Jump to content

Google translate - Tulkotajs


Nasjka
 Share

Recommended Posts

Es pie jums šeit esmu jauniņā. Ilgi domāju ko uzrakastīt, vēlāk atcerējos par to, ko nesen biju ielādējusi. Vienu vārdu sakot, brīnišķīga programma, kuru var izmantot gan atsevišķu vārdu tulkošanai, gan arī veselu teikumu tulkošanai, ņemot palīgā valodas instumentu on-line servisus no Google. Programma māk darboties ar 34 valodām, kopējā apmērā tā dod 1122 tulkojuma virzienus. Iesaku arī jums.

 

g31.png

 

 

 

G. Translate v3.1: http://privet.lv/files/G.%20translate.exe

 

:sarkst:

Link to comment
Share on other sites

Jā, kad patulko pilnus teikumus, tad pat smieklu gāze nav vaidzīga depresijas pārņemtam cilvēkam lai izsmietos.

Anyway paldies.

Link to comment
Share on other sites

viirusains it kaa shis fails nav, vismaz ieksh ljinjuksha clamav neko tur neatrada... .

 

# clamscan -v --remove /home/grisha/*

----------- SCAN SUMMARY -----------
Known viruses: 513855
Engine version: 0.94.2
Scanned directories: 1
Scanned files: 71
Infected files: 0
Data scanned: 135.52 MB
Time: 50.763 sec (0 m 50 s)

 

 

Toties man tas softs nestraada ieksh openSuse11.1, atveeraas, bet, laikam laadeejoties, taa arii nobeidzaas.. ..

 

P.S. ja vinjsh nav offlainaa lietojams, tad no taa softa diemzheel nav nekaadas vajadziibas.

 

Protams liels pluss par censhanos.

Link to comment
Share on other sites

es parasi izmantoju to www.translate.ru tur pat visu lapu tulko, māšin tulks palik mašin tulks bet domu jau izlobīt var, vienreiz vienam brovzerim redzēju tādu fišku ka tulkošana notika ar labo peles taustiņu izvēlnē parādījās iespēja tulkot visu lapu, vai tulkot tikai iekrāsoto tekstu. bet kā viņš saucas un kur dabūt nav ne jausmas :)

Link to comment
Share on other sites

tas, ka kāds .exe fails netiek detektēts kā vīruss, trojāns, nenozīmē ka tajā nav kaitīga koda. pat viduvēju prasmju programmētājs pāris dienu laikā uzrakstīs kodu, kas gan savāks visus sensitīvos failus ar e-pastiem, hashiem un vienalga ko citu kas negantnieku interesē. aizsūtīs to kur vajag, atpumpēs ko vajag, u.t.t.

Drausmas :) ну нельзя быть такими фанатичными.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
daviss

nez, es labaak izmantoju tilde 2008

 

taa teikumu tulkosana galiigi greizi ..

Link to comment
Share on other sites

Tas der. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

(labots)
nez, es labaak izmantoju tilde 2008

 

taa teikumu tulkosana galiigi greizi ..

 

 

Kuru Tu, protams, esi nopircis. Šis, cik sapratu, vismaz ir bez maksas.

Daudziem tas ir pluss.

Labots - Exiic
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Man patīk lietot tādu softu, kurš pirmkārt atbilst sekojošam prasībam: funkcionālitāte, ātrums, draudzīgā navigācija, fuksītis :) Tagad man online favorīts - valodu tulkotājs ir šis daudzfunkcionālais bezmaskas web tulkotājs

Link to comment
Share on other sites

webew, nez kāpēc tam tulkotajam, teksti ir identiski ar translate.google.com tulkojumu?...

 

Nu ja protams. Langf.com valodu tulkotājs izmanto Google un PROMT tulkošanas rīkus, vārdnīcas, ... . Tāpēc laikam daudziem vārdiem valodu tulkošana notiek identiski.

Link to comment
Share on other sites

Jā, kad patulko pilnus teikumus, tad pat smieklu gāze nav vaidzīga depresijas pārņemtam cilvēkam lai izsmietos.

Anyway paldies.

Nu veci!

Naff ko drebēt!

Es personīgi mācījos RUS Deuch.

To,ka pie dotā tulkojuma vajag piedomāt....,par to neviens nestrīdās.

(kas tā pa modi 100%zināt ENG mēli?jaunlatvieši?)

Labots - zhagis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
superjet100

tas Google Translate eksistee arii JavaScript plugin veidaa un neizejot no saita ar peles kursoru var atri partulkot gan atsevishkus vardus, gan teksta blokus, bet pagaidam nav atbalsta LV valodai. (Browser Opera)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev vajag Operai Google Translator, tad to var dabūt šeit.

Pieliec tikai klāt

Item, "English to Latvian"="Go to Page,"java script:ujs_google_translate('en|lv')",,, "l_english""
Item, "Latvian to English"="Go to Page,"java script:ujs_google_translate('lv|en')",,, "l_latvian""

un otrā sadaļā

Item, "To Latvian"="Go to Page,"java script:ujs_google_translate('auto|lv')",,, "l_latvian""

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...