Jump to content

Labākās bezmaksas attēlu apstrādes programmas


elxnis
 Share


Recommended Posts

Kas tā par jocīgu izvēli - "GIMP for Windows" ?? GIMP for Linux ir tik ļoti savādāka programma? Kāpēc tad pārējām programmām nav sufiksa "for Windows" ?

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc, ka vairāk interesēja par windows, bet varu noņemt, ja tev tik ļoti nepatīk ;)

Būtu arī baigi forši, ja jūs pierakstītu pamatojumu - ar ko jūsu izvēle ir tik laba :)

Labots - elxnis
Link to comment
Share on other sites

vilhelms.meisters

Nu, aptaujā ir samestas kopā visai dažādas lietas.

 

Ikdienā pilnīgi notiekti- Picasa. Ģeniāli ērts un smuks toolis.

 

Nopietnākai rediģēšanai droši vien Gimp.

Link to comment
Share on other sites

+ 1 Par Picasa, ļoti ērta programma.

Link to comment
Share on other sites

nu, skatoties, ko dara...

fotogrāfiju apstrādei vislabāk patīk "FastStone Image Viewer" un "XnView"

ja kaut kas jākombinē, jāpiezīmē u.t.t tad nav slikts "Paint.NET" un vēl izmantoju "ArtVeawer"

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, vai ir iespējams korekti nobalsot, jo nedomāju, ka kāds ir lietojis šīs visas, lai tagad varētu pateikt, kura ir labākā, kas jebkurā gadījumā būs subjektīvs viedoklis.

Ja nu ļoti vajag, tad es lietoju Picasa.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos Yanni par Xnview un FastStone.. Kā default lietoju fast stone. Xnview ir labā fīča, ka var iekš pc meklēt vienādas bildes ar dažādiem nosaukumiem- man tas kā reiz tikko bij svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

Es par Paint.NET. Lai arī, ja godīgi, pārējās nemaz nepārzinu. Esmu GIMP mēģinājis palaist, bet tas bija tik murgaini sarežģīts, ka pēc 10 minūtēm atkal noinstalēju nost. Citādi, cik zinu, tas varētu būt viens no visspēcīgākajiem tūļiem šajā sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

Es par Gimp.

 

Pieejams gan uz Win, gan Linux;

Ir visas man nepieciešamās attēlu apstrādes funkcijas, apskatei lietoju citus rīkus.

Sākumā bija jāpierod pie interfeisa, bija pat manuāļi internetā jāpalasa :)

Link to comment
Share on other sites

Gimp. Nav bijis nekā tāda, ko ar šito nevarētu izdarīt. Ir dzirdēts, ka daži sūdzās par sarežģītību, bet parasti tie kas iepriekš darbojušies ar Ps un nevar pierast, ka tur viss lai arī līdzīgi, tomēr darās citādi...

Link to comment
Share on other sites

Miedzinjsh

+1 par GIMP. no sākuma tiešām šķita sarežģīts, bet kaut kā lēnām jau esmu pieradis un tagad sāku apjaust, ka šit te tiešām ir spēcīgs toolis attēliem

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Jau kopš neatminamiem laikiem izmantoju GIMP, un varu būt pateicīgs open-source izstrādātājiem, ka man ir par vienu vienību mazāk ko zagt. Salīdzinoši vienkāršs, patīk interfeiss, un kopumā programma kā tāda. It īpaši noderība izpaužās ar lieliem attēliem, kur paint iebremzē (crop, resize un citas darbības). Varbūt roku leņķis man ir par līku, bet GIMP'u uzskatu par pasaules svētību. Nu i nafig čakarēties ar fotošopu dēļ pāris bildēm.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Es ar par Gimpu. Pats fotografēju, bet ar baigo bilžu pēc apstrādi nenodarbojos- ar GIMP pietiek.

Linux 64 bitu vidē GIMP bildi ielādē krietni ātrāk nekā GIMP win 32 vidē. Izmantoju uz visiem saviem datoriem GIMP.

Link to comment
Share on other sites

davishs

Pievienojos tiem balsotājiem, kas atdevuši balsi par GIMP. Taču tikai reto no šīm programmām esmu pamēģinājis lietot.

Link to comment
Share on other sites

osscar

Vēl no savas puses varu ieteikt HDR bilžu veidošanas bezmaksas softu Qtpfsgui , kurš ir derīgs darbam gan win, gan linux vidē.

Link to comment
Share on other sites

Cool-Tech

vienkāršai bilžu apstrādei un apskatei Picasa, bet nopietnākiem darbiem GIMP

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...