Jump to content

signāla līmenis un kvalitāte


rays_sh
 Share

Recommended Posts

gan jau, ka defaultais VIASAT brīnums.

 

Īsti nesaprotu kur tam augstuma leņķu mērītājam ir iedaļa/norāde, kādā stāvoklī tas brīnums ir uzstādīts

Bilde no leņķa mērītāja:

post-72771-1234530761_thumb.jpg

Labots - rays_sh
Link to comment
Share on other sites

Kompass noder tikai lai orientēji varētu saprast kurā pusē jāmeklē. Pirmkārt augstumu noregulē pēc tabulas, atbikstoši savai faktiskajai atrašanās vietai, otrkārt atceries, ka pusgrāds pa labi, kreisi, augšā vai lejā un signāla nebūs. Antena jānoregulē ĻOTI precīzi un pēc tam stingri jāpievelk visas skrūves, neko neizkustinot, ja dari to pirmo reizi, tad gatavojies uz pamatīgu čakaru. Grozot antenu, Tev ir pašam jāredz bilde, tā ka stiep vien tuneri un TV laukā, citādi neko nenoregulēsi. Vai vislabāk uztici šo lietu cilvēkam kas to pieprot.

Link to comment
Share on other sites

tv man regulējot blakus. par augstuma regulēšanu man daudzmaz ir skaidrs, es vienkārši uz tās skalas, kas ir pie šķīvja es neredzu atzīmi pēc kuras jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

gan jau, ka defaultais VIASAT brīnums.

 

Īsti nesaprotu kur tam augstuma leņķu mērītājam ir iedaļa/norāde, kādā stāvoklī tas brīnums ir uzstādīts

Bilde no leņķa mērītāja:

Apgriezi otradi dzelza kronsteini un uzlieci 24 gradus.

Link to comment
Share on other sites

Es kad sev reguleeju Viasatu, vienkaarshi uzsleedzu TV5 , jo ir briivais kanaals un tad reguleeju leenaam uzmaniigi skjiivi. Tam, ko uztveereejs raada tajaa skalaa, iisti ticeet nevar... . Varbuut ir kaads labaaks briivais kanaals uz kuru reguleet, nezinu.

Protams, ja karte jau ir aktivizeeta, tad jau var likt arii uz kodeetiem, kanaaliem, bet droshaak taapa ir uz brrivajiem kanaaliem mekleet.

Link to comment
Share on other sites

Bet ja cilvekam nepaveicas ar uztvereju un nav nekadi kanali,ko tad?Jaiet pie kaimina.

:grin:

 

man viņš ir uzlikts nepareizi?

brilles tev nevajag?Dari ka tev saka,nevis druka 10 reizes vienu un to pasu.

Link to comment
Share on other sites

noregulēju uz 24 grādiem un virzienu paņēmu pēc šī, bet nu bez rezultātiem. signāls stāv uz kādiem 60%, bet kvalitāte nulle.

 

p.s. eksperimentēšanas nolūkā uzliku konfigurācijā, ka ir diseq ar 3 galvām (bet reāli regulēju pagaidām bez viņa palīdzības vidējo galvu uz Hotbird) un man uz pārējām galvām ar rāda ap 56% kaut arī nemaz nav pieslēgtas, dīvaini kkā.

Link to comment
Share on other sites

Tas tik nozime ka netur teme ar savu shkjivi.Tas lietas ar pacietibu jadara,paskaties dienas vidu kur ir saule un tur ari teme,nokjer kadu pavadoni,noskene un izdari secinajumus uz kuru pusi ir tev velamais pavadonis,pa labi vai pa kreisi!

Link to comment
Share on other sites

hmz... ja tev kaut kaads viasat aparaats, tad iesaku vinju n-taas reizes restartēt, pie jebkādas mazākās darbības ar lnb galviņām vadiem utt. :) pace uz to vispar lsims, ka nerada signalus uzstadot skivi, ja pashu aparatu nerestartee pirms sak grozit..

Link to comment
Share on other sites

Hotbird man neizdevās atrast tāpēc ķēros pie Sirius meklēšanas un ar to viss izskatās, ka štokos. signāls 58%, kvalitāte 90%. Tālāk nospiežu "Ok" dodos pie kanālu meklēšanas, bet kanālu meklēšanā neatrod nevienu kanālu, kāpēc tā?

Link to comment
Share on other sites

virtual_pank

eh, palasot shito diskusiju, uzreiz atminjaa ieshaavaas kaa es pirmo reizi liku shkjiivi ar pretiigo Viasat Thompsonu!!! Taa Astra ilgi un dikti man praatu chakareeja :) Veelu veixmi reguleeshanaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...