Jump to content

Bittorrent+eD2k NORIETS iekš EU!


Guest Skibba
 Share

Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Despacho

    8

  • asgards

    9

  • AndzX8-842

    12

Njā, haļavas laiks var beigties. Tad atkal diskus tirgojošajiem pirātiem sāksies normāls bizness. Nez kā šiem tagad iet, pēc idejas, jo vairāk cilvēku ievlek internetu, jo šiem mazāk darba.

Link to comment
Share on other sites

Guest Skibba

Tagad tie piraati pohodu pashi velk un DVD cep. Ir daudzi neadvanceeti juuzeri kam no p2p uz dvd nu pat praataa neienaak. tiem atliek pirkt Readymade dvd.

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka PSC ir jaavelk viss ko veel var :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

O boi. TB.org projām. Vairs nav normālu Torrent lapu. Nu mojs... kāpēc DC neņem priekšā :evil:

Link to comment
Share on other sites

Substrate
kāpēc DC neņem priekšā  :evil:

DC neņem tapēc ka viss jaunais tur parādas velāk plus ātrums kā viss izplatās tur ir mazāks, īsāk sakot DC nav tik advancēts un tas ir priekš bērniem un vecu hlamu meklešanai.

Link to comment
Share on other sites

Iesim uz kino, nevis maajaas luureesim filmas. Vai ta sliktaak? :)

 

mainiisies cilveeki ar matricaam, suutiis ar ftp, msn, vienalga ko viens otram. piraatisms ir vienmeer bijis un nekur arii nepazudiis.

Link to comment
Share on other sites

Dabuusit ar to eiropas savieniibu, Nevajadzeeja ES pakaljaa liist ieziepeejoties !!

Link to comment
Share on other sites

Dabuusit ar to eiropas savieniibu, Nevajadzeeja ES pakaljaa liist ieziepeejoties !!

 

Es labaak naakotnee pelnu normaalu naudinju un peerku dvd/eju uz kino nevis knapinos ar kapeikaam un zogu filmas. turklaat ieks eu taapataas serverus aizklapeetu, bet vieteejaa pilju diikjii nekaa jeedziiga nava.

 

taksh liekaas mieraa, pasaule liela, p2p piraati atradiis, kur pasleepties un piedaavaat savus labumus. dzeram kolu un mieriigi dziivojam taalaak.

Link to comment
Share on other sites

Guest Puss

nu torentiem jau iespējams plāni klāsies, bet nu ar ēzeļa, mūļa tīkliem tik vienkārši nebūs... nu un pofig ka tur aizklappē kādu indeksu saitu, es tāpat varu sameklēt ko gribu... serverus visus nekad neaizklapēs, ir jau arī kadem... nu bezserveru tīkls. centralizētajiem tīkliem protams būs sūdīgi, bet nu decentralizētie dzīvos

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
kāpēc DC neņem priekšā  :evil:

DC neņem tapēc ka viss jaunais tur parādas velāk plus ātrums kā viss izplatās tur ir mazāks, īsāk sakot DC nav tik advancēts un tas ir priekš bērniem un vecu hlamu meklešanai.

Blad ieksh dc++ simts gadi neviens seriaals neparaadiisies :|...aarpraats kaut kaads.

 

Dieva deelj tik neaizsleedz, lai tvtorrents.net!!! Kur tad es rauashu seriaaljus?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest MiniMe

Nu vienkārši vajag torrent trackeru kā saitu vietā lietot IRC kanālus un viss... Ja vajadzēs katru mēnesi citu atvērs...

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man

Njā, netikai TB, bet arī suprnova pagalam.

No kurienes tagad vilkšu spēles ?

Galīgs kaput.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Man te rodas jautaajums kaa piespieda sleegt saitus?!?!? Nu pashi saiti tika padod signaaju konekcijai pa labi, un pa kreisi viss. Kaa tur var apsuudzeet vai piespiest sleegt?

Link to comment
Share on other sites

kāpēc DC neņem priekšā  :evil:

DC neņem tapēc ka viss jaunais tur parādas velāk plus ātrums kā viss izplatās tur ir mazāks, īsāk sakot DC nav tik advancēts un tas ir priekš bērniem un vecu hlamu meklešanai.

te gan jauc

zagranā dc kā tāds vairs nepastāv ... hubeļi kur kas vēl ir , ir privāti uz invite vai reg only

palikuši ir tikai multisource p2p : torrenti , ēzeļi, donkiji utt

bittorrent ka populārākais tagad ir kritis holivudai acē ...

+ par bittorrent iespējām un teorētisko iespēju ar bittorrent palīdzību aizstāt televīzijas sen jau ir runāts un tās nav runas vien ... bittorrent kā tāds ir pieklājīgs konkurents satelīttelevīzijām ... tas arī varētu būt viens no iemesliem kāpēc klapē to ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Skibba

"CacheLogic attempted to measure the peer-to-peer network traffic by installing their network monitoring tools in data centers of large ISPs. The results are in, and Bram Cohen's BitTorrent overtook Kazaa's FastTrack network. BitTorrent traffic amounted to 53% of all peer-to-peer traffic, according to CacheLogic. It's worth noting, though, that Kazaa traffic is highly seasonal, as a lot of high-schoolers and college students are simply on vacation this time of year."

 

 

->http://slashdot.org/articles/04/07/14/2030228.shtml?tid=95

 

Taaluuk. luuk iemesls kaapeec BitTorrent.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs pa kaukādiem TB skumstat, bet SUPRNOVA.org pagalam! :(

Link to comment
Share on other sites

visu laiku taisījos iemēģināt torentus. Nu tie būs nomiruši manis neizmēģināti :) Vismaz labi ka neapzinos ko zaudēju......

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Bediiigi. Shit happens. vieglas uzvedības sievietes, kaa vini sitaa...Pietam lielaakos torentus.

 

Ja kadam ir kadi linki (torrent), kas daudz maz ir dzzivi, padalieties ar citiem. Citadi nat. **** Bet tapataas torrenti nekur nepazudiis, varbuut menesi pieklusiis. (tiesi tad, kad briivlaiks, var sedeet majas un pumpeet filmas u.t..t shaise)

Link to comment
Share on other sites

filelist aka TB alternatiivas ar 146,567 juuzeriem aizklapeejaas shodien ciet kameer maajaas nebiju :(

faak, torrenti manai trubai bija superiga padariishana, tagad atpakalj uz senajiem laikiem pie DC++ :)

visi laadeejat no visurienes torrentus kameer var!

Link to comment
Share on other sites

filelist aka TB alternatiivas ar 146,567 juuzeriem aizklapeejaas shodien ciet kameer maajaas nebiju :(  

faak, torrenti manai trubai bija superiga padariishana, tagad atpakalj uz senajiem laikiem pie DC++ :)

visi laadeejat no visurienes torrentus kameer var!

nav gan ciet, pagaidām

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Jaacer, ka FL veel turpinaas rukaat...

 

Bet kaadaa veidaa var aizklapeet torrentus, varak kaads man paskaidrot? Pats saits ta4u satur teukstu un plikus hashus. Kaa tas ir iespeejams? Pashi trackeri kaa taadi arii neko neizplata. Es esmu nesaprashanaa.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

faaaaak tvtorrents.net shkiet arii ciet, damn! raadaas, ka uz paardoshanu doamins... nu jeezinj...kur es tagat raushu seriaaljus?!!? Joptvaju!

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs
filelist aka TB alternatiivas ar 146,567 juuzeriem aizklapeejaas shodien ciet kameer maajaas nebiju :(  

faak, torrenti manai trubai bija superiga padariishana, tagad atpakalj uz senajiem laikiem pie DC++ :)

visi laadeejat no visurienes torrentus kameer var!

nav gan ciet, pagaidām

 

Kada tam TB (saiisinajums?) ir adrese? Jaaker un jaaglaab visu ko var.

Pasaule iet uz galu. Sitaa ir sudiigaakaa ziemassveetku davana no visu sito **** puses.

Link to comment
Share on other sites

ET Site is down for maintenance, please check back again later... thanks

elitetorrents.org

pašlaik totalizators :

cik stundu laikā salieksies FL ? :D

150k lietotāju :D

Link to comment
Share on other sites

ET Site is down for maintenance, please check back again later... thanks

elitetorrents.org

pašlaik totalizators :

cik stundu laikā salieksies FL ? :D

150k lietotāju :D

nez man ET iet (-:

Kada tam TB (saiisinajums?) ir adrese? Jaaker un jaaglaab visu ko var.

http://torrentbits.org , vispār pa vēlu ko ķert no turienes.

FL = filelist.org

EL = elitetorrents.org

TB = torrentbits.org

Link to comment
Share on other sites

Guest Astroxs

Luudzams , esmu parasts DC++ lietotaajs, kas sad tad ieskrien torrentos.

Varbut prieks manis un prieks citiem, neposteejiet tos saiisinajumus.

cik stundu laikā salieksies FL ?
Kaa sitais tulkojas, man kaut kaa neaizbrauca.
Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

mekleeju vienas OST torrentu.. iegriezos Suprnova.org peec tam veel shur tur.. Kad atkal gribeeju apskatiit suprnova.org tad vieniigais, ko ieraudziiju, ka shie arii down :(:(

Screens

edit: sorre, neredzeeju, ka par sho infa te jau ir

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...