Jump to content

LaMPa


kp380lv
 Share

Recommended Posts

spitaligais
(labots)

Mmm, neko nekur neredzu. Varbūt stādīsi priekšā kādus pierādījumus, pirms bārstīsies ar apsūdzībām?

 

ok, savu kļūdu pamanīji. bet ar ko skatāmies, ar ko analizējām?

Labots - apitaligais
Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Es nebārstos ar apsūdzībām! Apskati zemāk kur apvilkts ar sarkanu!

 

Nu ir man šādi tādi brīnumi uz PC:)

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Jā taisnība IP arī tāda man uzrādās! Tikai nez kapēc tur ir minēts lampas serveris uz kura tagad atrodas bithack.lv!?

 

Visi gudrīši ar šīm frāzēm -> "kuru tas interesē" vai "Tev nepareizi rāda" nekomentējat jo tās Jūsu augstās pārgudrības lasīt par riebjas!

 

3501uu8ww7lzpvo65heg.jpg

Link to comment
Share on other sites

industrious

Jauki# kas par konspirāciju, izrādās ka recepšu portāls visu laiku zem Lampas. Pizde# būs. Nav brīnums kāpēc EP vēl nav šito aizvērusi. Veselīgs spams.

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Konspirācija vai ne šis tomēr pierāda to ka bithack.lv pagaidām ir zem lampas jo servera name uzrādās LaMPa!

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Lol -> Kams ko Tu konkrēti nesaproti! Serveris pieder vai tiek nomāts,īrēts, bet serveris ir LaMPas!

 

Vai ta nepietiek ar to bithack.lv nešancē!? Kurš pie tā vainīgs? LaMPa!

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Eh sorry džeki bet man liekas Jūs esat nedaudz smadzenes atsaldējuši par šitajiem "gudrajiem" komentiem'' visi ir tik gudri,gudri:/

 

Ok domājat ko gribat..

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Da Bithack admini ir izdomājuši nedaudz pajokot uz webserveri sapačojushi/sakonfigurējuši tā, ka HTTP responsā kā Servera software tiek norādīts - LaMPa.

Tam ir tīri informatīva informācija par to, kāds webserveris tiek izmantots, lai servētu saturu. Rakstīts tur var būt ko vien vēlies .

Salīdzināšanai

Atbildes headeri no Bithack.lv.

kristaps@static:~$ telnet bithack.lv 80
Trying 89.149.214.161...
Connected to bithack.lv.
Escape character is '^]'.
HEAD / HTTP/1.1
Host: bithack.lv

HTTP/1.1 200 OK
Content-Type: text/html; charset=utf-8
Date: Sun, 01 Mar 2009 08:55:05 GMT
Server: [b]LaMPa[/b]

Atbildes headeri no www.lampa.lv

kristaps@static:~$ telnet www.lampa.lv 80
Trying 83.99.154.19...
Connected to www.lampa.lv.
Escape character is '^]'.
HEAD / HTTP/1.1
Host: www.lampa.lv

HTTP/1.1 200 OK
Date: Sun, 01 Mar 2009 06:48:56 GMT
Server: [b]Apache-Coyote/1.1[/b]
Last-Modified: Sun, 01 Mar 2009 06:49:14 GMT
Content-Type: text/html;charset=UTF-8
Content-Length: 25327
Set-Cookie: JSESSIONID=5A0087BADEE3D87AC6C3F9C7915F9F60; Path=/

Secinājums: bithack.lv admini tikai pajokoja.

Tā gan arī varētu būt reference uz LAMP (Linux Apache MySQL PHP), bet ņemot vērā bithack.lv darbības kontekstu - šaubos .

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Lol bithack.lv nebija ko darīt un tapēc mazliet pajokoja ar LaMPa headeriem. Tas smieklīgākais ko esmu dzirdējis!

Tikai 1 joks! Ja jau viņi gribēja pakokot tad uzreiz būtu uzbliezuši lampai līdzigu mājaslapu nevis tikai konfigurējuši webserveri. Ja jau tas tāds joks.

 

 

ļoti noderīgs auto resurs lol http://www.lampa.lv/

Link to comment
Share on other sites

eMDiiPii

Domā, ko gribi :-)

Servera signatūra HTTP headerī nenozīmē it neko :-) Tā ir normāla prakse nomaskēt jamo, lai visādi skript kidiji aplauztos :-)

Link to comment
Share on other sites

elxnis

Cik tu vari par šito cepties? Ja netici, ko tev raksta, tad uzraksti bihackam meilu un pajautā, lai tev paskaidro par to lampu headerī ;)

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Atvainojos visiem Jūsu pārgudrajiem lietotājiem par to ,ka izteicu savu viedokli, kas laikam šeit tiek uzskatīts par lielu noziegumu!

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Arča nu jā ar tādu idiotismu izcelties tikai droši vien vari Tu...

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Ko ta tur grauzt. Tev tik to gribētos. Es vienkārši pasmejos par Tavu idiotismu un viss:D

Link to comment
Share on other sites

Te ir tikai viens idiots, pirmā posta autors,,tak atzīsti, ka izgāzies un ej pildīt tālāk mājas darbus....

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Nu jā man patīk es te skaitos idiots pa to, ka sprēgāju pretī tiem kas nodirš mani.. Jūs džeki esat tādi stulbeņi, ka paši to nemaz nenojaušat :D

 

Lielie forumu ētikas normu ievērotāji patiesībā, kā Arča un wolf ir loši to es tagad saprotu.

 

Droši vien, ka kāds no Jums posto tad nav nekas bet kā kāds cits tā uzreiz gudri muldam un noliekam smagi!

 

Ja te kāds ir idiots tad nu tie esat Jūs nevis es jo reāli ko es tādu tika aizvainojošu esmu pateicu!? Es izveidoju topiku bet redz kādam kas atkal nepatīk. Nu protams ir jau daudz tādu indivīdu kam patīk kašķi meklēt utt. Bet nu c'mon nebiju gaidījis, ka te Jūs būsiet tādi kretīni. Droši vien dzīvē esat niecības ja jau tik agresīvi noskaņoti pret mani esat.

 

To es nezināju ka ši forums domātu lai kādu nostāstitu. "Laba reputācija" boot.lv forumam no Jūsu puses...

Link to comment
Share on other sites

elxnis
Lol -> Kams ko Tu konkrēti nesaproti! Serveris pieder vai tiek nomāts,īrēts, bet serveris ir LaMPas!

 

Vai ta nepietiek ar to bithack.lv nešancē!? Kurš pie tā vainīgs? LaMPa!

Tu te bārsties ar visādiem aplamiem pieņēmumiem, bet, kad citi tevi palabo (kāds saudzīgāk, kāds rupjāk), tu uzriez visus sāc gānīt un lamāt, ka redz tu esi vienīgais gudrais visi lielie puiši tevi apceļ.... Nu neies te tā cauri!

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Es jau nesaku ka mani apceļ! Es runāju par attieksmīti! Ja gribi labot, dari to normāli nevis nodiršot!

 

Jā tā neies cauri! Un kapēc Tu domā, ka aplama informācija!? Esi pats par to pārliecinājies!?

Link to comment
Share on other sites

paulis
(labots)

nu bet no otras puses, kas tur slikts, ka lampa nodarbojas arī ar ēdienu/dzērienu recepšu krāšanu? :D

ja ticam http header-iem, tad jātic arī saturam ;)

Labots - paulis
Link to comment
Share on other sites

Outsider

kpcskaitlislv, un ko nozīmē tas, ka tevi labojot tu cilvēkus nosauc par atsaldeņiem?

Link to comment
Share on other sites

kp380lv

Outsider par Tevi vispār nerunāsim! Atkal meklē kur piesieties!?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...