaa pildiiji tad apmainiis kaseti vai vismaz atdos naudu ;), bet principaa tad vajadzeeja uzmesties nedaudz savaadaakam error...

Link to comment
Share on other sites

edzha90
(labots)

Paldies visiem kuri palidzeja.

Es izdariju pavisam vienkarsi, patureju pareizak paspaidiju vairakas reizes resume pogu un aizgaja, domajams, ka no trieciena ko dabuja printeris, vins pazaudeja informaciju par katridzham!

Labots - edzha90
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...